Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!
Én a XV. kerületben lakom és sokszor gondot okozott a pelenka és a gyerekruha vásárlás.Hogy őszinte legyek nem vagyok milliomos hogy megengedhessek oviba 3000-4000ezer forintos pólókat, nacikat naponta ami persze vagy foltos lesz, (mert ügye kell oviba filc) vagy kiszakad,
Ezért!!!!!!Arra az elhatározásra jutottam hogy nyitok egy boltot amivel remélem sok hasonló gondú anyukának segíthetek.
Új és használt ruhát is tartunk, (Bizibe is)ha van megunt vagy kinőtt de jó állapotú rucitok szívesen beveszem bizományba. Az új rucik olcsók és jó minőségűek lesznek.56-140 es méretig!(PL:pólók 990.- rövidnacik990.-rugik 990.- badyk) Lesznek még pelusok darabra is!!!! Babakellékek, kozmetikumok. Nagy reménnyel indulok neki és remélem a kismamák pénztárcájához igazodva be is válnak reményeim. Szívesen fogadok minden kérdést javaslatot!!!
A bolt címe: XV. Rákos út 7 szám mellett (Csokonai u. 2)
Nyitás augusztus 1. -én lesz de már előtte elkezdődik a bizományos átvétel telefonos egyeztetésre, vagy emailen.
067066367767 a bolt száma. email cím: pepike@citromail.hu
Sok szeretettel várok minden anyukát, apukát, nagyit, aki a babanetről jelentkezik küldök neki egy kupont ami további 10% kedvezményre jogosít az első vásárlásnál! :roll: :wink: :lol:
 
 


Sziasztok!


Egy baba és gyermekruha boltra szeretném felhívni a figyelmeteket!!
A XV. kerületben Rákos út 7.szám mellett, NAGYON KEDVEZŐ ÁRAKKAL
mindenkit szeretettel vár a PEPIKE BABA BOLT!

ÚJ ÉS HASZNÁLT BABA ÉS GYERMEKRUHÁZAT, babakellékek, pelusok, babakocsik, kiegészítők nagy választéka, és ténylegesen alacsony árak!!!!!
PÉLDA ÁRAINKBÓL:
badyk 690-től 990ig,
Rugik990.-től 2490-ig
pólók, hosszú ujjú felsők 990.-, (disney mintás: Dóra, Barbie,
Ovisnacik:990.-, Fiú hosszú ujjú felsők:990.-
tréning nacik 990.-, tréning ruhák:1990.-, pulcsik1490.-,
farmer nacik:1490.-,
Nagyon szép minőségű használt ruhák is vannak!!!!

Nyitva tartás:
H-SZ: 10-17ig
K-CS: 10-18ig
P :10-16ig
Szombat: 10-13ig

pepike


Kép

Kép
 
 


Eladnám fél évet használt ,megkímélt állapotú babakocsinkat.
ár:(fix):15000ft+pk
érdeklődni:geosel.klara@freemail.hu Kép

 
 

Az általam fenn hirdetett babakocsi új ára:13000ft+pk



Sziasztok!

Nagyon sok holmim van, fiú ruhák 80-as méretig, lányruhák 0-6 éves korig. Kabátok, overálok, csizmák, bakancsok, benti cipők is. Mózes kosár kókuszmatraccal, kiskád, játszószőnyegek, mei-tai, zenélő forgó, baldachin szett.
Szólj, hogy mire lenne szükséged, írj mailt vagy sms-t, a XII-ker-ben meg is nézheted, vagy küldök fotót.
lysdivins@gmail.com, 06204519264
Üdv, Ági

KépKép
lys
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron