Új privát üzeneted érkezett!

Babysittert szeretnék ajánlani azoknak, akiknek segítségre lenne szüksége. (elsősorban Rákoskeresztúron vagy a XVII. kerületben)

Tudom milyen gond ha az anyukának elintézni valója van, vagy visszamenne dolgozni. Néhány sikertelen próbálkozás után nekem sikerült megtalálnom a megfelelő babysittert, akire rábízhattam a kislányom. Másfélévig vittem hozzá a kislányomat, így 4 órában visszatudtam menni dolgozni. A kislányom pedig nagyon jól érezte nála magát mindíg.
A mi babysitterünk, vidám, imádja a gyerekeket, és tapasztalt és az óradíja is megfizethető.
Mindenkinek csak ajánlhatom, akinek segítségre lenne szüksége.


Elérhetősége: Cseffó Beáta
Telefon: 06-30-346-8959

Üdvözlettel : Babi
 
 


sziasztok!
Budai kertes házba egész napra vállalok gyermekfelügyeletet akár 1-1 hétre de hosszú távra is.Jelenleg egy 2 éves kisfíúra vigyázok ezért kb hasonló korú gyerekre(gyerekekre gondoltam).Teljes ellátás,külömböző játék lehetőségek(kisház,csúszda,medence,kutya-macska,jó levegő),ha szükséges az utaztatást is meg tudom oldani (saját autóval)
tel:06-30-428-82-62
poda judit
 
 


Gyermekszerető, tapasztalattal rendelkező, szociálpedagógus hallgató vállalja gyermekek felügyeletét alkalmanként vagy állandó jeleggel Debrecen területén és környékén. (nem, kor, gyerekek száma nem számit, problémás gyerekekkel is van tapasztalatom).
Tel: 06/30-604-45-70
Vendég
 

 
 

Olyan megbízható, leinformálható, kedves, közvetlen, gyermekszerető, nem dohányzó hölgyet keresek (lehet fiatalos nyugdíjas, vagy akár főiskolás is), aki elhozná 2 éves kisfiamat délután a bölcsödéből ( 1/2 4-től) és vigyázna rá (játszana, foglalkozna vele stb.) amíg haza nem érek a munkából, kb. 5-ig, 1/2 6-ig. Ezen felül betegség esetén egész napos gyermekfelügyeletre lenne szükség, kb. 1/2 9-órától du 5-ig, 1/2 6-ig.

Budapesten a XIV. kerületben lakunk az Örs vezér környékén, a bölcsöde igen közel van, BKV-val kb. 10 percnyire a lakástól, ezért inkább a kerületből várnék jelentkezőket.

Szakirányú (pl. óvodai, gyógypedagógusi, pedagógusi) végzettség vagy tapasztalat előny.

Az óradíj megegyezés tárgyát képezi.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az istvankor@freemail.hu email-címen, vagy érdeklődni a 06-30-903-47-88 mobilszámon lehet.

Kép



Kép
[/url]
 
 


Szeretnék számotokra egy nagyon kedves ,referenciával , gyakorlattal rendelkező babysitter-t ajánlani a XVI.ker - ben.

Saját otthonában vállalja a gyermekeket már néhány hónapos korttól is. Rendszeresen vagy alkalmankét , hétköznap illetve hétvégén is.Alkalmanként éjszakára is igénybe lehet venni segítségét.

A hölgyet Szépvölgyiné Sőti Ágnesnek hívják , 3 gyermek édesanyja.Egy ideig magánóvodában dolgozott , de már 3 éve csak mint babysitter dolgozik.

Elérhető :06-30-670-3631
06-30-545-7586 telefon számokon.

Illetve : szepvolgyi.agi@freemail.hu
 
 


Fiatal, lehetőleg főiskolás vagy egyetemista nem dohányzó lányt keresek két kisfiam mellé gyermekfelügyeletre.

A fiúk 2004 augusztusi és 2006 márciusi születésűek, nagyon barátságosak, de nagyon elevenek is

Munkakezdés 2007 júniustól, várhatóan heti 1-2 alkalommal néhány órát napközben, és hetente 1 alkalommal este/éjszaka (általában 4-6 órát).

Helyszín: Csepel sziget, Halásztelek. Helyiek, környékbeliek vagy autóval rendelkezők előnyben.

További információért, részletekért hívj a 06-30-269-1357-es mobilon vagy írj az enaszados@hktv.hu címre.

Köszi, Rendessyné Naszádos Edit

Edit
Kép


Kép
 
 


Sziasztok!
Ha úgy értzitek attól, hogy kisbabátok van, még nem áll meg a világ, ha szeretnétek sportolni, kikapcsolódni, vagy egyzserűen csak kicsit magatoknak lenni, de nincs kire hagyni a csemetéteket, számíthattok rám!
29éves 10éves babysitter tapasztalattal rendelkező budapesti lány,hétközben délután és esténként vállal teljeskörű gyermekmegőrzést fél éves kortól- 6évesig,(igény szerint német nyelven is, programokkal!), 2000ft/óra díjért, amíg te intézed a dolgaidat, sportolsz, élsz..!

Fordulj hozzám bizalommal!
Szilvia (06203629362) vagy szilvia.varga@offline.hu
 
 


babySITTER-AJÁNLÓ -PEST :arrow: BELVÁROS
Sziasztok Kismamák!! :wink:

HA ÚGY ÉRZITEK KIKAPCSOLÓDÁSRA VÁGYTOK PARTNERETEKKEL, VAGY "CSAK" NINCS KI ELHOZZA A BÖLCSIBŐL/OVIBÓL/SULIBÓL KICSINYETEKET, SZÍVESEN VÁLLALNÁM!
MOST ÉRETSÉGIZTEM,-ÚGYHOGY RÁÉREK- AUGUSZTUSTÓL ÁLLANDÓAN SZABAD VAGYOK!
2 NŐVÉREM 4 UNCSITESÓVAL AJÁNDÉKOZOTT MEG :) ,-ők most 9ek,7 és 4 évesek- AKIKRE MÁR RENGETEGSZER VIGYÁZTAM. AZ EGYIK NŐVÉREM SZOKOTT IS IDE ÍRNI ILON NÉVEN- SZÓVAL ŐT IS MEGKÉRDEZHETITEK.
HA ÉRDEKELLEK ÍRJ IDE, VAGY HÍVJ: 06-30-499-33-15

MÁR NAGYON VÁROM: VIKI

Somogyi Viktória
 
 


Fiatal bébiszittert keresek 1 éves kisfiam mellé, változó időpontokban és változó időszakokra, de mindig hétköznap 8:00 és 17:00 közötti időben, Budapestre, VII. kerületbe.
600 Ft/óra

Érdeklődni: jaya@freemail.hu
Illetve: 06 70 621 81 51 (14 óra után)
jaya
Budapest
 
 


26 éves magyar és történelem szakos tanárnő vagyok (angol és német nyelvvizsgával). A tantárgyi korrepetáláson kívül szívesen vigyázok gyerekekre 3 éves kortól (Budapesten). Az óvodában, iskolában és játszóházakban eltöltött időnek köszönhetően minden korosztállyal megértjük egymást. Nagyon fontos számomra, hogy minden gyermek megkapja az életkorának megfelelő kreatív-fejlesztő feladatokat, a játszva tanulás a leghatékonyabb. Szeretettel várom hívását! Mindenre van megoldás.
Eszter. 70 635 1960. esti.k@freemail.hu
 
 


8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és viidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
 


Veresegyházi, gyesen lévő anyuka vagyok.
Otthonomban vállalom csecsemők, gyerekek felügyeletét.
Igény szerint pár órára, egész napra, éjszakára vagy akár több napra is.
Oviból,bölcsiből, suliból el tudom hozni őket.
Ikreket és tesókat is szívesen látok!
Tel.: 20/ 517-8197
 


Sziasztok!
Működik Kecskeméten egy Bébiszitter Szolgálat, mely a környező településeken is ellátja igény esetén a gyermekfelügyeletet, és akár a háztartási teendőkbe is besegítenek. Ha valakinek szüksége van rájuk keresse fel a honlapjukat: http://bebiszitter.hupont.hu/
Igénybe lehet venni a szolgáltatásaikat akár 1-2 órára is.
Nekik nem okoz gondot az éjszaka, hétvége, ünnepnap sem! Az adatbázisukba lévő jelentkezők referenciával, orvosi igazolással, erkölcsi bizonyítvánnyal, és többségében szakképesítéssel (óvónő, tanító, gondozónő, stb.), illetve komoly gyakorlattal rendelkeznek.
Ráadásul a közvetítés INGYENES!

A gyermek olyan mint a papírlap, melyen minden arra járó nyomot hagy!


Gyerekfelügyeleti bébiszitteri munkát vállalok III.kerület Csillaghegyi otthonomban,3éves fiam mellé 0-7éves korig !
Jelentkezés privát üzenetben,vagy 06 30 2579830-as telefonszámon!
Ár megegyezés szerint! :D
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gyermekfelügyeletet vállalnék !!!!( max. 2 gyermekre) saját otthonomban(Bp.III.ker.Csillaghegy),3éves fiam mellett!
Kicsit több mint 16évig bölcsődében dolgoztam(gondozónőként),így kellő tapasztalatom van, na meg persze két saját gyermekem! kandi72@t-online.hu mail címen vagy 06 30 2579830!
KÖSZÖNÖM!
Kandi
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: