Új privát üzeneted érkezett!

Vállalom gyermekszobák falainak festését egy alaktól a komplett felület elkészítéséig. Igény szerint bármilyen figurát megrajzolok, illetve egyéni kérésre enyhén domború felületűvé alakítom a szereplőket.
Elérhetőségeim: aproember@levele.com
tel.: 06 30 563 95 42
Kép
 
 


Baba és gyermekszobafestés!!!

www.babaszobafestes.atw.hu

Ezen a weboldalon megtekintheti a mintákat és a részleteket.
 
 


Arusa! Érdekelne hogy milyen festékkel dolgozol! Elárulod?
kta
 
 

 
 

Orsi!
Meg vagy még?Nem találom a honlapot.


A Brendon katalógusban is nagyon tetszenek a festett bordűrök.El tudnék olyat is képzelni.Csinál vki olyasmit?
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Kép Játszóház festése közben BP. Kép Vidám Kölykök Játszóháza-Győr Kép Afrikai kép, portréval-Hajdúszoboszló Kép Bolondos Dallamok -Tiszaföldvár gyermekszoba Kép Afrika-mobil falfestmény Kép Etyek-gyermekszoba-részlet- Kép Vuk-Tatabánya-mobil fal [/img][url][/url] Kép Pom-Pom mesehősök.... Kép Vidám Kölykök Játszóháza-Győr
 
 


Kedves Anyukák és Apukák!
Szeretettel ajánlom figyelmetekbe, miként lehet mesés babaszobát, vidám gyermekkuckót kialakítani csemetétek számára.
Esztétikus, forma és színvilágában ízléses mesebirodalmat készítünk a falakra.

SCSK ART DEKOR mesefalak, gyermekdekorációk:
-Képzőművész által tervezett és felfestett mesejelenetek (SABLON NÉLKÜL)
-Magyar és külföldi mesefigurák, eredeti környezetben, háttérrel

-Számtalan motívummal, sok éves tapasztalattal, széles referenciával állunk rendelkezésükre

-Életkornak megfelelően segítünk dönteni, választani

-Levélben, telefonon árajánlatot adunk

-Tartós szagtalan dekorfestékkel készülnek az alkotások

-Minden elképzelést megvalósítunk (dínók, tündérek, manók, klasszikus rajzfilm-figurák....stb.)

-Mobil mesefalakat, mesefestményeket is vállalunk, házhoz szállítással (meglepetésnek is kiváló, falra szerelhető)

-Minden alkotás egyedi darab, személyre szóló, művészeti értékeket hordoz

-Gyermekportrékat is vállalunk

Minden érdeklődésre válaszolunk.
Felnőtt falakat is kivitelezünk.

SCSK ART DEKOR www.scskartdekor.gportal.hu

Üdvözlettel: SCSK
 
 


[Sziasztok !
Én diszperzites alapu falfestéket használok, mely gyorsan szárad
és teljesen szagtalan.Mellékeltem pár képet FALFESTÉS munkáimból és további képek ötletadónak : www.falfresko.hu
Fucskó Ferenc grafikus,dekoratőr DEBRECEN
06-20/9227838 Kép Kép FALFESTÉS :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


dekorációs FALFESTÉS gyerekszobába,ovodába.
THOMAS,SHREK,MICIMACKÓ...Tel:20/9227838.DEBRECEN Kép THOMAS, VERDÁK Kép SPONGYA BOB
Vendég
 


Sziasztok! Elolvastam az összes hozzászólást, kedvem lett volna írni nekem is egy hosszú listát szolgáltatásról minőségről és egyebekről de végül a következőképpen döntöttem:
- első: ha négyzetméter árat kapsz egy babaszoba vagy dekorfestőtől fuss amerre látsz, semmi más nem fontos csak a ráfordított idő, MI csak azt nézzük hány napig kell dolgoznunk nálad és ez a számolás egyetlen alapja
- második: www.reklam-dekoracio.hu

ennél többet nem tudok erről elmondani :)

ui: nekünk teljesen minden, hoigy mit festünk, bármi jöhet, de eről magad is meggyőződhtsz a honlapon

köszönöm: Buzás István 06/30/9840-461


Hát ha hosszú listát nem is , de pár képet nem ártott volna...
Tudod, most épitkeztünk és pont ettöl a "mester"dumátol ver ki a víz, merhogy a munkát teljesítményben mérik és nem órabérben...
Össze is lehet csapni rövid idő alatt és lehet nyúzni-vonni, ameddig nem szégyenled.
És szerintem minden szakinak mindegy, hogy mit fest....AMIT RENDELNEK !
...én is köszönöm és sok sikereket ! :lol:
fucsesz
Debrecen
 
 


szia, ellenkeznem kell, nem mindegy, mert van aki fel tudja festeni van aki meg nem, egyébként a honlapon ott a referenciám, remélem megkeresel hamarosan


fucsesz írta:Hát ha hosszú listát nem is , de pár képet nem ártott volna...
Tudod, most épitkeztünk és pont ettöl a "mester"dumátol ver ki a víz, merhogy a munkát teljesítményben mérik és nem órabérben...
Össze is lehet csapni rövid idő alatt és lehet nyúzni-vonni, ameddig nem szégyenled.
És szerintem minden szakinak mindegy, hogy mit fest....AMIT RENDELNEK !
...én is köszönöm és sok sikereket ! :lol:


Szépek a munkáid a honlapon ! Gratula !
De most, hogy is van ez ?
Aki négyzetméterben fest, az nem jó.
Aki írásvetítővel "előrajzol" meg jó ?!
Te addig rajzolsz, ameddig a nap fut az égen...majd másnap is jössz, meg harmadnap...
Én meg előre négyzetméterben PONTOSAN közlöm a végösszeget.
Szerintem a végeredmény ugyanaz lesz...összegben is, és teljesítményben is.
Csak mi nem a konkurencia minősítésével reklámozzuk magunkat.
referenciáim az én honlapomon is láthatóak.


Kollegális üdvözlettel www.falfresko.hu :lol:
fucsesz
Debrecen
 
 


Sziasztok !

Pár új kép !
A többit a www.falfresko.hu oldalon láthatod.

Kép Dzsungel könyve Kép Hercegnők Kép Micimackó
fucsesz
Debrecen
 
 


...és ha egy nappalit, vagy szépségszalont szeretnél dekoráltatni...

www.falfresko.hu

Kép Kép Kép
fucsesz
Debrecen
 
 


Anonymous írta:dekorációs FALFESTÉS gyerekszobába,ovodába.THOMAS,SHREK,MICIMACKÓ...www.falfresko.hu Kép THOMAS, VERDÁK Kép SPONGYA BOB
fucsesz
Debrecen
 
 


Sziasztok kedves szülők / leendő szülők,
Én egy 19 éves budapesti főiskolás lány vagyok. Nehezen találtam olyan munkát, ami az órarendem mellett végezhető, viszont a délutáni szabadidőmben mindenképp szeretnék valami kreatívat és hasznosat csinálni. Rajztagozatos iskolába jártam, régebben egy ismerősöm megkért, hogy a kislánya ágya mellé a falra fessek pónikat.
Most nyáron egy kézműves gyermektáborban dolgoztam, ahol nagyon szerették a rajzaimat, figuráimat, ezért innen jött az ötlet, hogy szívesen festenék figurákat (lehet az mesefigura, vagy bármi más) gyerekszobák falára. Nem szeretném nagyon fényezni magam, mivel eddig csak egyszer csináltam ilyet, de rajzolni, festeni nem felejtettem el:)
Hogyha valaki netán érdeklődik, úgy képzeltem el a dolog menetét, hogy ír egy emailt ide: norikoo@citromail.hu, amiben leírja az elképzelését, én arról csinálok egy tervet amit bescannelek, vagy lefényképezek, és elküldöm. Így ha nem tetszik, vagy változtatni szeretnének rajta, akkor újra tudom még rajzolni. Az árakról egyelőre nem sok elképzelésem van, de mivel megértem, hogy egy kisgyerekes családnak van épp elég kiadása, úgy gondoltam, hogy megírják emailben azt is, hogy kb. mennyi pénzt szánnak rá, és az alapján megegyezünk.
Nóri
 
 


Falfestés több mint 10 év referenciájával.Referencia képek nézegethetőek a www.falfresko.hu oldalon. Egyedi kézzel festett alkotások diavetitő és sablon nélkül. Kép falfestés Kép falfestés Kép falfestés Kép falfestés
fucsesz
Debrecen
 
 


A menü alcíme nem ötletek, tippek? Megint reklám és reklám...
A fentieket olvasva és mint szülő szerintem is jobb a nm ár mint az órabér.. Azt addig húzzák, amíg csak akarják, de a nm nem nő meg közben....
Vendég
 


Dekorációs falfestés, mesefalak, portréképek készítése kedvező áron Borsod-Abaúj-Zemplén megyében.

Honlapom: www.rozsazolnaifaldekor.4t.com

Kép Thomas
Kép Mesefal
Kép Bob a mester Kép Mcqueen
Kép Szamár
Kép Fa

Rózsa-Zolnai Zsuzsa


Sziasztok!
Dekorációs falfestéssel foglalkozok.
Festek a babáknak, a kicsiknek és a nagyoknak is. :)
A munkáimból bemutatok párat, a többit az http://www.fal-dekor.atw.hu találjátok.

Hercegnők Kép

Némo Kép

Térkép Kép

Tigris Kép

Üdv:
P. Gidai Bea
 
 


Sziasztok!
Akkor én is bejelentkeznék ide... Cseke Klári vagyok és Tolna megyében és környékén festegetek.
honlapcímem:
www.clairedesign.hu

Ha tetszenek a munkáim és szeretnél hasonlót a faladra, jelentkezz bátran. A tervezés ingyenes! :D

Kép

munka közben, Micimackó

Kép

Micimackó és barátai

Kép

Oroszlánkirály - Hakuna Matata

Kép

Flinstones gyerekek

Kép

Gyalogkakukk

Üdv.: Cseke Klári
 


Néhány kép az újabb festményeimből.
http://www.falfresko.hu

Kép Falfestés dekoráció Kép Dekorációs falfestés
fucsesz
Debrecen
 
 


Üdv Mindenkinek!!
Vissza olvastam. Előre is elnézést szeretnék kérni mindenkitől,de nem értem miért jó ha valaki szabad kézzel kínlódik egy rajz elkészítésével?Miért baj ha valaki kihasználja a technika adta lehetőségeket? Attól minőségibb lesz ha a falon rajzolja ki a képet,aligha. Viszont ,időt,pénzt takarít meg.Mert ha hamarabb végez,akkor hamarabb elkezdheti a következő munkát.Ráadásul a papírra vagy gépre elkészített rajzot lehet egyeztetni a megbízóval vagy,nem jól gondolom?Én is szoktam rajzolgatni így is úgy is.Van mit tanulnom mert csak saját örömömre csinálok falfestést,ismerősöknek. Kép Virág-arc Kép baba-mama Kép Hercegnőcik :D
sceptical75
Debrecen
 
 


Dekorációs falfestést vállalok Debrecenben.
Bármilyen mesefigurát megfestek igény szerint
.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron