Új privát üzeneted érkezett!

Szopcsipárna 2000,-ért eladó.
ngm
 
 


Mónika, van róla képed? Olyan nagy kiflialakú??
Ha igen, akkor érdekel!

Bellana
bellana
 
 


A szopcsipárna szombaton du. elkelt! Ngm
ngm
 
 

 
 

Nekem is van egy eladó szoptatós párnám, ha érdekel még valakit, az a nagy kifli-alakú, levehető huzattal, de és 2500,- Ft-ra gondoltam.

Annamari
muter
 
 


Belül olyan pici golyócskákkal van töltve?

Erika
Névtelen
 


Háát, olyan picit göröngyös, de ahogy belenéztem, nekem inkább habszivacs-kockáknak tűnnek Kép
Az van ráírva, hogy 40 fokon mosható a belseje is és a huzat is.

Annamari
muter
 
 


Szoptatóspárna 2000 Ft-ért eladó. Nagy, kifli alakú.
E-mail cím a profilban.

Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Megvan még valakinek a szopcsipárnája?? Vagy van itt más aki eladná?
Ha igen, nekem nagyon kéne!
Cím a profilban, de ide is jövök még.
Köszi:
Bellana
bellana
 
 


Az enyém ma kel el.
Menta
menta
 
 


Menta, sajnálom, hogy csak tegnap este jutottam el ide. Kép

Lányok, van valaknek még eladó?

Bellana
bellana
 
 


Szoptatós párnák ( kifli alakú),terhességi időszakban pihenésnél is nagyon jól lehet használni tartós bevezető akcióban
3390ft !

Baby Fun Babafelszerelési Diszkont
Bp, I. Csalogány u. 42/a www.babyfun.hq.hu
Tel: 214-5918, 06/20-544-4165
szuperm
 


Keresek eladó szoptatós párnát: szanyko.1@drotposta.hu
szanyko
 
 


Van egy kismama az indexen, aki vett magának egy szoptatóspárnát 13.000 forintért, hazavitte, nézegették, hogy mi kerül rajta ennyibe, szétszedték, majd megvarrták, azóta is varr ilyeneket, mindenben ugyanolyan mint amit a boltban lehet kapni, csak éppen fele annyiba kerül, és még házhoz is viszik, akit érdekel, nézze meg ezt:
www.hexapuzzle.hu/kismamaparna.htm

Én vettem egyet a lányomnak, nagyon jó!
alice_cs
 
 


Sziasztok!
Én vagyok az a kismama, akiről Alice beszélt:
Kielemeztük a párnát, és legyártottuk. AKit érdekel a www.hexapuzzle.hu/kismamaparna.htm oldalon meg tudja nézni, és írhat nekem az office@hexapuzzle.hu e-mail címre.
A párna ára újonnan: 5490 Ft.
wyvette
 
 


Nagy kifli alakú szopipárna eladó.

A szivacskockával töltött.

Sárga alapon apró színes mintákkalKép (házikó, maci, fagyi, dinnye, stb.

Madzag nincs rajta, mert én soha nem használtam mert ha elaludt a baba szopi közben, nem tudtam lerakni a derekamrakötött kiflivelKép

érdeklődni: ladanyi@hdsnet.hu

Maszat
maszat
 
 


Szíves elnézésüket kérjük,
a Babyfun Babadiszkont honlapja
újratelepítés miatt átmenetileg szünetel.
Megértésüket köszönjük!
Továbbra is országosan
a LEGKEDVEZŐBB ÁRAKON várjuk a kedves vásárlókat:
kelengye, kismamafehérneműk, Avent termékek,
babafelszerelés, légátersztős és biopelenkák,
babahordozókendő,bútorok, matracok, babakocsik,autósülések,ruha,
fa-készségfejlesztő-funkciós játékok, aprócikkek,
bababiztonsági termékek, mérlegek, babaápolók,
környezetbarát mosószerek, tartós és tölthető elemek stb.

Címünk: Bp, I. Csalogány u. 42/a
( a Moszkva téri metrónál )
babyfundiszkont
 
 


Sajnálom, de nem nézem el. Nem kéne ilyen erőszakos rámenős módszerrel telepiszkolni a babanetet. Ráadásul valószínüleg sose volt honlapja, különben ideírná a címet, de ha mégis volt, akkor miért nem ott jelenteti meg ezt a felhívást? Hát én tuti nagy ívben elkerülöm az üzletet és ezt csak ajánlani tudom mindenkinek.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!
Aki tud segítsen!
Eddig nem is gondoltam rá,hogy kellene,de most,hogy negyedik babám három hét mulva fog megszületni,rájöttem hogy nagy szükségem lenne egy szopcsipárnára.A harmadik gyermekem után egy évvel volt egy autóbalesetem és emiatt a bal kezemmel nem nagyon fogom tudni megtartani hosszú ideig a babót.Ugyanis van a karomban egy 20 cm.-es lemez meg 8 csavar..
Sajna amit eddig láttam újjonan,az nekem nagyon drága..Legolcsóbban 4000-ért láttam.Sajna ennyit nem bírok költeni.Ha valakinek van esetleg egy használt szopcsipárnája ajándékba vagy nagyon baráti áron,az kérem jelezze!!Előre is köszi.
Iboly
ibolyka
 
 


Szia!

Nekem van egy, nem igazán használom, de próbáld ki nyugodtan ,hátha neked kényelmesebb úgy!
2ooo Ft-ért odaadom!

Anikó ( 23-379-203)
szanyko
 
 


Szoptatós párna DR. Gasztonyi féle, sárga macimintás 2900 Ft-ért eladó. Mosható melltartóbetétet adok hozzá ajándékba.
Írj: szanyko.1@drotposta.hu vagy hívj 30-269-9083
szanyko
 
 


Szoptatós párna eladó!
Fehér alapon aranyos, apró macimintás, megkötős, a huzata lecipzározható, tehát tisztítani is könnyű. Két hónapot használtuk, nagyon szerettem, de mostmár a Manó akkora, hogy nem fér el rajta...
Irányár: 3000 Ft (4500-ért vettem)
Akit érdekel, írjon: almadi@euroweb.hu
E-mail-ben képet tudok küldeni!

Kép
Kép
almadi
 
 


Szoptatós párna fehér, levehető huzattal eladó! 2500 Ft az irányár.
E-mail cím a profilban!
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

A november elsején meghirdetett szoptatós párna elkelt!

Kép
Kép
almadi
 
 


A szoptatós párnámnak lejebb vittem az árát. Megkötös, sárga macimintás, Dr. Gasztonyi féle
kifli alakú. 25oo FT+ 1 teljes doboz melltartóbetétet adok hozzá!!!
Tel: 06302699083
szanyko
 
 


Több vásárlónk kérésére megadjuk az új elérhetőségünk címét:
Továbbra is a legkedvezőbb árak,
bővült áruválaszték!
Babyfun Diszkont babyfun.fw.hu
babyfundiszkont
 
 


A szoptatós párna már nem aktuális.
kíváncsi
 
 


Ha-hó!

Engem érdekelne ilyen párna, de max:2000-ért.
Ha van valakinek küldjön nekem képet az ildi.eros@freemail.hu cimre. Köszi szépen.
mucc
 
 


Ha-hó!

Engem érdekelne ilyen párna, de max:2000-ért.
Ha van valakinek küldjön nekem képet az ildi.eros@freemail.hu cimre. Köszi szépen.
mucc
 
 


Ha van valakinek reális áron eladó szoptatós párnája, engem érdekelne! bodza80@freemail.hu

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok!

Szoptatóspárnát keresek!
franczem@freemail.hu

Kép
Kép
pipocska
 
 


sziasztok!

nem találtam ennél jobb topikot, ahova megírhatnám.....

SZOPTATÓS MELLTARTÓ ELADÓ, amerikából, egyszer kimostam, de nekem kicsi. nagyon finom, erős pamut anyagból van, fehér, lecsatolós, ja és
38DD. (kb 85-90 erős D-nek felel meg). 5000ft.

képet tudok küldeni!!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


találtam fotót:
Kép

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!
Örömmel közöljük, hogy a Babyfun babafelszerelési Diszkont új weboldala elkészült! Folyamatosan töltjük fel!
Továbbra is a legkedvezőbb árak, bővülő választék!
www.vasarlas.origo.hu/babyfun
babyfundiszkont
 
 


Sziasztok!

Találtam!
Ha valakit még érdekel írjon egy mailt, vagy hívjon: 06 70 365 2423
Vadonat új, nagyméretű 160x40-es, levehető /tehát mosható/ huzatú, polisztirol golyóval töltött szopipárnák. 3500 forintért.
Mailben tudok képet küldeni, a párnáról is, és a szövetekről is.

Kép
Kép
pipocska
 
 


Pipocska,
ez remek hír!!! Én a legolcsóbban a környékemen 5500-, Ft-ért láttam, mármint amilyet szerettem volna. Lécci küldjél nekem képet a párnáról, mélcímem a profilomban.
Ja, postázást vállalnak?
Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Szia Kriszi!

Töröltetve lettél a rendszerből.
Nincs profilod.Kép
Küldj e-mailt a franczem@freemail.hu-ra, vagy hívj légyszi a 06 70 365 2423-as számon.

Kép
Kép
pipocska
 
 


Pipocska,
én is kérnék légyszi képet! Köszi!Kép A postázás kérdése szintén érdekelne, vagy az, hogy egyébként hol lehetne átvenni.
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Pipocska,
ne haragudj, nem tudom, próbáltál-e már levelet küldeni, de be volt telve a fiókom, most ürítettem, most már tudom fogadni. (A te freemailes címed viszont nem működik.)

Köszi szépen, és bocsánat, hogy nem figyeltem korábban!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Pipocska, engem is érdekelne a szopispárna. Írtam mailt!

Köszi:
Hagnosz

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Sziasztok!

Ha valakit még érdekel írjon egy mailt, vagy hívjon: 06 70 596 8265
Vadonat új, nagyméretű 160x40-es, levehető /tehát mosható/ huzatú, polisztirol golyóval töltött szoptatós párnák. 3500 forintért.
Mailben tudok képet küldeni, a párnáról is, és a szövetekről is. molnari67@citromail.hu
molnari67@c2.hu
gyerekméretű zsákfoteket is tudok késziteni
erről is tudok képet küldeni és még sokféle párnám is van sokfajta méretben kéthétre tudom vállalni és a kiszállítás is megoldható
sziasztok Ibolya.
molnari67
 
 


Sziasztok!

Brandonban vásárolt szoptatós párna, kifli alakú, nagy méretű, mosható huzattal 4.000 ft-ért eladó.

emokekulcsar@yahoo.co.uk vagy 20/9302-229
kulcsar_emoke
 
 


Sziasztok!

Eladó egy levehető huzatu szoptatós párna 3000 ft-ért.
Kérésre küldök fényképet is. E-mail cím a profilomban

Szilvi
sys
 
 


Leendő anyukák figyelmébe!
Nagyon jó állapotú babaholmik eladók a XI.kerületben! Concord Baboo autósülés fejszűkítővel ,napfénytetővel sárga-narancssárga kockás (0-13 kg): 13.000 Ft (eredeti ár 30.000 Ft)
Hauck sötétkék kenguru 7,5 kg-ig: 4000 Ft (eredeti ár 10.000 Ft)
Mikrós sterilizáló: 2000 Ft (eredeti ár 4.000 Ft)
Szoptatós párna levehető huzattal (sötétkék maci mintás): 3000 Ft (eredeti ár 8.000 Ft)
Zenélő forgó játék kiságyra: 2500 Ft (eredeti ár 5.000 Ft)
Ugyanitt bébiruhák újszülött kortól 1 éves korig (56-74-es méretig)
www.kep.tar.hu/svabildi
Kép
svabildi
 
 


Szia Ildi!

van-e még eladó szopipárnád?

Reni
Kép
Kép
Kép
reni4
 
 


Szia Ildi!

engem a zenelo forgo erdekelne. kerlek irj a juci@myrealbox.com cimre, mert nem talalom az elerhetosegedet

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Eladó mikrogyönggyel töltött világoskék alapon tengerész macis kismamapárna.Én nagyon szerettem a terhesség és a szoptatás alatt is!A huzata mosható, megtekinthető Kőbánya-Újhegyi ltp.
Ár:3500.-Ft (Eredeti ára 7500.-Ft volt)
Érd: gurzo@citromail.hu

delfinke
 
 


Sziasztok!

Eladnám világoskék alapon mackómintás kismamapárnámat(mikrogyönggyel töltött).Nagyon hasznos társam volt a terhesség és a szoptatás alatt is.Ára:3500.-Ft(eredeti ára:7 500.-Ft volt)
Átvehető Kőbánya-Újhegyi ltp.
Érd: gurzo@citromail.hu

delfinke
 
 


sziasztok ,
szoptatós párnát szeretnék ajánlani 3500 ft ért , levehetös cipzáras huzattal , 100% pamutból , polystirol töltettel , a plussz huzat ára 1200 ft , valamint gyönyörü egyedi bébi garnitúrákat , 2-3-4-5 részeseket , 2500 ft tól . 12000 ft ig , de egyéb kiegészitöket is , pl játszó szőnyeg szőnyeg 110cm -es 8000 ft ért ,lásd a képen, főként egyedi darabok , nézzétek meg a weboldalunkat http://www.manufaktura.freeweb.hu -n és irjatok ha érdekelnek a termékeink , egy emailt megér !!!!!! {fermium@sgmail.hu,fermium@sgmail.hu} , jevi@sgmail.hu
sziasztokKép
jevi
 
 



Kép
Kép
pipocska
 
 


Varrónő vállal szoptatós párna készítést, bármilyen formában, méretben,levehető huzattal, polisztirol gyönggyel töltve.
Akár hozott anyagból is.

Ára: 3000-3500 ft.

Érd.: Vali 06-20-9153-158 Hívj bizalommal, bármit megoldunk.

Ugyanitt zsákfotelek készítése is.
Képet tudok küldeni.
soso
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: