Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Holnap, azaz 2004.01.09. pénteken a Jakupcsekben a szülés-mennyibekerül-kinél-ilyesmik téma lesz. Szerintem érdemes lesz nézni Kép

Barbi
DBarbi
 


Barbi!

Köszi, én megnézem! Én ma is néztem, de úgy látszik nem figyeltem a végén..
Láttad tegnap a Szülőszobát?

Betti

KépKép
KépKép
 


Mikor is lesz ez holnap pontosan?

Banyóci

KépKép
KépKép
 

 
 

Banyóci: 16.45Kép
Felvettem a szülöszobát. Érdekes volt, de remélem a többi jobb lesz.
Bár a szülés szerintem nem ilyen.
 
 


Sziasztok!

Betti: igen, láttam...arra vártam Kép Érdekes, én pl. tutira nem engedtem volna, hogy ott figyeljenek vadidegenek, utána meg a fél ország Kép
Manageranyu és topmanagerapu kicsit gáz...még a szülésre sem bírta kikapcsolni a telefonját.

Ugye úgy van, hogy mindig más kórházból jelentkeznek. Kivi leszek, ha az én kórházam kerül sorra Kép
DBarbi
 


Linato!
KösziKép! Én is kicsit jobbat vártam.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szülőszoba:
Én nem voltam oda érte. Kicsit össze-visszaság volt benne. Nem tudom miért nem lehetett folyamatosan végigvezetni a történetet..
A nagyvilági asszonyka, és apuka nekem sem volt szimpi. Banyócinak már írtam, hogy idétlen hozzáállása volt a csajnak. Hősködött, hogy a terhesség nem betegség, hanem természetes állapot...stb. Aztán meg nyomatta az EDA-t.. érdekes felfogás..ezek szerint a szülés nem természetes?? Félre ne értsetek! Nincs bajom azzal, ha valaki EDA-val, vagy más fájdalomcsillapítóval szül. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe. De ez a nő ne hősködjön hogy ő végig dolgozik, mert milyen erős, vagy akkor ne kérjen EDA-t, ha ilyen vagány csaj. Engem ez idegesített! Meg a férje! Szegény nőci ott szenvedett a szüléssel a pasi meg ahelyett, hogy fogta volna a kezét, vagy simizte volna a haját, ült egy méterre tőle egy széken, és kamerázott.. Nem mintha úgyis felvette volna a TV stáb.. Hát szép kis apuka!!
Meg igen, még meg sem mérték a gyereket, meg semmi, oda sem ment hozzá, egyből a telefonon lógott.. Vagy ez a jövő családképe??
Ettől függetlenül végigbőgtem az adás végétKép. Megható volt!

Linato!
Miért írod, hogy nem ilyen egy szülés??

Jaaa, és a szlovák dokihoz mit szóltatok?? Hogy győzködte a szülőket, hogy mennyivel jobb a babának/???!!/ a programozott szülés..

KépKép
KépKép
 


Szia Csajok!!!!

Azért a Szülőszobát is pont jókor kezdték el sugározni, nemde?????

Süti
 
 


Betti!
Azért, mert az orvosok nem mondtak semmit, hogy mit csinálnak, a csaj nem aggódott pedig veszélyben volt a baba. Szülés közben is a saját magát menedzselte. Láttátok a Zepter feliratot?
Persze, hogy nem tudott nyomni nem hagyták abba időben az Eda adagolását és nem volt fájása. Nem mondták, hogy neki, hogy vákumozni fogják. Nem tették a hasára a picit nem rakták cicire és még egy csomó minden.
A szlovák pár édes volt. Bár most, hogy pont a HSz botrány alatt ezzel indítani, hogy felraknak egy tablettát ami megindítja a szülést,nem volt túl jó választás.

Süti igazad van!!!Kép

Banyóci! Írok majdKép

Barbi: Jakupcseket nézem ma is. KösziKép
 
 


Linato!
Mostmár értem! De sajnos van ilyen. Azt nem írhatomm, hogy a nagy többség ilyen, hisz nem tudhatom. De biztos, hogy nem az ő esete az első ilyen.
Azért szerintem csak aggódhatott, ahogy látta, hogy hatan bejöttek és nyomogatják..Nem? /nem kötekedésKép/
Kíváncsi leszek a többi adásra is!
Én nem láttam a feliratot. Hol volt? Csak annyit, hogy a szülésznőt beszélte rá valamire..

KépKép
KépKép
 


Jaa, Süti!
Várod már hogy láthasd a Gyűrűk ura 3-at?
Vagy esetleg láttad a bemutatót?
Én már alig váromKép

KépKép
KépKép
 


Szevasz Betti!!

Holnap megyek!!! Anyu vigyáz a gyerkőcre...Olvasom éppen a könyvet, de holnapig nem hiszem, hogy végzek vele!Kép
Ja, ha jó filmet akartok látni nézzétek meg az Igazából szerelem c. alkotást!!!!! Nagyon komoly. Jó a téma és iszonyú jókat lehet rajta röhögni!!!

Süti
 
 


Remélem, már ott ültök a tv elött Kép

Barbi
DBarbi
 


Sajnos semmit nem láttam a műsorbólKép. Vendégeim voltak, úgy meg csak nem illik a TV-t bámulni. Sebaj, majd megnézem a netenKép.
Titeket nem kavart fel? Vagy hogyhogy nem írtatok?

Betti

KépKép
KépKép
 


Betti!
A műsorról a Szülészetek csak regisztr. topicban folyik a csevej!
Névtelen
 


Betti!
Nézz át egy másik topikra! Zuhognak a betűk!
Nem tudom ide szépen, kéken feltenni, de leírom:
Lett egy új cím a Topikok első lapján. Címe:
Szülészetek és kórházak csak regisztráltaknak.
Oda nézz be!
Ha a Jakupcsekre céloztál.
Márti
T-Márti
 


Köszi lányok! Igen, elkezdtem már olvasgatni azt a topikot isKép. De ahogy Márti te írtad, zuhognak a betűk. Irdatlan mennyiségű vélemény..
Személy szerint még nem jutottam dűlőre.. Formálódik bennem a vélemény. Ha lesz, megíromKép.

Betti

KépKép
KépKép
 


Láttam ma a Jakupcseket, Angi nagyon klassz voltál!!Igaz megint csorogtak a könnyeim, mint mindig, ha elolvasom a honlapotokat...de nagyon klasszul beszéltél és le a kalappal, ahogy uralkodtál magadon!!
Ki volt még ott innen a szerkesztőn kívül??
Elhangzott a babanet neve is:-))
Holnap folytatják...
Hajrá!!
Kinga
pkinga
 


Én. Kép (Egyébként Apa nem igazán a szerkesztő, inkább a tulajdonos. Kép)

Angi babanetes? És az először bejövő anyuka? Neki olvastam a történetét valamelyik topicban, de nem emlékszem, hol.

Virág
Virág
 


Sziasztok!

Virág!
Végre-végre tudom, hogy nézel ki, bibíííí!Kép
Szóval láttalak és hallottalak.Kép
Az első anyuka sztoriját azt hiszem a Fókuszban is mutatták. Angi pedig tényleg babanetes. Még beszélni nem beszéltem vele, de anno a történetét végigsírtamKép amikor a honlapjukat olvastam.

Angi!
Bár nem ismerjük egymást, de minden elismerésem, hogy ilyen higgadtan, nyugodtan el tudtad mondani a történeted. Amikor az "elvesztettem"-ben láttam az írásodat, én is elolvastam a történeted és végigsírtam. Még most is könnyeztem ahogy hallottalak.
Kívánom, hogy teljesül a vágyad és szüljél még, boldog egészséges kisbabákat!
Ja, most néztem meg újra a honlapodat és nagyon szép kislány lett a picike babádból!Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Virág!
Olvastam itt, hogy ott leszel, miben voltál és mikor szóltál?Kerestelek,de nam tudtalak felismerni!
bocs.
Kinga
pkinga
 


Jók voltatok! Csak így tovább! Angi, nagyon felkavart a történeted, és tiszteletem, hogy ilyen erősen viselkedtél!

Kép
Kép
 


Angi
Engem is nagyon meghatott a történeted, nem is gondoltam, hogy babnetes vagy. Azért az a doki megérdemelné, hogy perre vidd, de megértem, hogy inkább a kislányodra fordítod minden idöd.
Kriszta
Nyanya
 


Kinga!

A Jakupcsek-hu-n meg tudod nézni újra.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Kinga,
világoskék kötött pulcsiban fehér csíkokkal. A ffi háziorvos mögött ültem, sokáig csak a cicijeim látszottak. Kép Fekete félhosszú, göndörkés hajam van. Akkor szóltam hozzá, amikor a 10 évig szülésznő bizonygatta, hogy ő sosem látta, hogy egy orvos hálapénzt kapott volna, és hogy még ki is bontotta volna. (Naná, majd a szülésznő előtt fogják...??? Kép) Nem volt egy hejdehosszú "szereplés". Kép

Virág
Virág
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: