Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudni szeretném, hogy a talán Balla-balla névre hallgató, ajtókeretre felszerelhetõ rugós hintát max. mekkora gyerek használhatja? Súly, magasság, ilyesmi...

Van valakinek eladó esetleg? Mibe kerül?

Köszi:
Eszter
RebekAnna
 


Szia!
A miénk addig tudta használni amíg elindult. 1 évesen. Utána utálta Kép De jóval nagyobb babák is beleférnek és szerintem a súly az ajtótól is függ, mert maga a szerkezet meglehetõsen erõs. Pontos súlyra nem emlékszem.
Az ára a boltban 12 000 volt. A Babaruhabörzén 8000-ért láttam, 2 helyen is.
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Köszi, Malacka!
Még csak annyit, hogy lehet-e állítani a magasságát, úgy értem, ha nagyobb gyerek ülne bele, és leérne a lába, de nem akarom... húúúúúúúú, de bonyolult vagyok ma reggel!

Szóval köszi még egyszer:
Eszter
RebekAnna
 

 
 

Szia Eszter!
Lehet!(de szerintem max.2évesig jó....ha vékony a gyerek...)(azt hiszem,úgyis van ráírva 5-tõl13-kgig...)
Az én fiamnak sem volt már kényelmes 15 hónapos kora körül,ezért eladtuk.Ilyenkor már jobb egy sima hinta.
Eszter:-))
Geszter
 


Sziasztok!
Nekünk is van ilyen ugrálo. de ez nem igazán hinta, ha jol emlékszem, akkor rá is van írva, hogy hintának nem használhato. ez a balla-balla 10kiloig jo elvileg, de nalunk használja néha a 15 kilos, 3 éves lányom is
Mea
Mea
 


Sziasztok!
Az enyém nem balla-balla (ezekszerint),mert az hinta is...(az egész repülõgép formájú,piros,mi csak hintának használtuk/és nincs is ráírva,hogy nem szabad,sõt...)
A Mária nagykerben (Visegrádi u.)6000 Ft-körül van..
Eszter
Geszter
 


Köszi a válaszokat, asszem kinõttünk belõle. Kép
Eszter
RebekAnna
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron