Új privát üzeneted érkezett!

A helyzet az, hogy Vácon lakom és van egy 9 hónapos tündéri
kisfiam, de nincs kismama ismerõsöm akival meglehetne beszélni az ügyes-bajos dolgokat. A sétáknál is alig találkozunk mással,ha mégis akkor se történik semmi. Voltam a helyi kismama klubban, de ott csupa 2-3 éves lurkó van és nem is éreztük magunkat valami jól. Én nem tudom mi van az emberekkel mostanában, vagy én csinálok valamit rosszul?
Kérem ha van valami ötletetek, hogyan törhetnék ki a magányos anyuka körbõl írjatok!
E-mail: bellana@index.hu
 
 


szia,
van egy topic itt, vaci korhaz, vaciak cimmel /kb./, probald meg, hatha akad sorstarsad

-Afonya
Névtelen
 


Kedves Afonya!
Köszönöm a segítséged. Sajnos úgy tûnik már több mint 1 hónapos az az oldal. Azért remélem sorstársakra találok egyszer.
 
 

 
 

Bellan!!!En is maganyosnak érzem magam 1 tökéletes hazassagba zarva... Semmit nem csinalhatok, mindig itt kell lennem... Lassan, de biztosan bedilizek... Pedig imadom a férjem!!!
Vendég
 


Kukacz, mi van a mailjeimmel, nem kaptad meg őket? Én szivesen írok rendelkezésedre, de valahogy sosem kapod meg őket!!!!!!!
Ne dilizz be ÍRJJJJJJJJ!!!
 
 


1-et kaptam, volt vagy 2 sor... GRRR. OFF.
Vendég
 


Kukacz,az mit jelent, hogy "Semmit nem csinalhatok, mindig itt kell lennem" ???
Mit nem csinalhatsz, es hol kell mindig lenned?
A Babaneten, vagy a ferjed mellett?
Nincs baratnod, nincs baratod, nem jarsz tarsasagba? Nem ertem.Kép
helloooo
 


A bezártság nem mindig konkrét, lehet metaforikusan is értelmezni.
én értelek Kukacz.
zsuzsa
 
 


Hello, ha uaz vagy, mint a hello73, valaszoltam a maganyos kismamakban. De ha mas vagy, akkor is elolvashatod,ott a valasz 1 része.

Zsuzsi! Köszönöm!!!

EXKUKACZ
Vendég
 


Segítség. Magányos vagyok. Eltűntem ÉN. Anya vagyok, feleség, háziasszony (és nem is túl jó Kép), szeretőként nics rám szükség. nagyon fáj. magányos vagyok, de magányra vágyom.
Virág
 


??? kicsit bővebben?
érdeklődöm
 


Mire vagy kíváncsi? (Talán már az is sokat segített, hogy leírtam.)
Virág
 


Virág!
Ne idegeljéééé má!!! Nem ilyennek ismertelek meg...Kép
Rossz passzban vagy?
apa
apa
 
 


Ó, Virág, épp most írtam hasonlókat (csak épp a tőlem megszokott szószátyársággal) a depresszió topikba... Én is rossz passzban vagyok. Nem dumálunk ott? (A levelezőrendszerem sajnos még mindig nem működik.)

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


apa, drága,
nem izélek. Kép Nem is ismertél meg. Kép Két futó találkozás, kis beszélgetés. Mit tudhatsz meg egy emberről ennyi idő alatt? Azt igen, hogy pl szimpatikus-e. De a legmélyebb érzéseit, félelmeit, fájdalmait nem. Ahhoz az a fél óra röpke villanás volt. Egyébként rossz passzban vagyok, igen, a fent írtak miatt. Eddig is létező problémák olykor a felszínre törnek. És nem tudom megoldani. nem látom a megoldást, pedig hónapok óta keresem. Köszönöm, hogy érdeklődtél. Kép Jól esett. Kép (És vicces, hogy új felhasználó vagy 28 hozzászólással. Kép)

Adrienn,
átmehetek. Ugyan nem vagyok depis (bár tegnap olyan iszonyatosan dühös, elkeseredett és reményvesztett voltam, hogy sírni sem tudtam, csak szétrúgtam a macska seggét, amikor a földre szart (ezer bocs)), de milyen jó a gödörben csücsülve áttelefonálni a többi gödörlakónak. Kép

Puszi mindkettőtöknek,

Virág
Virág
 


Sziasztok!Én 2003.04.01-töl ithon vagyok ,2003.11.14 megszületet a lányom,a párom szeret minket minden töle telhetöt megtesz de este tull fáradt "mindenhez"hét végén sem megyünk sehovo.Már jol haladok a haj tépés felé,hogy nem tudok kihez szolni.
 


Lulu,
akkor tényleg kéne az a klub. Mindentől függetlenül. De komolyan gondoltam a másik topicban: próbálj már meglévő topicokban IS szerencsét! És kitartás! Kép Lesz még sokkal jobb is. Ugyan én nem vagyok egyedül, de az én párom is nagyon fáradt estére, és ő sem használható túl sok mindenre. De vége lesz ennek. ("Csak" ki kell bírni... Kép)

Írj a mélemre, van egy ötletem.

Virág
 


Sziasztok!
Én is magányos vagyok nncs kit szeretnem szeretgetnem gondoznom ápolnom védenem! Szeretek babázni nagggyon! Nagyon szeretem a piciket de nincs a családban sajna KépKép(! Barátnőm sincs és nem is lesz már úgy láccik KépKép Egyedül vagyok,magányos vagyok ÉLETUNT vagyok KépKépKép!!
 
 


szia aapci
én szivessen beszélgetek veled Kép
miért gondolod ugy hoyg nem lesz barátnőd???
mennyi idős vagy ?
közben olvastam a profilod miért tiltottak ki csetről ??
Névtelen
 


Sziasztok! Pécsi anyuka vagyok 16 hónapos kilányommal. Szintén magányos vagyok, négy éve költöztem magyarországra , pécsre, onnan meg három hónapja egy közeli faluba. szóval nem nagyon ismertem a helyet, nem volt alkalmam ismerkedni, barátkozni, de szeretnék. Ha tudtok segíteni azt nagyon meg köszönném.
 


Sziasztok !

Nagykovácsi anyukákat keresek, akik szintén magányosnak érzik magukat...alakíthatnánk baba-mama klubbot :-)
 


Sziasztok! Székesfehérvári nagyon magányos anyuka vagyok. Nincs egy barátnőm sem, csak a munka (kicsi lányom bölcsis), haza, itthon a házimunka, meg persze a kicsi lány, akit szeretek, de nem megyünk sehova, senki nem jön, nincs gyerek sem körülöttünk, párom nem egy beszélgetős, rokonok sem jönnek. Kislányom is magányos lesz? Nagyon szükségem lenne egy olyan barátnőre, akinek szintén 2-3 éves körüli kislánya van, székesfehérvári, vagy valamilyen közösségre, ahová a munkán kivül lehetne tartozni. :( Nagyon el vagyok keseredve.
nita32
Székesfehérvár
 
 


Nita, sajnos, én egyik paraméternek sem felelek meg, mert budapesti vagyok, 11 éves a lányom, de nincs Fehérváron elérhető közelségben egy baba-mama klub? Vagy egy szimpatikus játszótér? A bölcsiben szimpatikus anyuka és gyerek?

Tudom, hogy nagyon nehéz ismerkedni, de az ilyen helyeken talán könnyebb, hiszen kapásból van egy közös téma: a gyerek.:) Persze, a neten is érdemes próbálkozni, csak a környezetben élő emberek között könnyebb találni olyan leendő barátokat, akik megfelelnek az általad említett jellemzőknek...

Üdv és csak előre:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Dia, de édes vagy! :)

Nita
itt van egy fehérvári topik, próbáld újraéleszteni, ha nem, akkor olvass vissza és kérdezd meg priviben azt, aki szimpatikus, hátha tudna ajánlani egy-két jó találkozási pontot:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... &start=450
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 7&start=50

Ne add fel! :) Ha nem megy, akkor írj privit nekem, nézek másik fórumot is, mert hidd el, rengeteg kismami téged vár! :)

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó


Itt van még néhány:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 30&start=0
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... tart=16500
Nem kell átmenni az anyatanyára, itt is rengeteg fórum van. Na, mindegy, nézz még szét, mert nagyon sok van. A szülészetek-kórházak gyűjtőben orvosra is vannak fórumok, meg kórházra. Keress még, ne add fel, nagyon jó kis csapatok vannak itt. :)

Piroska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: