Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eladásra kínálnám többlet anyatejemet, 2017. Szeptember 30.-ÁN született a kislányom azóta 10 liter van fagyasztva, 260 ml-es kiszerelésben. A táplálkozásra nagyon odafigyelek, nem iszom csak vizet, nem dohányzom és nem fogyasztok alkoholt sem. A mai napig ezzel táplálom kislányomat.
Helyileg Miskolcon tartózkodom.

Èrdeklődni a következő e-mail címen lehet: varga.erika0208@gmail.com

További szép napot Mindenkinek!
tirkerika8
Miskolc

Sziasztok!

Tejtesót keresek 3 hónapos kisfiam mellé, akit steril körülmények között fejt, nagyon jó minöségü tejjel kínálnék. Egészséges életmódot folytatok, nincsenek káros szenvedélyeim, még a kávéról is lemondtam, hogy kicsi kincsünk a legjobbat kapja. :)
A tejet körültekintöen, steril tejtartó zacskókban, frissen fagyasztottam, hiszen a kisfiamnak tettem félre arra az esetre, ha idö elött elapadna a tejem. Szerencsére az ellenkezöje történt, gyorsan tele lett a fagyasztó. :D Friss tejet is tudok adni idövel.
A pici gyönyörüen fejlödik, a gyerekdoki is méltatta ezt a jóféle tejecskét. :)
Budapesti vagyok, ár és átvétel helyszíne megegyezés szerint! zs.dorcsi@gmail.com

@siposandi86: "Ny??regyh??za anyatej elado. Steril zacskoban fagyasztva, vagy frissen , napi max 500ml mertekben. Vizsgalt negativ szures eredmenyekkel , minden szenvedelytol mentes , jelenleg is csecsemot taplalo anyatol. Forduljon hozzam bizalommal. Az egeszseges babataplalas remenyeben. Koszonom."

@siposandi86: "Ny??regyh??za anyatej elado. Steril zacskoban fagyasztva, vagy frissen , napi max 500ml mertekben. Vizsgalt negativ szures eredmenyekkel , minden szenvedelytol mentes , jelenleg is csecsemot taplalo anyatol. Forduljon hozzam bizalommal. Az egeszseges babataplalas remenyeben. Koszonom."

Szia Andi! Van még cici tejed??
viking75
Dunavarsány

budapesten?
dreamweaver55
Budapest IV. kerület

.
dreamweaver55
Budapest IV. kerület

@siposandi86: "@siposandi86: "Ny??regyh??za anyatej elado. Steril zacskoban fagyasztva, vagy frissen , napi max 500ml mertekben. Vizsgalt negativ szures eredmenyekkel , minden szenvedelytol mentes , jelenleg is csecsemot taplalo anyatol. Forduljon hozzam bizalommal. Az egeszseges babataplalas remenyeben. Koszonom.""

dreamweaver55
Budapest IV. kerület

@dreamweaver55:
@dreamweaver55:
szia,kérnék 1e-mail elérhetőséget.
viking75
Dunavarsány

Fagyasztott (180-300ml-s steril tejgyűjtő zacskóba ) és frissen fejt (napi 500 ml ) anyatej eladó.
Negatív vizsgálati eredményekkel ( HIV, széklet, tűdőszűrő, Wassermann ).
Budapesten
firka2011@freemail.hu

Eladó Halásztelken anyatej károd szenvedélyektől mentes anyától 90-200 ml-es kiszerelésben, fagyasztva. Csak a tárolózacskót kell kifizetni (100 Huf).
Érdeklődni:
david.kovacs10@gmail.com

Kedves anyukák. Sziasztok! Januárban született meg a kislányom és még csak 2és fél hónapos anyatejes baba. Születés után azt hittem nem lesz tejcsim de az 5ik nap beindult azóta viszont nem fér már el a fagyasztóban. Napi szinten 500-600 ml tejcsim szoktam lefagyasztani. Jelenleg 4, 5 liternyi lehet lefagyasztva ami steril anyatejtárolo zacskóban illetve poharakban vannak. (dátumozva)
Remélem hogy még sokáig lesz tejcsim ezért is szeretném kérdezni hogy van e olyan anyuka aki igényt tart esetleg a tejcsire? Az árban úgy gondolom megegyezünk, nem haszon céljából válnék meg a tejcsitől tehát ha valakit érdekel reális áron hívjon nyugodtan. Sajnálnál kiönteni a tejet. Káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok. 06705621576 (Pest megye Abony)
viktori
Abony

Bármelyik nő érdekelne-e egy férfi szoptatásában? fizetni fogok :D

Sms +420 774 901 516
Budapest

Sziasztok Anyukák! Vecsésen (budapest mellett)negatív leletekkel anyatej eladó. ha az orvos felírja teljesen ingyen van. 2 hónapos kisfiam mellett napi 4-7dl plussz anyatejcsim van. káros szenvedélyektől mentesen élem életem. Akár naponta akár 2 naponta is lehet jönni a friss tejcsiért nem fagyasztott! rugalmasan vagyok az időpontok terén. minden kérdésre szívesen válaszolok!
Sajnálnám kiönteni a tejcsit nekünk pedig sok, így szívesen ellátnánk tejcsivel egy tejtesót.
Köszönöm
06706235609
andrea.tokr@gmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

X
EZT MÁR OLVASTAD?