Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mivel a másik topicunk felmondta a szolgálatot, folytassuk itt! :wink: :lol:
 


Sziasztok! Itt Viki:)
No végre sikerült megtalálnom titeket:)
Azt a pofátlan mindenit. hát már mindent figyelnek?
Csilla? Hannuci? :wink:
 


De jó, hogy legalább Te itt vagy, Viki! :wink:

Figyu! A múltkor írtad, hogy vannak LLL füzeteid. Azok azok, amik a neten is vannak, vagy bővebbek?! Már egyáltalán nincs tejcsim, de úgy gondoltam, hogy azért is küzdök még egy kicsit! Szerintetek vissza lehet még hozni?! Már a mellszívóval sem jön semmi belőle! :cry: :cry: :cry:
 

 
 

Szerintem, ha mindenki valami "érdekes" néven regisztrál, viszont itt a tényleges keresztnevén szólítunk mindenkit, akkor az úgy jó lesz, nem?!
 


Sziasztok!

Az előbb beszéltem Cs-val, már de. hazaengedték! Net most nincs náluk, de amint tud, jön! :wink: :lol:
 


Sziasztok!
Én is befutottam :D .(Hannuci). Végre megint tudunk irogatni, már hiányzott.
 


Nagyfiam lebetegedett. Holnap vihetem a dokihoz és úgy néz ki hogy még ráadásnak fogászat is lesz hozzá. Szerintem a randit el kell halasztanunk a jövőhétre. Egyszer majd csak összejön.
 


Sziasztok!
Hátha ma szép napunk lesz és elmarad az eső. Fájdogált a hasam egész éjszaka, nem sokat aludtam. Nem tudom mi sül ki belőle.
 


Jó reggelt!

Én is remélem, hogy ma ilyen napos idő marad! :wink:
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni, de talán majd a jövőhéten!
 


Sziasztok!

ha gondolod, szívesen elpostázom a füzeteket, részletesebb, mint a net.
vagy van még a more milk kapszula a neten.
most megyek még üvölt a kisfiam
ő se tuggya mér
 


Szia hordócska!
vigyázz a pocidra!
a negyedik társunkat várjuk!
 


huhh, elaludt a vállamon - nagyon nehéz: 5750g-nál járunk és még csak a jövő kedden megyünk a 2 hónapos oltásra! juhhé!
már előre izgulok, hogy hogy viseli a nagy babakocsikázást és a várakozást... legfeljebb mellre teszem, mint a lilák:) :oops:
 


Azt a mindenét, már két hónapos a fiatal úr :o . Nekem még egy kicsivel több van hátra hogy megszülessen. De már nem bánom ha eljön az ideje, mert útálom a terhességet. Pici fiam reggel kérdezte hogy hova mennek a bocik. Mondtam hogy mennek és esznek füvet. Erre közölte velem hogy ő is megy hamizni a bocikkal. Nem tudom mit szólt volna ha kikötöm legelni :lol: .
 


Hordócska! A pici fiad jópofa :D :D :D !

Gereszke! Aranyos vagy, hogy feladnád postán - bár településen belül egyszerűbb lenne, ha elugranék érte - de szerintem nincs értelme! Tegnap délután 1-1 órát próbáltam fejni és mellre tenni a csajszit, de semmi! :cry: :cry: :cry: Hát, ez van! Szerintem a mirigyeimmel lehet valami! Ki van csukva, hogy ennyire béna lennék, vagy épp egyik gyerekem sem tud rendesen szopizni. Olvastam, hogy akiknek a "készülékében" valami hiba van (pl. nem nőnek/változnak meg a mellei a várandósság alatt; nem durran be a mellük, ha nem ürítik rendesen stb..., azoknak sajna nincs szerencséjük! :cry:
Hát, nekem nem nőtt, és bekeményedni is minden gyereknél 1x fordult elő - nagyjából a 3-4. napon, utána soha! Sőt, a középsőnél még az az 1 alkalom sem rémlik...

Nektek is hiányzik innen VALAKI?! Remélem minden oké VELE és hamarosan Ő is itt lesz! :wink:
 


Ja, 1 hónapos a kis tündérkém!!!

Kép
 


Jaj lányok úgy szalad az idő, csak nekem nem akar. Képzeljétek ma az egyik n. doki elütötte anyósom szomszédját, méghozzá akivel Cs.-nek először dolga volt. Megsérült a lába és még a dokinak állt feljebb. Aztán ott hagyta, mondván neki 1 órakkor dolga van.
 


:?: dolga van?! a dokinak?!legalább mentőt hívott volna...

Cinnamon: a párom be is dobhatja a postaládátokba ma, ha gondolod!
Szegénykém, sokat gondolok tejileg rátok: Gergő sokszor utál büfizni, üvöltve tiltatozik és a végén néha sokat kicsórézik. olyankor sajnálom a tejet, mondtam is neki: Réka baba hogy örülne ennek az adagnak is:) no meg drága anyósom régi szövege jutott eszembe, amitől ki tudtam volna vágni anno: "Add ide, majd én mellreteszem". de ezzel nem zaklatlak:)
 


Gereszke! Mint írtam, már lemondtam róla. De, ha esetleg olyan is van, hogy 0-ról vissza lehet hozni... á, de nem hiszem! Gondolom ilyen tanácsok vannak benne, hogy: 1 héten keresztül, a nap 24 órájában vagy legyen cicin a baba, vagy fejjek. De azt nem igazán tudom megoldani másik 2 gyerek mellett + még itt a férjem is! :lol:
És persze mindezt úgy, hogy a baba ne éhezzen.

Megadom a címemet (itt a Babaneten) priviben, de szerintem ne fáradjon a párod! Azért atanyos vagy!!! Köszi! :wink:
 


Hordócska!
Elég durva ez a gázolásos sztori! Főleg, hogy egy doki volt! Kép


Hogy van a nagyfiad? Remélem jobban!
Kép
 


nem jerülő az uramnak, elviszi szívesen, ha használ, ha nem.
12 kis füzetecske, nem tom ebből melyik lenne az igazán jó.
Esetleg egy szoptatási tanácsadó telefonon, vagy mammográfia? (ciciUH?)
ne aggódj, te mindent megpróbáltál, az első hónap is sokat számít.
a legtöbb ismerősöm csak rövid ideig tudott szoptatni. nekem 6 hó volt a lányommal, akkor is kellett a felét pótolni... most meg még tejtestvérre is futná :lol:
 


Gereszke!
Köszönöm szépen, nagyon ari vagy, hogy elküldted!
A lánykád csodaszép! :wink:
Mondtam neki, hogy majd, ha nagyobb lesz az öcsi, eljöttök játszani. Vagy elmegyünk a játszótérre.

Este bizti nem fogok unatkozni. Lesz mit olvasnom... :lol:

Mindenkinek jóhétvégét!
 


Sziasztok!

Végre itt a hétvége és megint esik ez a fránya eső :x . Benő kezd jobban lenni, most meg Gergő bugyog elég rendesen. Beszéltem Cs.-val tegnap elött este és megint fájdogált a pocija. Remélem nincs semmi bajuk[/img]
 


Sziasztok!
Bocsi, de összeszaladt ez a hétvége, ráadásul Gergő a szakadó esőt végig üvöltötte, és sajna nem tudtam betenni a babakocsiba, ami mindig bejön, ha minden kötél szakad.
Drága párom elkezdte az idei vőfélyidényt... :( (de nem panaszkodom, hiszen jól jön a háznál minden forint 8)

Cinnamon: jó olvasgatást! remélem sikerül újrafakasztani:) ha nem, hát nem...
Egyszer majdcsak találkozunk a játszótéren:)

Hordócska: most akkor merre is van a mi elveszett társunk? meg tudnád adni a telefonszámát priviben? elhagytam vhol

tápszer: 1 éves koráig lehet receptre olcsóbban kiváltani az AR-es tápszereket, nekünk ez kellett Eszternél sajna, de ha mégsincs bukás, akkor is olcsóbb :wink:
 


Sziasztok!

Cs-nál valami gubanc van a szolgáltatóval (túlszámlázás?). úgyhogy nem tudja mikor tud netre jönni.
De írt sms-t, hogy sajna fájdogál a pocakja és a kedve sem túl jó! :cry: Ráadásul nem nagyon tud semmit csinálni, mert könnyen elfárad és ez nagyon zavarja.
Írtam Neki, hogy most inkább próbáljon meg minél többet pihizni és kevesebbet idegeskedni, de tudom, nem könnyű...

Remélem holnap jobb idő lesz, mert ez a mai hol esik, hol süt tragikus volt.

Jó éjt mindenkinek!
 


Sziasztok!

Tiszta bolond ez az időjárás! Tegnap eső, szélvihar, ma meg megsülünk. Szegény babócák nem csoda ha megszédülnek ettől az időtől. Én az enyémeket ma be se tudtam rángatni az udvarról, még most is kinnt fociznak. Az én pocilakóm is ma feltünően aktív volt. Annyira rugdossa az oldalamat, hogy sokszor falnak mennék a fájdalomtól. Biztos ő is focizik a báttyaival :lol: .
 


Sziasztok!

Tegnap írt a 4. társunk. :wink: Ma megy a kórházba ultrahangra és méhszájvizsgálatra. Drukkoljunk Neki, hogy minden oké legyen!!!
 


CS.-nek egy kalappal!
rég nem csináltam ilyet: vasárnap a lányommal feküdtem a fűben, mint a szerelmesek:) 8) Gergő 3 órán át aludt a babakocsiban.
sajnos csak a babakocsi nyugtatja meg a majdnem 6 kilós, 2 hónapos csemetémet, este 10kor még teát is főztem neki, csak ne kelljen babakocsikázni... :cry:
 


Sziasztok!
6 kg, 60 cm, 2 hós, túléltük az első oltást!!!
ti hogy vagytok?
A 3 éves csemetét kell vinni vizsgálatra? jó lenne megúszni, mert a lányom üvölt, ha be kell lépni a küszöbön...
már majdnem leterítettem 1 plédet a babának, hagy rohangáljon:) erre esik... :P
 


Sziasztok!

Gereszke!

Gergő már 15 hónaposan megkapta a 3 éves oltást, így neki már kimarad. Szerintem kérdezd meg a dokit, mert ha nekem nem mondják magamtól nem tudtam volna. Ez valami új hülyeség.

Most beszéltem Cs.-val nagyon vidám volt a hangja. Majd megy Pestre 4D uh-ra.
 


Sziasztok!

Ti is kaptatok reggel 3D-s képet a kisfickóról Cs-tól?

Úgy látom a jó idő mindenkit kicsalogatott a szabadba. Nagyon helyes, de azért írjatok néha! :wink:
Mi most megyünk delelni, aztán nyakunkba vesszük a falut. :D

Nem tudtok a környéken valakit, aki babakocsit tudna szerelni? Ezeken a príma járdákon és utakon legalább 2 alkatrészt sikerült elhagynunk, így a lábtartó folyton leesik és baromira idegesít!
Ha más nem lesz, veszek valami használt bébikocsit, mivel eléggé meg vagyunk/leszünk lőve nélküle... Túl sokat pedig nem akarok áldozni rá, mivel elvileg már nem vállalunk be több gyerkőcöt.
(Bár, sose lehessen azt tudni, ugye?!)
Kép
 


van 1 babakocsink, eladó, kiadó ...
nem kaptam még képet 4D-set...

További szép napot nektek!
 


Gereszke!
Részleteket és képet tudnál a kocsiról küldeni? (Priviben is jöhet!)

A 3D-s kép MMS-ben jött!

Amúgy elolvastam a szopis kiadványokat. Hát, elmondhatom, hogy már mindent kipróbáltam, ami le volt írva...
Majd visszaviszem valamikor, amikor Nektek is jó! És mégegyszer köszönöm!
 


Sziasztok!
a lányom a legnagyobb bánatomra korán kel az apjával, én meg még szundikálnék a babával 9ig... :?

képet küldök, nem tom milyenre gondolsz... mármint babakocsilag.
( csak kis képet fogad el a rendszer...)
lányommal annak idején hasonlóan haszontalan volt a lll füzetcsomag, pici fiamnál hál'istennek csak az első héten kellett átnyálaznom tüzetesen:)
Ne csüggedj, már az is jó, hogy eddig volt tejcsije Rékának :wink:
 


Gereszke!
Hová tettél fel képet a babakocsiról? Amúgy milyen?

Hordócska!
Jól eltűntél Te is! :cry: Ugye nincs semmi gond?
 


hú, megpróbálom emilen küldeni, eccerűen nem fogad el kis képet... nem elég kicsi?
no majd nézd meg, iwiw-en ha látom az emilcímedet, akkor elküldöm
 


Sziasztok!

Bocsi hogy így eltüntem, nincs semmi gond. Illetve csak annyi hogy állandóan a jobb oldalamon becsípődök és sokszor felkelni is alig tudok. Hétfőn elmentem a körzetihez és miután végeztem fél órát ácsorogtunk Gergővel mire fel tudtam ülni a biciklire és haza indulni. És az a poén hogy legtöbbször nem is a derekam hanem a farizmom csípődik be. Én kaptam Cs.-tól képet sőt beszéltem is vele. Minden rendben van a kis kukacossal.
 


Sziasztok!
túlvagyunk 1ortopédián (az a tömeg áááááá), 1 fogászaton (nekem zsibbasztással, talán aluszékonyabb lesz egy kicsit a baba :I) és 1 tanácsadáson a 3éves lányzónak...
egész jól alakul pici fiam születésének a helyszíne kívül, (rébusz bácsi meséi :wink:
majdnem beköszöntem a szülésznőnek:)
hogy vagytok?
Hordócska: szülhetsz azé simán majd?
Cinnamon: hogy vagytok Rékával? az iwiw-es képeden így már ismerős vagy. osztálytársaid közül sorolnál néhányat? ha mersz:)
szép napot nektek!
 


Sziasztok!

Cs. írt sms-t. Nyákdugója kezd elfolyni szakaszonként, és keményedik a pocakja. Amúgy megvan. Ja, a változatosság kedvéért a gépük rossz - szervízben van! :twisted: Pedig olyan jó lenne, ha már jönne! :wink:

Gereszke! Írtam privit! Sose lehessen tudni...
Amúgy apukám megcsinálta a babakocsit. Most remélem bírja egy kis ideig. De szólok, ha lesz valami!
"egész jól alakul pici fiam születésének a helyszíne kívül, (rébusz bácsi meséi" Ez mit jelent?

Hordócska! Hogy vagy? Nem irígyellek!
 


Sziasztok!

Nem tudom még a szülés körülményeit, mert 8.-án megyek a dokihoz, így még ő nem is tud a becsípődésekről. A házidokinál már voltam vele. Azt mondta hogy sajnos előfordulhat ilyenkor és adott algopirint, ha már nagyon elviselhetetlen, de inkább tűrök, nem merek a baba miatt még ilyeneket se szedni.

Cinnamon!

Köszi jól vagyok a becsípődéseket és a sok ideget leszámítva amit a drága szomszéd okoz. Képzeld most azt találta ki hogy házasságtörő vagyok és előadta a férjemnek. Ja és ami a legjobb az egészben hogy gyereket is csinált már nekem és gondolkozzon el rajta apánk hogy most vajon kitől lehetek terhes. Jó mi? Gondolkozok rajta hogy fel kéne jelenteni rágalmazásért, de apánk azt mondja hogy nem ér annyit az egész hogy időelött megszüljek és igazándiból nem nyernénk vele semmit a sok idegen kívül. De ha nem állítja le valaki meddig fajul még a pofátlansága?! Belegázolt a becsületembe
:x .
 


Sziasztok!

Szép hosszú hétvégét kívánok mindenkinek! (Annak is, aki még nincs köztünk:)
Az jogászismerősöm - jó ügyvéd Cegléden - szerint jogtalan a fenyegetés, őket kéne feljelenteni. (Remélem tudjátok, miről van szó - Big Brohterékről)

Lányom sikeresen közeledik a 3.éve felé: eddig okos volt, most firmányos...
buborékokat tanítottam fújni, de ő inkább kergette.
Kicsit nem néztem később oda és szaladt is sikítva hozzám: lenyelte a 25ml folyadékot... pedig már megnyalta és megbeszéltük, hogy nem jó, veszélyes, csak fújni szabad...
hívtam az ügyeletet, nincs gáz, nem kellett meghányatni, de akár gyomormosás is lehetett volna belőle... (2 óra hosszat fájt csak a hasa, amit ivott, annak is szappaníze volt...)
kicsit dinnyésedik a lányom, remélem szeptemberig kinövi:))))
Hordócska!
Egy feljelentést megérne a nyugalmatok érdekében!
 


Sziasztok!

Gereszke!

Hát nagyon gondolkodom a dolgon, de a férjem nem szorgalmazza. Pedig van itt még más is. Ikerházban lakunk és egy kicsit idétlen a telekmegosztás. A lényeg az hogy mienk a külső ház és belül még van egy darab telkünk. Na most a drága tett a közös bejáróra önhatalmúlag egy kaput amihez nekünk nincs kulcsunk, így elzárt a tulajdonunktól. Hát ez erősen birtokháborításnak számít.
Csúcs a lányod :lol: :lol: :lol: ! Az én pici fiam meg biciklizni tanul. Már megy is neki, főleg a hogyan repüljünk biciklivel az árokba verzió. Hálég nem ütötte meg magát, hanem az volt a legnagyobb problémája hogy vizes lett a keze.

Cinamon!

Hova lettél?
 


no ez már két feljelentés:)
 


Sziasztok!

Tudjátok, hétvégén csak max. olvasó üzemmódban vagyok, mivel a drágám ül szinte egész nap a gép előtt. (Ha épp nem, akkor tuti én nem érek rá...)
Amúgy megvagyunk, majd hétfőn jövök! Addig is jó pihizést! :wink:
 


Szép hétvégét és sok boldog anyáknapját nektek! :)

Kép[/url]
 


Sziasztok!

Mi zu veletek? Képzeljétek 2 napig úgy görcsöltem hogy komolyan megfordult a fejemben hogy szólni kéne a dokinak hogy mi ez, mert még korai. Mi a hétvégén disznolkodtunk, de nem bánom hogy már vége. Mondjuk takarítani való még mindig van, de a sok husi kárpótól érte. Cs.-ről nem tudtok semmit?
 


Sziasztok!

Fantasztikus idő van... :twisted: Így ma nem jut el a jelentkezési lapunk az óvodába. :?
Múlt héten voltam kontrollon. Minden oké! :wink:

Cs.-t majd holnap után hívom, vagy írok neki sms-t, mert ő meg holnap megy dokihoz.

Hordócska! Már május van! Közeleg az idő! :lol:
Gereszke! Hogy vagytok? Tejcsi?
Én nagyon sajnálom, hogy ez a szopiztatás megint nem jött össze hosszú ideig, de ez van. Viszont olyan kis tündérbogárka, mert első naptól végig alussza az éjszakát! Iwiw-re tettem ma fel új képet. Titeket is szívesen megkuksiználak megint, hogy mekkorát nőttetek! :D
 


Sziasztok!

Nem tudtok nekem egy jó fül- orrgégészt ajánlani Cegléden. Tegnap megint vinni kellett a nagyfiamat és enyhén szólva belém kötött a doki hogy miért oda hordom a gyereket. Biztos nem tetszett neki hogy most nem tudtam adni pénzt, pedig a kórházba vittem ki hozzá. Sajnálom nem mindig megy és annélkül is köteles a gyereket ellátni. Ma viszem megint a Kálmánhoz, már tiszta izgibe van. Holnap meg én megyek a dokihoz. Kíváncsi vagyok mit mond. Tegnap beszéltem a védőnővel és azt mondta hogy a 30. héttől ne lepődjek meg a dolgon, de az hogy fél nap vagy egész nap is eltart a görcs már nem egészen oké. A héten megyek és levetetem a 32 hetes véradagot is. Olyan jó hogy már kezdem a végét látni a terhességnek :P !
 


Sziasztok!

Hordócska! Írtam priviben dokit, bár szerintem ő csak magánban rendel. :cry: Viszont elismert.
Hú, már a 32. hétben jársz, az tök jó! :wink: Lassan-lassan, de eljön a nagy nap! :wink:

Nem tudom Cs.-vel mi lehet? Remélem dob ma egy sms-t, mert tegnap írtam neki.

Gereszke! Te is jól eltűntél. :cry:
 


Kaptam sms-t Cs.-tól. Minden ok. Igényelt EDA-t. Ja, és szegénynek már most bedurrant a cickója, forró, feszítő és fáj neki. :roll:
 


Én is hívtam volna Cs.-t, csak pont a Kálmánnál voltunk amikor visszahívott és még nem sikerült azóta kapcsolódnunk. Délre a picikém is lerobbant. Belázasodott és majd megfullad. Ma is sokat görcsöltem, remélem nem fektet be a doki! Nem is nagyon merem neki mondani. Apa reggel is vinni akart annyira rosszul voltam. Nem nyavajogni akarok csak aggaszt. Köszi a dokit, majd mindjárt megolvasom.
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: