Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Anyukák!

Bolya Viola vagyok.
Egészségügyi menedzserképzőbe járok, és a segítségeteket kérem!
Keresek olyan anyukákat, akik szívesen kitöltenének egy kérdőívet a szülésről, otthonszülésről.
Természetesen névtelenül.
Írjatok, én elküldöm a kérdőívet. Az e-mail címeket természetesen kitörlöm.
Alapvégzettségem szerint szülésznő vagyok, van egy 11 hónapos kislányom.

Köszönöm a segítséget!!!

E-mail címem: verschitz.peter@chello.hu
Viola
 


Ha nem túl hosszú, küldheted. Kép

Virág
Virág
 


Nekem is küldhetsz, már gyakorlott "szakdolis" vagyok, ez lenne a 4., amihez otthonszülésről nyilatkoztam... Cím a profilomban...
szilvi

u.i.: benne van, hogy nem féltem-e?!
 

 
 

Kedves Szilvi!
Nincsen benne.
Hogyan tudom megnézni a profilodat?

Virág!
Hova küldhetem a kérdőívet?


Köszi: Viola
florkaba
 


Viola,
olyan is jó, aki nem otthon szült, vagy csak az otthonszülők érdekelnek?
Kíváncsi
 


Viola!
Ha rákattintasz a névre (pl.:Virág, Huffman Szilvi, Kiváncsi, Banyóci)oldalt, ahol az üzenetek száma is van, akkor meg tudod nézni az adott emberke profiljátKép! Ha nem csak az otthonszülők érdekelnek, akkor nekem is küldhetedKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Viola!

Ha nem csak otthonszülös mamák kellenek, akkor nekem is küldheted.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beszti 2011.05.18 10:30-kor.
 
 


Nekem is jöhet, bár nem otthon szültem. cím a profilomban.

Anyakati
 


Köszönöm a jelentkezéseteket, bárkinek a véleményére kiváncsi vagyok, aki már szült. Mindegy, hogy hol.

Küldöm a kérdőívet.

Viola
florkaba
 


Viola,
én is szívesen kitöltöm. Cím a profilomban.

Tina
 


Viola! Nekem is jöhet. Enyém cím is a profilban.

Linato
 
 


Viola! Én is szeretném kitölteni!!

KépKép
KépKép
 


Viola,

nekem is kuldhecc!
gabomamo
 


Szia Viola!Kép
En is szivesen kitöltöm, ha ez segit, bar nem Magyarorszagon szültem, ha ez szamit...

nouakchott@freemail.hu

Kép
Vendég
 


Nekem is küldhetsz!
harmatcsepp@freemail.hu
Ildianyu
 


Viola,
És mikor küldöd?
sz
 


Viola: cory@eposta.hu
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Viola

Engem is dobj meg egyel,címem a profilban!

Anyapoc

 
 


Viola,

bocs, hogy ezt írom, de milyen szemszögből írod majd ezt a szakdogát, mert sajnos nagyon általános dolgokat kérdeztél.
Ismered a Születéskalauz-t? A saját szülésről szóló kérdések szinte ugyanezek, csak ott sokkal több van, az otthonszülés megítélését illetően pedig elég általánosak.
Persze lehet, hogy nem ez a szakdoli fő profilja.
Hanem?
(Figyu, nem leszólni akarlak, a világért sem, csak ne mtudom mi derül ki EBBŐL a kérdőívből.)
szilvi
 


Ja, csak mert volt pl. olyan is, ahol a táplálkozási szokásokra, a halálhoz való hozzáállásomra, a hitre, lelkiismereti meggyőződésre is válaszolni kellett, volt, hogy pszichológus írt mindenféle megváltozott tudatállapotról, szóval csak ezért kérdezem...
 


Szia!
En is szivesen segitek, kitoltom, cimem: kom@savaria.hu
Moni

 
 


Szia!
Küldhetsz nekem is!
borsts@freemail.hu
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Csatlakozom...
pbabca@yahoo.com
 
 


A szakdolgozatom jogi, szakmai és etikai oldalról közelíti meg a témát. Pro és kontra.
A kérdőívemben direkt kérdezek általánosságokat, nem akartam kiemelni semmit.
Kiváncsi vagyok az asszonyok véleményére, a társadalom hozzáállására a témában. Ennyi.
A pszichológiát igazándiból kihagytam belőle.

Viola
Viola
 


A szakdolgozatom jogi, szakmai és etikai oldalról közelíti meg a témát. Pro és kontra.
A kérdőívemben direkt kérdezek általánosságokat, nem akartam kiemelni semmit.
Kiváncsi vagyok az asszonyok véleményére, a társadalom hozzáállására a témában. Ennyi.
A pszichológiát igazándiból kihagytam belőle.

Viola
Viola
 


köszi!
szilvi
 


Én is szívesen kitöltöm.
 
 


Adri,
SZIA! Te is itt?
Szilvi (a vegyespárosból!, Theoval)
 


Vegyespáros? Csak nem gruppen????
Névtelen
 


Viola,
nem tudok mailt küldeni vmi miatt a kiszolgáló rakoncátlankodik. Nekem is jöhet kérdőív, ha még kellek. Kép
 
 


Viola!

En Ausztriaban elek, ha az ezaltal befolyasolt velemenyemKép azert erdekel, szivesen en is kitöltöm a kerdöivet, ha meg aktualis...Kép!
Mail cimem a profilomban.
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Viola
Én is szívesen kitöltöm, ha még aktuális. Címem a profilban
Kriszta
Nyanya
 


Viola!

Nekem is jöhet ha még kell!

Dikó

ui.: cím profilban

KépKépKép
 
 


Névtelen! OFF
Gruppen, persze, naná. Méé, te tán nem?

Adri, jó volt májusban, ugye? ON
 


Viola! Valamiért nem tudom elküldeni... Nem ment el a kérdöiv, pedig vagy 5x probaltam. Most még a freemail-be sem tudok belépni.Kép Amint lehet, ujra probalkozom!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem ket kisgyermekem van es idegenforgalmi szakon szeretnek (amennyiben összejön, bar eléggé szorit az idő)most nyaron diplomazni. Szakdolgozatom cime: "Családbarát idegenforgalom az utazási irodák kinálatában". En egy tizkerdeses kérdőivet állitottam össze. Segitenétek nekem is???
Az "ötletek/tippek" "Segitsünk egymásnak..." altémájánál is jelentkeztem ezzel a kéréssel és oda csatoltam is a kérdőivet, de szivesen elküldöm külön e-mailben is.
Előre is nagyon köszi.
simi
m.velhorn@freemail.hu
 
 


Simi: küldheted a cory@eposta.hu -ra
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, nem nyitok új topikot, végül is ez is ide illik...
Segítségre lenne szükségem. Baba mellett doktorira készülök, most csinálom a kutatást a disszertációhoz. Ki kellene töltetnem egy kérdőívet minél több egyetemi ill. főiskolai hallgatóval. A tagozat, intézmény, szakterület mindegy, egy dolog a fontos: hogy legalább harmadéves legyen az illető. Ja és külön kezelem azokat, akik valamilyen kommunikáció szakon (is) tanulnak, és azokat, akik ezzel a területtel nem foglalkoznak. Most első körben olyan embereket gyűjtök :), akik nem kommunikáció szakosak, de ez ne riassza el a kommunikáció szakosokat sem, nekik is küldök, ha kérik :)
Tehát ha van kedve valakinek kitölteni egy kérdőívet szép nyitott kérdésekkel, természetesen online, legyen szíves, jelezzen nekem a fodorne.tothkrisztina@chello.hu címen, vagy itt a topikban, de akkor meg kell adnia itt az emailcímét. Az első két jelentkező egy kicsit bele is szólhat a kérdőívbe :)

Üdv
Kriszi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron