Új privát üzeneted érkezett!

Anyatej eladó nagy mennyiségben az Eszter-lánc Anyatej Misszión keresztül!

Ha nem kapsz elég tejet a központi gyűjtőből, vagy egyáltalán nem jogosult rá a kisbabád, fordulj bizalommal hozzánk.


Eszter-lánc Anyatej Misszió
tel: 30-343 6460
 


Szia érdeklődnék hogyan lehet hozzajutni mennyiert es hol. Helyileg mi Pesten lakunk a 15.keruletben es nincs tejem egyaltalan sajnos.
Koszonettel: Edina
 
 


Szekszárdi kismama vagyok, tejem van bőven. kérdésem az, hogy nektek el lehet adni az anyatejet?

Ha igen akkor hogyan és mi modon müködik a dolog?

Tycó
 
 

 
 

Helló! Budapest XV. kerületi, káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok. A harmadik gyermekem július 9-én született. Hétfőtől az anyatejgyűjtő viszi a tejemet. Van nagyjából 4-5 liternyi fagyasztva. Nagy része medela zacsiban, de van fertőtlenített befőttesüvegben is.
Ha szükséged van rá, 3 csomag medela zacsiért odaadom. Írj emilt, és konkretizálunk!
 
 


Anyatej eladó, nagy mennyiség megbízható helyről 06-30-4758827 vagy 06-20-3743042
 


Sziasztok!Rengeteg tejem van (napi egy-másfélLiter)
Kérlek titeket ha kell valakinek szóljatok!Sajnálnám kidobni:((
Fagyasztom folyamatosan(már van kb 15Liter)

Anyatejet adnék!!
 
 


Kedves anyatejet keresők-kínálók!

A 6 éve sikeresen működő Eszter-lánc Anyatejmisszió (országos non-profit anyatejközvetítés) elérhetőségei megváltoztak!

www.anyatejmisszio.hu
info@anyatejmisszio.hu
06-20-96 77 999 (csak hétköznap 9-17-ig)

Ezen az oldalon keresztül NEM közvetítünk tejet, az ide írtakra nem áll módunkban válaszolni, ezt az oldalt csak figyelemfelkeltésnek szántuk.

Kérjük, hogy a megadott elérhetőségeinken keressetek!

Várjuk jelentkezésedet, tudunk segíteni!
Eszter-lánc Anyatejmisszió
 


Sziasztok4

Pécsi kismama vagyok, aki egésszen a múlt hétig az anyatejgyüjtő állomásra adtam le a tejemet. A szükséges kivizsgálásokon átestem. Mivel a ksfiam elmúlt 8 hónapos az anyatejgyüjtő nem viheti el a tejet. Pedig így napi 4-500ml tejet kell kiöntenem. Kérlek benneteket segítsetek eladni. A telefonszámom 06204106654.
Köszönöm Kluppné Veeronika
 
 


Sziasztok!

Bp-en, XI. kerületből kb. 15 liter anyatej steril tejgyűjtő zacsikban lefagyasztva eladó.
A harmadik babámmal vagyok itthon, a másik kettő is kétéves koráig szopizott, úgyhogy nyugodtak lehettek a minőség miatt. :)
Egyébként nem iszom, nem cigizem és kerülöm az olyan ételeket, amitől fájna a pici pocija.
Ha valakit érdekel, hívjon bátran: 06/70-316-7416, vagy a sylvike@chello.hu -ra küldjön egy e-mailt.

Üdv,
Bába Szilvi
 
 


Sziasztok! A fagyasztónk tele tejjel. És mivel fél évnél tovább nem érdemes tartogatni, ezért az augusztusi adagoktól lassan megválnék. Kell valakinek? (Kispest)

Kép
 
 


Sziasztok, eladó a z anyatejcsim 30liter fagysztva és 1,5liter friss/nap, összes szükséges vizsgálat megvan . Ha érdekel itt a számom :lol: 06-30-3566440 vagy 06-30-4758827
 


silvimano írta:Sziasztok, eladó a z anyatejcsim 30liter fagysztva és 1,5liter friss/nap, összes szükséges vizsgálat megvan . Ha érdekel itt a számom :lol: 06-30-3566440 vagy 06-30-4758827
 


Sziasztok,
kisfiamnak vennék anyatejet Pécsett.
70-267-4449
vvituska@freemail.hu
 
 


sziasztok
lenne szüksége valakinek anyatejre Budapesten? nálunk kicsit sok van belőle. minden szűrésünk megvan, leadni is szoktam a Heim Pál kórháznak belőle. priviben a többit ha valakit érdekel
 
 


bakkara írta:sziasztok
lenne szüksége valakinek anyatejre Budapesten? nálunk kicsit sok van belőle. minden szűrésünk megvan, leadni is szoktam a Heim Pál kórháznak belőle. priviben a többit ha valakit érdekel


sziasztok, már van aki elviszi a tejet, ha ez változna vagy lenne azon felül felesleges tejem írok megint.
sok sikert a kereséshez.
 
 


Sziasztok!

Eladó!
8-10 l fagyasztot anyatejem van 2-3 hónapos babakorból. Bevizsgált a tej.
Megbízhatóan kezelve. tel. 06-70-945-0021


Anyatej eladó Gödöllőn!
30x150 ml tejesen steril lefagyasztott tej Medela zacsiban eladó, vagy elcserélném egy doboz 96 db-os Pampers midi pelusra. A szoptatás alatt Elevitet szedek, gyönyörű egészséges és nem hasfájós a 3 hónapos babám.
agi011@freemail.hu
 
 


Sziasztok!
Én ingyen odaadnám Gyöngyösön valakinek,lefagyasztva. Nem sok van (pár liter) de nekem nem kell,amúgy anyatej adó vagyok, be van vizsgálva a tejem.....
Vendég
 


Kislányomnak keresek anyatejet. most 4 hetes kéérem aki tud segítsen!! s.o.s.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kisvirag4@citromail.hu köszönöm!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 


Anyatejet adnék!
Sziasztok!

Fagyasztott és friss anyatejem van feleslegben ,napi 4 dl.
Steril aventes poharakban, feldátumozva elrakva.
A frisset 2dl-es üvegekben adom.
Anyatejadáshoz minden szükséges vizsgálatom megvan,miszerint egészséges vagyok.
A TB támogatja a babád 8hónapos koráig, így Neked semmibe nem kerül.
Vagy TB-n kívül 280FT/dl.
Veresegyházi anyuka vagyok.

Elérhetőségeim: 06 20/ 517-8197
1postalada@gmail.com
 


Sziasztok!
Van pár liter eladó fagyasztott és friss anyatejem folyamatosan.
Sterilen fejve, sterilen tárolva.
Bevizsgált anyuka vagyok,papírokat adok.
Korábban adtam gyűjtőbe, de költözés miatt már nem tudom.
Gödöllő környékieknek, vagy Fótra és Dunakeszire esetleg tudok segíteni a szállításban.
Az árban megegyezünk.

70/ 398 - 1659


Sziasztok!
Anyatej eladó! Gyermekem sokat eszik, de naponta 6 dl tej marad.
Friss és fagyasztott anyatejet is tudok adni!
Papírokkal rendelkezem(vérvétel, széklet és tüdőszűrés).
Kisújszálláson lakom, az árban megegyezünk!

Telefon: 30-612-7717
E-mail: orosznegurbananna@gmail.com
 
 


Sziasztok! En anyatejet keresnek ket honapos kislanyomnak. Ha valakinek sok van es szivesen segit, kerem, hogy irjon itt vagy e-mailen: gyocus@freemail.hu!
 
 


Sziasztok!

Felesleges fagyasztott es friss anyatej (naponta 3-4 dl)elado ! 80-125 ml kiszerelesbe. Anyatejadáshoz minden szükséges papírom megvan(AIDS,hepatitis,tüdőszűrő,Wassermann).
Szigetvariak vagyunk , Baranya megye .
Neked nem kerül semmibe,nekem a TB fizet érte . Vagy TB-n kívül megegyezes szerint .
bnatloz kukac freemali.hu

Udv Sz
 
 


Hali,

Ha neked is sok anyatejed van es Szigetvari vagy akkor gyujts Te is anyatejet . Ha osszejon a napi 2 l (tobb anyukatol) akkor kijonnek erte Pecsrol !

Udv Sz
 
 


Szia. bnatloz!

Engem érdekelne a tejcsi tudnánk beszélni??

Írj a marosanzoli@fibermail.hu címre..Köszi
 
 


Sziasztok! Napi 2 liter anyatej eladó Pécsett 1000 Ft/ liter áron. Eddig anyatejgyűjtőbe hordtuk. Érd.: 20/318-5029, vagy csibe31@gmail.com címen.
 


Anyatej Észak-Békésből! "bevizsgált" (ápolónő) anyuka, januári születésű baba! Békéscsabától-Debrecenig kiszállitás megoldható! Irjatok!
 


Sziasztok!

Mezőtúron napi 2-3 dl anyatej eladó, vagy fagyasztva van 14 liter. 2 hónapos a babám. Érdeklődni: mancsin@citromail.hu e-mail címen lehet. Minden orvosi papírral rendelkezem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mancsin 2009.06.22 11:15-kor.
 
 


Anyatej eladó. 6 liter van 100ml-ként lefagyasztva. május 15.-e óta fagyasztom.Napi 1 litert tudok mellé lefejni. Szekszárdi vagyok. Ha valakit érdekel hívjon. 06 20/ 661-56-45
 


Anyatej eladó Pilisvörösváron. kb10 liter van 200-250 ml-ként lefagyasztva júni 16 óta. 06-20/451-89-54

 


Sziasztok!

Friss és fagyasztott anyatej gazdát keres Veresegyházon !

Vizsgálati papírokkal.

Napi kb fél liter kerül a fagyasztóba.
Jelenleg 5liter várja gazdáját.
Aventes poharakban és bébiételes üvegekben sterilen elrakva,sterilen fejve.
TB-re (OEP fizet érte nekem), vagy ugyanazon az áron kp-re tudom adni.
Fagyasztott elszállításában tudok segíteni.

1postalada@gmail.com vagy 70/398-1659
 


Anyatej eladó Szentlőrinckátán, kis műanyag poharakba adagolva (kb. 80 ml/pohár), 1000Ft/liter áron. A rendelkezésre álló készlet kb. 15 liter, július elejétől fagyasztom.
Érdeklődhettek: telefon: 06-70-345-0569, vagy e-mail: ihajnii@freemail.hu.
Vendég
 


Sziasztok!

Anyatej eladó!
Gyermekem sokat eszik, de naponta 3-4 dl tej marad.
Friss és fagyasztott anyatejet is tudok adni!
Papírokkal rendelkezem(HIV szűrés,vérvétel, széklet,tüdőszűrés,wasserman).
Akit érdekel az írjon nekem privátba és felvehetjük a kapcsolatot.
 


Budapestiek előnyben.
 


sziasztok!

Anyatej eladó megbízható helyről (Budapesten, 7.kerületben lakom).

Minden vizsgálatom megvan (eddig anyatejgyúűjtő állomásra is adtam le tejet,így a szükséges vizsgálataim megvannak).
Naponta 500-600 ml tudok adni (1800 Ft/l) nem dohányzok, nem iszok.
A gyermekem jelenleg 8 hónapos.
Érdeklődés: vetazso@gmail.com, vagy a 06-70-668-3428 telszámon.


Sziasztok!
Anyatejet vennék anyatej leadó anyukától. Kistarcsa vonzáskörzetéből. A többit privátba.
 
 


Sziasztok!
Anyatejet vennék vizsgált anyukától,sajnos sok szteroidot kell szednem,emiatt nem szoptathatok.
Kérlek irjatok,a többit megbeszéljük.-én Budapesten lakom,III ker.
thaer1010@yahoo.com


Sziasztok!! Anyatejet vennék ma 3 hetes a kisfiam és nincsen tejem ezért tápszert adok neki de hát az mégse olyan mint az anyatej! Komárom-Esztergom megyei vagyok kérem valaki irjon ha a közelben van előre is köszönöm!!!
 


Sziasztok!

Mi is anyatejet keresünk 1 hetes babának, mert nincs még tejem. Elmegyünk érte bárhova.
Írj és hívunk :)
 
 


Fagyasztott anyatej eladó!
Több liter van most fagyasztott állapotban. Hivatalos anyatejleadó vagyok, rendelkezem a szükséges vizsgálati eredményekkel. Nem dohányzó, alkoholtól mentes. Csakis személyes átvétel lehetséges, Maroslelén, Csongrád megyében. Érdeklődni telefonon: 06307571139
 


Anyatejet keresek szeged környékén!
Ha tud valaki feltétlen hivjon: 204665688
 


Sziasztok!
Én is anyatejet keresnék koraszülött babámnak,nekem sajnos nagyon kevés van. egy napi fejés nem elég egy evésre!
Szigathalom,Szigetszentmiklós,Halásztelek,Tököl,Csepel vonzáskörzetéből el tudnám hozni!
Kérem aki tud segítsen!


Sziasztok!
Szintén anyatejet keresek 4 hetes csöpségemnek,mert nekem nagyon kevés van,és sajna tápszerrel kell pótolnom,de jobb szeretném,ha anyatejet kapna.
Tiszaújváros és környékéről,vagy Miskolc és környékéről érdekelne.
Ha valaki tud,a számom 0620/457-29-29,vagy írjon privibe!
Előre is köszönöm!


Anyatejet keresek 1 hónapos kisbabámnak Heves megyében.

Tel: 30-5372713


Sziasztok!
Kilenc hónapos kislányom számára fölösleges anyatej eladó. Hivatalos tejadó vagyok, papírjaim megvannak, TB által intézve ingyenes. Kb. 8 liter fagyasztott is van.
Mail: bonifertniki@gmail.com


Nem aktuális
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.19 02:27-kor.
Vendég
 


:D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára ipuati 2011.07.01 20:42-kor.
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ipuati 2010.09.13 19:22-kor.
 
 


:D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ipuati 2011.07.01 20:41-kor.
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: