Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kedves Anyukák!

Megint itt vagyok köztetek. Azt szeretném megtudni, hogy a gellérthegyi csúszdák meg vannak-e még?

Pusz Mindenkinek!

Atiapuka
Atiapuka
 


Szia Atiapuka!

A múlt héten voltunk. És ott vannak ám! Na, meg nem ingyenes légvár is.....

Andrea
Andrea
 


Köszi Andi!

Mi is voltunk, s a gyerekek annyira élvezték, hogy alig akartak elszakadni tõle. Már majdnem csúszdával együtt kellett hazamenni, de nem fértünk fel a buszra (pedig a 7-es csuklós)!.))

Atiapu
Atiapuka
 

 
 

Sziasztok!

Hol vannak ezek a Gellért hegyi csúszdák? (persze azon túl, hogy a G. hegyen Kép )
rjuli
 


Juli,
régen a Gellért szálló felõli oldalon voltak nagy csúszdák. Valahol a kápolna felett.
Solya
 
 


Köszi. Megnézzük.
rjuli
 


Sziasztok!

Most lehet, hogy nagyon hülyének fogtok nézni, de azért csak megkérdezem, ami böki a csõröm: Szóval, kisfiam másfél éves elmúlt, és nagyon szeret játszótérre járni. Ez még nem is volna olyan nagy baj, csak az, hogy mikor odaérünk, akkor már nem tud magával mit kezdeni, csúszdázni még nem mer, hintázni is csak egy-két percig. A homokozóba vagy bemegy, vagy nem, épp milyen kedve van. Általában csak lõdörög, sétálgat, olyan, mintha nem érezné jól magát. De ha csak sima sétára megyünk, mindig a játszótér felé akar menni!
Itt Budaörsön az Önkormányzat mûködtet egy Játszóház nevezetû programot, csak sajnos jövõ héttõl az új tanév kezdetéig ott is nyári szünet lesz. Pedig ott nagyon jól érzi magát a kicsi, szeret ott lenni, és a többiekkel is játszik, jóllehet ott is kicsit idõsebbek vannak (2-2,5 évesek), mégsem fél tõlük úgy, mint a játszón.
Mit gondoltok, mi lehet ennek az oka? MIkortól "érett" egy gyerek a játszóterezésre? Nagyon aggódok, hogy kis magába forduló, magányos "farkas" lesz a kisfiam!

Várom a válaszokat, köszönöm!

Zsu
Zsu
 


Szia Rjuli!
Hogy tetszettek a csúszdák? Ma is mentek valahová? S ha igen, csatlakozhatnánk mi is hozzátok egy fél órára? Ha emlékszel még, nekem van az a kisfiam, aki nem tud hason feküdni - közel öt hónapos -, és javasoltad, hogy lássa szakember. Most vagyunk Pesten, de csak keddig, megmutathatnám neked a picit?
Köszi! Kíváncsi
 


off topic

Kíváncsi!

Kíváncsiságból ránéztem a profilodra. Kép
Minden elismerésem, öt pasi, nem semmi. Kép Kép
Sok boldogságok kívánok nektek és kis családodnak. Kép Kép Kép

bigacsiga Kata

on topic

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


(Köszi Kata, ez jólesett! Kép)
 


Kíváncsi!

Küldtem mailt!
 
 


Kutyakaki témában találtam egy érdekes cikket:

A városi kutyürülék környezeti és egészségügyi hatása

http://www.zoldfelulet.hu/eletmod.php?a=13&id=43

Puszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: