Új privát üzeneted érkezett!

Csak kicsit vagyok szétesve, de gondolom, érthető volt, a képen a társasjáték láthatóKép
Csi
Névtelen
 


Csi!

Ha találsz alaplapot szóljál nekem is! Kép

Én már novenber óta nézem, de mindenhol csak utas van.
Van ám szürke is. Kép Az egyik 32-es a másik 48-as, ha jól emlékszem.


És aki még nem vett duplohoz valót. Vegyen ne sajnálja rá a pénzt. Az én gyerekeim azóta gyönyörűséges palotákat építenek. Kép
(Persze azért kis lapra is rá lehet építeni a duplot) Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Csí!

Klassz a farmos! Kép
Picit hasonlít a csirkésre, csak ott csirketolakat kell gyüjteni és tojások a memória lapok. Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Bigacsiga!
VAN ALAPLAP DUPLÓHOZ IS????
Jé. Az meg a kicsinek kelleneKép Azt hol vetted?
Nem lenne rossz nekem a LEGO útburkolatosa sem, de abból kevés két darab (CORAban most ezerhétszázvalamennyi) főleg akkor kevés, ha a házakat nem tudjuk mire stabilan megépíteniKép

Csi
Névtelen
 


Csi!

Nekünk van Duplos (ez nagyobb, mint a Legos), most karácsonyra is vettem, most pl. Auchanban )Csepel), de az előzőt Tescoban. 1800-1900 Ft körül volt, de lehet, hogy épp akciósan (korábban 2500 körüli árra emlékszem). Nekünk az építkezéshez nem nagyon jött be a rendes Legos utas alap, mert nem tartja annyira stabilan a Duplo kockákat, mint a Duplos.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


http://www.jatek-makett.hu/category.php?bid=2198L

3db színes építőlap
2198L

2 436 Ft

És van ebből is nagy négyzet alakú is, de az nem volt itt a katalógusban, de karácsonykor én láttam a metróba.

*****

http://www.jatek-makett.hu/category.php?bid=0626L

Nagy építőlap (48x48 fejes)
0628L

2 571 Ft

Zöld építőlap (32x32 fejes)
0626L

1 338 Ft

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Alaplapot láttam pár hete a brendonban. Kb 1900 Ft.
Névtelen
 


Pardon!
Olvastam az "alapos-tippeket", de elfelejtettem megköszönni.Kép
Anyagbeszerzők mozgósítvaKép
Csi
Névtelen
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap Tescoban jártam. Ha hiszitek, ha nem, tele volt tescos favonatokkal! Szezonvégi kiárusitás cimén, olyanok is, amiket frissiben itt nálunk nem is láttam. (volt 90-es nagykészlet is, meg kiegészitők is) Szóval aki jövőre is vonatot szeretne, érdemes most körülnézni!!!

Ildi

Ildi
 
 


Pildi!
Hol-hol-hol???? Melyik TESCOban?
vonatfüggőCsi
 
 


Csi!

Itt jártam a XVII kerületi (Pesti út) Tescoban, de lehet, hgoy máshol is bukkantak elő.

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!Nem tudjátok hol lehet régi fajtáju vödrös duplot kapni,vagy olyat amiben állatok és emberek vannak?
Csiga
 


Csiga!

Mesebarlang

Bp, József krt. 48
tel:334-2167

Bp, Alkotás u. 7/b.
tel: 214-8793

1072 Budapest,
Rákóczi út 10.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Köszi szépen Bigacsiga a címeket,holnap indulok is és megnézem.
 
 


Sziasztok!
Most vagyok favonat vásárlásban. Tudtok most valahol akciót?

Köszi
Zsunya

 
 


Sziasztok!
Jó régen nem írt ide senki. Gondoltam megosztom veletek a legújabb tapasztalatomat, hogy 7 hónapos Peti fiam mivel játszik a legjobban.
1. SZőnyegrojt.
2. Danon joghurt fedőpapírja. (lemosva és nyalva! Kép )
3. Karácsonyfára való boa, kis golyókból áll.
Jó, mi?

Mondjuk én szerencsés vagyok, szinte semmit sem vesz a szájába.
Pusz!
Andi
 
 


Szia Andi,

Mondhatnam azt is, hogy "Mondjuk én szerencsés vagyok, szinte semmit sem vesz a szájába."...még. KépKép

7 hosan az enyem se vett semmit a szajaba, bezzeg 1 evesen mar a jatszoter osszes kavicsat megkostolta. Kép
Gombóc
 
 


Akkor még reménykedem, mert már elegem van, hogy mindig tartani kell neki az őszibarackot! Kép
Üdv.
Andi
 
 


Lassan itt a Karacsony...

Beszti es persze barki, akinek van velemenye rolaKép,
Szerintetek egy ket es fel evesnek még erdemes duplot venni? Ugy, hogy van még egy fiu kisteso is?Kép A hagyomanyos meretu legohoz még kicsinek talalom Rekat, viszont megtetszettek ezek a Village-kiegeszitok.
 
 


Áfonya!

Szerintem érdemes.KépKép Nálunk Nátán már tavalyi ügyesen játszott velük, most már a nem Duplo Legoval is (persze neki van kitől ellesnie a használatátKép). Beni és Nátán együtt is eljátszanak.
A Lego Ville nekem is nagyon tetszik, főleg a házikó.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Na, epp ez a kerdes, hogy nem tul nagy a jatek, hogy mar esetleg eleg lenne a "nem Duplo" is?
 
 


Áfonya!

Nem. Ha nem lenne egy 5,5 évesem, nem vennék még másik Legot, csak Duplot (még lehet,hogy így is fogokKép). Csak Beni már kinőtt a Duplos korból (meg mi isKépKép), bár szokott vele játszani. Igazándiból ő pont a "kettő közötti" korban van. Szerintem ez sokaknak a dilemája, hogy ilyen "rövid" időre érdemes-e még Duplot venni, de ahol kisebb gyerek van, mint nálatok, ott biztosan nem vész kárba. Főleg mert ezek tényleg elnyűhetetlenek.
De ha dilemmázol: kapható a nagyobbaknak való Legoból is egész kicsi készlet (1-2 e Ft k.). Vegyél, nézd meg, mit csinál vele Réka. Ha pesti lennél (bár lehet, hogy nálatok is van valahol), akkor azt mondanám, hogy menj el olyan helyre, ahol van kirakva játékként (pl. tudom, hogy a III. ker. Bécsi úton lévő Stop Shop Kenguru Goldjában van olyan asztalka, ahol a gyerekek játszhatnak Legóval is, amíg a szülő vásárol). A másik lehetőség, hogy elmentek valaki oylan ismerőshöz, akiknél van...

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Áfonya, nálunk még a tízéves lányka is vidáman játszik a duploval, és ha vmi apróságot kapnak hozzá, hetekig tart az újdonság varázsa. (Kislegó a fiatalabb nemzedék miatt nincs jelen. Bár van, de nem szeretik különösebben.)
 
 


Áfonya!
Legoval nem lehet "nem szétszórósan" játszani szerintem. Kisfiad még legalább másfél évig ropogtatná...Kép
Enyémlány kedveli a fiamnak vett Legot, de csak a kevésbé jellemző dolgokat veszi ki belőle (emberkék+kellékek).
Duplot mindkettő szereti.
Melyik az a Village?

Lányok!
Emlékeztek arra, hogy egy éve itt kérdezősködtem a favonatról?
Mostanra a karácsonyival és a szül.nap-névnapi adagokkal együtt elég nagy készlet gyűlt össze. Vannak drágább darabok is a TESCO-s mellett (állomások, elemes kisvonat).
Nagyon jó választásnak bizonyult, mai napig nem vesztette el a varázsát, rendszeresen órákig építik együtt a gyerekek, a váltóknak köszönhetően nem is olyan egyszerű egy komplett pályát megépíteniKép
Idén is szeretném bővíteni a készletet karácsonykor, ezért, ha valaki lát a TESCOban favonatot, kérem, szóljon!

Köszi
Csi
 
 


Szia Csí!

A Tescos favonatra gondolsz? Az a zöld, ugye? Egész nyáron kerestem, a fiamnak egy ismerős kisfiúnál nagyon megtetszett. Most már van megint, legalábbis itt Miskolcon, de ezek egyformán szoktak lenni. Vannak kocsik, mindenféle sínek, váltók a nagy készletek mellett. Nagy is van háromféle. Most szeretnék én is venni.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Bocs. Természetesen a doboza zöld, nem a vonat.

B.

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Csi! MÁr megjelentek idén a tescoban a vonatok! (én kb egy hete voltam a xvii kerületiben, már voltak és azóta mástól is hallom.

Meg az ikeában az alapkészlet most 5 helyett 3 ezer ftért volt szombaton. (ezt nem tudom meddig volt-van akciós)

Ildi

Ildi
 
 


Huhúúha, futok, rohanok, köszönömKép
 
 


Ihhh, az IKEA-s vonat az uaz, mint a TESCO-s, amirol tavaly itt aradoztatok?! MErt en is voltam szombaton IKEA-ban es nezegettem is, milyen jok es olcsok is.... /es lattam sok hordozokendos, babas anyukat, még csodalkoztam is, mennyien vannak. Lehet, hogy ossze is futottunk?Kép/

Valaszokat koszi /Sofka, neked kulon isKép/, akkor lesz Duplo. A Village az Ville igazabol, csak en rosszul emlekeztem. Vagyis mar ott figyelmetlenul olvastam. Itt kezdodik:
http://www.lego.com/eng/preschool/products.asp?section=legoVille&prodID=4688

Es egy amator kerdes: ezeknek a Duploknak nincs valami "alapjuk"? MAr ugy ertem, hogy aljuk, amire ra kell rakni oket? Vagy az is valamelyik keszlet? Vagy a parketta?Kép

-Afonya
 
 


Áfonya!

Nem teljesen értem a kérdéstKép, de:
- a házféléknek (rendőrség, babaház, farm) van alja, amit adnak hozzá (azt értetted parkettának?)
ebben pl. a fehér lap benne van:
Kép

- külön is lehet kapni, talán kétfélét, ha jól emlékszem (nekünk legalábbis ilyenek vannak), az egyiket 3 db-osan árulják, a nagyobbat egyesével:
3 db-os:
Kép

nagy:
Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Ikeás, tescos, eichhorn meg mittudoménmégmilyennevű favonatok mind kompatibilisek egymással. Nem feltétlen tök ugyanazok, de összeépíthetők.

(Áfonya, nem tudom, még az is lehet, de nagyon sok kisgyerekes volt aznap. Én speciel nem kendővelKép)

Ildi

Ildi
 
 


Pildi,
nálam volt kendő Kép. igaz, a babakocsi kosarában Kép.
(hogy on is lekyek: nekünk ikeás és eichhorn van, abszolút jól egybeépíthető)

Zsóka
 
 


Zsóka, tudom, nem csak a bkocsiban volt, láttamKép
Ildi

Ildi
 
 


Jelentem: kifosztottunk két Tesco-tKép
Bevásároltam majd' az egész évre. Autóút-szett nem volt egy sem, a nagyokból csak a függőhidas volt már, azt meg nem vettük meg, csak hidat külön.
Vettünk alpesi szettet, az nagyon izgatKép
Meg egy csomó apró vackot is, volt, amit kétezerrel többért láttam a Brio-tól....

Mégeygszer köszi, LányokKép

Csi
 
 


Sziasztok!

Nem rég rendeltem gyermekemnek készségfejlesztő ügyességi építőjáékot(Kép,ez a neve).
Márka: GIGA, Törökszentmiklóson készítik. a legkisebbet vettem, ami 85 db-os és az autótól a várig mindenfélét lehet belőle csinálni, van hozzá leírás.Nagyalakú,ezért is vettem meg,mert a gyermek a kicsiket még nem tudja összerakni.
Ez könnyen összerakható, szétszedhető és 3700 Ft volt,ha jól emlékszem.Van egy közepes és egy nagyobb kivitelben az elemek számát tekintve.
Asszem a magyar könyvklub prospektusában is megrendelehtő...

Anyapoc

 
 


Anyapoc,
te honnan rendelted meg?
Köszi,
Kriszi
 
 


Kriszi!

Hozzánk a suliba hoz egy terjesztő mindig könyveket,katalógusokat,meg egyebekeket és ezen keresztül.Ha jól emlékszem,ez a magyar könyvklub katalógusában volt benne,de ha gondolod,megírom a cég címét és telszámát és ott biztosan megmondják,hol lehet kapni.De majd csak otthonról,mert itt nem tudomKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Anyapoc,
köszi, de elvileg tagja vagyok a Könyvklubnak, és előbb-utóbb majdcsak szerzek egy katalógust...csak reméltem, hogy tudsz egy gyorsabb utat Kép
Üdv
Kriszi
 
 


Anyapoc!

Engem is érdekelne ez a játék.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Kriszi

Hát,sajnos nem,de a cég számát meg tudom adni,az a leggyorsabbKép!

Betti

Este feldobom a címet és a számot,meg talán egy képet is tudok róla,ok?

Anyapoc

 
 


Anyapoc!

Köszi, várom! A leírásod alapján nekem nagyon tetszik.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Betti

bocs,teganp nem tudtam este feltenni,mert nagyon későn értünk haza,de ma megpróbálom!
Előbb utóbb ideérek veleKépKépKép!

Anypaoc

 
 


Anyapoc!

Nem számítKép Én egy pár éve már nem rohanok sehova és teljes időtlenségben élekKép.
Ha veszek, úgyis csak majd Karácsonyra.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Anyapoc!

Várlak ideKépKépKép!

B.

Betti
KépKép
KépKép
 
 


helo leavagyok nemtaláloma játékokat hatudjátok hogyhol van akorirjatok
 
 


Sziasztok!

Már olyan régen jártam erre, hogy a jelszavam is elfelejtettem!


Csí, nálunk is a favonat bővítése megy, de mondd már meg, hogy elemes mozdonyt hol lehet venni hozzá? Bármilyet, mert ezt várja a Jézuskától! A Brio-nak van?

Magdi
 
 


Szia Magdi!

Nálunk a Tescos favonat elemes mozdonya megy már egy éve. Teljesen hibátlanul működik, pedig nyúzatva van rendesen. Most láttam a karácsonyi katalógusban nagyon olcsón. Szerintem érdemesebb, mint a brio, mert az ugyanaz, csak sokkal drágábban.

Üdv Beszti!

Mia
mia
 
 


Szia, Mia!

Én csak örülök, ha van a Tesconak is,de még nem találkoztam vele. Sajnos. A Brioé iszonyatosan drága, 5-8 ezer forint. Ha vmelyik Tescoban láttok, szóljatok!


Magdi
 
 


Mikulás előtt volt... (elemes favonat)
Én is vettem. Amint hazaértem mint egy gyerek rögtön kibontottam, mert nem akartam elhinni, hogy 1200-ért működni is fog. És láss csodát.
A fiaim nem tudtak vele betelni. Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Eichhorn elemes favonat a Baross utcai Fakopáncsban tavaly 2800 (kisebb), illetve 5600 (a nagyobb) volt, ha jól emlékszem, külön, készletben meg 10ezer körül, nyolcas pályával.
Tescós valóban volt egy pár hete, mi is vettünk. De egyelőre kibírtuk, hogy nem bontjuk ki, csak a fa alatt Kép
Klára
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: