Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudtam felrakni, egy képet sem pedig megtűzdeltem az irományomat rendesen.
Nemtudom mivan most ezzel a portállal a betűk is olyan furcsák!!!
Nálatok is????
Pedig ugyanúgy csináltam mindent mint anno!!!
Sziasztok:
Era
 
 


Sziasztok!

Neked Era75 külön üdvözlet,gyere máskor is! Kép

Hát én is rég voltam erre. Kép3 hétig nem volt monitorunk,tegnap lett kész.

Csengő,még mindíg várom,hogy írj! Kép

Na,nézzük,megy-e kép is a szöveggel?

Kép
 
 


Sziasztok!

Edita!
Köszi az üdvözléstKép

Karácsonyi képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Egyenlőre ennyi, majd még jövök!

Sziasztok!

Era

Era
Kép
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!

Gyűjtöttem egy pár Mikulásos és Karácsonyi képet.
Küldöm Nektek szerettel!!!Kép
Erika

Kép Kép




Kép Kép

Kép Kép


Kép Kép
 
 


<!--attachment: FW___SEASONS_GREETINGS-136252.unk*attachment_icon.gif*message/rfc822*250.2*H%f3ember*FW_++SEASONS+GREETINGS%2eeml --><center><pre>
KépHóember
FW_ SEASONS GREETINGS.eml (250.2 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
 
 


SOS! Nem sikerült elküldenem. Hogyan tudnám?

Kép
 
 


Szia Móni!!
E-mailből akartad átküldeni???
Úgy értem ezt a képet e-mailben kaptad??
Ha igen akkor szerintem elkéne mentened a dokumentok közé és onnan megpróbálni ide felrakni.
Ha válaszolsz és vannak kérdéseid segítünk Neked.
Igaz Lányok?
Era
 
 


Szia Csengő!

A képet e-mailben kaptam és elmentettem a dokumentumok közé. Onnan próbáltam ide felrakni, mely nem sikerült.
Köszi, hogy ilyen segítőkész vagy.
Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Most találtam rá erre az oldalra és lenne egy kérdésem .
Bedoli!

A színes betqk nekem sehogy nem jönnek össze.Pontosabban színes lesz csak az elején és a végén ott maradnak a jelek }{stb.Mit csinálok rosszul?

Köszike!
Üdv mindenkinek!
Theo
 
 


Sziasztok!

Móni!
A feltöltendő képnek jpg kiterjesztésűnek kell lennie. Van méretkorlát is.

Theo!
Én most kipróbáltam a színes betűket. Nem raktam szóközt sehova, így nem voltak ott azok a jelek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Sziasztok!
Era

Era
Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Móni!

Ez volt az?
Jó!!!!!KépKépKép

Era

Era
Kép
 
 


Era!

Igen ez. Hogy hogyan sikerült azt nem tudom. Gondolkodtam rajta, hogy felrakjam-e, mert ilyen jellegű képet nem nagyon látok. Majd ha még találok valami jót próbálkozom.

Móni

Kép
 
 


`<font color="0000ff">`{

Era75!

köszi a segítséget de látod nekem most is ott vannak.Ennyire béna lennék??!!ÁÁÁÁ!!Mi a fenét rontok el?

Köszi
Üdv:TheoKép`</font>
 
 


Sziasztok!

Móni!
Szerintem ez még annyira nem durva képKép

Theo!
Én így csináltam:
\ a szín neve { szöveg } Mindez szóköz nélkül.
De szerintem nem zavaró, ha ott az a kis jelKép

Kép
Kép
Kép

Era

Era
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Ezúton szeretnék mindenkinek békés ünnepeket kívánni.



Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


<font color="ff0000">Era 75!
Köszi szépen sikrült végre!!!

Üdv:Theo</font>Kép
 
 


<font size="+1"><font color="ff0000">Sziasztok Lányok!!
Mindenkinek nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog Újévet kívánok!!!</font></font>
KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Kép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Kívánok mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt, szeretetben, gyertyafényben eltöltött estéket!

Kép

EraKép

Era
Kép
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre,s látom,hogy van élet!Hurrá! Kép

Már lassan vége a Karácsonynak,de azért én is kívánok mindenkinek minden szépet és jót!

Puszi: Edit
Kép
 
 


<font color="0000ff">Kép Sziasztok Lányok! Kép

Én is nagyon kellemes ünnepeket Kép és

Boldog Új Évet
Kép kívánok mindenkinek! Kép Kép


Sziszike Kép</font>


Kép

 
 
 
 
 


Sziasztok


Kép Én is Boldog Újévet Kép kívánok Mindenkinek!

Kép


KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Kívánom ,hogy a 2005-ös év mindannyiunknak egészségben szeretetben,boldogságban teljék! Kép

Üdv. Edit


Kép
 
 


Kép Kép
 
 


Sziasztok!
Elindult Marcika oldalán a fórum! Látogassatok el hozzánk!http://gportal.hu/portal/marcika
Üdv:edynkaa



Kép
 
 


sziasztok!Még az archívumban láttam két címet,ahonnan le lehet tölteni a két programot.Azt hiszem Bigacsiga írása volt.Megcsináltam,nagyon aranyosra sikerültek így az emailjeim,de mikor másnap bekapcsoltam a gépemet,már nem volt ott az outlookomon felül,teljesen eltűnt.Azóta hiába keresem,nincs sehol,és letölteni sem tudom újra,mert már nem az az oldal jön be,ahonnan letöltöttem.Tehát valószínűleg valahol a gépemen van letöltve,csak én bénázok és nem találom,vagy csak elnyomtam valamit az outlookban,és ezért nincs meg az a sáv fölül,ahonnan eddig rákattintottam?Nem értek annyira hozzá,aki tud az segítsen!
Köszi:Kitti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Szia Kitti!Kép

Megoldódott már a problémád?

Többiek,merre jártok?

Üdv.Edit

Kép
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók a gifek én is teszek fel egy párat.KépÜdv.Dia
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég jártam erre, de most hoztam egy pár képetKép
Vegyes, már karácsonyi is van benne:
Kép
Kép
Kép
<!--attachment: n_vtelen2-292690.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*66.5**n%e9vtelen2%2ebmp --><center><pre>
Kép
névtelen2.bmp (66.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
Kép
Kép
Kép

Majd még jövök.......

Era

Era
Kép
 
 


Sziasztok!
Nagyon tesztettek, nekem is van egy kisebb "gyűjteményem" egy kettő belőle, remélem nem ismételek senkit!

KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép

Zsebi

Zsebi
Kép


Sziasztok,bekukk.KépKép
 
 


Edita!
Végre valaki benézett ide. Úgy sajnálom. hogy ez a topik "haldoklik" én személy szerint imádom ezeket a figurákat és gyűjtöm őket nagy erőkkel! Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép


Sziasztok!
Az örökbefogadó szülők nevében szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy szuper koncertet, ha tudjátok, terjesszétek és gyertek el! KÖSZI!!!
&#8222;Muzsikával az újszülöttekért!&#8221;


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek&#8230;

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért&#8230;
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

&#8222;A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!&#8221;


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy csak így ismeretlenül, de nagyon tetszenek a gifek.
Én most próbálkozom fele mégcsak, de nekem nem sikerül, először csak állókép-ként tudom elmenteni, nem animáltak, stb.
Arról nem is beszélve, hogy hogyan rakjátok mondjuk ide a babanetre őket?
Tudnátok nekem segíteni.
Előre is köszönöm!

Üdv: kuha

Kép
 
 


Szia Kuha!

Megpróbálok segíteni, remélem sikerül.
Ha megtaláltat a gifet amit szeretnél feltölteni, előszőr jobb egérgombbal a képet mentsd el egy mappába. Majd a melléklet feltöltése gombra kattintva a tallózás gombbal kikeresed az elmentett giffet és feltöltöd az oldalra.
Remélem érthető voltam.
Jó próbálkozást!

Üdv: Móni


Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Móni!

Köszönöm szépen, most megpróbálom, remélem, sikerül:


<!--attachment: nevet_l_lufik-340036.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*37.1**nevet%f5l+lufik%2ebmp --><center><pre>
Kép
nevetől lufik.bmp (37.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
 
 


Ez lett belőle Kép

Mit csináltam rosszul? MErt abból a mappából csatoltam ide, amibe elmentettem, úgy, ahogy Te mondat.
Nagyon bénázok...

Kép
 
 


Szia Kuha!

Próbálkozzál nyugodtan, egyszer csak sikerülni fog. Az elsővel én is ugyanúgy jártam, mint Te. Pontosan így töltöttem fel.
Megpróbálom részletesebben leírni hátha sikerül értetőbb lennem.
A gépeden hozzál létre egy mappát pl
giffek névre. A feltöltendő giffre, képre ( amit valahol találtál) jobb egér gombbal kattints rá, és a mentés más néven sorra kattints. Ekkor felhoz egy táblázatot az összes mappával ami a gépeden található. Itt keresd meg az újonnan létrehozott giffek mappát és a mentés gombal mentsd el a mappába a képet.
Utánna belépsz ebbe a topicba és rákattintasz a jelszó alatt található mellékletek feltöltésére. Ekkor behoz egy háttértáblát ahol a fájl feltöltéséhez nyomd meg a "Tallózás" gombot: alatt található tallózásra rákattintva megeresed a gépeden található giffek mappát, rákattintasz 2* és előjön az elmentett kép, amire egyszer rákattintasz és a fáljnévnél megjelenik a kép neve. Ekkor a megnyitás gombra kattintasz, majd a háttértábla alján található feltöltés gombra. Ha sikerült akkor egy üzenetet ír ki, hogy jól feltöltötted a képet. Ha minden jó, akkor megjelenik egy hosszabb szöveg a küldés mezőben ( ide szoktad írni a leveleket). Majd a nézet/Küldés gombra kattintva megnézheted a képet, hogy sikerült a feltöltésed. Ha minden ok, akkor elküldheted élesben.
Amúgy nagyon édes a kisfiad, apukája le sem tagadhatná. Olyan, mintha klónozták volna a párodat. ( Kútvölgyis oldalt szoktam olvasgatni).
További jó próbálkozást!

Üdv: KépKépKépKép

Kép
 
 


Móni!

Köszönöm a dícséretet, ti is nagyon helyesek vagytok a kisfiaddal! Kép

Továbbra is bénázom. Lehet, hogy ott van valami probléma, amikor elmentem magamnak a mappámba a gifeket. Ugyanis mentés előtt, ott, hogy a "fájl típusa", ott csak az van, bitkép (*bmp). Vagyis a típusnál nem tudom beállítani, hogy (*gif, *jgp) stb.
Nem lehet, hogy ez a baj?

Ne haragudj, hogy ennyit zaklatlak, de nagyon megteetszettek ezek a gifek, és nagyon szeretném, ha én is tudnám használni... Kép

Kép
 
 


Szia!

Úgy tudom, hogy jpg-nek kell lennie. De nekem volt olyan is amikor Windows Bitmap kép szerepelt a fálj típusában. Még úgy tudom, hogy méret korlátok is vannak. Ha megpróbálnád lekicsinyíteni???
Annyira én sem értek hozzá. De ha gondolod küld át e-mail-ben és megnézem. (lehet, hogy már csak holnap este tudom megnézni munka után).
Címem: l.moni74@freemail.hu
Nyugodtan kérdezz, de hátha közben valaki nagyobb tudású jobban tud majd segíteni.

Üdv: Móni

Kép
 
 


Móni!

Látod ezt?
Kép

De tudod hogyan sikerült? Hogy nem a "kép mentése másnéven"-re kattintottam, hanem a "kép küldése levélben"-re, elküldtem az e-mail címemre, és onnan mentettem le a mappába.
Érdekes, így sikerült.
Egy kicsit macerás, de azért a másik verziót sem adom fel.

Már csak azt szeretném megkérdezni, hogy ezeket a betűseket hol tudom gyártani?

Kép
 
 


Szia Kuha!

Gratulálok a sikerhez! Nagyon aranyos. Úgy látszik mindenkinek másképpen sikerül (csak rá kell jönni hogyan), de a végeredmény a fontos.
Betűket pl. itt is, találhatsz és még sok ehhez a témához kapcsolódó oldalon.
http://www.incredimail.com/english/gallery.asp?typeId=2
Küldök egy kis meleget ebben a hidegben.

Kép

További sikeres próbálkozást!

Üdv:

KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia Kuha!

Gratulálok a sikerhez! Nagyon aranyos. Úgy látszik mindenkinek másképpen sikerül (csak rá kell jönni hogyan), de a végeredmény a fontos.
Betűket pl. itt is, találhatsz és még sok ehhez a témához kapcsolódó oldalon.
http://www.incredimail.com/english/gallery.asp?typeId=2
Küldök egy kis meleget ebben a hidegben.


Kép


További sikeres próbálkozást!

Üdv:

KépKépKépKép

Kép
 
 


Bocsi de kétszer ment el.

Móni

Kép
 
 


Szia Móni!

Nagyon köszönöm a sok-sok segítséget! Bár még nem vagyok olyan profi, mint Te, azért igyekszem!

kuha

Kép
 
 


Szia Kuha!

Kép

Én sem vagyok profi, csak rámragadtak-ragadnak a dolgok innen-onnan.



Kép

Üdv: Móni

Kép
 
 


Sziasztok!
Én is imádom az ilyen figurákat!
Kuha! Szuper az a hely amit feltettél. Kép

Kép Mentem pihenni!

Zsebi

Zsebi
Kép


Sziasztok!

Rég, nem írt ide senki!
Én is imádom ezeket a gifeket,rakok fel pár kedvencet.

KépKépKép
KépKépKép
KépKép
Üdv mindenkinek:DIADORA
 
 


Szia Mindenki!

Ilyeneket találtam:
Kép

Kép Kép

 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: