Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tudom, olyan kérdést tettem fel amire válasz talán nincs is. Mindenkinek más elképzelése, környezete, no és pénze van... De azért akinek már van tapasztalata mondja el a véleményét.
Magamról: ha minden jól megy alig két hónap múlva egy kislány papája leszek. Úgy éreztem, hogy itt az idö bizonyos bevásárlásokra, de meglátva pl. a babakocsi knálatot kisebb idegrohamot kaptam. Igaz, végül is úgy látom, hogy a Peg-peregok valóban jók (Milano), de 80 ezret adni egy ilyenért? Ez normális? Vagy vegyek valamit 30-ért és ha tönkremegy, akkor még mindig vehetek egy másikat? Segítsetek!
 
 


Babanet Társalgó: Errõl - arról: Megéri-e a Peg Perego babakocsi az árát az ABC Design-nel szemben

[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/200.html?1018945925" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/284/200.html?1018945925[/url]
Itt eleg jol ki lett targyalva a tema.

K
K
 


Szia K!
Köszönöm, rátaláltam.... Más kérdés, hogy nem biztos, hogy okosabb lettem Kép)
 
 

 
 

Szia ladis!
SZerintem elõször át kell gondolni, hogy mire akarod használni a babakocsit. Csak a ház körül sétálni? Cipelned kell-e? Akarsz-e vele utazni? Kocsiba berakni?
Az a tapasztalatom, hogy számítani kell arra, hogy hosszútávon két babakocsitok lesz. Egy fektethetõ, és egy könnyû, mikor már mobilabb az ember. Nekem egy Hauck Denver 6-om van, és egy ABC Design Pilot Winkym van.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Varga László!

Érdemes nagyon sok babakocsit megnézni mielõtt választasz. Én mikor eldöntöttem, hogy most már megveszük a kocsit végig gondoltam az elvárásaimat. pl: áthajthatós legyen a karja, hogy minkét irányból tudjam tolni.(Ne süssön a nap a szemébe.) Vízszintes legyen a baba háta miatt. És még ragaszkodtam a nagy bolygókerekekhez is. Ja és ne legyen több 40e forintnál. Választásom egy Pierre Cardin babakocsira esett. Nagyon szerettem ezt a kocsit. Teljes mértékben megérte az árát. Lányom 9 hónapos koráig azt használtuk majd kölcsön adtam egy ismerõsnek mert Õ egy Graco-t vett és nem tetszett neki, hogy nem lehet mindét irányból tolni. Jobban meg volt elégedve a miénkel. Majd vettünk a kislányomnak egy könnyített PegPerego kocsit. Ezzel is meg vagyok elégedve.

Üdv, Tkriszta
Névtelen
 


Sziasztok, segitsetek!
Babam 4 honapos, es olyan babakocsit keresek, ami tomegkozlekedesre alkalmas, hata nemikepp allithato, es osszecsukva sem foglal el nagyon nagy helyet. Tippeket kerek szepen nevvel es hogy kb mennyivbne kerul - eddig utazasra Maxi cosi baby taxit hasznaltunk, de ezt azon nyomban vissza kell adni jogos tulajdonosanak, es gyorsan valami mast, de elore mutzato dolgot kell kiagyalni a jovore.
Koszi:
Nyuszimama
Nyuszimama
 


Szia Nyuszimama!

Sajnos olyan kocsi ami mindenre jó ... olyan nincs szerintem vagy nagyon drága.

Függ attól is mekkora a babád, a barátnõm fia fél évvel kisebb mint a lányom és ugyanakkora, nekik Hauck kocsijuk volt és nem fért el benne 6 hónaposan hosszában ill. kereszben is alig (tél, sok cucc, takaró..)

Ami jó sportkocsi, mert stabil és magasított a tolókarja azok nagyobbak mint az átlag, de azt érdemes venni, mert a tömegközlekedésben segítenek (pláne ha megkérsz valakit).

Az esernyõs változatokat a legkönyebb hozni vinni, de azokat nem lehet hanyatt dönteni és azért ez egy kisbabánál még nagyon fontos, mert sokat alszik (séta alatt meg pláne elalszanak) ezért olyat ne vegyetek. Majd ha tud ülni, bár akkor is olyan rossz õket nézni hogy szegények ülve alszanak ..


Tehát mi 2 hónapja vettünk Pierre Cardin kocsit 21000 Ft helyett volt 15000 Ft.

Szerintem érdemes elmennia bébikerbe vagy a megatoysba, majdnem minden hónapban leáraznak valamilyen sportkocsit.


remélem tudtam segíteniKép
Névtelen
 


Szia Nyuszimama!

Sajnos olyan kocsi ami mindenre jó ... olyan nincs szerintem vagy nagyon drága.

Függ attól is mekkora a babád, a barátnõm fia fél évvel kisebb mint a lányom és ugyanakkora, nekik Hauck kocsijuk volt és nem fért el benne 6 hónaposan hosszában ill. kereszben is alig (tél, sok cucc, takaró..)

Ami jó sportkocsi, mert stabil és magasított a tolókarja azok nagyobbak mint az átlag, de azt érdemes venni, mert a tömegközlekedésben segítenek (pláne ha megkérsz valakit).

Az esernyõs változatokat a legkönyebb hozni vinni, de azokat nem lehet hanyatt dönteni és azért ez egy kisbabánál még nagyon fontos, mert sokat alszik (séta alatt meg pláne elalszanak) ezért olyat ne vegyetek. Majd ha tud ülni, bár akkor is olyan rossz õket nézni hogy szegények ülve alszanak ..


Tehát mi 2 hónapja vettünk Pierre Cardin kocsit 21000 Ft helyett volt 15000 Ft.

Szerintem érdemes elmennia bébikerbe vagy a megatoysba, majdnem minden hónapban leáraznak valamilyen sportkocsit.


remélem tudtam segíteniKép
Névtelen
 


Nyuszimama!

Én nagyon tudom ajánlani a legegyszerûbb és legolcsóbb Graco-t, ami az Auchanban kb 16000 ft. Nagyon egyszerû, pehelykönnyû, könnyen irányítható, és sokkal kényelmesebb mint egy esernyõre csukható. Sokáig használhatod.
üdv:anna
 
 


Sziasztok!

Április közepére várjuk elsõ babánkat. A fentiek alapján olyan 2 funkciós (újszülött kortól használható és sportkocsi is egyben) babakocsira lenne szükségünk, ami:
könnyen összecsukható
nem túl nagy helyet foglal - kocsi csomagtartóba beférjen
nem túl nehéz - nagyliftes házban lakunk, de pár lépcsõfokot azért cipelni kell
bolygósítható (rugózós?) kerekû

Tudtok nekem pár márkát/típust ajánlani?

Másik kérdédem, hol lehet Neonato kocsit kapni (még sehol nem láttam)?

Maci_2
Maci_2
 


Még valami.
Mi a véleményetek a lengyel babakocsikról?

Maci_2
Maci_2
 


Maci2!

Neonato kocsit a Matti Babaáruházban lehet kapni A XIII.k.Helsinki út 120.alatt.
Nekünk egyébként Peg Perego Venezia kocsink van.(most éppen eladó :autósüléssel együtt 65.000Ft.)
Mi szerettük,mert a tolókar átfordítható,vízszintestõl felfelé több fokozatba dönthetõ a háttámlája.Van hozzá télilábzsák.Jó a biztonságiõve.Az autósülés rácsatlakoztatható a vázra.Kb.8 kg.
Kerekei bolygósíthatóak,de nem rugóznak.
Az Iglesina Zippy is nagyon jó!(Re-Con-Tra mintabolt XI.k.Badacsonyi u. 23)

Jó válogatást!

jucusmamus


Sziasztok!
Mi Graco Mirage TS babakocsit vettünk a Corában szerintem jó áron, hordozóval együtt nem volt 50 000 Ft, és akinek ilyen volt dícsérte - ja és még mindig lehet kapni, a múlt héten még volt....
Bolygósítható kerekü, könnyü, összecsukható-így kis helyen is elfér, és a hordozóval újszülött kortól lehet használni, (van a hordozóban szükítö)
Az igaz, hogy csak 1 állásban lehet tolni, így a baba, ha a kocsiban van nem szemben ül a mamával, de nagyon jó kis ,,plexi,, alblaka van amin látni a gyereket. A hordozóval nincs ilyen gond, mert azt szemben lehet a babakocsira rögzíteni!
hát ennyi...

Alma
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: