Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!
Eszembe jutott, hogy abból a katalógusból beírtam ide a vonatok-Legok árát. Most visszanéztem, az az akció nov19-ig tartottKép De ettől még lehet most is nekikKép
Én is gondolkoztam rajta, mert a gyerekeim folyamatosan az asztal alatt vannak. Szerintem minden kisgyerek szereti a házikókatKép
CSI
Névtelen
 


Kíváncsi, a brevire gondoltál? Igen, amúgy megvan. Kép

sofka
 
 


Csi
köszi a hernyós tippet Kép

Bellana
megírom, ha van valami Kép

Kriszta
Nyanya
 

 
 

Nyanya!

Ha jól emlékszem, az Ikeában is volt ilyen alagutas sátor, bár ha jól emlékszem, külön volt az alagút meg a sátor és nem volt éppen occsó. De egy próbálkozást megér! Amúgy én is gondolkodtam a kölyöknek hasonlón, bár így sem lehet már a szobájában lépni sem...Kép

Süti
 
 


Tudtok segíteni?
Van az az építőjáték, amiben kicsi agyagtéglákat kell összerakosgatni "igazi" malterral. Valami Teifoc a neve. Tavaly a Corában lehetett elég jó áron kapni, de idén jó előre kidobtam az összes játékkatalógust, gondolva, hogy nekem ugyan nem kell, és nem örülnék, ha a fiúk leadnák a listát.

Szóval nem tudjátok, nem akciós valamelyik hipermarketben?
Előre is köszi,
szilvi
 


Szilvi!

Cora, elvileg karácsonyig:

Teifoc

Vár: 8899,-
Kezdő készlet 3490,-
Kis kert 3190,-


Süti
 
 


Szilvi, bocsi most néztem dec. 9-ig, ha gondolod, holnap megyek megnézem, hogy van-e még és szólok!

Süti
 
 



Csí!

Mézes mackók van minden mimimax boltban, vidéken is, ha még érdekel, 3990 Ft.

Magdi
 
 


Minimax és nagybetűvel.Bocs.
Egyébként az Árkád földszintjén van egy játékbolt, ahol olyan terepasztal van a Brio favonatának összerakva, hogy a gyereket alig lehet elvonszolni előle. És szerintem simán meg lehet csinálni itthon is.

Magdi
 
 


KÖSZIIIIII!
Süti, akkor megnéznéd? Drága vagy.
szilvi
 


Persze, holnap délután megyek, mert még én sem vettem semmit a kölyöknek, este írok, hogy mi volt!

Süti
 
 



Bigacsiga!

Figurix lelöhely?

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Beszti,
RavensburgKép
Solya
 
 


Sofka,
gondolom azóta láttad a Tesco hogyan értékelt le?! Anyu megnézte, és detto 13ooo az ára, csak az eredetit vitték fe. Persze, lehet, hogy a forint rosszalkodása az oka?!
 
 


Neeeem Solya. Ott voltunk szerdán és 10.000.- körül volt, szépen a sor végén. Mi meg a sor közepéről választottuk, pfuj undok szülők, a másolatot. Feleannyiért.

Figurix is van a Tesco katalógusban, Beszti.

Ja, és arra gondolta, hogy a figurixet lehet éppen úgy játszani, mint a coloramat. Ki kell hagyni egy dobókockát és egy tulajdonságot.

Csí, a csigafutam és tsai. Tulképpen egy egyenes pálya, színes dobókockával (lehet hat, de három is) Kiscsiga igyekszik anyukájához. Pálya szép csíkos (azokban a színekben, mint a kocka). Amilyen színt dob a játékos, olyanra kell lépni. Lehet variálni, pl. ha két kiscsiga uolyan mezőre lép, akkor puszit kell adni egymásnak, vagy elmondani egy verset, vagy bármi. Később pedig lehet a pályába akadályokat építeni. (éhes voltál, uzsonnáz meg békésen, egyszer kimaradsz; ill. a finom füvecskétől új erőre kaptál, kétszer dobhatsz). Ha tényleg húsvétra lesz, én nyuszikat zargatnék a pályán. Kép

sofka
 
 


Sofka,
anyum is volt és ő 13ezerért látta! Ez a sima chou-chopu volt, vagy a rock-a-bye? Vagy a tescok közöt tis van különbség?
 
 


Magdi,
az egyik anyuka a játszóról megkérdezte az Árkádba, hogy mennyiért csinálnak olyan asztalt a terepasztalhoz. 100 000 forint. Ha berendezve kéred akkor 200 000 forint. Lemérte és megcsináltatja egy asztalossal a tizedéjért.
 


Amennyire én láttam, rock-a bye. Mondjuk nem volt belőle tengernyi. És volt kisebb Csucsu is, ami sírt, ha kivettem a cumit a szájából. Csak annak nem láttam az árát.
Különben meg le van t.jva az egész. A kölök nem hiszem, hogy azt kérdi majd, ugyan mennyibe fáj ez Jézuskának...

Viszont nagy örömömre apa csinál igggazi Betlehemt (jászlat) én meg csinálhatom a figurákat. Napról napra készül, és úgy örülnek neki!!!

A DÉlinél a deluxe lego vonat 17.000.-.

sofka
 
 


Hát az kb. a hatvan euros árnak felel meg. Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga,
Zorkanya becsapott Kép, mert a 60 euró az nettó ár! Úgyhogy jó az a 17 ezer a Délinél... Amúgy még így is megérte kimenni a Metróba, mert csak spóroltam 8 eurót! (No meg elköltöttem a sokszorosát...)
Kíváncsi
 


Tina!

Azért nem semmi! Én is leszabatom az alapot az asztalossal, utána meg kifestem. Csak előtte elmegyek egy fényképezővel az Árkádba! Kép Kép Kép

Magdi
 
 


Sziasztok!

Valaki segitsen nekem! Ez a 17.000 Ft-os deluxe lego vonat, ez az a készlet amiről fentebb is szó volt??? Ez az ami eddig kint 80 euro, itthon meg 30 ezer körül volt??? És még annyit, hogy a Délinél hol?

Köszi
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci,
szerintem igen! Én ma vettem a bécsi Metróban, bruttó 72 euró, ha mást nem veszel, ennél az összegnél még nem jár vissza az áfa, e úgyis veszel! Kép Viszont sokkal egyszerűbb délinél megvenni... Jó nagy doboz, érdemes ketten menni érte! Kép
Kíváncsi
 


Sofka!
Ez biztos, hogy a deluxe? Mikor láttad? Hétfőn voltam benn a Délinél, és akkor 31ezer volt, és azt is mondták, hogy nem is készülnek leárazni.

Lídia
 
 


Lídia, telefonon kérdeztem, duplo explore, deluxe. Te nem az alpesi expresst vadászod? Mert úgy hiszem, annak van 30 körül az ára.


Kíváncsi-féle favonattal, amit a férjem, mint afféle Mikulás, bár piros sapka nélkül - lazán előrántott ma (Huszonnegyedikén még nem tudom mivel fogunk előrukkolni, de mindegy) vígan játszott ma az ötfős gyereksereg. Remek darab, a nyolchónapos elsősorban a dobozában hempergett, a nagyok a csavarozni és szerelnivalókkal bíbelődtek, a középmezőny pedig olyan jót játszott, mint már régen. Sebaj, karácsonyra majd kapnak csokimikulást. (Normális vagyok én, hogy a páromat küldöm ilyen kicsért?)

sofka
sofka
 
 


Magdi!

Gondolod engedik lefényképezni? Mi egyszer az Árkádban akartuk videózni a gyereket és a biztonságiőrök rögtön jöttek, hogy hagyjuk abba v. elveszik.Kép

Tina
 


Szilvi!

Na megjártam a Corát (Fót)!
Teifoc cuccok vannak, de ami akcióban volt, abból már csak a vár van: 8.899,-
Kezdő készlet egy darab sem volt. Voltak ólak (1.590,-), nyaraló (6.390,-), víkend ház (9.790,-), nagy kert (7.490,-) kis ház (6.390,-) és volt egy olyan amiből három féle dolgot lehet építeni (7.490,-), ja cement hozzá 690,-.

A Gulliverben egyáltalán nem volt!

Süti
 
 


Aki nem tud elmenni Metroba, de külföldön Müllerbe igen, a Lego de luxe 8-tól 69.9o euro. Kép Bocsi KíváncsiKép én is megjártam. Vettem egy Chicco távirányítású kisautót is a Müllerben ,mert ott "csak" 24 euro volt, a Toys"R"us-ban pedig 35. (Nem kis különbség!) Erre most a müllerr akciózza azt is 2o-ért. Kép Vagy Kép, mert legalább letudtam mostanra az összes gyerek összes ajándékát???

Solya
 
 


Akkor most a Lego delux tényleg 17000FT a Délinél?

Köszi:Jucus


Sofka, nem, ez a explore deluxe intellitrain set, rendes magyar nevén, mint megtudtam, Kisokos vasút de luxe készlet Kép. Saját szememmel láttam, sőt árlistát is kaptam, ezen 31345 Ft szerepel. A kezdő készlet 16133 Ft. Ha esetleg elmész, és tényleg olcsóbban adják, írd meg mindenképpen, légy szíves!

Banyóci, az üzlet címe: Alkotás u. 5, rögtön ott van, ahogy feljössz az aluljáróból. Tel: 37 52 333.

Lídia
 
 


Sziasztok!

Láttam ma Auchanban (Csepel) De Luxe szettet 26990-ért, és egyéb Legokat is olcsóbban, mint máshol (pl. amit mi szeretnénk, az máshol 19990, itt 16990 volt).

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Lányok,
kis segítség, mert úgy érzem összekavarodtunk.

Ez a kezdő szett, ami 49.9o euro:
Kép
Ez pedig a de lux, ami 79.9o euro:
Kép

Solya
 
 


És a dobozok:
kezdő (3335):
Kép
de lux (3325):
Kép

Sok sikert a vásárláshoz! Kép
Solya
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek az infótKép! Ezek szerint még mindig jobban megéri kint megvenni, ugye? Ma elnézünk a Délihez mi is, hogy mi a helyzet, és majd hozom az infótKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Solya, Banyóci!

Én a másodikat (3325) láttam 26990 Ft-ért (ami még midnig drágább, mint kint, viszont a haza viszonyok között nagyon olcsónak számít, tavaly mi ugyanezt 30 E Ft-ért vettük akciósan!

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Reméltem, hogy bronz vasárnap lévén nyitva lesz az üzlet a délinél. Hát nem voltKép, igy nem tudok semmi újjal szolgálniKép!
Beszti! Köszi az infót!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Köszönöm a társas leírásokat.
Anyukám ma bevallotta, hogy tu.képp kettő kicsi vonatos készletet vettek a dedeknek. HurráKép
Hamarosan több lesz nekünk, mint az Árkád terepasztalán...
Vettem fadarabokat, ha valakit érdekel a házkészítés, akkor jelezze. Filléres dolog, ha jól emlékszem, kb. 5 Ft egy házikó elkészítése.

Szilvi!
Nekem is a mániám (bár saját részreKép) a Teifloc, de az ára miatt nem vettem meg. Tudom, nem nagy segítség, de Ytongból készítettem "igazi" téglákat, építkezni azzal is lehet.

Bocsánat, hogy offoltam a topikot.

Csi
 
 


Én is ott voltam és mérgelődtem!

Jucus


Valaki keresett fémépítőt

magyar fémépítő olyan mint a Meccano
http://www.metalcar.hu/index.php?active=1&id_category=7&lang=hun

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


magyar mágnese játék, olyan mint a Geomag

http://www.metalcar.hu/index.php?active=1&id_category=7&lang=hun

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


CHOU CHOU - 48 cm-es Rock-a-bye funkciós baba
A Rock-a-bye Chou Chou fantasztikus élethű funkciókkal rendelkezik, nevet, sír, édesen cuclizik… Ha megetettük elégedetten lecsukja szemeit, majd elalszik.
Igényes kidolgozása, valamint a hozzá megvásárolható sok-sok csaodaszép kiegészítő miatt, nem véletlenül lett a Rock-a-bye Chou Chou a legnépszerübb funkciókkal rendelkező baba Magyarországon, és a nagyvilágban egyaránt.
A termék három darab ceruza (AA) elemmel működik, ezeket nem tartalmazza a csomag.

15 502 Ft - 13 990 Ft
http://www.jatek-makett.hu/product.php?bid=715680Z&begin=0
Névtelen
 


MOst jövök Déliből.31000Ft a Deluxe vonat.Valószínűleg abból lehetett a félreértés,hogy bácsi keveri a Duplo és a Lego elnevezéseket.
Sajnos ez van,akkor ezek szerint az AUCHAN a legkedvezőbb!

Jucus


Jucus!

Kép


Köszi, akkor mi már meg se nézzük.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Csí, érdekel a házkészítés, de menjünk át a kézimunkás topikba! A terepasztal ötleteket is szívesen veszem!

Magdi
 
 


Éneklő Maggi reggies nem 8 ezerért, hanem 6.69o-ért! Kép

itt: http://www.jatek-makett.hu/product.php?bid=751220Z

és szeretnék segítséget kérni! Nem babázó 11 éves kislánynak mit vegyek karácsonyi ajándéknak??? Nincs tippetek véletlenül? Ja, és nem drágán, mert úgy azért tudnék mit... Kép

köszi
Solya
 
 


Magdi!
Persze-persze, én is így gondoltamKép

Solya!
Tőlem csak az az ötlet telik, hogy kézműves játékot ajánljakKép
Nálunk azt kap a tizenegy éves. Olcsót is, és drágát isKép
Ha kell közelebbi, akkor leírom. Most csak annyit, hogy nővérem lányainak az iskolájában nagy divat ebben a korban ékszereket fűzni-szőni-fonni. Örömmel hordják, és egymásnak is készítenek ilyen tárgyakat.

Csi
 
 


Solya,
nekem is kézművesség jutott eszembe, pl. kis szövőkeret, vagy gyöngyök. Vagy ha nem szeret ilyesmit csinálni, akkor marad a társas vagy a kártya. Esetleg könyv? Videokazetta? Jópofa pénztárca? Irattartó-dosszié-doboz készlet? Eldugulok...
 


Csi,
gondolkodtam rajta, de nagyon pici és elmondáuk szerint ügyetlen keze van. Én pedig nem akarom frusztrálni.
Találtam egy holland készletet, amiben ilyen nyaklánvot lehet készíteni, de ki kell festeni hozzá azokat az apró mütyüröket ráadásul ajándékba adnak hozzá egy dobozt, hozzá pici mozaikokat és saját maga készítheti el így az ékszeresdobozkát.
A műanyaghoz meg nagyon nem fűlik a fogam. Vagy azt szeretik? csillog villog, meg mindenféle filreflanc van hozzá.

Kíváncsi,
tavalyelőtt 4 szövőszéket kapott szegény. Nesze neked karácsony! A Jézuska vmit nagyon elkavart! Kép


A kislány egyébként teljesen nőből van! Kép

Láttam a Lagonak vmi hasonló műanyag vacakokból lehet dísziteni és láncot fűzni, arról nem tudtok vmit?

köszi
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron