Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Még nincs meg a babám, 20 hetes terhes vagyok és nagyon tanácstalan. A harmadikon lakunk, lift nincs. Milyen típusú babakocsit vegyek, hogy egyedül is le-fel tudjam cipelni?
Igazából valamilyen kombit szeretnék, amit mélykocsiból át lehet alakítani nyári kocsivá. És hány hónaposan lehet olyanba ültetni?
Névtelen
 


Szia Névtelen!!!

Mindenképpen próbálj olyat kerseni ami nem túl nehéz, és azért kényelmes legyen!! Én ajánlom a Graco-t vagy a Pierre Cardint. Aránylag könnyûek több funkciósak és sportkocsivá alakíthatóak!!!
Mellesleg nekem van egy ilyen kocsim eladó jó állapotú.
Szia: Brigi
Névtelen
 


Szia elsõ névtelen!
Gracot ne vegyél,mert nem lehet jól megfogni!
Én a 2.emeletre alig tudtam fel-le cipelni.
Pierre Cardin-ból meg van többféle is,amelyik 2 irányból is tolható,szintén nagyon nehéz.
Én egyszer emeltem egy régebbi fajta Peg Perego plikot,és megdöbbentem hogy milyen könnyû.Az az a fajta,aminek sárvédõ van a kerekein.Nekem most az újabb fajta van,de az nehezebb.Amúgy a Brendonban van olyan,ami két irányból tolható,kicsi,és aránylag könnyû.Azt hiszem ABC desing.Szerintem mindenképpen próbálj meg többet felemelni,hogy hogy áll a kezedre.
A soroksári úti Megatoysban nagyon sok féle van,érdemes oda elmenni.
Mariann
zmariann
 

 
 

Sziasztok!Ha MÁRKÁS,KÜLFÖLDI,szuper minõségû baba-és gyerekruhát,babakocsit,gyerekülést szeretnétek vásárolni,gyertek és válogassatok----OTTHON,KÉNYELMESEN!
www.tar.hu/babaruha
Jó szórakozást!
Horváth Krisztina
mate.dalma@axelero.hu
Névtelen
 


Sziasztok!

SEGÍTSETEK! Babakocsit szeretnék venni a születendõ gyermekemnek... Pierre Carden típusú bõven megfelelne, de max. 30.000-ért és újat. Ha valaki tud olyan boltot, ahol van, kérem írja meg.
Köszi:
Barbara
promised@freemail.hu
Névtelen
 


Ikerbabakocsi ABC design márkájú, egymásmelletti ülésekkel, macimintákkal, óriási bolygósítható kerekekkel, nagy bevásárlókosarakkal , szép állapotban eladó.
Ár: 25.000Ft
Kérésre küldök képet.
gemini2002@freemail.hu
06-70-317-6124
p.éva
 


sziasztok van egy Graco ( amerikai tipusu babakocsim eladó ) szine kék-zöld kitünõ állapotban egy baba használta 8 hónapig Ár:18000 FT HA ÉRDEKEL VALAKIT HIVJ:06303101420 EDINA
Névtelen
 


Lányok!

Családi okok miatt eladnám új, Bergon típusú, 3 funkciós babakocsimat. Nagyon szép, szürkéskék alapon macik vannak rajta, a Kismama magazinban nemrég bemutatott babakocsik között is látható pont ilyen. Bolygósítható, nagy kerekei vannak, nagyon masszív, ajándékba adok hozzá esõvédõt és kocsitáskát hozzá illõ színben. Ha ismertek valakit, aki ilyet szeretne, kérlek szóljatok a 06203656824 számon.
45 ezerért vettem, kb. 5-ször toltam át a szomszédban lakó nagyszülõkhöz, 30-ért elvihetõ. Fényképet tudok róla küldeni.

Köszi:

Dorisz
 
 


Sziasztok!

Dilemmázok babakocsi választással kapcsolatban. Olyan típust szeretnék, mely két funkciós, ezen belül a vízszintesig dönthető háttámla egy darabból áll, a tolókar átfordítható, magassága állítható, téliesíthető, kerekei sem túl picik és bolygósítható legalább az első kettő, lehetőség szerint 8-10 kilónál nem több és a csomagtartóba is beférjen. Ja és az ára se mindegy! Hát nem tudom létezik e ilyen, de ha van ötletetek, annak nagyon örülnék!

Köszi: eper
eper
 


Szia Eper!
Ilyen kocsi sajna el kell, hogy keseritselek nem letezik! Kép Csak kompromisszumok aran! A mai ketfunkciosok, amelyekre igaz az, hogy nem tul picik a kerekei, es vizszintig donthetok azok batar nagyok, es dog nehezek! Kép
Nekem a ketfunkciosok kozul a Peg perego Milano es Venezia jonnek/jottek be, de az aruk... Kép
Mi Neonato Imola Combi-nal kotottunk ki 2 evvel ezelott, de szerintem ma is ezt vennem. Ha erdekel bovebben, akkor irok rola. Roviden annyit, hogy az esernyore csokhato sportkocsira szerelheto a mozeskosar, ami max. 8-10 honapos koraig kell csak. Utana meg ott a toloka!
Moni

 
 


Szia Moni!

Köszi a választ! Eddigi tapasztalataim alapján, valóban csak a Peg perego felelhetne meg az elvárásaimnak, hát az áráról ne beszéljünk.! Felcsigázott a Neonato, amit említettél. Írhatnál róla bővebben! eper
 
 


Sziasztok!

Nekem Graco Cirrus Travel Systemem van. Egyetlen baj volt vele, hogy nem vízszintesig dönthető. A kerekei elég nagyok, elöl bolygósítható,hátul fékezhető én a harmadik emeltre cipelem le-föl babástól, eddig nem szakadtam meg. Sőt a vásárolt cuccokkal együtt elbírtam.
Ma voltunk a Megatoysban, és ott vettünk egy szivacsot, mellyel ki lehet bélelni az ülést, így már vízszintes. Az ára nem volt túl gáz...32 volt a kocsi és 30 az autósülés/hordozó. Mi külön vettük meg anno, de egyben is kb. ilyen árban vannak.....

Barbi
Barbi
 


Eladó egy Graco babakocsi,nagy kerekű ,bolygósitható elől, hátul fékkel elátva, három funkcios, kék-zőld mintával ár: 12000 ft érdeklődni 06303101420
Névtelen
 


Eladó : egy pár hónapot használt , három funkciós Peg Perego babakocsi.
Iá.:50eFt
Érd.: 06-30-554-66-22 KépKép
 
 


Bocsánat , de rossz számot írtam !
A jó : 06-30-670-79-33
 
 


KépKép

Kép
Eladó Graco Mirage lábzsákos 2 funkciós babakocsi
8000 Ft, két darab IKEA kiságy 120x60-as 10000 Ft/db Tel.: 0620-479-5592
 


Eladnám 3 funkciós tavaly vásárolt gyönyörű Peg perego babakocsikat 65-70 e ft-ért. (mózeskosár, sportváz, sportkocsi, téli-nyári lábzsák, esővédő + ajándék hozzá tartozó pelenkázótáska)
e-mail: vanda1977@axelero.hu tel: o6-30-958-7912
 
 


Sziasztok!

A húgom május végére várja a babáját és most keresnek babakocsit. Három típust talált eddig, ami szipmi lehet, de könnyebb lenne a döntés, ha olyanok is mondanának véleményt ezekről, akiknek ilyenjük van:

>Chicco Pick Up Air 6
>HAUCK Roadrunner + Life Saver Roadrunner
>Bébé Confort Everest

Ha valakinek akár negatív, akár pozitív tapasztalata van ezekről, nagyon kedves lenne, ha megírná!
Köszi előre is!

Kolatilla
 


Eladnánk ezt a régebbi tipusi sportkocsit!
6000FT!!
prita@citromail.hu
Kép
Kép
 
 


:lol:
Sziasztok,
Egy szupi babakocsit ajánlok figyelmetekbe.....

itt olvashattok róla többet:

http://www.bababarlang.hu/product.php?id=165

Kép Red Castle babakocsi
 
 


Sziasztok!
Ha valakinek van CAM Portofino babakocsija, kérem, hogy ossza meg velem a tapasztalatait! Milyen kocsi??
Köszönöm!
Edó

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Én ajánlom a Bertoni babakocsikat, vannak nagyon könnyűek, átalakíthatóak és olcsó (legalábbis a többi kocsihoz képest). Érdemes persze körbenézni, és kipróbálni melyik milyen, mert mindenkinek más tetszik és más a kényelmes, de én ilyen márkájút vettem és nekem nagyon bevált. :D
kinguci0112
Szentdomonkos
 
 


@Anonymous: "Sziasztok! Még nincs meg a babám, 20 hetes terhes vagyok és nagyon tanácstalan. A harmadikon lakunk, lift nincs. Milyen típusú babakocsit vegyek, hogy egyedül is le-fel tudjam cipelni? Igazából valamilyen kombit szeretnék, amit mélykocsiból át lehet alakítani nyári kocsivá. És hány hónaposan lehet olyanba ültetni?"


@kolatilla:


Hello, nem tudom hogy újban gondolkozol, vagy használtban e?
Én újat vettem, és itt, nagyon rendesek amúgy, www.bebibolt.hu
üdv!:)
 


@Anonymous: "Sziasztok! Még nincs meg a babám, 20 hetes terhes vagyok és nagyon tanácstalan. A harmadikon lakunk, lift nincs. Milyen típusú babakocsit vegyek, hogy egyedül is le-fel tudjam cipelni? Igazából valamilyen kombit szeretnék, amit mélykocsiból át lehet alakítani nyári kocsivá. És hány hónaposan lehet olyanba ültetni?"


@kolatilla:


Hello, nem tudom hogy újban gondolkozol, vagy használtban e?
Én újat vettem, és itt, nagyon rendesek amúgy, www.bebibolt.hu
üdv!:)
 


@kinguci0112:


Sztem a maclaren babakocsik is nagyon jók!
Igaz, nem olcsóak, de minőségi, profi termékek!
pl. én itt vettem:
www.bebibolt.hu

 


Sziasztok. 

Segitséget szeretnék kérni. Mi a véleményetek a 3az1-ben babakocsikról? Sokan dícsérik őket, én is sokat megnéztem már.

Ez az amin nagyon elgondolkoztam: 
https://pepita.hu/babakocsik-c1207/mama ... ?from=list

Valakinek van ezzel a babakocsival vagy ilyen típusúval kapcsolatban tapasztalata? 





Sziasztok. 
Nekem is 3az1-ben babakocsim van, nagyon jól bírja, most fogja a második gyerkőcöt is kiszolgálni. Szerintem nagyon hasznos, viszont elég borsos áruk van, vagy érdemes megkeresni a legolcsóbb helyet vagy akciósan éri meg megvenni. 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: