Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Utólag is köszönöm a jókívánságokat!

Cinnamon!

Most nézem hogy 1 nap és 2 év különbséggel majdnem egy napon születtünk. Utólag is boldog szülinapot kívánok neked! Majd kérünk képet az új frizuráról! Kíváncsi vagyok milyen lettél.

Gereszke!

Az ugató köhögésre a legjobb igazságszerint a hidegpára, de én éjszakára szoktam nekik adni Sinecodot. Ez receptköteles, így a házidoki biztos ad bővebb felvilágosítást. Csak Sedotusin kúpot ne engedj neki felíratni. Az az a kúp amiről írtam csak most eszembe jutott a neve is. Az én gyerekeim már 3. hete nem akarnak tudni meggyógyulni. Holnap bepróbálkozunk az ovival, aztán majd észreveszem ha kidobják őket.
 


Bizony, egy kép rendel :wink:

Én is nekiszalajtanám az ollóval a fodrászomat, de egyenlőre nincs ilyenre időm...
egy óránál tovább nem bírja a baba nélkülem... és más se bírja egy óránál tovább a babával (10 kg-s... :roll: )
Csilla??? naaagyon passzív. Megértem, nem haragszom, de naaagyon kíííváncsi vagyok már rájuk :cry:
 


Sziasztok!

Iwiw-en láthattok egy képet. Gyönyörű vagyok rajta (mondjuk amúgy is)... :shock: :lol:

Holnap megyünk a kórházba Bálinttal arc(üreg)röntgenre, hogy megnézzék az orrmanduláját, meg elküldenek allergia-vizsgálatra. Nem tudni mitől van, hogy alap esetben is alig kap levegőt, hát még alváskor.
Majd megírom, mi volt! :roll:

Náthából Lizi sem akaródzik kikászálódni. :cry:

Jó éjt!

Csilla nekem is hiányzik (szokás szerint).

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Most aztán le nem mossátok magatokról, hogy miattam nem jöttök ide! :lol: Amikor nem irogatok, mindig írtok, most, hogy végre én is rávettem magam, semmi reakció... :cry: Na, jól van! :D

Gereszke! Lánykádnak hogy tetszik az ovi? Az én porontyom napok óta hisztizik, hogy ő bizony nem megy! :twisted:

Hordócska! Boldog névnapot kívánok - így utólag!
Kép

Kép
 


sziasztok!
csak bekukkantok...

mindkét gyerek légcsőhurutos.dáthás, ffülfájós. én is lassan.
a nagyobb kifelé van máár belőle (minden szem és orrcsepp után jutalomcsokibogyót adtam hogy viselkedjen normálisan...), a kisebb tegnap kezdte és utálom lefogni, így alváskor kap szem és oorrcseppet. a kanálból fújja a szirupokat...
ha nem kell zsepivel és köpőtállal a hónom alatt járkálnom, írok.

Fülfájásra mi a gyors és hatásos? vettünk fülgyertyát is a csajszinak, de még nem használtuk (10 perc mozdulatlanság vele...)
nagyon utálok mostanság anyának lenni, de imádom is, hisz a két gyerek úgy tud szeretni...

Cinnamon! egyszer beugrunk a jövő héten a cukiba és leadjuk a matricáidat, hogy használhassátok már :I néhány tortaszeletért:P
jó a hajad, irigyellek: időd van rá!!! :P
Sok boldog névnapot kívánok én is, Hordócska

jó éjt nektek!
 


Sziasztok!

Köszi a jó kívánságokat!

Gereszke!

Melegíts sót, és tedd bele egy zacsiba. utána tedd az egészet valamilyen ruhába és ha úgy érzd hogy bírja a bőröd akkor tedd a gyerek fülére. De van egy jobb is. A DM-ben lehet kapni cseresznyemag párnát. Azt csak be kell rakni a mikroba és ráfektetni a gyereket vagy a füléhez tenni. Ezt másra is lehet használni és nem is vészes az ára, kb. 800 ft. Az én fiaim szeretik. Na meg adhatsz nekik Cataflan cseppet, annyi cseppet ahány kiló. Napi 3x szabad. Nagyon tisztítsd az orrukat mert onnan húzódik a trutyi a fülre. Hát naggyából ennyit tudsz tenni, az orvos se fog mást mondani, csak még legfeljebb ad antibiotikumot. Sajnos nekünk ez már rutinból megy.

Cinnamon!

Úgy látszik a héten az ovikba front volt? Gergő egész héten végig bömbölte a napot és feszt nem akart oviba menni. Addig jutottunk hogy újra kellett kezdeni a beszoktatást. Hurrá :lol: !
 


Sziasztok!

Boldog névnapot a Gergő babáknak!

Hahó! Hova tüntetek megint? Képzeljétek már megint kezdenek kidölni a gyerekeim. Kezdek rajta kiakadni. Milyen divatos bacik vannak mostanában hogy egyszerűen nem bírnak az emberek meggyógyulni :x . Már 4. hete hajt Szabika a 4 hónapos oltásra. Kíváncsi vagyok hogy a pénteki tanácsadáson megkaphatja e végre.
 


Gergő ki nem állhatja az orrszívót. és éjjel óta lázas, most fogom megfürdetni.
még totál rutintalan vagyok, a lányba tömöm a vitamint, hogy ne essen vissza
majd jövök
 


Bizony, minden Gergőnek boldog névnapot!
orrszívást olyan gyakran használhatom, ahányszor csak akarom? DEHOGY AKAROM:) ahángyszor csak úgy érzem, hogy kell?
a baba kezd hozzászokni, már nem üvölt közben... de egyre kevesebbet tudok kiszívni és mégis a száján veszi a levegőt.
a cicizés lecsökkent, be voltam durranva eleinte, aztán hozzászokott a cicim is...(persze lefejtem, amikor kellett)... remélem nem végleges ez, és nem kell majd tápszer, amikor visszatér az étvágya...
pénteken kipróbálom a nagyzolást: hívtam egy takarítócsajszit, itt találtam a helyi fórumon (köszi Cinnamon!)
hétfőn Eszter végre oviba megy, csak addig éljük túl. szegény nagyon ki van rám éhezve, nekem meg a babát kell istápolnom két alvása között...
szal ez az oka, ha nem jönnék hamar vissza ide:(
pusszantás nektek
 


Sziasztok!

úgy látom mindenkinél zajlik az élet...
Nálunk a változatosság kedvéért most Bálint beteg. :evil:

Majd jelentkezek, ha tudok.

Jó hétvégét!

u.i.: Csilláról semmi hír?

Kép
 


Csilla... az üzenőfalra van ideje írogatni a wiwen ;)
semmit se tudok róla.
ááá, most csak én vagyok beteg.
meg magamon kívül.
tudtok vasalónőt?
a takarítónő még nem jutott el hozzánk, kénytelen vagyok azt megcsinálni. de így a vasalás szorult háttérbe.
remélem karácsonyig utolérem magam...

tényleg, ti miket ajándékoztok a családnak?
Gergőnek halvány fogalmam sincs, megvan mindene
 


Hali!

Képzeljétek, Bálintnak még tegnap este is 39,4 volt a hője! Ma (eddig) semmi baja, de Rékucnak most mértem: 38,5! Nem eszik, tök bújós és sírós. Meg fogok zakkanni... :roll:

Gereszke! Megírod priviben ki a takarítónőd?

Hordócska! Rég voltál! :cry: Mi a helyzet veletek?

Betegeknek jobbulást! :wink:

Kép
 


Sziasztok!

Meg vagyok én is csak egy kicsit összeszaladt minden és nem volt időm a gép elé ülni. Állandóan rohanok, takarítok és ápolom a gyerekeket :roll: . A múlt héten Gergő dölt ki, most Szabi beteg. Benő még bírja, de nem akarom elkiabálni. Nem tudtok valahol a közelben sóbarlangot? A karácsonnyal már előre tele a hócipőm :lol: ! Na de jól van nem siránkozok tovább. Voltunk pénteken Kálmánnál és kérdeztem tőle Csillát, de azt mondta hogy már ősidők óta nem látta és talán ha 2-szer volt nála. Szerintem ő nem akar már rólunk tudni, mert nagy ívben t....ik ránk. Én már nem is szoktam keresni, mert semmire nem reagál. Jó volna tudni róluk, de ez van :roll: . :roll:


[/img]
 


Sziasztok!

Jó, hogy előkerültél, Hordócska! Sajnálom, hogy nálatok is betegek a gyerkőcök! :cry:
Gereszke! Mint a mellékelt ábra mutatja, te sem gyógyultál meg gondolom. Hihetetlen ez a sok baci, meg vírus, pedig még tél sem volt! Bár, lehet az kellene! Egy-két nap -10 fok közeli hőmérséklet és talán kicsit tisztulna a levegő. Tudom, az a hideg meg sz@rul esne, de a fene tudja...
Mi hétfőn du. voltunk az orvosnál Lizivel. Hörghurutja van, úgyhogy antibigyó. Erre tegnap megint ki kellett hívnunk, mert Bálint éjjel 1-től fél 3-ig folyamatosan köhögött. Napközben kicsit csillapodott, de úgy is ijesztő volt. Kapott valami másik köhögéscsillapítót. Ma éjszaka többet aludt, mint köhögött és talán felkelés óta nem is volt semmi! Reménykedem...

Ti nem vagytok kissé feszültek mostanság? Mert én néha úgy érzem, hogy el kéne vándorolnom, mivel magamat sem tudom elviselni, hát még a gyerekek folytonos nyavíkolását, veszekedését egymással stb. Ja, és szegény férjem lassan már hozzám sem szól, mert bármit mond, vagy kérdez rögtön lenyelem keresztben. Tegnap már olyan szinten kiborultam, hogy este bőgtem, mint a hülyegyerek, pedig semmi komolyabb okom nem volt rá, csak már minden idegesített. :oops: :oops: :oops:
Most meg ég az arcom, hogy mi van velem néha - főleg estére.
Na, bocsi, hogy ilyen baromságokkal fárasztottalak még titeket is!

Kép
 


Sziasztok!
Itt Cegléden a Pesti úton volt egy somadrin sóbarlang, nem? (ha jól írom :P )

mindenki jól, csak én vergődök :/

a takarítónő eljutott hozzám végre!!!
Húúú, nem vagyok sznob, de naaagyon jólesett!!!!!!!!!!!
3 óra alatt csillogott a lakás!!! persze csak addig tartott míg a lányom hazanem ért
na majd írok sms-ben telefonszámot
 


Sziasztok!

Cinnamon!

Nyugi én is mostanság eléggé kivagyok. Reggelente legtöbször úgy indulok útnak hogy megiszok egy nyugiteát, hogy ne rögtön robbanjak csak fél perc múlva. Valamelyik nap már úgy álltam hogy muszály volt a szomszédasszonytól kérnem egy nyugibogyót, mert majd szét robbantam és az a poén hogy nem tudom mitől.

Szabi megint beteg. Péntek óta sípol a tüdeje,lázas, majd megfullad és bugyog az orra. Azt mondta a dokink, hogy semmi baja csak vírus. Elvittem egy másik gyerek orvoshoz, aki mellesleg ceglédi, ő is elhajtott a picsba és haza mentünk gyógyszer nélkül, pedig ő már 2 oldali sípolást hallott a gyereknél . Tegnap nagynehezen kapott antibiotikumot és képzeljétek gyógyul tőle a vírus. Röhelyes :roll: .
 


Húúú, Cinnamon!
nem találom a telszámod, léci küldd el v. csörgess meg a mai nap :)
a matricák kész. Megyünk még a 7en a cukiba dobostortát rendelni meg 1 kis extra orchidea díszt. remélem meglesz, mert a barátnőm sajna nem vállalja jövő péntekig - beteg

Hordócska: én néha sedatif pc-t szopogatok... nem tom, használ-e
lehet mást is szedni szoptatás alatt begolyózás ellen?
Szabinak jobbulást!
A Rozimnak kötőhártyagyuszija volt tegnap... megy tovább a baci...
engem is elért
remélem a 2 pasim nem lesz beteg....
az nagyon nem hiányozna
 


kész, kidőltem...

csajok!
szoptatás idején mit szedhetek?
fáj a torkom és genny az egész fejem.
(meg köhögés, dugulás, hőemelkedés.)
:oops:
a doki meg csak holnap jön hozzám....

fogok írni az eü miniszternek:
miért nem jár vagy jut influ.oltás a többi "védtelenebb" polgárnak? - kisgyerekek, kismamák, szoptatós anyukák???
utolsó panaszom: ki az, aki nem engedi, hogy az anyuka addig maradjon otthon - vagy nagymama - betegszabin a gyerekével, amíg TELJESEN meggyógyul????
(keresem a megfelelő fórumot, aztán egy jó rumot :D
 


Sziasztok!

Gereszke! Bár, csak hálni jár beléd a lélek, azért a humor nem hagyott el - szerencsére! :lol:
Tudod, szoptatás ügyben nem vagyok otthon - sajnos... :oops:
Jobbulást!
Figyu, írd már meg mennyi lesz a 2 matrica és egy borítékban bedobom anyukádékhoz, te meg majd egyszercsak eljuttatod őket. (Párod bedobja a postaládába, vagy valami ilyesmi.) O.k?!

Csajomat már fél órája letettem aludni, de azóta is kisebb megszakításokkal folyamatosan köhög. Ő sem tud kigyógyulni ebből a vacakból. :cry:

Hordócska! Ti hogy vagytok? Tegnap nem kaptál smseket tőlem? Mert amennyi eszem van, hogy még a régi neveden vagy benne a telcsimben és hirtelen felindulásból téged választottalak címzettnek 2x is! De még időben elkezdtem nyomkodni a piros gombot! :D (Még 1x határeset, de hogy 2x... az már hülyeség!)

Sedatif: már én is betáraztam kb. 3 hónapja belőle, de szerintem nekem, ha idegbeteg vagyok, legalább 1 levéllel kéne bevennem - az meg sokba kerül... :lol:

Na, megyek, mert emberem már kicsit ideges, hogy itt lógok.

Bulást a betegeknek!

Kép
 


Sziasztok!

Jelentkezett Csilla! Ha minden igaz a napokban bekukkant hozzánk, mármint ide négyünkhöz. El se hiszem, de tök jó, hogy előkerült!

Cinnamon!

Nem kaptam tőled SMS-t. A fiúk úgy látszik hogy már tényleg nem tudnak meggyógyulni. Szabi jobban lett, utána Gergő kezdett el megint csúnyán köhögni, majd Benőke is és most már Szabi is megint, de ő van a legrosszabbul szegénykém. Te srácaid hogy vannak?

Gereszke!

Ti hogy vagytok?

Mindenki eltünt ebben a nagy karácsonyi készülődésben? Én már úgy útálom az egészet! Csak azt az egyet várom hogy szenteste a roszcsontjaimnak odaadhassuk az ajándékokat és lássam az örömöt az arcukon.
 


Szisztok....nem ismerem még kimgam és azt sem tudom hol kezdjek
Vendég
 


csilla vagyok csak mint mézeskalács:-)))


Sziasztok!

Sziiiiiiiiiiiiiia Csilla! De jó, hogy ide találtál! Már hiányoztál ám nagyon! :wink: Láttam képeket az iwiw-en. Milyen nagy fiú már a kicsi Tomi! Cukik együtt Petrával a képeken!
A névtelen is te voltál?
Na, remélem most már rendszeresen jössz, mert kezdünk pangni. Tessék olyan szorgalmasan írni, mint régen! :wink:

Hallod Gereszke! :cry: Gyere te is légyszi! Remélem meggyógyultál már! Képzeld, a fiam most meg egy tök jó pulcsiját hagyta el a suliban. :evil: Egy másik gyerek simán fel tud öltözködni Nándi elhagyott ruháiból. :? Szóval még a téli szünetben tuti eljutok hozzád, mert bele szeretném vasalni mindenébe a nevét. Hátha...

Hordócska! Karácsonyi készülődés??? Az vajon mi? Én még a normál takarítással és rendrakással sem vagyok kész, hátmég az extrákkal! Ja, és még fenyőfát sem vettünk... Elég laza vagyok az idén. Sütik is még az "ablakban". Illetve tegnap elkezdtem 2 fajtát, de elfogyott, úgyhogy olyan, mintha nem is lett volna...

Na, megyek. A csajom unja már a járókában. A zuramat :lol: vittük ki az állomásra azért kukorékolok itt, de vonat persze sehol nem volt. Remélem azért egyszercsak beér a munkahelyére!

Minden betegeskedőnek jobbulást!

Kép
 


sziasztok....hát igen...a legyényke már 8500g és 75cs.és négy foggal büszkélkedhet,amit előszeretettel mélyeszte mindenkibe.Hm hát rólam....most jöttem ki egy nagy depresszióból,.egy házassági válságból és egy jó nagy influenzából.DE most már minden ok.
a névtelen is én voltam.


ma nagy forgalom lesz.csinálok mikulásváró sütit és sok sok mézeskalácsot.és mindenkinek ajánlaék egy oldalt

www.andikonyhája.hu

éjjel próbáltam magamévá tenni a történéseket,csak a nevekkel voltam bajban,de majd csak megszokom

ha ez valakit megvígasztal,nekünk sincs fánk még-mellesleg aranyárban vannak a fenyők-kész rablás üdv mindenkinek-


Andi1976.gportal.hu


pontosabban...bocsi


Csillának hívjunk vagy Mézeskalácsnak? Tényleg jó nagy Tomi baba.

A nevekkel én is néha bajban vagyok, mert pl. Hordócskának még mindig a régi neve jut általában az eszembe. :oops:

"Kicsit" éhes lettem most, hogy megnéztem az oldalt, amit ajánlottál! Megyek is.

Kép
 


lehetek CSilla,mért is ne....


ugye milyen jó????
épp most csinálom a sütés nélküli sütikből a banánosat....tök jó.

nagyon aranyosak mindenkinél a gyerekek...hogy megnőttek.és csak most születtek-a tied már talán jár is?-vagy még nem?

Tomi most kezd el ücsörögni....pár másodpercig már magától is megül,azután hopp :wink:


Vettem fát!!! Kb. 5 perc alatt elintéztem az egészet, és abban már a hazaszállítás is benne volt. :lol: A mellettünk lévő úton árulnak már évek óta. Régebben is mindig ott vettük. Csak az utóbbi pár évben szoktunk rá a tecsóra, de egyik ismerős csaj vett ott másfél méterest 5500 Ft-ért. Na, gondolotam, akkor én ki sem megyek! Egy akkor fáért akkor sem adnék annyit, ha aranyból lenne...
Így tehát elmentem a nagyfiammal ide a közelbe és megvettük a 3.-at, amit mutatott a csóka - hozzáteszem több Luc már nála sem volt, csak Ezüst, meg Duglas, vagy milyen. De ez a miénk sem ám egyszerű Luc, hanem valami Szerb luc. :D

1 gonddal kevesebb! Juhééééé

Csilla! Elirogatunk itt ketten? Hihi.

Na jó, elvonultam folytatni a takarítást, meg a pakolászást - bár, kedvem még mindig nincs hozzá, de gyanítom nem is lesz, úgyhogy arra nem várok.

Kép
 


Ja, lányom folyton álldogál, pedig én jobban örülnék, ha inkább üldögélne és talán mászna, de nem. Ő, ha meg tud valamiben kapaszkodni, akkor járkál. :? Fogunk persze még nincs.

Erről csak annyit, hogy a nagyobbik fiamnak 14 hónaposan jött ki az első, a kisebbiknek ugyan hamarabb, viszont a hátsó 4 az még csak most kezdi áttörni az ínyét 3,5 évesen!

Kép
 


az nem semmi...Petra is 4 hónaposan dobta ki egyszerre a két alsó két felső fogát...Tomi 4 hónapos és 3 napos volt amikokr kijött neki az alsó kettő,majd rá egy hétre a felső kettő,és szerintem napog kérdése és jön a szemfog mert negyon be van duzzadva és vinnyog egész nap..... :cry:

Petrának meg most esett ki az első...hehe
boszorkáyul néz ki.....tök büszke rá-édipofa


nállunk nyert a műfenyő.nem vagyok hajlandó százezreket kiadni egy fáért amit 2 hét múlva kidobok....erre amúgy sincs választék...normand,meg ezüst métere 4500-pics......rablás----

ezért van örökzöldünk ami ugyanolyan szép és csak annyiba különbözik hogy nem potyog és nincs illata-ennyi

és csak nagyon közelről látszik hogy mű-a gyerekeknek szerintem meg mindegy.nagyon spórolós most az ünnep-se fa se fagy-se hó.......nem tudom ti hogy vagytok vele.


Már megint itt. Mindjárt fejbe vágom magam, amiért ilyen hülye vagyok! :twisted:
Amúgy azért is járkálok ma sűrűbben a gép felé, mert egyrészt van aki válaszolgat :wink: , másrészt tesóm Angliában dekkol valahol, hogy holnap haza tudjon repülni. Wales-ben volt, nagyon messze kicsi helyen, és ahhoz, hogy időben a reptérre érjen Londonba, már ma délután el kell indulnia. Az éjszakát is félig utazással, félig a repülőtéren tölti. :x

Már én is gondolkodtam a műfenyőn, mert tök fajinak vannak már, de mindig a hagyományos győz. Amúgy 3000,- Ft-ba került a majdnem 3 méteres, amit vettünk. Állítom múlt héten drágább volt! Jövőre lehet csak 24-én veszem meg! :lol:

Ne hülyéskedj már! Petrának hullik a foga? Mennyi idős is? Nándi most nyáron kezdte hullatni - 3 esett ki eddig - és márciusban volt 7 éves! Ebben úgy látszik jól le vagyunk maradva.

Nekem sincs karácsonyi fílingem! :lol: :shock:

Kép
 


Azt azért nem komolyan gondoltam, hogy csak ketten irogassunk!

Halihó! A többiek is adhatnának életjelet magukról!

Kép

Kép
 


5éves...de a csoporttársainak is a felének már potyoknak....én nem bánom,mert nem voltak épp valami csinosak hézagos volt neki......


amúgy valamit nem értek a babák menetiránnyal szemben nem utazhatnak...repülőn hogy mehetnek???,


Sziasztok!
Végre kigyógyultam, most meg kereshetem az elrakott díszeket.
Sehogy se állok, közel a karácsony...
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Csilllla! írj, mesélj!!!!!!

Jó készülődést mindenkinek!
Válság???
Pussz

Cinnamon! ha otthon vagy kari előtt, akkor a párom elsasszézik hozzátok...
Köszi a tortát és az orchideadíszt apukádéknak! aratott és elfogyott :) :(
 


szia!!!
Na kellemes ünnepeket 39.9 Petra láza és megy a hasa...kicsi tiszta takony......


VÁlság.ezt nem tudnám elmesélni pár mondatban......röviden ugyebár a családról alkotott képem összedőlt és emiatt nagyon kivagyok.3 gyereket szerettem volna de csak kettő van,és több ugye bár nem is lesz.....és ebbe belebolondultam majdnem.erre jött egy jó nagy adag szülési depresszió,és majdnem mindenkit elmartam magam mellől.de most már asszem összeszedtem magam.

Persze tudom adjak hálát mert 2 gyönyörű gyerekem van és mit is kívánhatnék még.....-na de mégis.....

d.u.viszem a gyerekeket dokihoz.


Sziasztok!

Végre géphez tudtam kerülni! Tesóm ma jött haza és gondoltam az egyik kedvencét főzöm: krumplistészta. Aminek nagyon örült, de már nagyon hiányzott neki a leves, úgyhogy gyorsan nekiálltam borsólevest főzni - illetve előbb megvenni a hozzávalókat. Közben ide-oda beugrani, szóval nemrég jutottam oda, hogy a kiscsávót lefektessem, én meg egy kicsit lazítsak.
A gyerekek szobája teljesen össze van pakolva! Juhééééééé! De a többivel enyhén szólva rosszul állok, pedig úgy terveztem, holnap, mire felkelnek itt lesz a Jézuska...
Eddig mindig este jött, de folyton rohanás volt, úgyhogy most hozzánk reggel, anyuékhoz este jön. Így legalább az itthoni ajándékokkal talán el lesznek estig, és nem óbégatnak egész nap.

Gereszke! Hogy érted, hogy kari előtt? Holnap nem szándékozom sehová menni, de persze ez semmit nem jelent. Ma, ha még időben felkel Bálint, elmegyünk a piac felé, meg közértbe, mert akármennyire is igyekeztem, sikerült jó pár dolgot elfelejtenem! Most már tényleg fel kell írnom mindent, vagy dilibogyót kéne szedjek a hülyeségre. :shock: Ez 3 gyerekkel, vagy a korral jár?!

Hordócska! Mondd, hogy te is ilyen feledékeny vagy! Nehogy az legyen már, hogy szenilis banya lettem! 32 évesen...

Csilla! Azért egyszer - ha már tudsz róla beszélni, írni és meg is osztanád velünk - meghallgatjuk ám a válságodat bővebben! Ha itt nem szeretnéd leírni, akkor priviben! Most persze koncentrálj a pozitív dolgokra, hiszen itt a szeretet ünnepe, meg ilyenek!

Remélem a következő év jobb lesz, mint az idei!

Megyek, kitakarítom a fürdőszobát, aztán majd jövök!

Kép
 


Csilla! Voltatok dokinál? Mit mondott?
Szegény Petra és persze szegény Te! :cry:
Jobbulást a gyerkőcöknek! Kép

Kép
 


valami vírust benyelt......nagyon fosizik diéta(karácsnykor-morbid)

kapott humana-Elektrolyt-et,hipp ors200-at ,carbo aktivatus-széntabit,meg sumetrolin 3x1.....nagyon ko.levert.

nam privizek....tudok róla beszélni hisz nyílt titok..a férjemnek egyévig nője volt.....magyarázat volt realitás nem épp....ez a nagyobbik......helyrehoztuk....fél év kellett hozzá.
2.nőgyógyászatilag befejeződött a karrierem,nem szülhetek többet.és a kettő együtt sok volt.
mondjuk megmondom őszintén nem is lennék többé terhes,sajnos nagyon nehezen viseltem nem csak a 9 hónapot hanem a szülési procedúrákat is.nagyon nehéz volt minden.És nem a súly miatt hanem úgy általánosságban.ha ösze akarom hasonlítani a 2 terhességet és két szülés akkor úgy veszem hogy Petra csak úgy jött:-))))se nyavaja se ideg se semmi.....


Sziasztok lányok!

De jó hogy megint együtt a csapat!

Csilla!

Már nagyon hiányoztál, próbáltalak keresni, de sajna nem reagáltál, de az olvasottak ismeretében nem is csodálkozok rajta. Nem hiába működtek nálad a női megérzések, de ez akkor is egy kicsit durva.

Ez a hét egy kicsit káoszos, de majd csak vége lesz. Az én gyerkőceim is kohácsolnak, de Szabi elég rosszul van főleg éjszaka majd meg fullad, és alig kap levegőt. Azt mondta a doki hogy vírus ( a változatosság kedvéért) , a torka már csúnya és ne csodálkozzak ha láza is lesz. Természetesen nem kaptunk rá semmit, majd megyünk az ügyeletre gyógyszerért ahogy mostanában szoktuk. Próbálok sűrűbben jönni.

Cinnamon!

Feledékenység? A fiam már csak úgy hív hogy "anya szitafejű" :lol:
 


A lényeg :

Mindenkinek kellemes és boldog karácsonyt kívánok!
 


Merry christmas....meg minden szépet a mai napra!Ajándékhegyeket a gyerekekenek,és békességet szeretetet nektek!!!!!!!


Ma csak ennyit:

Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
 


Kellemes ünnepeket nektek!

Cinnamon!
remélem nem zavartunk, épp arra jártunk és nálunk volt a boríték
remélem tetszik

hát, hogy mikor jövök erre...

nekem is fosika volt tegnap, ma mentünk anyámhoz a lányomért, addigra meggyógyultam.
no így semmi gusztusom nem volt karácsonyi ebédet kreálni... :P

Csilla!
Amióta "kiszálltál" az nlc fórumról, az is érdekel. (jogász stb)
Miért is nem lehet 3.babád?
én is 3-at szeretnék, de egyenllőre bőven elég ez a kettő :)))))))

Pusszantás nektek!

Viki
 


kinyúltak a szövetek a méhfalon és elszakadtak.lefejtették többmint a harmadát.nagyon kicsi esély lenne rá,de veszélyes lenne nagyon-a doki szerint mivel én ilyen fajta vagyok hogy nagysúlyú gyerekeket szülök,nem lehetne bekockáztatni


Sziasztok!

Mizu? Hogy telt a karácsony? Nálunk egész jól, de azért örülök, hogy túl vagyunk rajta! :)

Betegek meggyógyultak már?

Képzeljétek, tegnap Zanzi koncerten voltunk az én legjobb barátosnémmal! Nem kicsit röhögtünk magunkon, hogy összesen 4 gyerek anyukájukként ott csápolunk...
Az Artéria is jó volt, bár az ő számaikra már nem igazán emlékeztünk - szégyeltük is magunkat! :oops:
Tök jó volt, végre kimozdultunk. Gyerkőcök és utánfutók nélkül. Ez majdhogynem csak ilyenkor fordul elő.

Most már tessék írni! Azt hittem hétfő reggelre annyi hsz lesz, hogy nem győzök visszaolvasni, erre nem is írt senki. :cry:

Kép
 


Jó napokat!

Mi az? Mindenki most piheni ki a karácsonyt? :roll:

Csilla! Nagyon sajnálom ami veled történt! :cry: Amúgy a doki rendes volt?

Gereszke! Tudtál enni az ünnepi kajákból?

Hordócska! Nálatok hogy vannak a gyerekek?

Nálunk kivételesen csak a férjem volt beteg karácsonykor. El sem hiszem, hogy nem az ügyeleten kötöttünk ki a törpékkel... :lol:


Írjatok már légyszi! Alig vártam, hogy újra jöhessek közétek, közben pedig nem jár erre senki! Kép

Kép
 


Visszajöttem, mert elfelejtettem:

Csilla! Tomikának boldog névnapot kívánok!

Kép
 


Sziasztok! HÁlistennek nagyon jól telt tele ajándákkal meg sütivel:-)))))))))))))))

A dokimmal minden ok volt-ott volt elejétől a végéig...és utánna is minden nap bennt volt.megérte a pénzét :lol:

Köszönjük a névnapi meglepid-de márciusi Tomink van.....mert így a december húzós lenne anyagilag!

"5.én nekünk is volt ügyeletben részünk Petra 4 napig hasmenéses volt....alig akart neki elmúlni.Tenap előtt meg a Tomika kiesett a járókából mert Petra rácsimpaszkodott és felborult...volt ilyedelem!!!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: