Új privát üzeneted érkezett!

Forint alapú valódi fizető Internetes munka!

A kuponvilág nagyon jó otthoni munkavégzés, mert nemcsak jól fizet, hanem nagyon hasznos is, hiszen jóval olcsóbban jutunk hozzá különböző szolgáltatásokhoz. Pl: hotelszállás nyaraláskor, strandcikkek, mozijegyek és még nagyon sok mást.

A kuponvilág ajánlatainak értékesítéséhez, olyan munkatársakat keresünk, akik lelkiismeretes munkavégzésre képesek.

Mire van szükséged a munkavégzéshez?
Internet hozzáféréshez.

Mi a munkafeladatod?
Keres olyan családtagokat, barátokat, ismerősöket, akik szívesen csatlakoznak a kuponvilág csapatához és értékesítenék a kuponvilág ajánlatait.

Be kell fizetni valamilyen összeget, hogy csatlakozni tudj?
Nem! Ingyenesen tudsz regisztrálni. Regisztráció után azonnal kezdheted is a munkát.

Mennyit tudsz itt keresni?
Minden hozzád csatlakozó új aktív tag után kapsz 1000 Ft-ot. Amennyiben bármelyik tagod megvásárolja a kuponvilág bármelyik ajánlatát, akkor az ő vásárlása összegének a 10 százalékát még plusz megkapod.
Fejenként 1000Ft +10% nem rossz pénz. egy hónapban, ha minden nap rendesen dolgozik az ember akár 120000Ft-t is tud keresni.

Kötelező vásárolnod?
Nem kötelező vásárolnod. Nincs kötelező havi eladási limit sem. Csak rajtad múlik, hogy mennyit keresel.

Hogyan kapod a keresetedet?
Minden hónap 25-én kapod meg a keresetedet.

Hova utalják a keresetedet?
Te választhatsz, Paypal számlára kéred a havi jövedelmedet, vagy Bank számlára.

Van garancia a jövedelmed kifizetésére?
Igen! A szerződés garantálja a jövedelmed kifizetését.

Van kapcsolat a Kuponvilág vezetőségével?
Igen! Bármikor segítséget tudsz kérni tőlük. Én már beszéltem velük és segítenek is.

REGISZTRÁCIÓ: http://www.kuponvilag.hu?a_aid=balilla

Ha segítségre van szükséged vagy kérdésed van, keress nyugodtan! :)
balilla79@freemail.hu (Tárgy: kuponvilág)

Üdv: Ami
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: