Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok! 1 hónapja költöztünk Dunakeszire Debrecenből közel 2 éves kisfiammal, akit egyedül nevelek, albérletbe, amikor készültünk a költözéssel a kisfiam családja azzal bíztattak, hogy mindenben segíteni fognak, amiben csak tudnak! Nos úgy állunk, hogy ebből még semmi sem valósult meg, sőt! Egyedül vagyok, dolgozni szeretnék, mert nagyon kevés pénzből tartom fent magunkat, miután kifizettem az albérleti szobát és a rezsit, alig marad valami, de meg tudunk élni belőle! Szóval mivel nem számíthatok a Kisfiam családjára szükségem lenne egy nagymamapótlóra, aki szivesen vigyázna a kicsire, ha nekem sikerül munkát találni, mert nem vették fel egyetlen egy bölcsibe sem :cry: Sajnos magánbölcsődére nincs pénzem, és babysitterre sem :(

Kérlek benneteket segítsetek nekem, akár jótanáccsal, de az biztos, hogy nem adom fel és nem futamodok meg a feladat és a nehézségek elől, tehát nem költözök vissza Debrecenbe anyukámhoz.

Egyre szorít az idő, bár még nem találtam munkát, szeptembertől dolgozni szeretnék...

Köszönök mindent!

Viki
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: