Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekem is van kb.15 liter lefagyasztott anyatejem. 2004.02.21-napjainkig. Én a gyógyszertárban vettem 150 ml-es üres tégelyeket, elmostam, és mikrós sterilizálóban serilizáltam. Ebben gyűjtöttem a tejcit. Minden dobozon rajt a fejés dátuma.A mellszívót minden fejés után szintén serilizáltam.
Orvosi papírjaim nincsenek meg, de ha komolyan érdekel valakit a tejci, megcsináltatom a szükséges vizsgálatokat.( Csak fölöslegesen nem akarok 3000 Ft-ot fizetni a vizsgálatért, ha nem kell senkinek)
Ha érdekel valakit írjon a profilomban lévő Emilre!
Én Balaton melletti vagyok!

Kitty
 


Sziasztok!

Hívjatok fel vagy küldjetek emailt, ha van tejetek!
Azonnal tudok mindig valakit akinek kell!

Most FRISS anyatejet keresek Budapesten (naponta is elhoznák akár) egy nagyon komolyan beteg nemrég megárvult 2 hónapos kisbabának.

Köszi,

Szini Emese
30/3436460
sziniemese@vnet.hu
Eszter-lánc Anyatej Misszió
 


Anyatej

Sziasztok,

Szeretnek segitseget kerni. Ha valakinek van felesleges tejcije atvennem.

Koszonom,
Kata
tel 06309894632
 
 

 
 

Csókolom a hölgyek kezeit!
Héthetes gyönyörű babám sajnos nem jut anyatejhez Solymáron. Ha tud valaki segíteni, szépen kérem,tegye meg!
kende péter
 
 


Kedves Péter,

írj a profilomban található címre, kérlek.

Virág
 


Szia Péter!

Környékről jelentkezem, e-mail címet kérek! Vagy írj nekem, cím a profilomban.

Mariann
 


Sziasztok,

ANYATEJET VENNEK 10 NAPOS KISLANYOMNAK.

Ha tudtok segitsegek.
Koszonom,
Kata
tel. 06309894632
 
 


Három hetes a kislányom. Elég sok tejecském van. Eladni szeretném. Újpalotán lakom, naponta jöhetsz a friss tejért. Egészséges vagyok, nem iszom, nem dohányzom (senki a családban), nem iszom szénsavasat. Van egy három éves, szintén egészséges fiam. Egy éves koráig csak anyatejjel táplálkozott.
Írj e-mailt, tegyed fel a kérdéseidet és válaszolok. Babaneten ritkán vagyok.
 
 


Sziasztok!
Én is eladnám a felesleges tejem, szerencsére sok van, úgyhogy nem kell tartalékolni.
Január 9-én született a második kisfiam, az első most 3 éves és 2,5 éves koráig szopizott. Amikor ő volt pici, akkor is tudtam tejet adni egy kislánynak.
A XI. kerületben lakom, nem iszom, nem dohányzom.
E-mailben vagy telefonon is elérhető vagyok.
06/209-439-131, sylvike@chello.hu
Szilvi
 
 


Sziasztok!

Nem tudom olvassa-e valaki még ezt a topikot azért leírom.

Egy hónapos fagyasztott tejemet (kb.15-20 aventes zacsi) odaadnám rászoruló babának. Esetleg kinőtt ruhának megunt játéknak örülnénk. Kislányom 6hetes. A tejjel semmi baj most is adok le a gyűjtőbe az összes vizsgálaton átmentem, (no alkohol no cigi) de a fagyasztottat nem veszik át.
 
 


Sziasztok,

En tovabbra is ANYATEJET VENNEK KISLANYOMNAK.

Ha tudtok segitsegek.
Koszonom,
Kata
tel. 06309894632
 
 


Nekem szerencsére bőven van tejcim,sokan lebeszéltek a tejadásról-szerintük körülményes.
Most 3hónapos a lányom..mi a fagyasztás mellett döntöttünk.

Kép


Sziszike!

A tejadást 11 hónapig csináltam, szerintem egyáltalán nem körülményes! Az egyetlen plusz az a fertőtlenítés, de az csak pár perc. Szerintem ennyi kellemetlenséget (már akinek az, nekem nem volt az) vállaljon egy anyuka, akinek bőven van teje. Ez egy nagy ajándék, és az ember adjon tejet olyannak, aki rászorul. Arról nem is beszélve, hogy micsoda öröm, ha még tud is az ember az anyukával és a babával találkozni, roppant hálásak!
Ha van sok tejcsi szerintem adj le! Nem sok a plusz meló, és megéri - neked is anyagilag. Ha másért nem hát azért. 1800 Ft egy liter tej, nem mellékesen adómentes jövedelem. Azért ezt is érdemes megfontolni, nem?
Andi
 
 


Sziasztok!

Steril fagyasztott több liter augusztusi ANYATEJEM INGYEN ("egy raffaeloért" ) odaadnám arra rászorult babának. Papírom sajnos nincsen róla, de a garancia a 4,5 hónapos picurom, aki most is rendületlenül szopizik és makk egészséges. Egy hónapig etettem egy másik babát is. Örülnék, ha anyatejemmel segíthetnék egy babán, s nem kellene a csapba öntenem.... Budakalász
pazsu@freemail.hu vagy 30-2892296
 


Lottibaba!

Engem érdekelne az Anyatej, ha még megvan. Nekem 1 hó.os a Peti fiam, neki kellene és viszonylag közel is lakunk hozzátok (Dorog mellett).

MINDENKI!

Bárhonnan, de főleg Esztergom környékéről keresek tejadó Anyukát Petinek, nekünk receptre is felírták az anyatejet, úgyhogy aki vállalja - vagy már meg is van neki - a vizsgálatokat, attól TB-n keresztül (1800 Ft/liter) is át tudjuk venni. SEGÍTSETEK!!!

Zsuzsi
tothzsu@invitel.hu

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Szia Andi!

Annát 6 hónapos koráig csak szoptattam..,most kezdtük a kóstoltatást.
Védőnőnk nem segített..inkább lebeszélt.
Nélküle is elintézhetem? a mélyhűtőnk teli, és, ha kihagynék egy etetést megint sok lenne a felesleg.

Sajnos csak gyűjtögettem, de szerencsére nem kellett. Kép

köszi:Sziszike.

Ha valakinek kellene tej Zugló környékéről vagy érte jönne írjon. Az eddigi mennyiséget ingyen elviheti. Kép

Kép


Szia Sziszike!

Az én kisfiam 1 hónapos és a védőnőnk nekünk is nagyon nem készséges anyatej ügyben. Most Gönyüről hoztunk tb-s anyatejet, de úgy néz ki ebbe is belekötnek - meg az élő fába is....
Szóval engem érdekelne az anyatej, Petikének nagyon kellene, és Pestre gyakran járunk, a férjem holnap is megy fel Pestre munkaügyben.
Üdvözlettel: Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Szia Zsuzsi!

Írj e-mailt és megadom a telefonszámom. Megbeszéljük!
Ha kell folyamatosan is..

Vigyázz magatokra. Kép

Kép


Sziasztok!
Nagyon sok anyatejem van, amit 5 hetes kislányom nem győz elfogyaztani, így ha valakit érdekel ez a napi 3-6 deci plusz tej, írjon egy mailt és megbeszéljük. Minden orvosi vizsgálatot elvégeztettem, nem iszom, nem dohányzom, nincs állat a lakásban. (Bp. IV. ker.)

picibogyo@vipmail.hu

Bea
 
 


A március 9-ei hirdetésem már nem aktuláis:

Titati/Bea
 
 


Sziasztok,

Harmadik bebimet varom szeptemberre.
Miutan sajnos az elso kettot sem tudtam szoptatni, igy nem igen van remenyem a harmadiknal erre.
Nagyon sok segitseget kaptam az elso kettonel, es rengeteg tejtesora tettunk szert.
Igy szeretnek most is segitseget kerni mar elore, hogy a korhazbol ne kelljen ugy hazajonni, hogy nincs tejcije a bebimnek.

Ha valakinek van sok felesleges tejcije, amit esetleg lefagyasztva tud adni ugy, hogy szeptemberig nem "jart" le, szivesen atvennem.

Nagyon koszonom a segitseget,
Kata
06/30-9894632, hmoci@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Kapott anyatejekből csupán az üres bébiételes üvegek maradtak meg, garmadával. Akinek erre lenne szüksége, annak szívesen odaadom, nekem csak a helyet foglalja.

Zsuzsi, Esztergom

tothzsu@invitel.hu

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Petikémnek végül velem együtt 13 anyatejadó anyukája lett, ezúton hálám mindannyiuknak, azoknak is, természetesen, akik pénzért adták az anyatejet.

Rengeteg utánajárásba tellett, de kisfiam nem kapott egy korty tápszert sem.

Legfőbb köszönet az Eszterláncnak!

Minden sorstársamnak kitartást kívánok, mert sok-sok anyatej van, csak meg kell találni.

Üdv.Zs.

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
 


Helló! Budapest XV. kerületi, káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok. A harmadik gyermekem július 9-én született. Hétfőtől az anyatejgyűjtő viszi a tejemet. Van nagyjából 4-5 liternyi fagyasztva. Nagy része medela zacsiban, de van fertőtlenített befőttesüvegben is.
Ha szükséged van rá, 3 csomag medela zacsiért odaadom. Írj emilt, és konkretizálunk!
 
 


Sziasztok!Felajánlom felesleges tejemet, napi egy-másfél Liter.Fagyasztva is van már kb 14Liter(tejgyűjtő zacskóban és sima fagyasztós zacskóban).Egészséges vagyok, nem dohányzom, a kisfiam szépen gyarapodik.

Anyatejet adnék!!
 
 


Kedves anyatejet keresők-kínálók!

Az Eszter-lánc Anyatejmisszió (országos non-profit anyatejközvetítés) elérhetőségei megváltoztak!

Itt találhattok meg minket mindenkor:

www.anyatejmisszio.hu
info@anyatejmisszio.hu
06-20-96 77 999 (hétköznap 9-17 között hívható)

Várjuk jelentkezésed, tudunk segíteni!!

Üdvözlettel,
Eszter-lánc Anyatejmisszió önkéntesei
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
 
 


Sziasztok!

Bp-en, XI. kerületből kb. 15 liter anyatej steril tejgyűjtő zacsikban lefagyasztva eladó.
A harmadik babámmal vagyok itthon, a másik kettő is kétéves koráig szopizott, úgyhogy nyugodtak lehettek a minőség miatt.
Egyébként nem iszom, nem cigizem és kerülöm az olyan ételeket, amitől fájna a pici pocija.
Ha valakit érdekel, hívjon bátran: 06/70-316-7416, vagy a sylvike@chello.hu -ra küldjön egy e-mailt.

Üdv,
Bába Szilvi
 
 


Kedves Kismamák!
Felesleges anyatejet, illetve tejtestvért keresek 2008. április elején születendő harmadik kisbabámnak.
Első gyermekemnél derült ki, hogy nem fejlődtek ki a tejmirigyek a mellemben, emiatt nem tudom a saját tejemmel táplálni egyik babámat sem.
Nagyon szeretném, ha a harmadik gyermekemnek még kevesebb tápszert kellene innia, mint a nővéreinek. Nekik is voltak tejtestvéreik.

Olyan Édesanyát keresek, aki
- a felesleges anyatejet lefejte-fagyasztotta, de a babája nem itta/issza meg valami miatt, ezért csak a helyet foglalja a fagyasztóban. Szívesen átveszem, elhozom Budapesten, vagy a pesti oldal vonzáskörzetében.
- Aki a maga megnyugtatására lefeji a tejet, hogy biztosan elég legyen, de a gyűjtőbe nem akarja beadni. Ebben az esetben tejgyűjtő zacskót vagy üvegeket szívesen adok.

Minden felajánlást köszönettel veszek, és privát üzenetben várok!
Nekünk minden csepp anyatej fontos…

Nuska+
 
 


Segítségeteket szeretném kérni. Ha van felesleges tejcitek átvenném 2 hónapos kisfiamnak.

Nagyon köszönöm,
Kata

hmoci@freemail.hu
 
 


Sziasztok!
Anyatej eladó! Gyermekem sokat eszik, de naponta 6 dl tej marad.
Friss és fagyasztott anyatejet is tudok adni!
Papírokkal rendelkezem(vérvétel, széklet és tüdőszűrés).
Kisújszálláson lakom, az árban megegyezünk!

Telefon: 30-612-7717
E-mail: orosznegurbananna@gmail.com
 
 


Sziasztok!

Felesleges fagyasztott es friss anyatej (naponta 3-4 dl)elado ! 80-125 ml kiszerelesbe. Anyatejadáshoz minden szükséges papírom megvan(AIDS,hepatitis,tüdőszűrő,Wassermann).
Szigetvariak vagyunk , Baranya megye .
Neked nem kerül semmibe,nekem a TB fizet érte . Vagy TB-n kívül megegyezes szerint .
bnatloz kukac freemali.hu

Udv Sz
 
 


Sziasztok!

Friss és Fagyasztott anyatej gazdát keres Veresegyházon !

Vizsgálati papírokkal.

Napi kb. fél liter kerül a fagyasztóba.
Jelenleg 5liter várja gazdáját.
Aventes poharakban és bébiételes üvegekben sterilen elrakva, sterilen fejve.
TB-re (OEP fizet érte nekem) vagy ugyanezen az áron kp-re tudom adni.
Fagyasztott elszállításában tudok segíteni.

1postalada@gmail.com vagy 70/ 398-1659
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsy 2010.06.03 10:11-kor.
 
 


Veszprémben anyatej eladó!
Kedves anyukák!
Eladó frissen fagyasztott (steril zacskóban) kiváló minőségű anyatej. Dátumozott!!!
2010.április.26-án született kislányom jelenleg is szopizik, de a lefagyasztott tejre egyelőre nincs szükség, és a fagyasztóban elfogyott az erre szánt hely, így megválnék tőle, a kislányomnak van elég:-)
Tiszta rendes megbízható család vagyunk. Nem dohányoztam sosem, egészségesen táplálkozom, semmi káros szenvedélyem nincs, ami az anyatej minőségét akár kis mértékben is befolyásolná.
Nincs állat, a tej sterilen van fejve és fagyasztva!
Az anyatej jelenlegi ára 1800-ft/l, én ennél olcsóbban adom, megegyezés szerint.
Elérhetőségem: bolya07@freemail.hu
 
 


.
 
 


Kedves Anyukák! 
Debrecen és környékén keresek anyatejcsit a babámnak, aki korrigált 3 hónapos, de extrém koraszülött volt. 
Koszi
Timi
dddrrr
Debrecen
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: