Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

2014.01.17.-én született a kislányom. Másfél hét alatt megtöltöttem 20 db 120 ml-s anyatejgytáróló zacskót, 2 db 80 g-os Avent Via poharat, 1 db 0,5 l-es zárható zacskót, amit előtte hideg sterilizálóval kimostam, a 2. fél literest most csinálom. Igény szerint megbeszélhetjük, hogy neked milyen mennyiségekbe fagyasszak, ha van hozzá tárolód, de adok szívesen frissen is. A szükséges vizsgálatok sajna még hátra vannak, mert a védőnőm és a gyerekorvos rég foglalkozott ilyennel, ezért lassan halad az ügy. De! Nem dohányzom és egészségesen étkezem, problémamentes terhességem volt. Valószínűleg napi fél litert is tudnék most már adni. (Édesanyámtól örököltem, ez genetika szerintem) Örülnék ha házhoz jönnél érte, de ha ez nem megoldható, akkor Szigetszentmiklósra, Budapest, Pesterzsébeti (Soroksári) Auchan/Tesco áruházakig, Dunavarsány környékére hetente egyszer beviszem.
Írj nyugodtan, vagy hívj 0630/303-6068
tyukedli
Dunavarsány
 
 


Elfelejtettem leírni: 1500 Ft/liter
tyukedli
Dunavarsány
 
 


Szia tyukedli! Dunavarsányban helyileg pontosan hol vagy fellelhető? Hol,és mikor tudnám megvásárolni a tejet? Üdv.Zoli
viking75
Dunavarsány
 
 

 
 

Szia! A Tömösvári Sándor utca 10/4. szám alatt lakom a Nyugati lakóparkban. Mivel a babával mindig itthon vagyok :-) így napközben bármikor jöhetsz. Pl. ma du. is. Adok egy másik telefonszámot, mert a fentit a férjem elvitte magával munkába: 0630/268-0159
Mindenképp telefonálj előtte,mert a csengő nem működik.
Üdv. Anikó
tyukedli
Dunavarsány
 
 


Kedves Zoli! Kérlek írd meg a számod a 0630/268-0159 telefonszámra, mert a másik telefon a férjemnél van, és ő most nem tudja felvenni, pedig látta, hogy volt nem fogadott hívása tőled, de nem tudott visszahívni.
Köszönöm
tyukedli
Dunavarsány
 
 


SZIA TYUKEDLI TIMEA VAGYOK. SZERETNEK KERDEZNI TOLED VALAMIT DE NEM ITT HANEM EMAILBEN. KERLEK IRD MEG AZ EMAIL CIMED,HOGY FEL TUDJAM VENNI VELED A KAPCSOLATOT,CSAK EMAIL. KOSZI
timii88
Budapest
 
 


ANIKO INKÁBB FELHÍVJALAK?
timii88
Budapest
 
 


:x :P
timii88
Budapest
 
 


Kedves Érdeklődő!
Még mindig van sok eladó anyatejem. Egy vevőm a túl nagy távolság miatt csak ritkán tudja hordani, így megint telik a fagyasztó. Ha érdekel hívj, a részleteket (mennyiség, kiszerelés...) megbeszéljük: 0630/268-0159
Üdv
Anikó
tyukedli
Dunavarsány
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: