Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a tanácsokat! Úgy döntöttem, kipróbálok egy olcsóbbat és majd eldől, hogy megszeretjük-e a kendőzést.

Akoti
akoti4
 
 


smzsgalf írta:OFF: miert kell ezt (es mas topicot is) megtölteni reklammal? Nekem nem lesz ettöl szimpatikusabb a Nandu... :roll:
ON


Én utálom, ha vki teleszórja az összes topikot ilyen-olyan reklámmal :roll: , szoktam is priviben jelezni ezt az illetőknek :oops: .
De ennek a topiknak az a címe, hogy hordozókendők: adás-vétel. Ide szerintem belefér Liesel reklámja :wink: :).

Kati
katicabogár
 
 


Off: Nekem úgy rémlik, hogy a fórumszabályzat maga is tiltja a kereskedelmi reklámok elhelyezését a fórumokra. Más dolog, ha itt megbeszéljük, hogy hogyan érdemes kendőt venni és milyet, illetve ha vki reklámoz. On.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.
varda tintalle
 
 

 
 

OFF
Kati! Igazad van, ide tenyleg belefer, csak nem csak ezzen a topicon van a reklam e ugy latszik most telt be a pohar :oops:

Varda! Ugylatszi ezt ingoralni szokas. Akarhogy is van engem idegesit... Es szerintem ez nem is jo reklam a Nandunak...
ON
smzsgalf
 
 


Engem is zavart mikor megláttam a nagy fényképet... :(
K
kkriston
 
 


Igen, nekem is kissé fura volt. Szerintem más, ha valaki magánszemélyként felad hirdetni kendőt, és megint más, ha kereskedelmi a reklám.

laeres
 
 


Szerintem túlléphetünk ezen. Egyszer berakta, ilyet nagyon sokan csinálnak, könyvekkel, különféle szolgáltatásokkal. Most egy boltos jött. Ha nagyon zavar sokatokat, ki lehet vetetni a szerkesztővel, de ne vesztegessük erre a hsz-eket, szerintem.


Csendben jegyzem meg, hogy lesz egy bohém-mamám, ha minden igaz. Egy barátnőm ismerőse csinálja, és elhoz a barátnőm kettőt, két különböző méretben, és majd próbálok.
Úgyhogy a kölcsön-rugalmassal az elején, majd ezzel szerintem egész jól elleszek... :D
h_szilvi
 
 


Szilvi: a bohém mamás kendők tök szépek szerintem. És ami még tetszik - igényes a honlap, a design. Igényes képek - ezzel lehet jól eladni egy terméket :)

laeres
 
 


Varda, koszi a lenes kendos tippet! (kozben lemondtam rola :roll: )
saara
 
 


Szilvi, mikor kapsz Bohémmamát? Én is meg szeretném nézni, ha esetleg el tudod hozni egyszer a klubba! És valóban nagyon igényes honlap! Az anyagok USA-ból valók szerintem, ismerősnek tűnnek.
Kedves Sára, hiányollak!

kamcsatka
 
 


Lányok,
Megválnék a 2es Lisámtól, Apának szeretnék venni egy 7es kendőt, amivel tud rendesen háton hordozni, de ehhez kell az anyagi fedezet. Az 5ös Katjám sajna nem elég hosszú neki.
Akit érdekel a dolog, írjon privit.

Eszter
ikra
 
 


Sziasztok, még mindig van egy eladó BM külsőm (12-15 kg).
Egyszer használt, 2000 forint.

Érdeklődni a kisdiofa@gmail.com-on lehet.

Kép BM külső Kép BM külső

Patrícia
babintiti
 
 


Böngésztem az ebay-t, és hirtelen ismerős arcra lettem figyelmes :)
http://cgi.ebay.co.uk/Very-old-Black-Ta ... otohosting

laeres
 
 


Ikra! 2-es Lisa? Akarom!!!!!!!!!!!!Mailben megbeszéljük???

kisvic
 
 


laeres írta:Böngésztem az ebay-t, és hirtelen ismerős arcra lettem figyelmes :)
http://cgi.ebay.co.uk/Very-old-Black-Ta ... otohosting


miert, nem szabad? :D Kellett volna valakinek? mar ajalgattam, de nem talatam ra vevöt :( 30 fontot tuti nem er :P, nem tudom miert licitaltak ennyit erte az angolok.
smzsgalf
 
 


Zsuzsa: hogyne szabadna :) csak meglepődtem, mert nem tudtam hirtelen, honnan ismerem a képen szereplő hölgyet. De aztán beugrott :)

laeres
 
 


Laeres: megelőztél (1x fekszek le időben...) :cry: :cry: :cry: :x :cry: :cry: :cry: :evil: :cry: :cry:

kisvic
 
 


Kisvic: bocsánat :) Le kell vonni a konklúziókat, és éjfélnél előbb soha nem elaludni. :)

laeres
 
 


Hahó!
Hol van amosható pelusos topik? Nem találom:(

Kép
beszilva
 
 



Laeres: Pedig tegnap csak kivételesen voltam jó kislány... :-( Ha megunnád, vagy lecserélnéd, csak szólj! :lol:

kisvic
 
 


Kisvic, Laeres! Bocs a kivancsiskodasert, de megmondanatok, hogy miröl beszeltek? :D
smzsgalf
 
 


köszi!!!

Kép
beszilva
 
 


Zsuzsa: persze :) Eszter felrakott egy kendőt eladóra, és pedig lecsaptam rá, pedig kisvic is meg akarta venni. Mivel Eszter este rakta fel, és kisvic korán feküdt, így előbb vettem észre, és így az első jogán nekem jutott a Lisa :) Miért, mire gondoltál? :)


Kisvic: amit meguntam, szólok és neked fogom eladni. És bocsánat, hogy ilyen gyorsan lecsaptam rá 8)

laeres
 
 


Peter: Jaaaa most mar ertem is, valahogy elveszitettem a fonalat. Jol körbe jarja a vilagot a kis (ex) Lisam ;)
smzsgalf
 
 


Laeres :D hihi , de jó fej vagy!!! ( :x )

Zsu: Én már a múltkor is vágyakoztam a Lisád után! Akkor meg pont költöztünk és nem volt 1,5 hétig netünk... :? Pedig olyan jó lett volna apának. Hónapok óta most először egyezett bele, hogy jó, ha pasis a kendő, akkor felköti... :roll:

kisvic
 
 


Így utólag visszaolvasva lehet, hogy kicsit kétértelmű volt... :oops: :shock: :D :roll:

kisvic
 
 


Zsuzsa: sztem azért igérnek ennyit, mert RÉGI. 15 éves? Hol találtad? Ezt is használtan az ebayen vagy valami családi ereklye?
Szóval lesz ez még drágább is... :)
Jól csinálod!
kriszti

KépKép

KépKép
kkriston
 
 


Kriszti! Hat nem tudom, de azert ez nem olyan ritka (csak gondoltam jol nez ki, ha oda irom, hogy az ;) ), nemet ebay-n ilyet 20-30€-t lehet kapni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára smzsgalf 2009.09.09 10:14-kor.
smzsgalf
 
 


Sziasztok, találtam egy nagyon jó áron lévő eladó babyslinget (nem fűződik érdekem hozzá):

Kenguru hordozo 1 napos kortol is akar
http://babaslings.com/
parszor hasznalt, tokeletes allapotban
Ara 6 000 ft ( eredeti ara: 13 000 ft )
Szine : meregzold

bogyogyorgyi@gmail.com

Patrícia
babintiti
 
 


Zsuzsa, a kék-fehér indiot mennyiért vesztegeted? Nagyon tetszik. Amúgy finom puha az is? És mennyire vékony? Nem túl vastag, ugye?
Apának kéne egy hosszabb kendő, ez talán tetszene neki. VAgy a leo sem rossz tulképp...
Édes ez a kis Beni!

kriszti
kkriston
 
 


Laeres, írtam neked egy verset, a címe: Nem alszom

Nem alszom
Várva
Lisára hiába... :lol:


Zsuzsa: mennyiért? (Bár gondolom, már úgyis lecsaptak rá... :o )

kisvic
 
 


Kisvic: de ha neked jó a hosszabb kendő is, ne bántsd szegény Pétert! (Tudom, hogy viccelsz, de azért tuti van benned tüske. ?) Inkább vegyél egyet Zsuzsától! Olyan szépek és fiúsak is. Én biztosan nem leszek gyorsabb..., 10-nél tovább sose bírom ébren. :)
De mennyit kérsz értük, Zsuzsa????
Kriszti

KépKép

KépKép
kkriston
 
 


Hű, kisvic, tényleg sajnálom, nem is gondoltam volna, hogy ekkora érdeklődés lesz rá. Remélem, sikerül találnod egy teljesen megfelelőt, meglátod utólag, hogy miért szalasztottad el ezt (az én elméletem szerint, amit a párom néha önigazolásnak tart, nincsenek véletlenek, de az ok természetesen csak utólag derül ki).
Egyébként én is sajnálom, hogy meg kell tőle válnom, olyan szép ez a színösszeállítás, viszont három kendő igazán luxus lenne... na nem is ragozom tovább, nem akarom fájdítani a szívedet.

Eszter
ikra
 
 


Nézzétek csak, mit találtam: 4,60as bordó (mályva?) Bebina a babaszobán, szerintem nagyon jó áron, hátha valakit érdekel:
http://www.babaszoba.hu/services/smalla ... =2&x=0&y=0

Eszter
ikra
 
 


Nem tudom, miért nem jó a link, szóval a szöveg:

Hordozókendő

Sziasztok!
Van egy eladó Bebina hordozókendőm.Bordó, 4.60m hosszú, kiváló, német minőség, kétszer használtam!Az eredeti ára 18-20 ezer forint körül van.A baba számára ez a legkényelmesebb hordozási mód.
Reklám áron adom, 8.990ft-ért. plusz postaköltség vagy Esztergomból lehet elvinni.
Ha érdekel írj emailt gepsari@gmail.com
Szép napot!

Eszter
ikra
 
 


kamcsatka írta:Szilvi, mikor kapsz Bohémmamát? Én is meg szeretném nézni, ha esetleg el tudod hozni egyszer a klubba!

Az anyagok USA-ból valók szerintem, ismerősnek tűnnek.


Hát, ha 9.-e előtt megkapom (ami azért valószínű!), elviszem! Igen, az anyagok onnan vannak.
h_szilvi
 
 


Bocs lanyok, epp altattam Benit meg vacsoraztunk (itt egy oraval korabban van mint nalatok ;) ).
Szoval mind meregettem a kendöket, mivel itt 25g-kent nö a csomag ara, nem tudom mennyire lett pontos :oops:
Küldessel kek/fehernel 62€-ra (azaz 15500Ft), leonal meg 57€ (azaz 14400Ft)-ra gondoltam.

Meg azt azert hozzatennem, hogy igy ugyan 36 font-ig (azaz kb 11000Ft-ig) biztositva vannak, de sajnos mar egyszer jartam ugy, hogy nem ert oda a kendö :(. A biztositas meg plusz 1900Ft lenne.
smzsgalf
 
 


Kisvic: köszönöm a verset, irodalmárként nagyon értékelem :) Én még nem alszom, hátha megint lesz valami jó kendő :) Az indio tényleg nagyon szép, gyakorlatilag a világ pénzét el lehetne költeni ilyenekre - de hát hol maradna akkor a racionalitás :oops: Remélem azért nem haragszol rám - nagyon :)


Kriszti: látom ám, hogy megcsillant a szemed az kék-fehérre. Pedig akinek selyem van, annak van a legjobb dolga 8)

laeres
 
 


Zsuzsa: olyan szép neve van a fiadnak, nem győzök betellni vele :roll:

laeres
 
 


Zsuzsa, Péter: mindketten Benjamint neveltek? (Az én fiam Kornél Benedek)

Kép
beszilva
 
 


Hahó!
Én ismerem a csajszit, aki eladja azt a mályva színűt Esztergomban!!!!

Kép
beszilva
 
 


Kriszti: Semmi tüske nem bök!!!!!! :shock: És nem bántom Pétert. Poénnak szántam, szerintem ő értette. :wink: Hosszú kendőre pedig nincs szükségem, hétfőn vagy kedden érkezik meg a Lana.8)

Péter: Én is lenni irodalmár... :lol: Csak más felé sodort az élet. (Biobolt) :wink:

kisvic
 
 


Beszilva: jaja, Benjáminunk van. :)


Kisvic: tudtam én, hogy az a vers nem a "semmiből" született :) Hűtlen lettél az irodalomhoz? Ejnye-enyje :)

laeres
 
 


Zsuzsa: HÁt asszem maradok akkor a selyemnél, ahogy Péter is dícséri, tényleg jóóó. Csak kényesnek tartom kicsit a szinét. De nem biztos, majd kiderül nyáron :) De most sajnos nincs ekkora keretünk kendőre... (Pelenkákra ment el az összes gyesem)

Kisvic: Tudom, hogy vicc volt, csak izé... kivülállóként kicsit fura. Jaa, hogy most lesz egy lanád? Majd tegyél fel képet gyak. közben! :)

Kriszti

KépKép

KépKép
kkriston
 
 


laeres írta:Zsuzsa: olyan szép neve van a fiadnak, nem győzök betellni vele :roll:

:lol: a tiednek is :D

Kriszti: Hat persze, tudom nem olcso, maga a küldes is egy fel vagyon :( Különben nem valaszoltam a kerdesedre. Kifejezetten vekony az indio es jo puha is, bar persze a Te selymeseddel nem tud versenyezni ;)

A leo-ert meg nagyon oda vagyok, szuper jol lehet vele kötni, csak kb 3m-el tul hosszu :( Gondolkoztam is azon, hogy levagjam es lesz belöle ket rövid, csak hat gyava vagyok :lol:
smzsgalf
 
 


Mar miota be akarom linkelni nektek valamit:
Mindenfele [urlhttp://www.mein-kleiderschrank.de/index.php?option=com_marketplace&page=show_category&catid=24&Itemid=99999999]kendo[/url]
meg mas kellek.
smzsgalf
 
 


Azt a mindensegit, itt a link
kendök
smzsgalf
 
 


Kriszti: Ugord át! :D Persze, teszek fel majd képet! :wink:

kisvic
 
 


Beszilva,
Az én nagyobbikom is Benedek :)
(a kicsinál versenyben volt a Benjámin is, de nagyon hasonlított volna a két név, így lett Barnabás)

Eszter
ikra
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: