Új privát üzeneted érkezett!

Közkívánatra, amíg az AT meg nem gyógyul.
Vendég
 


he-he látom többen menekülnek a Tanyáról:)
mi is elléptünk onnan:))))

ja,bocsi a bepofátlankodásért:)
Vendég
 


Szia Lekri!

Csak addig jövünk ide, amíg a tanya megjavul.
Nem tudod, hogy itt hogyan lehet zárttá tenni a topikot?
Vendég
 

 
 

HALLÓ, HALLÓ!

Próba! :P
 
 


Baobab, sikerült!!!!:-)))
Vendég
 


Gyors voltál!
Vendég
 


Luca!


Amikor regisztráltam még nem volt ilyen "new" nyíl a topic mellett, ez azt jelenti, hogy privát lettünk?

Topicnevet már nem lehet változtatni? Mert ahogy elnézem sok topic jönne át a tanyáról ideiglenesen. Mindenhol begebaszolt a vírus.
Bár így is jó, mert ez a miénk. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baobab 2009.05.21 20:46-kor.
 
 


Helló Luca!

8)
 
 


Az azt jelenti, hogy van új hozzászólás.
Bárki olvashat minket.
Vendég
 


Helló Baobab!:)
Vendég
 


Jó estét minden ismerősnek és jövendő ismerősnek. Szösz


Na még egyszer megpróbálom.

Üdv mindenkinek. Szösz.


A csudába, itt fordított a sorrend. Na pá, megyek vissza. Nem lesz ez így jó, de hát betojtunk a vírusoktól, én nem félek, de egyedül piszok unalmas lenne.


Sziasztok!

Én is átértem :D

Eszter
 
 


Mundzug!

Átértem, vagy áttértem? :lol:
 
 


bánky judit írta:A csudába, itt fordított a sorrend. Na pá, megyek vissza. Nem lesz ez így jó, de hát betojtunk a vírusoktól, én nem félek, de egyedül piszok unalmas lenne.



Én viszont félek a vírustól, mert most nem tudnék új gépet venni, pláne nem trendit. Jaj, mikor szingli voltam még törekedtem, hogy a
Szex és New York szerinti termékeknek éljek, most ennek vége. Úgy neszelem örökre.


(Na jó, a Szex és New York enyhe túlzás, de azért ééééértitek, na! Sem Apple pc-m, sem Manolo cipőm nincs.)
 
 


Baobab, de van másod, ami sokkal nagyobb érték!És a java még csak ezután jön! :wink:
Vendég
 


luca68 írta:Baobab, de van másod, ami sokkal nagyobb érték!És a java még csak ezután jön! :wink:


Luca, igaz! :oops:
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: