Új privát üzeneted érkezett!

Mit szólnátok hozzá, ha megosztanánk egymással jobb baba bizományi címeket a közjó javára?
Én 4 baba bizo címet ismerek:
1:XIX. ker. Eötvös utcai bevásárlóközpont végén lévo butiksoron
2:XVIII.ker. Margó Tivadar u Ülloi út felöli végén lévo 4 emeletes ház aljában az udvar felöl, ha ott lesztek, már látni fogjátok, hogy mire gondolok
3:XXI.ker. Széchenyi utca és Táncsics M.u. sarok
4:XXI.ker. Völgy u és Kossuth L u sarok 10 emeletes ház aljában
Sziasztok:Tuszi
Antal Erika (tuszi)
 


sziasztok! nagyon jó az őtlet csak szerintem valahogy telefon szám is kéne mellé hogy a város másik végéből is lehessen érdeklődni ne keljen feleslegesen oda bumszlizni.
Sziasztok Gizus
Névtelen
 


A XVIII.kerben van az 50-es villamos végállomásánál is a nagybánya utcában.
Telefonszáma:294-23-66.
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!
1. Margit híd pesti hídfőjétől nem messze a Tátra utcában Lurkó. Telszám az Arany oldalakban van, de nem találom...
2. 3.kerület, Kolossy téri piac. Drágácska, de minőségi! (Pom-pom-nak hívják, azt hiszem)
3. 2. kerület, Lővőház utca vége felé, a Marczibányi térhez közel: Mix-max.

Üdv:
Eszter
RebekAnna
 


Tuszi te csepeli vagy??
A Völgy utcai bizományi egy szemét hely, bevittem a babakocsimat és odaadtam mellé ajándékba egy kengurut is, erre 1 hét múlva látom hogy az is ki van akasztva beárazva..
Névtelen
 


Szia Névtelen4
Igen én is hallottam, hogy nem túl korrektek, de én még semmit nem akartam ott eladni, viszont vásárolni elég jól tudtam, foleg kisebb méretben
Egyébként csak voltam csepeli, most már kobányaiak köréhez tartozok
Szia:Tuszi
Antal Erika (tuszi)
 


Egy másik topicban olvastam egy baba-bizo címet:Mini-Manó bolt BP. XIV.ker. Nagy Lajos kir. útja 112
Tuszi
Antal Erika (tuszi)
 


Sziasztok!

Most nyilt egy bababizományi a II.ker. Bimbó u.37 alatt.Szuper jó árakkal és ruhákkal. Tel:326 7650
Barbara
Barbara
 


Sziasztok!

Most nyilt egy bababizományi a II.ker. Bimbó u.37 alatt Bébi Klub néven.Szuper jó árakkal és ruhákkal. Tel:326 7650
Barbara
Barbara
 


Kedves Eszter!

Leírnád pontosan,hogy hol van a Kolosy téri piacon az általad ajánlott üzlet ?

Előre is köszi

Hédi
Hédi
 


Persze: a piac emeletén, el se lehet téveszetnei, kint lógnak a szebbnél szebb ruhácskák.
Majd írd meg a véleményed...
Üdv:
Eszter
RebekAnna
 


A Fitt Mamában most nagyon sok bababizományi címet közöltek.
bigacsiga
 


bigacsiga!

Ha tudnál egy pár cimet leirni azt szivessen fogadnánk!

Üdv:Névtelen
Névtelen
 


Sziasztok Lányok!

Itt a lista, de nem hasonlítottam össze azzal amit már beírtatok.

BUDAPEST

Pumukli
XX. Elod u. 92.

Kenguru
XX. Török Flóris u. 71.

Csibészke
XX. Erdélyi u. 16.

Manóbánya
XX. Berkenye sétány 5.

TEMMA
XVIII. Nemes u. 9.

Bababizományi
IX. Soroksári u. 16.

Bababizományi
XIII. Váci út 134.

Pom-Pom
Kolosy téri piac I. emelet

Filia
XI. Gazdagrét Tuzko u. 1.

MixMax
II. Lövoház u.

Babakuckó
IX. Ráday u. 3.


VIDÉK

Bababolt és Bababizományi
Gyor Déry Tibor u. 16.

Bababolt
Gyor Bartók Béla u. 19.

Bababizományi
Gyor Liezenmayer u. 34.

Baby Stúdió
Kecskemét Petofi S. u. Alföld Áruház

Pepita ló - gyermekstúdió
Sopron Fuzfa sor 28.

Brumi bababolt
Debrecen Piac u. 41.

Indra gyermekruházat
Kaposvár Béke u. 45.
bigacsiga
 


Sziasztok,

Budapesten,a III.kerületben, a Pók utcai lakótelepen az Ányos utcában is van egy jó használtruha bolt.A neve Mini Mani,nagyon jó,bár elég drága,de minőségi cuccok vannak.

Hédi
Hédi
 


Sziasztok!
Van egy nagyon jó Bp-en a XIV.ker Bosnyák tér 2-ben./a villamos garázs mellett a templommal szemben/
Továbbá az V.kerületben a Semmelweis u-és a Károly krt. között(egy átjáróban,ahol pl.egy Bakó ajándék bolt is van)
Eszter
Névtelen
 


Szia Eszter!

Nem tudod véletlenül, hogy a Bosnyák téri bolt szombaton is nyitva van?

Köszi Atiapuka
Névtelen
 


Nyitva van.
Névtelen
 


Nem tud valaki székesfehérváron bababizományi boltot ?
Segítsetek!
Névtelen
 


Sziasztok!

Nekem rossz tapasztalatom volt. Újpesten a központban a Kassai utca végén a pavilon sorban van egy bizományi.
A no drágább, mint az új ruhák. Ez komoly. Megígérte ráadásul, hogy vigyem le a babakocsit. Elore elmondtam, hogy milyen, a másik kerületbol, két gyerekkel nem volt egyszeru....
Erre másnapra már nem kellett neki.
Nem csak ezért szídtam, de tényleg drága.
Nina
Nina
 


Székesfehérváron az Újvidéki út 2 alatt van egy bizományi, ahol babacuccokat is árulnak. Tel: 22/388-282.
Névtelen
 


Sziasztok,
ugyan nem csak bababizományi (női ruha is van):
VIII. József krt 22-24
nyitva hétfő-pének: 10-18
szombat 10-14

Én magamnak (is) elég sok dolgot vettem már ott, az átlagár 500 forint, nagyon jó cuccaik vannak. A gyerekcuccok 3-400 forintba kerülnek, szinténnagyon jók. (Az ár amit írtam, átlagár, persze attől le-föl /inkább fel...) mozoghat az ár.
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok,

Valaki nem szokott esetleg a Bosnyák téri gyerekturkálóba járni ?
Mik a tapasztalaitok ? Milyen árak vannak ?

Hédi
Hédi
 


Sziasztok!
Mi legtöbbször a XI., Eszék u.-i (a Budai Skálánál) baba bizóba járunk. A nevét nem tudom, nem néztem soha. Minden van, a mesekönyvtől a kiságyig. És persze ruha, cipő. A tulajnő nagyon jó fej. Enged a cucc árából, ha több dolgot veszel, vagy voltál már 1-2 x.
Nekünk nagyon bejött.
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Sziasztok !
Tudnátok olyan korrekt bababizót ajánlani, ahol nem 200-300 Ft-ot akarnak vadonatúj, márkás ruhákért adni ? Teljesen hülyének néznek mindenkit...
Korábban volt egy nagyon jó kis üzlet, ahol Te szabhattad meg az árat, amit kérsz érte, és így is eladta őket, pillanatok alatt.......csak az a baj, hogy bezárták.
Üdv
Névtelen
 


Szia Névtelen!
Megint csak a korábbi bababoltot tudom ajánlani, az Eszék utcában. Azon az áron veszi be a babaholmit amit te mondasz, ha néhány hét/hónap alatt nem megy el, akkor szól neked és visszaadja, vagy Te engedsz valamit az árból.
Amikor Ő kedvezményt ad a vásárlónak, akkor azt a saját hasznából teszi. Megadhatsz olyan árat is, hogy minimum ennyi...de inkább többért szeretnéd...
Nagyon korrekt a csaj.
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Sziasztok!

Ha van kedvetek mazsolázni 50-92-s méretig kisruhák eladók:

[url=http://kep.tar.hu/baba_holmi" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/baba_holmi[/url]

szerintem érdemes körülnézni, ha tetszik emailen tudjátok megrendelni a kiválasztott darabokat.
Email címem: baba_holmi@level.tar.hu

Nik
nik (nik)
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni, én Szegeden keresnék bizományi boltot.

Köszi Narancs
Névtelen
 


Szia Nik!
Megnéztem. Nagyon jó árak vannak. Aranyosak a ruhák is. Ezek a tiétek voltak, vagy te "üzletkötõ" vagy, vagy hogyan van ez?
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül a zápor utcai pierre cardin boltnak a telefonszámát vagy pontos címét?

köszi

Tikk
Tikk
 


Szia Malacka!

Mi még csak pár dolgot nőttünk ki, mert még csak 4 hónaposak vagyunk MA Kép. A kisruhák külföldi és itteni ismerősöktől vannak (általában amolyan bizományiféle).
Nik
nik (nik)
 


Szia Nik!
Akkor nagyon-nagyon vidám napot nektek! Kép Kép Kép
Az ötlet szuper!
Terjesztem a címet, ti csak tartsátok karban az oldalt Kép
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Szia Malacka!

Köszi a bátorítást! Igyekszem a karbantartással! Remélem mindenki elégedett lesz. Próbálom az egészet profi módon profi cuccokkal (ez kicsit beképzeltnek hangzik)!!! De semmi frappánsabb nem jutott az eszembe!
Nik
nik (nik)
 


Sziasztok!
Állitólag Zuglóban valahol az Örs felé is van bababizi,egy kicsike helyen,valahol a lakótelep belsejében.Erről nem tud valaki valamit esetleg?
Inka
 


Szia Inka!

Én tudom hol van. A pontos címet nem, de megpróbálom elmagyarázni.
Ahogyan kocsival be tudsz menni az IKEA parkolóába, szembe vele vagy egy 10 emeletes házsor, és ott egyik ház aljában van ez az üzlet.
Remélem megtalálod.

Szilvi
Névtelen
 


Kedves Szilvi! Köszönöm szépen,meg fogom nézni.Sajnos nincs semmi infom róla,hogy milyen cuccok vannak, milyen áron.De ugye ez nem a Regi bababizományi lenne? Egy ismerősöm mesélte,hogy zuglóban van egy pici-pici bltocska (bizományi) és álllitolag mindig tömve van vevőkkel, de a cimet már nem árulta el. Hát ezért nyomozok.

Inka
Inka
 


Kedves Inka,
Zugloban az Egressy térnél,a Nagy Lajoson van egy szuper bababolt.Mini-mano a neve.Ott is lehet olcsóbban cuccokat venni. Én már jártam az Örsön abban a bababoltban,amit kérdeztél a másik Szilvitol. Az egyik 10 emeletes alsó szintjén van, sok babakocsi, kocsiba ülőke, apróságok. Érdemes benézni.
szia
Szilvii
Szilvi (szilvii)
 


Sziasztok!
Egy jó bababizományi:
Az Eszék utca 13-15-ben van (a budai Skálánál). Telefon: 385 3663
Korrektek az árak. Nézzetek be!
Névtelen
 


Szia Névtelen!
Örülök, hogy tetszett, ezt már én is ajánlottam korábban. Kép
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Sziasztok !
Mi voltunk a Nik-nél, nagyon szép gyerekruhái vannak, érdemes őt meglátogatni.
Chris
Névtelen
 


Szia Chris!

Hova menjek? Érdekelne a pontos cím.

Nem tudtok a XIII. kerületben jó turit?

Köszi
Nina
Nina
 


Szia Névtelen!

Ha leirnád merre is található Nik,megköszönném mert akkor mi is elmennénk körülnézni.
Köszi előrre is a segitséget.

Szia Kata
Kata
 


Sziasztok!
Kérlek Névtelen Chris változtass nevet. Én már bitorlom ezt a nevet a babaneten.
Köszi.
Pusszzz. Chris
Chris
 


Sziasztok !

Ezen a számon el tudjátok érni Nik-et, aki amúgy az M0-ás mellett lakik Nagytétényben és tudtok vele egyeztetni . T: 06-20-9859-762
Üdv Chris ( helyett mostantól Monbebe ! )
Névtelen
 


Sziasztok Nina, Kata!

Végre meggyógyult a számítógépem, remélem mostanában nem lesz több gond vele. Ha írtok egy mail-t a baba_holmi@level.tar.hu email címre akkor fel tudjuk venni a kapcsolatol, vagy felhívhattok a fenti számon (06-20-9859-762). Köszi az érdeklodést!

Szia Monbebe!

Köszi a reklámot!

Nik
nik (nik)
 


Sziasztok! Vecsésen a Lőrinci u. 120. szám alatt is van egy nagyon jó bolt. Lehet kapni: új és használt mózeskosaras, illetve sportbabakocsit, a hozzávaló kiegészítőket, autóba való biztonsági ülést, hordozót, etetőszéket, bébikompot, járókát, kiságyat, baldachin- és ágyneműgarnitúrát, (ez vadi új, vassal, függönnyel, párnával, takaróval, fejvédővel, több színben 5.000.- Ft) kókuszmatracot, elektromos kismotort, kisautót, kerti (Kettler) hintát.
Telefon: 06-29/354-082, 06-20/9525-876
Névtelen
 


Az elektromos kismotor, autó milyen árban van? Etetőszék is van?
Névtelen
 


Nem tudom, hogy az elektromos kismotor milyen árban van, mert engem inkább most a bébi holmik érdekeltek, mivel december 28-ra vagyok kiírva. De szerintem hívd fel a nőt, nagyon kedves. Etetőszékei is vannak.
andi (andi)
 


Szióka!

A XII., Hertelendy utcában is van egy, szintén Pepita Ló a neve, elég jó. A XII., Németvölgyi út elején, balra is van egy, és a II.,Fény utcai piac mellett, balra egy kapuban.

Nem tudom magam regisztáltatni...

Kriszti szkitty@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok!
Ma láttam egy új bababizományit Lehel csarnokban. "Poci" a neve és az elsõ emeleten van. Bent még nem jártam, úgyhogy az árakról nem tudok semmit, de kívülrõl elég jónak nézett ki. Ha valaki ismeri, jó lenne, ha megírná, milyen.
Móni
Móni
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron