Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!!TEljes leépülés.....betalált a nyavajaminket!mindenki k.o-CSak egy legény van talpon e vidéken!!!-és ez TOmi:-))))

sztori.....
Kedves barátnémat beutalták kedvenc kórházunkba!!!!
34 hetes terhesen mert a köldökzyinór teljesen rátekeredetta nyakára és jobbnak találták ha szem előtt van.....
aztán tegnapelőtt(a nagy magas.bunkó kecskeméti....a (NY.)
ügyelt....behívta este a vizsgálóba hogy mivel az uh-n zavarosnak találták a vizet venne egy kis mintát csak a biztonság kedvéért.....
na ez olyan jól sikerült hogy elfolyatta a magzatvizét.....beindult a szülés!!!!
valamivel több mint 2 kilósan 45 cs-rel megszületett a barátnőm babája 34 hetesen...és újraélesztéssel!!!(2x)

Cinnamon!!!a mi dokink meg kivágta a balhét áll.rendesen hogy mégis hogy képzelte hogy ezt így meg merte tenni-fegyelmire viszik!!!

(REmélem kirúgják végre)

Mennyire undorító ez a görény!unatkozik és csak úgy elfolyat vizeket?!
rettentően felvagyok háborodva....

mi újság arra???

sehol senki........ :cry:


Mézeskalács! Szegény barátnőd! De azért azóta minden oké a babával, ugye?!
Neki is volt saját dokija?
Nem értem miért kell zargatni a kismamákat?! Van úgy is elég bajuk. Pláne, ha csak feltevés volt... Félelmetes.
Ilyenkor örülök, hogy nem kell már mindenfélét túlélnem várandósan!

Kép
 


szia,igaz nem volt dokija mert ő úgy gondolta(sajnos)hogy ez nm azon múlik.....
persze jól vannak.de ne haragudj azért ez mégiscsak több a soknál...

HÁla az égnek mindketten jól vannak.csak érzelmileg kicsit kész van a lány....gondolhatod!nekem is ahogy mesélta hogy ott volt az a seszínű gyerek és nem mozgott,nem sírt fel....rettenetes lehetett....persze happy end-.....doktor úrnak már annyira nem lesz az-nagyon remélem hogy végra megleckéztetik a hüje állatot! :twisted:

 
 

e helyett a a helyett e sorry :oops:


sziasztok!

ha vazaros a magzatvíz, akkor nincs kecmec, beindítják. a barátnőmet császározták. nekem kitolás közben lett zavaros a lányommal, aki be is szívta és lélegeztetni kellett, no meg antibiotikum.
végzetes lehet, mert a magzatszurok bizony ragad és beragaszthatja örökre a léghólyagocskákat, ha eljut odáig...
de ha nagyon kész van, ott a betegjogi képviselő...
 


húúúúú

az addig oké...ezt meg is értem.csak vételről volt szó.és elfolyatta


Sziasztok!

Hát csúcs ez az ürge! Sokan úgy vannak vele hogy fölös dokit fogadni,de ha megteheti az ember akkor mégis jobb ha van saját dokija. É egy percig se bántam meg.

Mézeskalács!

Apánknak írt fel a doki Reductilt. Alaposan uána olvastam és én hasznosnak tartom. Segít kialakítani az új életformát,mert diétázni kell mellette. De csak akkor váltsd ki ha nem érzel magadban akkora akaraterőt hogy lefoggy. Majd megkeresem a tájékoztatót róla és leírom a címet ahol részletesen utána tudsz olvasni. Az ára az elég húzós, de januártól egy kicsit lejebb vitték, de még így is drága. 1 havi kb. 7000 ft körül van. Mi ez miatt nem váltottuk ki, mert akkor 12000 lett volna 1 havi adag.
 


Mézeskalács! Csak azért kérdeztem, volt-e saját dokija, mert én szülés előtt, után és közben nem engedtem volna, hogy a dokimon és a szülésznőn kívül más vizsgáljon! A terhes patológiához nem volt "szerencsém", úgyhogy nemtom, ott lehet, nem tagadhatja meg az ember lánya, hogy bárki megvizsgálja, de szüléskor szerintem igen.
Általad említett dokival egy esetben találkoztam: kisebbik fiam születésekor a dokimnak mindenképp el kellett mennie az SZTK-s rendelésre, legalább egy kis időre. Szülésznőknél épp váltás volt. És nem értem miért volt annyira fontos abban a 2 percben, amíg épp nem volt ott 1 sz.nő sem, de ő akarta a kézfejembe szúrni a branüle-t. Amit kissé nehezményeztem, mert mondtam, hogy én a karomba szeretném. Azt mondta, higgyem el, az úgy kényelmesebb lesz. De nekem lett igazam: sikerült úgy szúrnia, hogy olyan szinten elgörbült a tű, hogy alig bírta kiszedni! Kb. ilyen J formája lett. Úgyhogy én nyertem, belátta, mégis jobb lesz a karomban... Vizsgálni szerencsére nem akart! :twisted:

Választott orvos: valószínűleg én vagyok nyúl (eszem is sok répát),de nem vállaltam volna be egy szülést sem nélküle!

Kép
 


Gereszke! Persze, az addig oké, hogy nézzék meg a magzatvizet, de talán, aki még csak a 34. hétben jár, annál a kismaminál fokozottan kellene vigyázni, nehogy beinduljon a szülés!
Barátnőm mivel túrhordta, 2 naponta nézték a m.vizet, de semmi probléma nem volt. A végén úgy kellett neki beindítani, mert a kiscsajszi maradt volna még, ki tudja meddig.
Szal, szerintem nem azzal van a probléma, hogy megtette, csak talán precízebben is lehetett volna...

Természetesen mindenki hibázik. Minden orvosról lehet/ett jót-rosszat hallani, és azt is aláírom, hogy le vannak terhelve, de talán még egy kis odafigyeléssel, némi empátiával elkerülhetők lennének olyan esetek, mint pl. ez is.
Kíváncsi vagyok a vizsgálat mit állapít meg?!

Kép
 


Hordócska! Hogy vannak a gyerekek? Nálunk Rékának még mindig folyik az orra és kevesebbet eszik, amúgy mást nem vettem észre rajta. Láza sincs szerencsére, meg a torka sem piros.
Férjed még mindig fogyózik? Te nem csinálod vele?
Én ahelyett, hogy fogynék, hízom, mint egy kismalac! :x Tegnap anyukám fánkot, tegnapelőtt én palacsintát, azelőtt pedig browiest sütöttem - este 10-kor, mert édesség ehetnékem volt...
:oops:

Kép
 


Bocsi, hogy így szakaszosan és külön írtam mindenkinek, de vagy a csajom kiabált, vagy a telcsim csörgött és inkább elküldözgettem őket egyenként, minthogy eltüntessem, és újra írjam az egészet. :shock:

Kép
 


Sziasztok!

Persze, az óvatosság jobb lett volna a csaj esetében (én a 40. hétben jártam anno)
melyik ez a fazon? azt a zárójeleset nem értem: (NY)
Szal részvétem és remélem küzd a jogaiért, persze most a baba az első.
de tiszta lappal...
remélem egy petákot sem adott senkinek...

más
A párom ma reggel bment a kórházba, holnap kaparják az orrából a polipot. 3 nap totál magam 2 gyerekkel. áááááááá
anyám bejelentette, hogy inkább betegeskedik a saját házában...
no de megyek is...
szép napot nektek!
remélem ma is süt majd a nap!
(apáméknál - Őriszentpéteren - 5 cm hó van... olvad már :P
 


Gereszke!
Sok sikert a 3 naphoz! Biztos nem lesz annyira vészes, mint amilyennek várod! Fő az optimizmus, nem?!
Anyukád: :roll: :x

Amúgy a (Ny.) a doki vezetéknevének a kezdőbetűje - egy csillagjegy is (nov. 22. - dec. 21.) :lol: :lol: :lol:
Így már vágod? Kép

Kép
 


sziasztok....

3 nap???polippal?hol csinállják?kedvenc kórházunban???
tök jó lesz hidd el.....(nem fog horkolni:-)))) :D )

Lányok....képzeljétek vérzek....
KÉrdeztem a dokit(mert ugye egyből felhívtam.....Én a kulás...
hogy ez hogy lehetséges????
ma menyjek be azt mondta este bennt lesz,és még annyit hogy ez a jobbik eset...hm..
nagyon fáj a hasam.
meg a fejem is úgyhogy készüljetek szél lesz és hideg.csak akkor fáj-jó szamár megérzi..


Vérzel? Jobbik eset?! Mihez képest? És mi miatt? Talán a méhed? :cry:
Mindenképp írj, hogy mi volt!

Kép
 


sziasztok!
Bizony a kedvenc kórházunkban lesz holnap a műtétje.

Ja, a Ny. doki! már tudom!!!! (Nyúl? - kínai horoszkóp? )
Bocsi, jó kedvem van ... még. és ma még alig ettem csokit!!!!!!

várom Mézeskalács jelentkkezését, remélem csak a szokásos női havibajt kapta el.
Engem is vár a doki vmelyik nap: 6. hét óta semmi. lassan egy éve ( febr. 21-én lesz a fiam 1 éves...húúúú de szalad az idő.
most írt az uram: vele szemben fekvőt most hozták uolyan műtétről: üvöltötte, hogy "jajj meghalok!"
Tudtátok, hogy a K.Gyulának van cukija a zöldházak alatt?
fülorrgégére fagyi? :lol: :wink:

jó éjt
 


egyébként nekem megcsinálták az orrsövénykorrekciót 17 évesen....részvétem az uradnak!!!
nagyon fájdalmas beavatkozások ezek!!!
én utánna egy napig ko voltam és iszonyatos fájdalmaim voltak...
persze egy fickónak ezt tűrni kel!!! :twisted:

ha már mi nők szülünk meg havizunk meg méhösszehúzunk takarítunk főzünk mosunk gyerekeket hurcolunk tanitunk okítunk vigyázunk figyelünk ........non-stop!!!

hűha.....milyen ügyesek is vagyunk!


Mézeskalács! Arról nem írtál mit mondott a doki! Vagy nem mentél el hozzá?

Gereszke! Szegény férjed, nem irígylem! Kitartást neki és neked is! :wink:

Hordócska! Légyszi jelentkezz te is!

Kép
 


sziasztok.
cinnamon!
nem tudtunk menni ma magyek a rendelőbe,mert Tommi belázasodott.
retentő nyűgös.megjártuk a dokit-szerrencsére csak a foga.


Hali!
Mézeske! nem voltál dokinál?

Az uram most került sorra, még nem tok semmit, én nagyon izgulok.

Hááát, a pasik nagyon tudnak szenvedni... és szeretik, ha ápolni kell őket...
az egyik ismerősömnek - szomszédomnak- már 4x volt ilyen beavatkozása... :roll:

Az egyik oviban skarlát van - mentős, legalábbis anyám újabb kifogása, hogy nem tud jönni segíteni nekem itthon... majd küldök vasalnivalót neki, nehogy megússza :twisted:

A szomszédban megszületett a baba! végre lány, nagyon örül mindenki.
a nagyszülők a másik szomszédunk, látom az ablakunk alatt, mikor elmennek többször is - segíteni, babázni stb.
kissé irigy vagyok...
ááá pocsék ez a nap...
 


Sziasztok!

Mizu? Ebben a "jó" időben nem jár erre senki?!

Mézeskalács! Sikerült eljutnod a dokihoz? Írj, hogy mi volt!

Gereszke! Skarlát? Hm, az fincsi! :x Hogy bírod apa nélkül? Ő jobban van már?

Nálunk Bálintnak piros a torka, egész éjjel köhögött. Mivel ettől nem tudott aludni, így sírt is, úgyhogy remek. A héten már nem engedem oviba.
Nagyobbik fiamnak is kapar a torka. Remélem a homeos bogyótól jobban lesz.
Csajszimnak bújkál az első fogacskája! :D Amúgy taknya-nyála egyben, de más baja nincs.
Lázat eddig egyik gyereknél sem tapasztaltam.

Hordócska! Nálatok mi a harci helyzet?

Kép
 


sziasztok...

minden oké csak egy kis vérrög ami el akart menni...kaptam gyulladáscsökkentőt és ennyi.majd elmúlik.

Gereszke!Embered????hogy van???

Hordócska?nem jártál már itt régen.

itt is valami van az oviban de remélem már ne kapunk el semmit.

Juhúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!

megszületett végre a 6.fogunk!!!

ez volt eddig a legkeményebb 3 nap non-st :cry: op ordítás.már nagyon kivoltam.Tömtem a camomillát meg a panadolt felváltva.
már ma délután megfogtam a müanyagfogkefét és jól megdörzsöltem neki(előtte bekentem borax-szal)
meg is lett az a f... fog!!!!
basszus remélem a többit már csak látásból fogom megismerni!!!
Ül a fiam!!!!
Re4ndesen-magától,nem dölöngősen....
ééééééééééééés mászik!!!!(igaz hátra) :roll:
de asszem ez is haladás a 9kg30 dekájához.


Hahó lányok!

Ez a hét tök sz...ul indult. Kivagyok mint a liba. Hétfőn reggel elindultunk az oviba gyalog mert nem volt kocsi, kellett apánknak. Megyünk-megyünk egyszer csak eltünt Benőke fiam. Biciklivel volt. Szabit toltam a babakocsiba, Gergőt húztam a biciklin és mentem mint a mérgezett egér, hogy hol lehet a nagy fiam. Már a bíróságnál jártunk, ahol ott van a főút és Benci még mindig sehol. Kész voltam :( . Oda érek az ovihoz és kérdezem az egyik anyukát hogy nem látta e bent a gyereket, erre ő mondja hogy nem. Elkezdtem bömbölni az idegtől. Bementünk és jön velem szemben a gyerek vigyorogva és menne befelé a csoportba. Közölte velem hogy ő azt gondolta kipróbálja hogy milyen egyedül oviba menni. Kész, paff voltam.
Tegnap kaptam a nőgyógyról egy levelet hogy menjek be mert nem jó a rákszűrésem. Hát jön még valami? Ma utána jártam és P3-as lett, valami vírusos gyulladást szedtem össze valahonnan. Kaptam rá kúpot és 2 hó mulva meg kell ismételni.

Mézi!

Nekünk már 1 hónapos kora óta készül a foga, de még egy se bújt ki. Mi ülni még csak részegesen tudunk :D . Tolatni azt már mi is tudunk, meg föl a feneket és fejre állni is :lol: . Gyakorolgatunk. Méretzkedni majd pénteken megyünk és talán megkaphatjuk a penomococcus szuri első részét.
 


szióóóóóó!hordó...

mim már mindhármat megkaptuk...tök gázos volt utánna mindíg betaknyosodott mg nyüglődött.ű

basszus!!!!képzeld két éve karácsonykor Petra is eltünt.vagyis nagyiméknál bebújt a sarokasztalba játszani..én kimentem az autóból valamit behozni,nyitva hagytam a kaput.megyek fel szólok...:-Petra!és újra és újra meg újra..gyerek sehol...frász...kiszökött bedobták egy autóba és elvitték(Bp.13.ker fain környék)10 perc semmi...akkkor már önkívületi állapotban voltam...voltunk 9en és senki nem látta a gyereket kimenni...mindenki holt nyugodt én meg csak üvöltöttem torkomszakadtából....
Erre apukám battyog elő a halálra rémült gyerekemmel-megtalálta.csóri az asztal alatt játszott-megijedt hogy rosszat csinált és inkább halgatott..de ne tudd meg.én is kész voltam

szerencse hogy nem lett belőle baj...


gyönyörű szpé napos idő :cry: helyett....szakadó esős reggelt!

gyönyörű időnk van...
olyan derékfájásra ébredtem....
Tomi nyüglődött egész éjjel és magam mellé vettem hogy tudjanak a többiek aludni ezért kb 30cm-en aludtam-zsibog a fejem.
Petráékhoz ma jönnek felmérést csinálni(az 5 éveset)kíváncsi vagyok mit mondanak-most dől el hogy valakinek kell e logopédus,mozgásjavítás stb.
ma megyek babalátogatóba...
furi lesz 2.5 kilós a kislány és én nem fogtam még olyan picikét :lol:
hisz mindkét gyerekem a kétszerese is volt mint az övé....
50-56 os ruha.....

KÉpzeljétek ma megyek fodrászhoz.2 éve növesztettem a hajam most hátközépig ér de levágatom.törött-hullik,mindenütt a hajam van(szőnyeg,ágynemű,fésű,néha még a hamiba is beleesett :roll: )ebből elég!!!rövid lesz!!!


halló lányok!hol vagytok :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Sziasztok!

Tegnap apa szabin volt...

Gereszke! Mizu pároddal? Ugye milyen gyorsan eltelt ez a 3 nap?

Hordócska! Barátnőmnek is most lett másodszor P3-as az eredménye. Közte volt két P2-ese. 2 hét múlva megy konizációra. Bízom benne, hogy nem lesz semmi gond!

Mézi! Tetszik ez a megszólítás, nem baj, ha most már így hívunk néha?! :wink:
Jól van a barátnőd, meg a baba? Hozzájuk mentél látogatóba?
Voltál fodrásznál? Nem küldenél priviben képet magadról? Mondjuk előtte-utána készültet. :wink:

Amúgy én is ilyen vagyok. Egy csomó ideig növesztem, aztán rám jön az 5 perc és elég drasztikusan levágatom. Majd' sírva fakadnak a fodrásznál, mikor meghallják mire készülök...

Kép
 


Sziasztok!

Tegnap apa szabin volt...

Gereszke! Mizu pároddal? Ugye milyen gyorsan eltelt ez a 3 nap?

Hordócska! Barátnőmnek is most lett másodszor P3-as az eredménye. Közte volt két P2-ese. 2 hét múlva megy konizációra. Bízom benne, hogy nem lesz semmi gond!

Mézi! Tetszik ez a megszólítás, nem baj, ha most már így hívunk néha?! :wink:
Jól van a barátnőd, meg a baba? Hozzájuk mentél látogatóba?
Voltál fodrásznál? Nem küldenél priviben képet magadról? Mondjuk előtte-utána készültet. :wink:

Amúgy én is ilyen vagyok. Egy csomó ideig növesztem, aztán rám jön az 5 perc és elég drasztikusan levágatom. Majd' sírva fakadnak a fodrásznál, mikor meghallják mire készülök...

Kép
 


sziasztok!!!

Nagyon jó idő van ma megyünk a kertbe tevékenykedni ugyanis a kutyánk telebrunyálta füvet és mindent széthordott.....

szívunk egy kis vitamint 8)

nagy az eltüntek aránya.......


Sziasztok!
Végre itt vagyok

párom jól viseli, a lányom épp hogy kibírja jó kis hancúrozás nélkül - a doki eltiltotta mindenféle + mozgástól, így nekem is ki kell bírni 1 hétig... ( nem mintha egyébként nem tudnám kibírni, mikor a 2 gyerek radar fülekkel alszik...hmm de hagyjuk a sikamlós témát, ez nem az a fórum :wink: ... de azértis kiharcolok vmit, hisz itthon van velünk egész nap egész héten!!!!!! :oops: )

hú, én még szerencsére nem veszítettem szem elől a csajszit.
amikor csönd van, tudom, hogy elbújt egy kicsit és akkor vadászni indulok. nyuszira, egérre, oroszlánra. és egyszer csak vhol cincog, morog stb.
no de az uncsitesója!
3 éves volt, tejfölszőke szép kislány.
helyszín kissebbsségivel teli kicsiny falu kis vonattal (nem erddei)
anyja porszívózott, kivitte a porzsákot, folytatta tovább
végzett, a lány sehol.
a papája ment hazafelé és szembetalálkozott vele.
épp a síneken ment át a lány.
gondolt egyet és elindult a nagyszüleihez, akik a sineken túl laknak.
semmi baja nem esett, csak a család többi tagjának...
 


ja a páromnak "csak" orrpolipja volt, így a fenekébe kábítót kapott előtte (nyugtatót),meg érzéstelenítést helyileg. nem volt vészes a műtét. néha fáj a feje és fáradt és néha vérrögöket tüsszent.
és: majdnem lábat csókolt, hogy megszültem neki a két gyerekünket, ő nem bírta volna :lol:

mézi! bejött az időjósod, tényleg jött az a szél meg eső...
a medve remélem, hogy nem látja meg az árnyékát!!!!!
egyébként maradhatna ez a napsütés 8)
 


Mézeke! Mizu van a burokrepesztett barátnőddel?
 


Sziasztok!

Mondtam én hogy ez a hét nem jól indult :cry: , és az a bosszantó hogy így is fejeződik be. Most meg péntek óta úszik a konyha, mert a mosogatógép lefolyójánál visszafolyik a víz. A kocsit szinte 2 naponta szerelőhöz hordom. Nem tudom ki átkozhatott meg ennyire minket, de csőstül jön a baj. Már elég volt ennyi, köszönöm nem kérek többet.


Pénteken voltunk szurin. Szabika 9.5 kg és 72.5 cm. Akkora az orrmandulája hogy belelóg a garatba. Jó mi?

Benciék is nemsokára felmérőt írnak, de ő már a suliba jutásért megy. Szerintem nem lesz gond. Az ovónő elmondta hogy miket szoktak kérni a tesztbe amit csináltatnak velük. Átrágtuk a gyerekkel és szerintem menni fog neki. Egy helyen akadt el, nem tudta megmondani hogy hol és mikor született, de már kiküszöböltük a hibát.
 


Sziasztok!

Mézi, Te sem nagyon voltál hétvégén. Nekem tudjátok a szokásos - emberemé a gép. :twisted:

Gereszke! Na, letámadtad apát?! :lol: :wink:

Hordócska! Tudod, a baj nem jár egyedül...

Kép
 


Sziasztok!!!
mondtam-jó szamár vagyok...egy van amit előre tudok az esőt és a szelet...majd én leszek itt a helyi időjós és akik nyaralni mennek majd pénzt kérük tőlük a bizalmas infókért 8) :P

a burokrepesztett barátnőmnék szombaton voltam látogatóban,hát a kislány nem sokkal nagyobb mint egy újszülött kiskutya-nem fogtam meg!nagyon pici....a feje akkora mint egy narancs...lóg a kis bőre éééééééés.nagyon nagyon pici!!!

Hórdócska!!!akkor a súlyunk ugyanakkora,csak mi 6cm-vel nagyobbak vagyunk!
92-es badit hordunk 86-os gatyóval.És kérlek szépen megtanultunk ülni! :D

meg már négykézláb állva hintázunk és mászunk(persze hátra)és felhúzzuk magunkat derékig azután hatalmasat esünk!!!!akkor meg nagyokat sírunk....


hú!akkor nagyon taknyos?L!vagy valami más jellege van annak hogy belóg a mandulája??

nagyon szép idő van itt!!!4süt a nap és nincs fagy-tök jó!!!

holnap vagy lehet hogy még ma megyek ceglédre csavizni...ezer éve nem voltam!
itt van anyukám és unokázni akar....én meg mondtam hogy:-CSak tesssék!!!

kell mennem az apechba mert minden papíromat már megcsináltattam de adókarim még nincs.


LÁnyok....képzeljétek megyünk nyaralni.....
ROmánia mamaia-constanca-fekete tenger...egy hét!!! 8) 8) 8)


Mézi, itt vagy?

Mert most olvastam a neved a fórumozók között!

Kép
 


ja és Gereszeke!!!!

tudtommal az orra fáj....

akkor onnan lefelé nem takarították?4

Kifogás nincs!!!!! :twisted:

nem tudom közületek ki tartott 6 hetes cölibátust :?: én bizony nem :twisted:


itt vagyok!


Hű, és mikor mentek?

Tényleg, a repülős kiruccanás elmaradt?

Kép
 


tervben volt de csak tervben..még nem lehet...


celéden van jó bababolt???szeretnék venni a picire kabátot de a mi kínálatunk nem épp fényes....


Nincs msn-ed?
Ott tudnánk most on-line beszélgetni - csajom alszik. :wink:

Kép
 


Ami nem olyan vészes árban, az a Kisvakond. Mi pl. karácsonyra onnan kaptunk tök aranyos, meleg, pihepuhaszőrös kardigánt.
Tecsóban vannak még leárazások, bár kabátkát nem néztem.

Kép
 


elküldtem az msn címem


Sziasztok!

Mézi!

Hát elég taknyos egy ideje Szabika. Már 2 hónapja egyfolytában köhög. Az a baj hogy ha nem akut a dolog 1 éves kor alatt nem foglalkoznak az orrmandulával.


Msn-en velem is tudtok beszélgetni. Meg skypom is van ha gondoljátok. A héten én is megyek Ceglédre, mostmár nagyon muszály, halaszthatatlan.

Úgy néz ki hogy minket már kezd elérni a vírus. Benci, Szabi és én már gyűrjük az ipart. Gergő még csak most kezdegeti, egyedül apánk bírja a strapát.
ti hogy álltok?
 


6 hetes cölibátus? :lol: amikor megbízhatóan jókat alszik a baba?
hát most ki kell bírnom, persze harcolok:
az aldiban mondta h válasszak magamnak virágot. nem volt hozzá kedvem, azt nem így gondoltam.
És: áramszünet volt a hétvfégén, keresem a mobil fényével mécseseket, sejtettem, hogy hová pakoltam kari után. egy bontatlan csomagot találtam a könyvek között - nem emlékeztem, hogy oda tettem volna...
aztán apa mondta, hogy az az ő meglepi gyertyái lettek volna egy estére...
megkérzedtem, hogy mikor vette: már 2 hónapja vár a polcon...
úgyhogy én avattam fel, hogy lássunk a sötétben :lol: :oops:
úgyhogy a romantikára még várnom kell, bár valamelyik nap megkérte a kezem megint én meg tök hülyén csak azt mondtam: hát nem is tudom... :shock:

kitartás és jobbulás nektek, valamint szép napot ehelyett a pocsék helyett
 


Sziasztok!

Cölibátus? Hát mi nem bírtuk ki :oops: . Most meg? Elkezdtem szedni a gyógyszert és kb. 1 hónapja szinte semmi. Én elgondolkoztam rajta hogy a gyógyszernek valami köze lehet a dologhoz. Bence után szedtem rendesen és gondok voltak, Gergőnél már inkább más védekezési módot választottunk és helyre állt a rend. Most hogy megint elkezdtem szedni kezdődnek a gondok. Lehet hogy hülye vagyok de szerintem valamit befolyásol nálam. Mondjuk nem akarom én sokáig szedni csak míg be nem állítom a havimamit vele, mert az a múltkori káosz nem hiányzik mégegyszer.

Ma voltunk dokinál. Apa kivételével az egész brigád kidőlt. Szabinak gyógyszer is kellett a mandulája miatt. Már 2 napja nem alszom miatta. Az éjjel is már fél 1-kor lennt csücsültünk a nappaliba. Kezdek lemerülni.
 


sziasztok!

Petra lázasan ébredt és a torkára panaszkodik....meg azt mondja a hasa fáj...szerintem a sok trutyitól amit inkább lenyel mint kifúj.

Hórdócska!a bejövő postafiókodat nézd meg abba írtam az msn címem-ha esetleg felvennél.

hát nekem nem nagyon kell sajnos a védekezésen töprengenem.Albu azt mondta hogy mivel így alakult 1:1.000.000az esélye hogy terhes legyek...vagyis gyakorlatilag az én termékenységemet tekintve nulla.lsd.Tomi ís nehezen ment csak segítséggel.. :cry:

Viszont valami gyógyszeres hormonos spirált fel tudna rakni ha egyszer legalább véreznék...de még az sem.

úgyhogy ez a mi házaséletünknek csak pozitív.nem kell nyűglődni semmivel.

Arra is esik?szörnyű idő van.
az oké hogy felmelegedés van de hát kérem így élvezzük a plusszokat??
ki sem mehetünk?fújjjjjjj


Sziasztok!

Tegnap nem voltam, mivel extra sz@rul éreztem magam már hétfő este óta! A gyomrommal volt valami. Még most sem az igazi, de már alakul.

Mézi! Bocsi, de még nem jutottam oda, hogy anyuéknál megkeressem a rucikat. Sőt, lehet apukám kell hozzá, hogy elővarázsolja...
Egyébként kaptál kabátkát?
Ja, jobbulást Petrának!

Gereszke! Cölibátus: Én simán kibírnám. Nem vagyok rá büszke, de ez van. A 3 gyerkőc, az ide-oda szaladgálás, az angoltanulás stb.(hogy csak párat említsek) kimerít annyira, hogy örülök, ha alszom 6-7 órát éjszaka...

Hordócska! Tudom miről beszélsz! De ezt mi vállaltuk, ugye...
Nektek is bulást! Egyszer csak vége lesz ennek a takonykóros időnek (is)!

Kép
 


Nem tudja valamelyikőtök, hogy, ha valami csoda folytán vissza vennének dolgozni, a csajszim 1 éves korában/után, akkor elvileg Gyes-re kellene mennem, és, ha egyszercsak véletlen munkanélküli lennék, akkor nem mehetek el megint Gyes-re vagy Anyaságira - 3 gyerek mellett, amíg elvileg járna az a kemény 25e. Ft? Az Anyasági úgy tudom a legkisebb gyermek 8 éves koráig jár, de hogy lehet-e "trükközni", azt nem tudom.

Annyira gáz az anyagi helyzetünk (egész család - beleértve a szüleimet is), hogy nem lenne más megoldás, csak, hogy én is dolgozzak megint.
Már azon is gondolkodtam, hogy jelentkezek pár hirdetésre, ha tényleg nem vesznek vissza mostanában. Elhamarkodott döntést sem szeretnék hozni. Meg persze a gyerkőceimnek - főként Rékucnak - jó lenne, ha itthon maradnék, de egyszerűen fogalmam sincs hogy fogjuk túlélni ezt a gázos az időszakot. :cry: :oops:

Kép
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: