Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit az "Eszter-lánc" Anyatej Misszió nevében!
Az Anyatej Misszió azért jött létre, hogy megteremtse a kapcsolatot anyatejet adni tudó és anyatejet keresõ édesanyák között országos méretekben egy központi adatbázison keresztül.

Az alapítvány létrehozásának apropója az volt, hogy 1 éves kislányom 11 hónapja más édesanyák tején él, több száz liter anyatejet kaptunk/vettünk neki, és kiderült, hogy rengeteg "felesleges" anyatej keletkezik, csak ezügyben egyik félnek sincs kihez fordulnia, se annak aki keres, se annak aki adni tudna.

Meghoztuk a jó hírt: mostantól van kihez fordulni, mert megkeressük azt, akitõl tejet kaphatnál, vagy azt, akinek szüksége van a tejedre!!! És mindezt nem üzleti, hanem segítségnyújtási alapon.

Minél többen jelentkeztek, annál biztosabban tudunk segíteni!

Elérhetõségeink:
Tel: (1)3510028
Email: anyatejmisszio@axelero.hu

Ezen telefonszámon lehet érdeklõdni az anyatej tárolásával, felhasználásával, pasztörizálásával kapcsolatban is!

Sok szeretettel várjuk hívásodat vagy leveledet!


Szini Emese
"Eszter-lánc" Anyatej Misszió

Ui.: Ha ismersz valakit, akinek szüksége van anyatejre, vagy anyatejet tudna adni, kérjük, hogy továbbítsd neki ezt az információt!
emesemama (emesemama)
 


Kedves Emese!
Most akadtam csak a felhívásodra és ezúton szeretnék gratulálni Neked. Az ötlet csodálatos, kár hogy eddig ez senkinek nem jutott eszébe. Nekem 4 hónapos a kislányom és egész eddig, az utolsó 2 hetet leszámítva óriási problémát jelentett a napi többszöri fejés során felhalmozódó tej mennyisége. Mivel Budapesten kívül lakom a budapesti Anyatejgyüjtõ Állomás nem vette át a lefejt tejemet, így nekem kellett utána járnom, hogy kinek tudnék segíteni. Gondolom, ezzel jópáran így vannak és talán nem én vagyok az egyetlen, aki ódzkodik attól, hogy újságban "hirdesse" magát.
Bár nekem már beállt az úgynevezett kereslet-kínálat már ami a szoptatást illeti, de remélem, hogy azok az édesanyák akik most küzdenek ilyen problémákkal megtalálnak Téged és segítséget kaphatnak akkor, amikor arra a legégetõbb szükségük van.
Szerencse, hogy még vannak ilyen önzetlen segíteni akaró emberek!
Minden jót kívánok:
Berlingerné Kiss Orsolya
Orsi
 


Kedves Orsolya!
Fordulj a védõnõhõz, õ biztosan tudni fogja, kinek va szüksége a tejedre!!!
ss
ss
 

 
 

Kedves Mindenki!

Az Anyatej Misszió elérhetõségei megváltoztak!

Tel: 06-30-3436460
Email: anyatejmisszio@vnet.hu


Anyatej adás-vétel ügyében közvetlen a Misszióhoz forduljatok, mert nem ezen az oldalon folyik a közvetítés!

köszönettel,

Szini Emese
Eszter-lánc Anyatej missz
 


Nekünk is ez a problémánk. Mi Szeged mellett lakunk egy kis faluban, így nem veszik át a tejet. A védõnõt totál nem érdekli, hogy mi lesz a tejjel, ugyanakkor még csak két hónapos a lányom, de már 28 liter tej van a mélyhûtõben.
Lassan megtelik, és akkor kénytelen leszek a mosogatóba önteni, mert nem tudom hova tenni, kinek adni.

Meso
Meso
 


Meso irj kozvetlenul a Misszionak. Hatha tudnak segiteni, hogy megszabaduljatok a sok tejtol
Egyebkent tunder a lanykatok es kivanom hogy minden rendbe jojjon.

Napocska
 


Meso!

Sikerült már "megszabadulni" a tejtõl?!
Ha nem, nekünk lehet, hogy hamarosan kelleni fog... (3,5 hónapos a pöttöm)
Írj ide, hogy mi a helyzet!
Adrien
 
 


Adrien,
te szegedi vagy?
Ágci

Kép
 
 


Szia Meso!
NEM! Gyöngyös.
Bocs,h. csak most találtam el megint idáig. (Költöztünk, és új telefonvonalat kellett kérni, anélkül meg ugy nem megy a háló...)
Az anyatejgyûjtõbõl még kapunk napi 300-500 gr-ot(egyre kevesebbet), és különbözõ praktikákkal (no meg türelem és kitartás) elértem, hogy a többit tõlem kapja a kismanó. Remélem, maradandó lesz a "csoda". (Lekopogtam.)
Remélem, nem ment kárba a drága tejcsi, amit elraktároztál!!!
Adrien
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátoktaláltam. Még az utolsó munkahetemen gyorsan kiírtam a telefonszámot. A kislányomat 2 és fél éves koráig szoptattam, jópár hónapig a mosdóba borogattam ki a tejet, mert senki nem volt aki elvitte volna. Június végére vagyok kiírva, Székesfehérváron élek, remélem lesz most majd valaki aki örül a tejcinek.

Köszi: Laura
hlaura
 


Sziasztok!

Kb. 4-5 liter fagyasztott tejcsim van, ha valakinek így is megfelel hívjatok. 06-20-321-7653 Újpesten.

Rózsa
 
 


Sziasztok!

fagyasztott tej van feleslegben nálam is
e-cím a profilban

Szilvi
 


Sziasztok!

Nekem is van kb.15 liter lefagyasztott anyatejem. 2004.02.21-napjainkig. Én a gyógyszertárban vettem 150 ml-es üres tégelyeket, elmostam, és mikrós sterilizálóban serilizáltam. Ebben gyűjtöttem a tejcit. Minden dobozon rajt a fejés dátuma.A mellszívót minden fejés után szintén serilizáltam.
Orvosi papírjaim nincsenek meg, de ha komolyan érdekel valakit a tejci, megcsináltatom a szükséges vizsgálatokat.( Csak fölöslegesen nem akarok 3000 Ft-ot fizetni a vizsgálatért, ha nem kell senkinek)
Ha érdekel valakit írjon a profilomban lévő Emilre!
Én Balaton melletti vagyok!

Kitty
 


Sziasztok!
Tartsatok ki! Mi örökbefogadó szülők leszünk remélem hamarosan. Újszülött baba kerül hozzánk és nagy szükségünk lesz majd az anyatejre.
Lujza
 
 


Sziasztok!

Az anyatejet elvitték.

Kitty
 


Sziasztok!
Egyelőre naponta kb. 400/500 ml felesleges tejem van. (Nem tudom, ez mennyi lesz, ahogy változik, nő majd a kisfiam tejigénye.) Ha valakinek szüksége van rá esetleg, keressen meg az alábbi címen: m.livvi@freemail.hu
Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Lujza! Megpróbálhatod esetleg Te is szoptatni a kicsit, aki hozzátok kerül, a Szoptanít ebben sokat segíthet.
 
 


A fenti hozzászólásom már tárgytalan.

Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Három hetes a kislányom. Elég sok tejecském van. Eladni szeretném. Újpalotán lakom, naponta jöhetsz a friss tejért. Egészséges vagyok, nem iszom, nem dohányzom (senki a családban), nem iszom szénsavasat. Van egy három éves, szintén egészséges fiam. Egy éves koráig csak anyatejjel táplálkozott.
Írj e-mailt, tegyed fel a kérdéseidet és válaszolok. Babaneten ritkán vagyok.
 
 


Sziasztok!

Anyatejem van fagyasztott állapotban 200ml-s ill. 500ml-is üvegekben.Eladnám!
Papírjaim megvannak, minden vizsgálattal rendelkezem.
Heves megyében élünk.

:) Ági


Sziasztok!

Anyatejem van fagyasztott állapotban 200ml-s ill. 500ml-is üvegekben.Eladnám!
Papírjaim megvannak, minden vizsgálattal rendelkezem.
Heves megyében élünk.

:) Ági


Sziasztok!

Kb. 6l fagyasztott anyatejem van feleslegben (Medela-s zacsikban), eladnám. Budapesten a XIII. ker.-ben lakunk.

Kati
kkati@cs.elte.hu
 


A szükséges vizsgálataim leletei napokon belül meglesznek!
Számom: 06-20-918-91-58
 


Sziasztok!
Anyatejre lenne szükségem,Gyula és környékéről. Mi Kétegyházán lakunk.
 


SOS sürgősen anyatejre lenne szükségem, 10 hetes babám számára, nagy mennyiségben is.
Budán, II. kerületben lakom.
tel.: 06-30-442-9712
villano
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Van 9 liter fagyasztott anyatejem feleslegesen. 100-170 milinkénk vannak csomagolva. Tasakok áráért odaadom. Kb. 8000ft.
Egészséges, minden káros szenvedélytől mentes vagyok.

A babám 2012 aug.21 én született. A tejcsik 28 tól vannak eltéve.

Szadán vagy Káposztásmegyeren lehet átvenni.

Tel.számom: 70-3950241
katonakitty
Szada
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron