Új privát üzeneted érkezett!

Bea! és mindenki!
A Marcin új törvény lépett életbe. EGy ember csak két asztalt foglalhat és csakis telefonon a börzét követõ vasárnap reggel 8-kor. Ha lemarad, hát lemarad, limitáltak az asztalok.
Névtelen
 


"a börzét követõ vasárnap reggel 8-kor"

?????????????????????????
Névtelen
 


Igen ez igy van, volt is botrany ebbol ma. vagyis mar tegnap. abszolut kitoltak az arusokkal, mert a bufenek kellett a hely. a bufeben meg 2-3 ember ha uldogelt, de nem fogyasztott, hanem szegeny apukak pihentek ki magukat vagy vartak az anyucit.
ossze kellene fogni es uj helyet keresni. nem?
Gabo
Gabo
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Ha minden igaz, és sikerül az illetékesekkel megegyezni, akkor valószínûleg február végén, március elején lesz a MOM Mûvelõdési Házban is bababörze.

Majd írok a fejleményekrõl, remélem sikerül összehozni, mert ez a Marcis dolog most télleg elég botrány volt.
AZ árusokat beljebb költöztették, és pl. olyan keskeny folyosókra is betettek asztalt, ahol egy ember is szûkösen fér el, ráadásul teljesen eldugott helyen van. Ja, és a hátsó kijárathoz is tettek egy pár asztalt. Ahova senki nem megy hátra, mert még egy darab papír sem jelzi, hol lehetnek még árusok. És mindezt ugyanennyiért.

Puszi mindenkinek:

Dia
Dia
 


Szia Dia!

varjuk a fejlemenyeket!!! Gabo
Névtelen
 


Most mondta egy ismerõsöm,hogy 8 után kb. 16 perccel sikrült telefonon utolérnie a Marcibányi szervezõket és nem elfogytak az asztalok? Szóval telefonálj,de a vonalak egyfolytában foglaltak. Ráadásul valaki azt mondta,õ már szombaton foglalt helyet. Szóval olyan furcsa ez az egész.
És a másik:ha a büfének kellett a hely,akkor miért árulhattak ketten is kint?az öregnéni meg a lányok a ruhatárnál. Csak nem csókosok voltak? valami protekció és kivételezés?ez hol fair?
Giti
 


Szia Giti!

Mi sem árulhatunk többet a ruhatárban. Mi vasárnap 1/4 8-kor már sorbaálltunk asztalért, volt aki már 6 órakkor kinnt volt, hogy elsõ lehessen. A srác tényleg korrekten intézte: 1 telefonáló, 1 várakozó.

Nik
nik (nik)
 


Nik!
Az lett volna igazán korrekt,ha elmondja ,hogy lehet személyesen is menni,mert ezt nekünk (és többen voltunk,mikor elmondta a feltételeket)nem emlitette!
Mindegy.Én annyit tudok,hogy akkor néhány embert elküldtek azelõtérbõl,mondván ott már a büffencs miatt nem lehet árulni. De mégis árultak ott... hát ezt nem értem Nik,hogy ez hogy lehet!Mert akkor õk is árulhattak volna még akkor utoljára. És volt aki vidékrõl (értsd 40 km-t autózott,asztala lefoglalva és mégis elküldték mert 2! percet késett ,igy fél 8-kor zsupp lefoglalták az asztalt!)
Félreértés ne essék én nem vitatkozni akarok, csak néhány dolgot nem értek! De ilyen az élet....
Giti
 


hello!

mikor lesz a februari borze Marcibanyin?
Névtelen
 


Febr 16-án
Éva
garam
 


Jól értem, hogy a februári börzére ÁRULNI már nem lehet menni???
Máshol nem lesz valami?
Ildi
Ildi
 


Sziasztok!
Én is olyan börzét keresnék, ahol árulni is lehet. Tudtok ilyet, hol, mikor???
Köszi,
Zümmöcske (jcsanyi@homoludens.hu)
Névtelen
 


Szia Dia!

Tudod már a MOM-s börze idõpontját?

Nik
nik (nik)
 


Február 16-án szombaton bababörze lesz Érden a mûv házban (Alsó u. 9.) Árulni is lehet, asztal 250 Ft. 14-18 óráig tart.
Tel: 23/365 490
Névtelen
 


Febr 24-én vasárnap bababörze a XIV.ker cserepesházban.9-14 óráig.
tel:06-20/421-1727
Névtelen
 


Szia Névtelen4
Köszi az infot!De merre keressük a cserepesházat? Sajna nem Zuglói vagyok:-))

Üdv Krisztina
Krisztina
 


Március 16-án szombaton ismét lesz börze a cserepesben.
9-13 óráig.Mindenkit szeretettel várunk.
tel:06-20-421-1727
Zsuzsa
Zsuzsa
 


Sziasztok!
A Cserepesbe kell jelentkezni, ha valaki árul is?
Mikor, hol?
Hányra kell odamenni?
Eszter
 
 


kedves Eszter!

A fenti telefonszámon próbálj meg asztalt foglalni!
garam
 


xxxx
xxx
 


Dia!
A XVIII. ker Rózsa Mûv. Házban ápr. 14-én 9-tõl babaholmi-börze lesz!
Üdv:
Emese
Emese
 


Sziasztok!Ha MÁRKÁS,KÜLFÖLDI,szuper minõségû baba-és gyerekruhát,babakocsit,gyerekülést szeretnétek vásárolni,gyertek és válogassatok----OTTHON,KÉNYELMESEN!
www.tar.hu/babaruha
Jó szórakozást!
Horváth Krisztina
mate.dalma@axelero.hu
Névtelen
 


Sziasztok!
Most elõször megyek árulni a nagybörzére.
A jegyet elõvételben megvettem.(ma felhívott egy nõ, hogy nem tudják elküldeni...vagy bemegyek a III. kerületi székházukba, vagy a helyszínen vehetem át...)
A kérdésem:
Amennyiben zsebemben a jegy hánykor érdemes odamenni???
Mi történik, ha csak 1/2 8körül megyek???(mikor jutok be?)
Ha ott szeretném átvenni a lefoglalt jegyemet,akkor elég 1/2 8 körül menni?
(parkolni nem akarunk, csak kitesznek a csomagokkal)
Nekem elég, ha 9 körül bejutok...
Légyszíves válaszoljatok.
Köszönöm:
Eszter
 
 


A nagybörzére 7-kor engedik be az árusokat. Mi addigra már ott leszünk, pedig nekünk is megvan a jegyünk.
9-kor már javában zajlik a vásárlás és a jobb dolgokat is elkapkodják....De te tudod...
Névtelen
 


Akkor,ha 3/4 7-re megyek,be is jutok rögtön???
Sorban állás nincsen???
Miért mennek mások reggel 4-kor 5-kor???Csak a parkolás miatt??? A bejutás gyorsan megy?
Köszi:
Eszter
 
 


Még egy kérdés: Széket (amire én ülnék) adnak vagy kell vinni?
Eszter
 
 


Sziasztok!

Májusi börze idõpontok a Hol-mi rovatban!

Eszter! Igen, vinned kell!

Én is megyek árulni, és én is azon gondolkodom, hogy parkolás szempontjából hánykor lenne érdemes kimenni?

Puszi mindenkinek:

Dia
Dia
 


Hát, ha közelben akarsz állni, akkor korán, mert már hatkor hosszú a sor. MIvel a jeggyel rendelkezõket a kapunyitás után beengedik, nem valószínû, hogy sokat kell várni, bár sok a csomag,de évrõl évre egyre jobb volt a szervezés.
Aki ülni akar, bár nekem nem sok idõm volt rá, az hoz magával erre való alkalmatosságot. Még valami,
tavaly nekem is pénztárban elhelyezett jegyem volt, már nem bíták kipostázni, de erre egy pénztár volt kijelölve, és természetesen ki kellett várnom a sort.
Kellemes pakolászást
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Dia, ha parkolni is akarsz, és egyáltalán a dolog közelébe kerülni kocsival, akkor 5 tájban menj. Tavaly fél hatkor már a Fehérvári úton állt a sor, akik a benti parkolókba akartak beállni. A kereskedõi asztaljegyemmel már bemehettem volna pakolni, csak az volt a kérdés, hogy hogyan. ÚÚÚÚtálom a bababörzét. Kép Már ha csak rá gondolok, görcsbe rándul a gyomrom.
Liesel
Liesel
 


Sziasztok!
Irja + aki tudja mikor lesz Békáson bababörze!
Köszi!
Bogi
Névtelen
 


[url=http://www.babanet.hu/hol-mi/borze.php" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/hol-mi/borze.php[/url]

Itt megnézheted, mikor és hol van börze.

Napocska
 


Köszönöm Napocska!Kép
Névtelen
 


Sziasztok!

Tud valaki mostanság börze idõpontokat és helyszíneket?
A babanet.hu/hol-mi/borze.php nincs semmi aktuális.
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Azért nincs semmi aktuális, mert nyáron nincsenek börzék. Szeptembertõl kezdõdik megint a szezon, augusztus utolsó hetében fent lesznek az infók!

Puszi Mindenkinek:

Dia
Dia
 


Sziasztok !
Az október 27-i 21.Kismama Babaruhabörzére van egy ingyenes belépõjegyem. Ha valaki igényt tart rá, szivesen elküldöm.
Ckatalin@mailbox.hu
 


Október 5 szombat GÖD, okt. 12 szombat DUNAKESZI, mindkettõ 9-tõl.
Névtelen
 


Sziasztok !
Az ingyenes belépõjegynek már van gazdája.
 


CIPÖVÁSÁr érdekelne, az , amelyik az SAP csarnokban szokott lenni.
nem tudja véletlenül valaki, mikor lesz???
Kössssz!
Kinga
KINGA
 


Kedves MIndenki!

Lécci, a beirogatott idõpontokhoz egy pontos helyszínt megadni szíveskedjetek.

Az is jó, ha mélben megírjátok nekem az infókat: szdia@axelero.hu

Puszika:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Ha esetleg valaki kapott elõfizetõi belépõt a Bababörzére és nincs rá szüksége, szívesen megvenném, vagy adnék érte Nestlé vonalkódot vagy Mildi nyuszit.

Köszi
Anyuci

loblie@freemail.hu
Anyuci
 


CIPÕVÁSÁR (SAP) : október 4-13-ig.
Kanga Kép
Kanga-Zsebibabák
 


A Siesta 50%-os vásárt tart Cukor utca V. kerület.


Míra
Míra
 


Börzézõk!!!

Ha valakit érdekel (én meg megszabadulhatok tõle):

van egy olyan összecsukható kis kocsim, amivel a piacokon szokták tolni az árut. De nem olyan nagy, hanem a kisebbik változat. Semmi bajom nincs vele, csak egyszer megvettem és nem használom. Ez tökéletes pl. arra, hogy a cuccot a kocsitól eltold az asztalodig, vagy ha vásárolsz, nem kell cipekedned. Kicsire összehajtható, kb. 40x20x8-10 cm. Ha kinyitod, akkor meg ráfér 2 nagy utazótáskányi cucc.

1000 forintért odaadnám (jóval többe kerül - már amikor lehet ilyet kapni). Ide írhat, akit érdekel:
foltvarro@vnet.hu

Cili
Cili
 


Drága Míra!

Ez jó hír! Meddig tart a vásár?

Köszi: Jucusmamus


Szia Jucusmamus, sajnos nem tudom, csak én is reklámozva láttam (egy újságban), de mivel tegnap hirdették, ezért gondolom egy jó darabig.
legalábbis remélem, mert eddig még én sem jutottam el.

Míra
Míra
 


Sziasztok!
Ma voltam a Cukor u-ban (Sisesta). A kifutó gyerek modellekre van 50%-os vásár (a kis szandálokra és a nõi cipõkre sajnos nem). Az akció jövõ hét péntekig tart, s ha marad még a cipõcskékbõl, kiviszik a Bababörzére is .
Sziasztok, Phaedra
Phaedra
 


A taliga/kocsi már nem aktuális.

Cili
Cili
 


Sziasztok! lesz még idén bababörze a Marcibányin? Vagy pont ma volt?
Névtelen
 


Nem lesz már.

Dia
Dia
 


Sziasztok!
Március 1-jén szombaton bababörze lesz Zuglóban - címe XIV. Rákosfalva park 1-3. - könyvtár. 9-tõl lehet menni.
Nik
nik (nik)
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron