Új privát üzeneted érkezett!

KEDVES ANYUKÁK, KISMAMÁK!
Munkalehetőség kismamáknak, anyukáknak vagy nagymamiknak (is)!

Én is anyuka vagyok, :P 2 pici gyermekkel. (az egyik fiam 3 éves a másik 16 hónapos).
Tudom milyen nehéz munkát találni, és milyen nehéz visszakerülni a régi megszokott helyedre.
Ezért próbáltam olyan munkát találni, amit két pici gyermekkel is lehet végezni.
Az a munka amit én ajánlok, nem arról szól, hogy nem kell dolgozni. Igenis kell dolgozni, hogy építsd a jövőd. De ha szorgalmas, kitartó vagy, és szereted az egészséges dolgokat, és szívesen dolgoznál egy fantasztikusan jó hangulatú csapatban, akkor köztünk a helyed.
Kell egy kis idő, amíg ennél a cégnél megalapozhatod a jövőd, de szeretni fogod .
Ha érdekel ez a lehetőség, kérlek írj egy e-mailt. Jó ha telószámot is küldesz.
kistappancs@indamail.hu


Sziasztok!

Ha gyerekek vagy munka mellet részmunkaidős tevékenységet, mellékállást keresel kérlek írj privit. Ez valós munka. Nincs belépési költség. Nincs kötelező vásárlás és nem kell házalni sem. A befektetett munkád rövid időn belül megtérül.

Kellemes napot!!!!!


Sziasztok!

Ha gyerekek vagy munka mellet részmunkaidős tevékenységet, mellékállást keresel kérlek írj privit. Ez valós munka. Nincs belépési költség. Nincs kötelező vásárlás és nem kell házalni sem. A befektetett munkád rövid időn belül megtérül.

Kellemes napot!!!!!


Szia! Julcsi vagyok egy 14 hónapos kisfiú anyukája! Szeretnék érdeklődni az állás után! Köszönöm szia
vuclika
Budapest VII. kerület
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron