Új privát üzeneted érkezett!

Szia!


Bp-i megbízható, leinformálható 2 gyerekes, egész családban élő anyuka vagyok. Vállalom gyermeked őrzését, szeretet tetljes-, az igényeidhez igazodó tudásszintű nevelését, tanítását a saját lakásomon,
egy 6 hónapos gyermekem mellett. ( ő van otthon napközben) Éjszakai őrzés is megoldható.


HívJ!!!!

70/238-9636
 
 


Heti 2x5 órára keresek szakképzett gyermekfelügyelőt, fizetés 600.- / óra.
Augusztustól Budapest, V. ker.
 


Banyamama!

Ha még él az ajánlatod, szívesen jelentkeznék rá. Igaz, nem vagyok szakképzett, "csak" 3 gyermekes anyuka, és anno óvónQnek tanultam.

Üdv.:Szilvi /Estike/
 
 

 
 

Bébiszitter szakképesítéssel és gyakorlattal rendelkező középkorú, de fiatalos gondolkodású nagyi vállal gyermekfelügyeletet a csemete korától függetlenül, de., du.,de akár egész napra is.
A pénzben biztos meg tudunk egyezni.
Tel: 06-70-515-8814 Budai Ilona Eszter
 
 


Sziasztok!
Diplomás óvodapedagógus vagyok (valamint leendő estis tanítóképzős főiskolás) gyakorlati gyermeknevelési tapasztalattal is rendelkezem két gyermekem révén. Szívesen vállalnék gyermekfelügyeletet(problémás : hiperaktív, indigó, és autista jegyekkel bíró gyermekekét is),komplex személyiségfejlesztést,és iskolára való felkészítést is,0-12 éves korig,rugalmas időbeosztással rendszeresen és alkalmanként is. É-Buda és Szentendre térsége előnyt élvez!0630/6808764
 
 


Sziasztok!

Budapest XXII. kerületbe keresek megbizhato, tapasztalt babysittert hosszu tavra most 5 honapos fiam melle. Decemberig ismerkedes, illetve alkalmi gyerekvigyazas, januartol napi 8 ora. Ha erdekel, vagy van ismerosod, akit ajanlani tudsz, kerlek, hivj! Tel.: 06-30-350-7326
 
 


Sziasztok!

Fiatalos, gyerekimádó nagymamánk (Évi) gyeremekfelügyeletet vállal, akár főállásban is.
Szívesen ajánlom mindenkinek, mert az én babáimat születésük óta szuper jól ellátja és szórakoztatja. Ja, és van kocsija, így el tudja őket vinni gyerekprogramokra, játszira stb.
Már sok-sok családban dolgozott, és mindenütt meg voltak vele elégedve.
Ha Budán laksz, és mennél vissza dolgozni, vagy csak egyszerűen el akarsz jutni a fodrászhoz, hívd bátran Évit (06 30 393 54 27)!

Mia (nyszilvia@hotmail.com)
mia
 
 


Sziasztok!

Heti 1 napra keresek megbízható segítséget a háztartáshoz (vasalás, takarítás) a 3. kerületbe, bkv-val nagyon jól megközelíthető utcába. Hosszú távra kellene. A legideálisabb természetesen az volna, ha mindent egy személyben találnánk meg. Amire szükségünk volna:
-takarítás (teljesen felszerelt automata háztartás)
-vasalás
- esetleg bevásárlás az utca túloldalán lévő boltból (kivételes esetben)
- ritkán gyermekfelügyelet (márciusra várunk babát és Rá kellene majd néha napján vigyázni, de ez is kivételes alkalmakra vonatkozik)

LEhetőleg megbízható, leinformálható hölgyet szeretnénk, akinek már van gyakorlata ezen a téren. Ha ismertek megbízható hölgyet, kérem írjátok meg az elérhetőségét.

Köszönöm!
 


Sziasztok!!!

Gyerekfelügyeletet vállalok gyakorlattal, barátságos családias környezetben. Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel mellett.
0-10 éves korig. Alvás megoldott.
Hivjatok bátran, bizalommal.
Tel: 06 70 361 24 73
Köszönöm.
Magyari Andrea.
 
 


Sziasztok!
Keresek valakit aki segítene a takarításban...I. kerületben lakom....ha valaki elvállalná írjon...
Cím: magyued@freemail.hu
 
 


Sziasztok! Veszprémből írok.Referenciákkal, bébiszitteri és 2 éves tanári gyakorlattal is rendelkező, megbízható, nem dohányzó, 23 éves egyetemista vagyok, gyermekfelügyeletet vállalok Veszprémben és környékén, 6 hónapostól - 8 éves korig.
Szeretettel gondoskodom a kicsikől és ha igény van rá, az angol nyelvvel is megismerkedünk, játékos formában.
Jogosítvány(6 éve, balesetmentesen), saját autó,gyerekülés, ajánlólevél van. Szívesen hozom/viszem a kicsit óvodába/iskolába.
Kérem, hívjon aiknek szüksége van egy gyermekszerető, kedves segítőre!
Tel:06/70-6309063
bkenyeres@freemail.hu
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON-STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÁNK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.
Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.
0-10 éves korig, non-stop.
Sok játék, udvar és persze játszótárs is van gyermekének.
KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL. Csütörtökönként SZINHÁZ (igény szerint).
Iskolára való felkészitését is vállaljuk gyermekének.

Tel: 06 70 361 24 73
Hivjatok bátran, bizalommal.

E-mail: magyariandi@citromail.hu

Köszönöm.
Magyari Andrea.
 
 


 


Kép

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

További info: http://www.gyerekde.atw.hu
 
 


Sziasztok!

"Felajánlanám" egy barátnőmet. Nálam takarít, főz, bevásárol, ha kell mos, mosogat, és segít a gyereknevelésben (három gyerek mellett, ebből ketten ikrek). Február végétől a délelőttjei szabadok, vagy heti egy-két napra teljes napra is tud menni. Budapesten tud menni szinte bárhova.
Szívesen összehozom, ha van rá igény: orlando9@freemail.hu
 


Kép
Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

További info:
Tel: 06 20 548 98 44
http://www.gyerekde.atw.hu
 
 


Elindult Magyarország legelső NON-STOP (0-24) BébiŐr szolgáltatása. Gyermeket vártok, vagy már körülvesz titeket egy-két eleven csöppség? Néha elkelne a segítség? Ha megbízható, leinformálható, korrekt babysittert kerestek: a megoldás BABYGUARD. Ha elutaznátok, de nincs kire hagyni a háziállatokat: a megoldás BABYGUARD. Ha vacsorameghívást kaptatok: a megoldás BABYGUARD. Ha segítség kell a gyermekek, vagy a ház körül: a megoldás BABYGUARD. További információ: info@babyguard.hu, 1/315-0924, 20/9104-202
Kép
 


Kép
Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

További info:

Tel: 06 20 548 98 44

http://www.gyerekde.atw.hu
 
 


Sziasztok!
Budapest, XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján 8-tól késő estig. Nagyon szeretem a gyerekeket, tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Referenciám is van a családoktól, akiknek a gyermekeire már vigyáztam. Több gyermekre is vigyáznék egyszerre. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek. Hívjatok!
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: gee20@mailbox.hu
 


Kép
GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL.

További info: http://www.gyerekde.atw.hu
 
 


Kedves Szülők!

15éves gyakorlattal, 34 éves, számos referenciával rendelkező egyedülálló diplomás óvónő vagyok/ autóval is rendelkezem/
3hónapos kortól vállalom gyermekek felügyeltét, nevelését, este 20.30-tól akár hajnalig, illetve hétvégéken!! Pest környékén is.
Állandó dijjal dolgozom, 1 vagy 2 gyermek esetén is 1000ft/óra, Bp-en, és környékén is!
Hivjanak bizalommal!
Füredi Szilvia

0630-9344643
Vendég
 


Nagytakaritást vállalok /ablak, csempe, butorok/ Bp-en, és 10km-es körzetében.
Diplomás óvónő/ baby sitter/.
Referenciákkal rendelkezem.
Hivjatok bizalommal
F.Szilvi
0630-9-344643
Vendég
 


Sziasztok!

Gyermekek felügyeletét vállalom Dunakeszin, földszinti lakásomban!
Én egy 30-as, kétgyermekes anyuka vagyok, eü. végzettséggel, bébiszitteri szakképesítéssel! Ja, és rengeteg türelemmel, figyelemmel!
Kreativ, fejlesztő foglalkozásokkal és sok szeretettel várom a kis manókat!
j.timi@velvet.hu
 


Kedves Szülők és Pöttömkék!
Szociálpedagógia szakos hallgató vagyok levelező tagozaton. Jelenlegi pöttömkém oviba készül, ezért új családot keresek. Hétfőtől csütörtökig napi 6-8 órában tudom vállalni a helyettesítést, Budapesten. Dolgoztam óvodában, iskolában, jelenleg pedig egy családnál. Házimunkába is nagyon szívesen besegítek. Várom picurkák és kicsit nagyobbak jelentkezését! 30/319-6565, bimbike@gmail.com

Anna
 
 


Kedves Családok!
5 éves tapasztalatta,referenciákkal,oklevéllel vállalom gyermekük felügyeletét teljes munkaidőben 0-12 éves korig. Elérhető vagyok telefonon a nap bármely szakában: 06-20-424-6727.
Pál Anita
 


Nagytakaritást vállalok /ablak, csempe, butorok/ Bp-en, és 10km-es körzetében.
Diplomás óvónő/ baby sitter/.
Referenciákkal rendelkezem.
Hivjatok bizalommal
F.Szilvi
0630-9-344643
Vendég
 


Kedves anyukák,apukák!

Én kecskeméti fiatal lány vagyok aki szabadidejében gyermekfelügyeletet vállal! Kedves,türelmes,megbizható,gyermekszerető, játékos vagyok. Kecskeméti szülők emailjét várom, kik pihenni, vagy csupán csak egy kis segitségre vágynak! Velem mindent meglehet beszélni!! Amugy újszülőtt kortól 10 éves korig vállalok gyerekeket. Bővebb információt emailon vagy telefonon. Címem: vivien1007@citromail.hu , telefonszámom; 06/30-647-99-84
Vida Vivien
 


Leinformálható, referenciákkal rendelkező pedagógus takaritást vállal délelőttönként, és hétvégén!

Hivjatok bizalommal

0630-9-344643
Vendég
 


Megbízható, mosolygós gyermekszerető győri óvónéni vagyok! Szabadidőmben szívesen vigyáznék gyerekekre! Délelőttös heteimen 3-tól, délutános heteimen pedig 6-tól , valamint hétvégén bármikor! Kérem telefonon keressen, mert úgy mindig elérhető vagyok! 06-30-856-85-23
 
 


Kedves Édesanyák!

Szakképesítéssel /dajka, pedagógiai ismeretekkel, plussz gyógypedagógusnak tanulok,/ gyermekfelügyeletet vállalok.
Kétgyermekes családanya vagyok, megbízható, gyermekszerető, mindent a gyerekért!
Szeptember 1-jétől várom hívásotokat, otthonomban egy játszóház van berendezve, sok szeretettel várom a gyerekeket.
Az órabér megbeszélés kérdése. Hívjatok bizalommal.
21-ker. Tel: 06-20-2255-590
Andrea

Szakképesítéssel gyermekfelügyeletet vállalok otthonomban szept 1-jei kezdéssel. 06-20-2255-590


8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és viidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
 


Kedves Szülők!

37éves, ovónői diplomával rendelkező baby sitter, 18éves gyakorlattal /referenciákkal/ vállalja 2 hónapos kortól gyermekek felügyeletét, fejlesztését Bp-en és környékén a délelőtti órákban, /Du-n már 4.éve fix munkával rendelkezem/ valamint este 21 órától és hétvégéken.

Jómagam jó kézügyességgel, művészi érzékkel, kimagasló zenei tudással /5éves koromtól zongora, orgona, gyermekkórusban-kórusban éneklés/ rendelkezem.

1100-1200ft/óra, 1-2 kisgyermek esetén is./hétközben és hétvégén is/

Hívjanak bizalommal:
F.Szilvia

0630-5429202


Sziasztok!
Működik Kecskeméten egy Bébiszitter Szolgálat, mely a környező településeken is ellátja igény esetén a gyermekfelügyeletet, és akár a háztartási teendőkbe is besegítenek. Ha valakinek szüksége van rájuk keresse fel a honlapjukat: http://bebiszitter.hupont.hu/
Igénybe lehet venni a szolgáltatásaikat akár 1-2 órára is.
Nekik nem okoz gondot az éjszaka, hétvége, ünnepnap sem! Az adatbázisukba lévő jelentkezők referenciával, orvosi igazolással, erkölcsi bizonyítvánnyal, és többségében szakképesítéssel (óvónő, tanító, gondozónő, stb.), illetve komoly gyakorlattal rendelkeznek.
Ráadásul a közvetítés INGYENES!

A gyermek olyan mint a papírlap, melyen minden arra járó nyomot hagy!


Gyerekfelügyeleti bébiszitteri munkát vállalok III.kerület Csillaghegyi otthonomban,3éves fiam mellé 0-7éves korig !
Jelentkezés privát üzenetben,vagy 06 30 2579830-as telefonszámon!
Ár megegyezés szerint! :D
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: