Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Valaki anno valamelyik topicban említette , hogy a Kálvin téren volt egy arany üzlet ahol nagyon sokféle gyerek-fülbevalót tartottak. Elköltözött az üzlet és az illetõ tudta hova.
Szóval ha valaki tud bõvebbet az üzletrõl azt kérem segítsen!!!
Köszönöm
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Kanga!
Lehet, hogy nem arra az üzletre gondolt az illetõ...de a Kálvin téren most is van 2 ékszerbolt egymás mellett.Ott van az a szálloda,annak a túl oldalán (ahogy a Kecskeméti u-ból megyünk ki a Vámház körútra)ilyen árkádok közt vannak a boltok.A fülbevalót nem tudom,de sok féle gyerek karlánc, lánc stb. van.
Eszter
 
 


Köszi Eszter!
Elnézünk arra!
Már nem tudom melyik topicban olvastam , de nem is nagyon figyeltem , mert nem érintett a dolog.
Még egyszer köszi!Kép
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 

 
 

:lol: Kismamák Figyelem! Sziasztok. Én Kecskésné Timi vagyok és 10. éve foglalkozom újszülöttek és csecsemők fülbelövésével.Leginkább Budapesten és Csongrád megyében .Speciális Eu.által szabadalmazott nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik fülbevalókkal.Kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialakitott úgynevezett pillangós hátsó résszel.(Egyedi,eldobható kapszulás rendszerrel,100%sterilitással) Kép http://www.hu.blomdahl.com/ érdeklődni telefonon:30/2468247 :P
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: