Új privát üzeneted érkezett!

Csi,
pontosan mi kell? Csak kiegészítők, vagy komplett készlet is? Ha el tudod intézni a szállítást - mondjuk Pestre én is el tudom küldeni -, és érdekel, akkor 101 darabos készlet itt 20 euróért kapható. Van benne hosszú, nyolcasforma sín, viadukt, híd, fák, autók és vonatok. És emberek meg házak. Meg még ki tudja. Tegnap láttam épp, de még rágódok kicsit.Kép
Kíváncsi
 


Kíváncsi!
Off.
Hogy haladsz a tetvek ellen? Ritkulnak már?
On.
Titati
 
 


Kíváncsi, ne is fájdítsd a szívünket! És milyen márka ez a csodakészlet? Eichhorn?
A Playmobilvonatról mit szerettél volna tudni?
Csi, a Baross utcai fakopáncsban vannak kiegészítők és készletek is, Eichhorn. Épp akció van. A Tesco árainál azért drágább, de minőségibb is. A Klinikától nem messze, a másik oldalon.
Valaki nem jár véletlenül dél-pesti vagy dél-budai Tescóban? Ott is kifogyott minden?
(Szerintem mondjuk nem is volt, mert mi első nap sem kaptunk Észak-Pesten. A másik lehetőség, hogy felvásárolták valakik.)
Puszi, K.
 
 

 
 

Klára,
no name. Azért olcsón itt se kapsz márkás cuccot! Sajnos kibontva nem láttam, de a borítón normálisnak tűnt. Ha kell valakinek, gyorsan szóljon, mert a jövő kedden esetleg elmehetek oda, ahol láttam. Talán akkor még lesz.
A Playmobil vonatról a tapasztalatok érdekeltek volna, ha valakinek van ilyen. Hogy milyen a Legohoz képest. Nekem mindkettő tetszik, árban is hasonlók, nem tudok dönteni. No meg itt a favonat is, hát most légy okos, Domokos!
Titati,
képzeld, meglepően jól! Kép Magam se reméltem!
Kíváncsi
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés a Pesti úti Tescoból: egyenes sinek és kanyar van, meg valamilyen váltó, ezenkivül 15(kb), 30(kb) és 90 dbos készlet. Meg talán valami hidszerű, de erre nem emlékszem tisztán. Slusssz, más nincs.

Ildi

Ildi
 
 


Lányok, ha már úgyis Tescocban járkáltok, megtennétek, hogy megnézitek nekem, van-e 48cm-es Baby Chou-chou a Zapf Creationtól? A múltkor dinka voltam, elszalasztottam, kb. 9ooo ft volt. A Duna Plazaban uezt 17e ftért láttam. Kép
köszi, de csak ha nem gond. Én sajna nem vagyok Tesco közelbenKép
 
 


Kíváncsi, a playmobil itthon - nekem úgy tűnik - lényegesen drágább. A lego hamarabb jöt, több helyen kapható. Tehát ha gyűjteni kezditek, talán figyelni kellene erre is, mert ha nem tévedek, már hazafelé kacsintgattok.

Ha kapnál még olyan favonatot, vevő lennék egy dobozra. Aztán majd összehozzuk az átadás-átvételt. (Ja, ennek a síneivel meg jó nagyot lehet ütni a másik versenyző fejére. Különös, a duplo félénél, igaz, az a szomszédban van, ezt nem tapasztalatam.)

sofka
 
 


Oké Sofka,
megnézem, van-e még! A hét végén haza is tudom küldetni valakivel! Kép
Kíváncsi
 


Kíváncsi!
Köszönöm, én lemondok a lehetőségről, mert vettünk egy kicsi, meg egy nagyobb készletet. A kicsit kapja a leányka, így neki is lesz "joga" játszani a vonattal.
A Fogarasi Tescoban csak kanyar volt tegnap.

Klára!
Köszönöm. Gondolom, ott nem csak évente egyszer van kiegészítő...

Kíváncsi!
A Pólus telis-tele van Playmobil készletekkel, míg Lego alig volt. Ami miatt talán jól jönne nálatok egy favonat, az az, hogy a nagyobbak fakockákból kitűnő házakat készíthetnének. Szerintem ez sem egy utolsó szempont. És azt még a kicsik is megehetikKép Kétévesem nemhogy nem tud még Legóval játszani(hogy is tudna), de rájött, hogy ideges leszek, ha dobálja őket. Ezért dobálja. FolyamatosanKép.

Solya!
Arról a szőrös, mozgó valamiről beszélsz? Olyat láttam a Pólusban, de nem tudom, hogy egyezik-e a márkája azzal, amit Te írsz.

Csi
 
 


Solya!

Ha elmondod mi az, én nagyon szívesen megnézem! Sőt a Pockomnak most lesz a szülinapja, úgyis mászkálok, körül nézek itt-ott!! Ja, meg megyek a Gulliverbe is valamikor!

Süti
 
 


Solya, mai Tesco katalógusban VAn: Rock-a-bay chou-chou baba kiegészítőkkel 10990.- . Jövő héten megyek, megnézzem?

sofka
 
 


Ma voltunk Bécsben a metroban, 60 euróért (nem akciós ár!!!!) vettem meg a lego vonat deluxe változatát!!
ZA
 


Mi megvettük tegnap Balunak a Tescos favonatot némi kiegészítővel. Remélem, tetszeni fog neki, és ő is hozzáfér majd 24-én (az apja és a nagyapja mellett Kép)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


TESCO-s favonatot ne keressetek. Szerintem felvásároltuk az egészet. Miután mi megvettük a dedeknek, anyukám is vett egyet, mert olyan aranyos, aztán apósom is beállított tegnap vele, hogy ezt jól dugjam el...
Hja kérem, a jó szervezésKépKépKép
Csi
 
 


Csí!
Kép Kép Kép

Magdi
 
 


Csi,
Sopronban vagy környékén nincs valami rokonotok? Mert a soproni Tescoban tegnap még volt néhány. Ne végezzetek már félmunkát! Kép
Kíváncsi
 


Sziasztok!
Én mást keresek, mint ti (Csíék úgyis felvásárolták a vonatokatKép).
Sajnos egyetlen nagyáruházban (Tesco, Cora, Auchan) sem találtam szerelőjátékot. Fából vagy fémből, mindegy. Csavarozni lehessen, az a lényeg.
Nemcsak szerszámkészlet kell, hanem rendes építőkészlet, amiből össze lehet szerelni mindenféflét. Mint pl. régen a fémépítő volt.
Reménykedem még a Játéksziget boltjaiban. Érdemes esetleg a Metro-ban is körülnézni?
Márti
T-Márti
 


Sofka,
köszi, de anyukámmegvette a Tescoban 1299o-ért. Most sajog a szívem! De lehet, hogy visszavitetem vele?! Kép
 
 


Sziasztok!

Solya,
chou-chou baba mit tud? A lányomnak nem tudom, hogy mit vegyünk karira. Vagyis kinézte magának a Tesco újságból a babaház kelléket. Fürdetni, pelenkázni, etetni lehet a babát. Elmentünk megnézni de olyan gagyinak minősítettem 14 e forintért, hogy egyenlőre még várat magára.

Tina
 


Kíváncsi!
Hmmm...Most, hogy mondod...A dédivel még nem beszéltem, ő soproni. Kép
Csi
 
 


Tina,
hú, ha jól emlékszem hasonló dolgokat, mint Annabell, csak olcsóbban és nem kell lenyomnod a cumit a torkán. KépKépKép
Azt hiszem ha eteted nyammog, meg ringatható, és akkor nem sír tovább, meg talán ha cumit kap akkor sem és az elemet is ki lehet belőle venni. KépKépKép

De a www.zapf-creation.de-n ha tudsz németül találhatsz róla infot.

De beteszem ide:
48 cm / 19 inch

Wie ein echtes Baby kann Rock-a-bye CHOU CHOU lachen, weinen oder brabbeln. Gibt man ihr das Fläschchen nuckelt sie daran. Legt man sie hin, gähnt sie. Sanft fallen ihr nun beim Hin- und Herwiegen die Augen zu. Sie schläft ein und atmet ruhig. Wird sie hochgehoben wacht sie auf und lacht oder weint.

ez meg Annabell:
Baby Annabell plappert, kichert und gluckst. Sie macht beim Trinken Sauggeräusche und ein "Bäuerchen". Sie gähnt und beim Schlafen atmet sie gleichmäßig. Durch Lärm wird sie wieder wach. Tolles Zubehör fördert ein abwechslungsreiches Rollenspiel zwischen Puppenmutti und Baby Annabell.


Solya
 
 


T-Márti!

Ha nem csal az emlékezetem, akkor a Játékdzsungelben (Pólus) vettem tavaly karira a pótgyerekeimnek ilyen szerelő készletet!

Süti
 
 


Tudtok olyan társasjátékot, amit szívesen játszik egy négyéves?
Csi
 
 


CSi, te vonatnagyhatalom! Négyévesnek való pl. A figurix. Csupa csupasz tyúkeszű. Csigafutam. A dobókockákon színek, formák vannak. Nagggyon fejlsztő játékok. De Orsi is, Kata is vígan ki nevet a végéneztek, míg valaki ki nem ütötte őket. Akkor repült a tábla. Ez viszont életkori sajátosság!!!

Solya, és nem tudod, chou-chou ugye puhatestű? Ahogy Marcipán nem lesz lázas, rohannom kell begyűjteni, de babyborn pont a kemény pocakján bukott meg a lánynál.

sofka
 
 


Sofka!
Végülis nálunk mindenkinek jut egy-egy vonat, majd játszunk vonat-tologatósat társasanKép
A többit fel/lejegyeztemKép
Csi
 
 


Sofka,
igen puhatestű és nagyon helyesen tud ülni is mindezek ellenére! Kép
Azt nem tudom, hogy a benne levő szerkezet mennyire kemény, de a múltkor végigtapogattam egyet és nem volt feltűnő!Kép

CSI,
A csigafutam tényleg jó! De általában nézd meg a Ravensburgereket! Szerintem megpróbálhatsz már 5 éves ortól valót is venni, ha a játékszabályok átírhatók! Kép

Solya
 
 


Magdi (Gallainé)!

Köszi, sikerült trapulint vennünk az Auchanban (Dunakeszi). 110 centist vettünk 8ezerért, mert a kicsit nagyobb már 15 lett volna. De a 110-es már egy középső méret volt.
Köszi a kártya felajánlást.

Titati
 
 


Solya,
köszi ai infót a babáról. Egy hasonló babánk már van. Apóstól kapta a lányom. Mikor a pici lányom még a hasamba volt akkor kapta a 2 éves. Teljesen olyan érzésem volt, hogy már akkor eggyel bővült a családunk létszáma.Kép Nekem kellett etetnem, alatanom a babát. Naphosszat a vállamon a babával csináltam a dolgaimat. Most már szerencséreKép nem veszi elő annyit a lányom mert 3 gyerekkel most nem nagyon tudnék mit kezdeni.Kép Ehez van egy kis maci is és ha azt is csörgeted neki elvileg elalszik a baba.

Tina
 


Már most kérem, ha valaki, akár az ünnepek után is lát valahol éneklő Maggie Reggie babát, az sikítson ide nekem! Ugyanis 8000-et nem adok érte!

Süti! Köszi a tippet!
Márti
T-Márti
 


Szomorú vagyokKép Kerestem házépítéshez Lego készletet (ajtó-ablak-tető), és nincsen sehol. A Déliből ma vitték el az utolsó tetőt, ablakok meg napok óta nincsenek. Hívtam a Duna Plaza játékboltját, ott sincsen.
Honnan lehetne még szerezni, nincsen tippetek? A kicsi Lego-kereskedők nem tartanak ilyeneket, ha rendelnék, akkor meg nem érne ide karácsonyig.
Nekem, mint hátrányos helyzetű vidéki versenyzőnek jó lenne, ha esetleg telefonszámmal ellátott tipppeket adnátok, de az is jó, ha egy lenyomozható nevet adtok, mint pl a Pólus játékboltja...Ez alapján már megmondja a tudakozó, vagy az ottani központos.

Köszönöm
Csi
 
 


Csi!

A Pólusban két játékbolt is van, az egyik a Játékdzsungel a másiknak most nem ugrik be a neve. A Pólus központi száma: 415-2114 v. 414-2145. Egyenlőre ennyi, még gondolkodom!

Süti
 
 


T.Márti!

Fémépítőt lehet kapni, most is.
Meccano (de lehet, hogy nem így kell írni) a márkája. Lehet hozzá akumlátoros csavarhúzot kapni ami ki be csavarja a csavarokat, ill. kézi csavazhúzoval mindenfélét lehet belőle építeni.


Sofka, Csi!
Szerintem a Figurix és a Csirkés még nem való négy éves gyereknek. A katalógus a Figurixra 5 éves kort ír.
A Figurixnak van egy könnyebb változata a Colorama ahol csak a szinre vagy a formára vagy ha már nagyon megy mindkettőre kell figyelni.
Ezt 3-8 éves korig ajánlja.

A tescoban most nagyon kedvező mind a háromnak az ára. Én pl. ott vettem meg a Coloramat, mert egy ezressel volt olcsóbb mint a helyi játékboltban.

A csirkést azért gondolom, hogy még nem négyévesnek való, mert ott meg ami kártyát lefektetsz középre az memória játék szerűen kell felszedegetni.

A mézes mackó inkább való négyévesnek. Az viszont csak ott van, ahol minimaxos játékokat árulnak.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Csí!

Neked még annyit, a csigafutamra szerintem nem érdemes pénzt adni (3000-4000 Ft). Annyira nem bombasztikus játék. Téged akit vírtuálisan ismerlek, te egy óra alatt összeütsz egy ilyen játékot. Kép KépAkár lombfürésszel, akár dekorgumiból.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga, Orsi lányom, akinek ugyan három nagyobb testvére van, mindig szívesebben játszott a bonyolultabbakkal. És megy is neki. Memoriban már két éve is tönkrevert. Tény, mi mindig nagyobbaknak valót veszünk, mert így gazdaságosabb. De pl. a csigafutam nem köti le egyiket sem. Csi, ha akarsz csinálni, megírom mailben a lényegét.

Különben ha valakinek van ideje és kedve, társast próbálgatni ideális a Mikkamakka. Én onnan szedtem az infókat. Megvenni csak a figurixet vettem.

Orsi nem chou-chou babát kap. De szerintem boldog lesz, mert tökéletes másolatot csinát a simba. És feleannyiba kerül. Büfizik, sír, mi kell még? Remélem leveri rajta az öccse iránt érzett problémáit.

sofka
 
 


Bigacsiga Kata!
Köszönöm! jelenleg egy kukkot sem értek abból, amit írsz, de ezt is lejegyzetelem, és meglesem őketKép
No, ebbe is csak bele kell jönni valahogyKép
Csi
 
 


Bejött közben Sofka isKép
Megköszönöm, ha leírod, bár sajnos abból csak nyúlra lesz valami, nagyon el vagyok maradva a vackaimmalKép
Egyébként gőzöm sincs, hogy mit "tud" a fiam társas szinten, mert eddig nálunk ez valahogy kimaradt. Volt szerepjáték, meg rajzolás-építés, de ez még nem.
Jól emlékszem, hogy a Mammutban van Minimax-üzlet?

Süti, köszönöm, holnap hívom őket isKép Mármint a Pólust...

Csi
Névtelen
 


Bigacsiga!
Mindjárt eldugulok..csak előtte megkérdezem, hogy a Tesco-ban kb. mennyibe kerülnek ezek?
És a Minimaxos Mézesmackó?

Apropó, mézes...Benéznél a kedvemért a karácsony...kézimunkás topikba?
Most dugulok elKép
Csi
Névtelen
 


Csi, nincs mit, megyek vmikor a Gulliverbe is, majd ott is megnézem!

Süti
 
 


Sziasztok!

A Figurix miben tér el a Coloramatól? Mennyivel nehezebb?
A Colorama nekünk megvan, a fiam 4,5 és már ugy is teljesen jól megy neki, ha mindkettöre kell figyelnie. Lehet, hogy továbbléphetnénk?

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Csi!

Az Árkádban is van Játéksziget játékbolt. Ha arra járok, benézek. Esteleg küldhetnél telefonszámot mailben és ha van, rádcsörgök és megveszem.

Magdi


Csi,
a tescocat is próbáld meg! A Corákban is nagy a lego választék!

De ha végképp nem kapsz és nem nagy doboz és az a vidék útbaesik hazafelé, és a pontos számát is megmondod, akor megpróbálok itt szerezni neked.
 
 


Csi,
tényleg, ha a száma megvan, akkor meg tudom nézni itt Bécsben - amúgy is időszerű lenne már benéznem egy-két játékboltba... -, és el is tudom küldeni valakivel Pestre!
Kíváncsi
 


A Colorama 3490.- Ft volt a Tescoban és kb. 4500 a játékboltban, amit még vettem az a Képkereső 4590.- Ft volt a játékboltban 5 fölött.

Láttam a Tescoban az a pókos társast is.
(Öt légy kerget egy pókot a pókhálóban ?) vagy fordítva, a pók kergeti a legyeket Kép)
Az sem volt nagyon húzos kb. 3 ezer.

A Mézesmackót a Duna Pazaban láttam ott kb. 3,5 volt.

A figurixban már három dologra kell figyelni.
Belül egy ábra, a háttér színe, a keret színe és az a verseny ki találja meg először.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sofka!

Igazad van, mindenki maga tudja az ő gyereke mennyit bír el. Kép))))

Az én kisebbik fiam is nagyon tud memeóriázni. Kép
Viszont annyira izgága, hogy a csirkés nem hatná őt meg.
Én csak azért írtam, hogy lehet, hogy azt még nem minden kisgyerek élvezné, főleg nem első társasjátéknak.

A csiga meg szerintem jó, mer megtanít a legegyszerübb szabályokra, de annyit nem ér az ára.

Csi van annyira ügyes, hogy maga összedobja tized anyyiért egy óra alatt. Legalábbis amiket én eddig láttam tőle... Kép))))

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tudtok olyan játékot, ami olyan mint egy hernyó kb 4m hosszú és keresztül kell mászni rajta. 1 éves fiamnak. Anyu látott ilyesmit, de látattlanba nem merem megvetetni vele mert 11eFt. Esetleg tudtok hasonlót olcsóbban? Annak is örülnék, ha valaki feltudna tenni képet róla.

KRiszta
Nyanya
 


Lányok!
Húúú, nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a segítségetKépKépKép
Most végül társas lesz a LEGO helyett. Pontosabban nővérem kérdezte, hogy mi lenne jó, és én abban tudtam csak segíteni neki, hogy elmondtam az elképzeléseimet, és egy konkrét üzlet címét, hogy ne kelljen futkosnia. Így viszont be tud menni társasért. Felírom neki, amiket mondtatok, és majd dönt. Én valahol elakadtam a Labirintusnál, és bevallom, unokahugaim sorra megvertek már kisded korukban, így nem is erőltettem a dolgotKép
Bele kell törődnöm, hogy most majd a négyévesem fog valamiben legyőzniKép

Kriszta!
Én a METRO katalógusában láttam ilyet, kicsi sátor is volt hozzá, abból jött ki a cső.

Csi
 
 


Sofka,
megvan a vonatkészlet! Holnap délután valszeg el tudom küldeni Pestre.
Kíváncsi
 


Kíváncsi, köszönöm. Majd írd meg, kivel kell felvennem a kapcsolatot. Micsoda konspiráció, mint a filmeken!

sofka
 
 


Sofka,
amúgy megvan még az etetőszéked?
 


Csi
köszi, megnézem. A mostani METRO újság meg van és talán a múltheti is. Remélem v.melyikben van.
Egyébként jónak látjátok ezt a játékot? Érdemes venni?
Kriszta
Nyanya
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: