Új privát üzeneted érkezett!

Kedves anyukák! Kapható nálam zsákos pelus, jó minőségű én is ezeket használom a féléves kisfiamnál! 1zsákban 100db van, midi 31.-/db, maxi 31.-/db, junior 33.-/db. 2.o. pelusok is vannak azok egységárasak, 26.-/db. Nagyon megéri, azok akik már vettek visszajáró vásárlók. Ha érdekel küldj emailt gabcsi4@freemail.hu, vagy hívj 06302625979. Minden kérdésre szivesen válaszolok!
 
 


Szegeden olcson pelusok eladok!!
postázom ha kell:200db 850ft szerintem érdemes kihasználni még postával is,már 30ft-ért kaphatok pelusok

Minősségi pelusok kaphatok: német és francia gyártmányuak minden métben: újszüttől-juniorig.
Moltex öko biopelus is kaphato ujszülött-mini-méretben.
Pelusok tulajdonsága:
-mindegyik légáteresztő
-gumirozott derék és comb résszel rendelkeznek
-rendkivűl jo nedvszivó képességüek
-biopelus tealevéllel bélelt,vegyszermentessen készül,nincs fehéritve,ezért nem okoz allergiát,és védi a baba popsit a gombátol és különössen jo az érzékeny bőrü ekcémára hajlamos babáknak.
-Bugyipelus(40ft/db minden méretben),uszopelus minden méretben kaphato olcson(80ft)
Árak:30ft-tol 38ft-ig:mini 33ft,midi 36ft,maxi 37ft junior 38ft!!!Popsitörlő is olcson kaphato:Vastag pamutos lapu,aloe verával,sensitiv,alkohol mentes,kellemes illatu 80db-os csak 400ft.
Minden kérdésre szivessen válaszolok.Tescos nejlonos pelus is kaphato,gazdaságos 100db-os kiszerelésben,minden méretben 30ft/db

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
 


Bontatlan Pampers 3-as, midi pelenka eladó

Eladó egy bontatlan 64 darabos Pampers Active Baby Midi (3-as méretű, 4-9 kg) pelenkacsomag.

Ára: 2600 Ft

Személyes átvétel a Stadionoknál.

Érd: legzoszerv@gmail.com
Kép
 

 
 

Kedves anyukák!
KECSKEMÉTEN NAGYON OLCSÓ, jó minőségű PELENKÁT árulok!!!
spm78@freemail.hu
30/515-65-68
 
 


Minden pelenka jó, amiből nem folyik ki az anyag és nem sír tőle a gyerek. Ezentúl már csak az ár számít. Itt 27 Ft-tól vannak jó pelenkák. Tudtátok, hogy havi több ezer forintot is meg lehet spórolni olcsó pelenka választásával? Számoljatok utána: www.pelenkaakcio.hu
 


Én Lucikámmal mindenféle pelust kipróbáltam, mert nagyon-nagyon érzékeny volt és a mai napig az a bőre. Végül csak a Huggies vált be.

Épp most néztem a honlapjukat (www.pelus.hu), mert oda mindig felteszik azt hogy az adott hónapban hol tudok akciósan vásárolni és láttam, hogy a regisztrációért most 500 Ft-os ajándék kupon jár.

Aki még próbálkozik, vagy keres, az most olcsóbban kipróbálhatja.

Puszi:
Lucimami
 


OLCSÓ PELENKA - 100 % Garanciával

www.pelenkagyar.hu

Ez egy pelenkafutár és pelenkadiszkont ingyen kiszállítással jópár kerületben.

Tetszeni fog nektek is! Boldog Karácsonyt!
 


Akárhogy is számolok, a mosható pelusnál nincs olcsóbb!!!
Nézzetek utána:
http://moshatomintaspelenka.blogspot.com/
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: