Új privát üzeneted érkezett!

Komáromban anyatej 3 hónapos gyerek mellől nagy mennyiségben, folyamatosan eladó! Érd: 20/66-96-703
nikike88
Komárom
 
 


2011 novemberben született, 3 hónapos kislányom számára szeretnék anyatejet vásárolni, nagy mennyiségben is. Budán lakom. Tel.: 06-30-442-9712
villano
Budapest II. kerület
 
 


2011 decemberben született kisfiam mellől anyatej( fagyasztott) eladó!
Szegeden vagy Domaszéken vehető át! A szükséges vizsgálatokkal rendelkezem! Ár megegyezés szerint! Tel.: 06-30-655-88-26
vio87
Domaszék
 
 

 
 

2011. december 29-én született kislányunk mellől anyatej (fagyasztott) van nagy mennyiségben. Hivatalos tejleadó vagyok budapesten. Ár megegyezés szerint.Érdeklődni fidorka82@gmail.com emailen
 


Egészséges, felelősségteljes szegedi orvostanhallgató kismama vagyok. Rengeteg lefagyasztott tejem van. Már nem férünk tőle, de sajnálom kidobni. Nem szedek/szedtem gyógyszert, káros szenvedélyektől mentes vagyok. A szükséges kivizsgálásokon átestem: tüdőszűrés, HIV ellenanyag, székletvizsgálat. Mindegyik negatív!
Telefonszámom: +36 30 724 9027
 
 


Szegeden anyatej elado.sok tejem van ezert szivesen eladnám.karos szenvedelyektől mentes vagyok.a szüksèges vizsgálatokon át estem.mindegyik negatív.telefon szamom:0630 728 21 44
zsuzska26
Szeged
 
 


Kedves Érdeklődők!

MISKOLCON anyatej eladó!!! (~200ml/medela steril tasak).

Fagyasztva több liter elérhető, egészséges nem dohányzó anyukától.

Érdeklődni e-mailben: t.f.evelin@gmail.com
 
 


Sziasztok!

Anyatejre lenne szükségem. Debrecenben tudna nekem valaki segíteni? S.O.S. Köszönöm előre is!
wernike
Debrecen
 
 


Sziasztok! Nagy mennyiségű ANYATEJ eladó BÉKÉSSÁMSON és vonzáskörzetében! kb. 40-50 liter fagyasztott tej áll rendelkezésre, 200ml-es és 350 ml-es steril tejgyűjtő zacskókban tárolva! Hivatalos vizsgálati papírokkal nem tudok szolgálni, az első kislányomnál megcsináltattam, de meg is bántam... tüdőröntgenre küldeni egy szoptatós kismamát????!!!! Nem dohányzó anyuka vagyok, állatszőr mentes lakásból! Ár alku kérdése! A legrégebbi tej 2014. február elejéről való. Érdeklődni e-mailben: szoszi00@gmail.com, ill. tel.-on: 06-30-9337013


sziasztok

fagyasztott anyatej eladó hatvanban.jelképes összegért 750/ L.
hívj:)
 
 


sziasztok!5 hónapja szültem és vmiért az a kivételes nő vagyok akinek rengeteg anyateje van így ha esetleg vkinek segíthetnék akinek kevés van szívessen megtenném.Van fagyasztott tejem is de szívessen vállalnék gyermek szoptatást is.Fejér megyében élünk,érdeklődni: hadory92@gmail.com
kicsidorinka
Dunaföldvár
 
 


@jenna8:


Sziasztok! Elkelt a tej, a továbbiakban sok szerencsét kívánok a keresgéléshez!


Sziasztok!

Pesti XVII. kerületi kismama vagyok, jelenleg második gyermekemmel vagyok itthon, és tejtesót keresünk július 22-én született kislányom mellé. Napi 5-7 dl tejet tudnék adni sterilen fagyasztva, vagy frissen. Nem dohányzó, alkoholt nem fogyasztó, káros szenvedélyektől mentes, életvitelére, táplálkozására odafigyelő édesanya vagyok. A lakásunkban kisállatot nem tartunk. A szükséges vizsgálatokat elvégeztem.
Ha valakit érdekel az elérhetőségem: ladoniczkybeata@freemail.hu    tel:06-30-568-8146

beata1980
Budapest XVII. kerület
 
 


Már elkelt!!!


Sziasztok!

Debreceni kismama vagyok. 2014.10.25. szültem a kisfiam. Napi 4-5 dl friss tejet tudnék adni, vagy igény szerint sterilen fagyasztva. Nem dohányzom, alkoholt nem fogyasztok, káros szenvedélyektől mentes vagyok. Szükséges vizsgálatokat elvégeztem.
Ha valakit érdekel: bgizus82@gmail.com tel:70/636-0754
 


Elsősorban Budapesten és Pest megyében keresek nagy mennyiségben fagyasztott anyatejet ikreimnek.
Folyamatosan van rá szükségünk, minél nagyobb mennyiségben! Nagy mennyiségért távolabb is elmegyünk!!

Köszönöm,
Emese
sziniemese@gmail.com
 


Anyatejet keresek nemrég született pici babámnak!!!!!!
Akinek van, írjon!
email: edit.borocz@gmail.com
Köszönöm szépen!
bedit1
Pécs
 
 


Még mindig keresek!!!

Anyatejet keresek nemrég született koraszülött pici babámnak!!!!!!
Akinek van, írjon!
email: edit.borocz@gmail.com
Köszönöm szépen!
bedit1
Pécs
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: