Új privát üzeneted érkezett!

1 csomag NuvaRing eladó. /2 hete vettem, blokkal igazoltan/
Érdeklődni priviben.

Szia !
Engem érdekelne a Nuvaring hüvelygyűrű, ha még megvan ! :)
anikob@citromail.hu
Üdv.
Anikó

Sziasztok!

Eladó két Nuvaring gyűrű 5000 HUF-ért. 2012ig jó. Érdeklődni az
alábbi e-mail címen:
gabriellaj.84@gmail.com
Budapesten lakom, belvárosban. Sziasztok

2 db nuvaring hüvelygyűrű eladó 6000 Ft- ért. Januárban vettem, hűtőben tárolom.

Érd.: uhlarf@gmail.com

Sziasztok!
Áron alul eladnám 2 db Nuvaring hüvelygyűrűmet! Érd: kerteszne.judit@freemail.hu

Eladó 3 csomag hűtőben tárolt Nuvaring hüvelygyűrű.

Ára: 4500 Ft/db

Érd: kovacsdolli@gmail.com

@theba: "Eladó 3 csomag hűtőben tárolt Nuvaring hüvelygyűrű. Ára: 4500 Ft/db Érd: kovacsdolli@gmail.com"

Szia!

Engem érdekelne.
Ha megvan még kérlek írj.

Sziasztok, eladó hütöben tárolt Nuvaring gyürü (1 db, idö közben feleslegessé vált ).
érdeklödni itt, vagy e-mailben: chincia8@gmail.com
ára: 1500 HUF
chincia
Budapest

Szia!

Engem érdekelne.
e-mail:csorbamonika11@gmail.com

Előre is köszönöm:)

Sziasztok! Eladó 18 csomag 28 db-os Dada pelenkám, minden méretben, egységes áron. Egységes ára: 1100-ft
gitta1968
1181 Budapest

Eladó Nuvaring 1 darab
3000 Ft. Hűtőben tárolt 2015-ig jó.

Email:rajkriszta@gmail.com

sziasztok! Van egy eladó, friss tasak Nuvaring gyűrűm, 1 havi adag. 4000 Ft. 6 évig használtam ezt a típusú fogamzásgátlót. Akit érdekel a vásárlás, vagy van kérdése a gyűrűvel kapcsolatban, írjon nyugodtan ide:  gitta.brigitta@gmail.com

Eladó egy csomag Nuvaring!! Szakítás miatt nem kezdtem el. 2014 szeptember 12-én vásároltam! Hűtőben tárolva!! BONTATLAN!!! 3500 FT/db, együtt a 3 db olcsóbb, 10200 Ft. Érdeklődni: timarp.usa@gmail.com

Eladó 1 darab Nuvaring gyűrű,hűtőben tárolva.2500 ft.Budapesti átvétel.nagyreka@freemail.hu

Sziasztok nekem is eladóvá vált 2 db nuvaring gyurum nekunk a parommal nem jott be igy valtani szeretnek miharabb varom az erdeklodoket decemberben vasaroltam a 2 db 7000ft ert hutoben tarolva termeszetesen
+36309116401 email glorita1997@hotmail.de :) !
glorita97
Budapest XVI. kerület

Sziasztok! Eladó 2 db nuvaring hüvelygyűrű, hűtőben tárolt, 2016. 04.-ig felhasználható. 
7 000 Ft
+36202709072 vagy e-mailben: beus.b@freemail.hu

Sziasztok! Eladó kèt db Nuvaring hüvelygyűrű. Három db-os volt, egyet próbáltam de nekem nem jött be, ezért eladnám. Hűtőben tárolt, felhasználható: 2017/05. 6000 Ft a két db. Ha érdekel, kérlek hívj vagy írj. Budapest 16. kerület, +36-20-393-7469 dorabenke1@gmail.com
bdorika1
Budapest XVI. kerület

@bdorika1: "Sziasztok! Eladó kèt db Nuvaring hüvelygyűrű. Három db-os volt, egyet próbáltam de nekem nem jött be, ezért eladnám. Hűtőben tárolt, felhasználható: 2017/05. 6000 Ft a két db. Ha érdekel, kérlek hívj vagy írj. Budapest 16. kerület, +36-20-393-7469 dorabenke1@gmail.com"

ELKELT!!!
bdorika1
Budapest XVI. kerület

Sziasztok eladó 2 db Nuvaring hüvelygyűrű . Nem jött be így eladnám , hűtőben tároltam ahogy kell felhasználható 2016.09 -ig 6000 ft 2 db .Hivj vagy irj 30/331-28-79 pipis.beatrix@yahoo.com . Szegedi vagyok de Budapest is megoldható . Bea

Sziasztok.
Bontatlan csomagolású 3 dbos nuvaring eladó számlával 2016.07.04 (tegnap). Sajnos az orvos rosszat írt fel mi meg megvásároltuk. Természetesen hűtőben tárolva. 9000 Ft.
Érdeklődni : 0630 5778101

@vidakovacsildiko:

Szia, aktuális még?

Sziasztok!Eladó 3db NuvaRing hüvelygyürü 8000Ft a 3 db(eredeti ára 10.539 Ft volt).Tegnapi nap folyamán irta fel nekem a nőgyógyászom amit ki is váltottam!De itthon utánna olvastam és nem ajánlják 35 éves kor felett ami már elmultam ezert ugy döntöttem mégsem használom fel!Patikai blokkal,Szav.idő2018-12.Akit érdekel emiliagrabowszki@gmail.hu cimre irjon!Köszönöm!

@emiliagrabowszki:
Szia. Érdeklődnék, hogy megvan-e még a nuvaring? Választ előre is köszönöm.

1-2db elad nuvaringet vennék!

Köszi

1-2db eladó nuvaringet vennék!

Köszi

Sziasztok! 

Van 2 db, hűtőben tárolt Nuvaringem, összesen 6000 ft-ért. Déli, Örs vagy belváros környékén tudom átadni vagy előre utalás után postázom is.
vass_anita@citromail.hu

Sziasztok!
2 db Nuvaringem eladó!
Postázni tudom, vagy Debrecenben személyesen átadni.
pszandikap@gmail.com
pszandikap
Debrecen

Elkelt :)
pszandikap
Debrecen

Eladnám 2db Nuvaring hüvelygyűrűmet. Bontatlan, hűtőben tárolt, 2 hete vásárolt. 6000Ft-ért a 2db-ot.

Szia engem érdekelne a nuvaring gyürü ha aktuális még :) caramellepke@gmail.com ez az emailem kérlek jelezz vissza köszönöm szépen napot :) Vivien

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: