Új privát üzeneted érkezett!

Az otthoni sterilizálást nagyon megkönnyíti a Chicco hidegsterilizáló folyadék. Az Andrássy út 13-ban lehet kapni, nem is vészes az ára, nagyon könnyû és egyszerû használni. Viszont nem kell fõzni a cumisüveget stb.
Névtelen
 


Nem csak ott hhanem a Kaiser-s üzleteiben is,és nem újj a dolog és már 9 évvel ezelõtt is használtam
Névtelen
 


Tobb helyen is lehet, kapni, pl. Tesco vagy Brendon. Nagy hatranya viszont hogy a latex cumikat nagyon hamar, 3-4 hasznalat utan ragacsossa teszi. Lehet, hogy a Chicco cumit nem, de en mast hasznaltam.
Névtelen
 

 
 

Nagyon jó lenne, ha nem kellene állandóan itt olvasgatnunk ezeket a magánközleményeknek álcázott reklámokat!

Amúgy pedig a Neogranomrmon tabletta nagyon jól fertõtlenít. És attól tartok, olcsóbb is.

Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsóka!

Neomagnol tablettára gondoltál ugye? Vagy már Neogranormonból tabletta is van?

Ildi
PIldi (pildi)
 


Bocs en nem reklamnak szantam.
norcsa (norcsa)
 


Ildi, igazad van, a Neomagnolra gondoltam...

Norcsa, akkor viszont bocsánatot kérek.
Kép
Viszont szvsz a Neomagnol akkor is olcsóbb,legalább ezt is megismerik a leendõ maák. Nem feltétlen a márkás cucc a jobb... (Ezzel nem azt mondom, hogy nem jó!)
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!

Zsóka

Nem tudom jársz e erre, de végeztem egy kis számolást.
1 liter fertõtlenítõ folyadékra:
a Neomagnol 253.- Ft-ra jön ki, míg a Chicco 40.- Ft-ra. Más fertõtlenítõket is kipróbáltam, de még mindig a Chicco mutatkozott a legolcsóbbnak.
Sõt a Neomagnol után (természetesen minden fertõtlenítõ után alaposan tiszta vízzel lemosva a fertõtlenítendõ tárgy) iszonyú büdös marad.

Ja, ez nem alcázott reklám. Csak gyakorló mami vagyok.

Üdv, Phaedra
Phaedra
 


Nekem van egy nagyon jó Tefal elektromos sterilizáló készülékem,nálunk nagyon bevált.Késõbb ételek párolására is alkalmas , vannak hozzá bébireceptek is.
Ha valakit érdekel eladnám, mert mi már nem használjuk.
lorena@levele.hu
Horváth Éva
Névtelen
 


Sziasztok!
Ez itt nem a reklám helye, de tényleg a Chicco jön ki olcsóbban és jó az illata. Nekem 27 hónapos a fiam és még mindig van egy kicsi az üveg alján, amit születésekor vettem.
Vera
dvera
 


Szerintem egy fazék forgyogó viz tökéletesen megteszi, a 12 éves gyerekem és a most 20 hónapos fiam-nál ezt alkalmaztam olcsó és tökéletes. Semmi bajuk.
 
 


Zizsa!
Persze, ráadásul annak nincs mellékíze, csak csúnya lesz tõle amit kifõzöl.Bár mostanában hallottam, hogy ha egy evõkanál citromlét teszel a vízbe akkor az megoldja.
Vera
dvera
 


Én citromsavat szoktam bele tenni,és se vízkõ meg se semmiKép
A 100gr kb 80ft a gyógyszertárban.
És nagyon sokáig elégKép
 


A baj az a forró vízzel, hogy vannak cuccok, amik alacsonyabb fokon kezdenek olvadni. Azokat sajna nem lehet kifõzni. (Egyébként én is kifõztem, amit lehetett.)
Ildi

Ildi
 
 


Valóban nincs mellékíze és tényleg, valóban matt lett a színe, de én azt hiszem a célnak tökéletesen megfelelt.
Zizsa
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: