Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szeretém megkérdezni, hogy tudtok-e ajánlani Mikulást. Egy baráti társaság szeretne a 10-12 gyermekének rendelni. Idáig egy 6.000 Ft-os ajánlatot kaptunk. Ez kb. 10 perc közremüködést jelent. Mi vesszük az ajándékokat is ez az összeg mellett.

Köszi

Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Andi2!

A karácsonyos topicban ajánlotta Lencsi az egyik ismerösét, aki 1.500.-Ft-ért vállalja. Nézz utána ott!

Szia : Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Én a tegnapi metróba olvvastam ezt:

Mikulás házhoz jön:
269-2789
[url=http://www.cafeconcert.hu" TARGET="_top]http://www.cafeconcert.hu[/url]

Ha nem jön be légyszíves ne engem szidj!!!
bigacsiga
 

 
 

Andi2 Szia!
Az én apósom(aki mellesleg szinész),õ is vállal.van csodajó jelmeze és már több helyre jár,orvosi rendelõbe (Farkasrét)szinészcsemetékhez.Kb.3000-ért elvállalja,de profi.
ha érdekel:06-20/3503835
Giti
Gitike
 


Sziasztok!

Én csak egy személyes tapasztalatomat szeretném megosztani veletek Mikulás témában. Gyerekkoromban egészen addig hittem a Mikulásban, amíg a Mikulás eljött hozzánk. Ezzel még nem is lett volna baj. Az ölébe ültetett, beszélgetett velem, megkérte, hogy énekeljek neki. Eddig is rendben volt minden. A gond akkor kezdõdött amikor jóhiszemûen adott egy zöld, kerek, mentolos rágót (amit persze, rögtön meg is kóstoltam). Én innentõl kezdve csak arra figyeltem, hogy úgy tudjam a számban tartani a rágót, hogy ne nagyon érjen a nyelvemhez. (UTÁLTAM a mentolost) Közben pedig azon gondolkodtam, hogy õ nem is a Mikulás! Itt engem átvernek, hiszen ha õ a Mikulás lenne tudná, hogy én az ilyen rágót nem is szeretem. Ekkor kb. 5 éves voltam és azóta nem hiszem a Mikulást. Sajnos. Pedig a szüleim jót akartak.
Mindezt, csak azért írtam le, hogy érzékeltessem milyen fontos, hogy ha már Mikulást hívunk a gyereknek, (aminek bizonyára örül, én is örültem) ismerje is õt. Érdemes elõtte kicsit beszélgetni, a gyerek szokásairól és tulajdonságairól. Már amennyiben fontos, hogy ne csak élvezze, hogy nála van a Mikulás, hanem higgye is.
Igazi, kedves és jóságos Mikulást kívánok kicsiknek és nagyoknak (is)!

Prü
prü (prü)
 


Mindenkinek köszi!

Andi2
andrea (andrea)
 


Sziasztok!

Akit érdekel, olvassa el, akit nem annak nem muszály.
Újpalotán téptem le:

06-20/476-7724

Üdv Atiapuka
atiapuka
 


Sziaszok!

Minden kedves Babanettes babának és gyereknek sok-sok ajándékkalteli csizmát kivánok

Egy mikulásanya
Mikulásanya
 


Az Újpesten a Nádor u. 1. sz. alatt lehet "igényelni" Mikulást. A tel. számot sajna nem tudom.
Üdv. Chris
Chris
 


Sziasztok!

Iden szeretnenk a barati korunk gyerekeinek Mikulas bulit szervezni. Csak valami kis osszejovetelt valamelyikunk lakasaban (valoszinuleg Budan).
Tudna valaki jo es olcso hazhozjovo Mikulast javasolni? A gyerekek 6 hetestol lesznek 6 evesig vegyesen.

Koszi,
Gombóc
 
 


2008-ban is

Mikulás házhoz megy Cegléd és környékén. :)

írj privit
 


Egy felejthetetlen élmény gyermekének 2015-ben is.
Mikulás titkai otthonából, a játékgyárból, és a manóiról
Igazi élmény kicsiknek, nagyoknak, szülőknek, barátoknak.
Magyarországon a legolcsóbban profi műsorral, fotóssal, ajándékkal !!! és a varázslattal ,titkokkal az északi sarkról.
Eljött ismét december 6.-a, amikor a Mikulás ajándékot hoz a gyermekeknek. Ilyenkor minden a gyermekek körül forog, hiszen mindenkinek a gyermeke a legfontosabb. Ha ön valami különlegeset szeretne adni gyermekének, akkor mi tudjuk a megoldást!
20 perces interaktív játékos müsor,ajándékcsomaggal ( MILKA )
További információ :
www.mikulasrendeles.com, info@mikulasrendeles.com, tel: 06-70-940-9499


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron