Új privát üzeneted érkezett!

Ha van olyan, aki a közelmúltban szült a BM Központi Kórházban, kérem írja meg a tapasztalatait és azt, hogy kinél szült. Én 1993-ban születem a Domokos főorvosnál, de az már rég volt, és érdekelne, hogy most milyen a szülészet.
Előre is köszi. Andi
E-mail címem: attrax@freemail.hu
andi (andi)
 


Szia Andi!
Az Anyaság részben van egy BM kórház csevegö, biztos találsz hasznos információt.
Üdv
Névtelen
 


Szia Andi!

Irj az Anyaság részben a BM kórházban szültem c. topicban, kérdezz bátran mi érdekel, az ott levelezõk biztos fognak válaszolni.

Szia!
Névtelen
 

 
 

HahÓ!

Milyenek a Máv Kórházas tapasztalataitok?

Bubu
Névtelen
 


Szia Bubu!
Bocs hogy közbefecsegek, de szerintem nézd meg a Máv kórházzal kapcsolatos topicot! Kép

Szia: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


miért akaják megszüntetni a MÁV kórházban a gyerekosztályt ?
Névtelen
 


valami marha határozhatott igy, nem tudja mirõl van szó, szakmailag megalapozatlan egy ilyen döntés
Névtelen
 


sajnos a marha célt ért, bár nem teljesen. Szerencsére az asszonyok összefoktak, hogy egy rossz döntés ne születhessen meg.
Névtelen
 


a marha nemcsak marha, de egy nagy fasz is !
Névtelen
 


Üdvözletem!

Szeretnék sürgõs segítséget kérni. Meg tudná nekem mondani vki, hogy mi az a pulmonális stenosis? Elõre is köszönöm,ha lehet a választ a yaris2@freemail.hu-ra írd már meg.Minden jót:Ildi
Névtelen
 


A MÁV Kórházban még most sem müködik a gyerekosztály. A megbizott kórház igazgató mostanában másról töri a fejét. Azt gondolják sokan, hogy az egész kórházat privatizálni akarják. Ezt az igazgatót el kellene küldeni.
Névtelen
 


A legujabb esemény: Kollár nevü igazgató szerencsére nem nyert az igazgatói pályázaton, igy 10 hónapos tevékenysége végetért, sok eredményt nem hozott, ugy látszik a csepeli kórházban töltött ideje nem volt jó ajánló, ott ugyanis kb 300millió adósságot csinált. Mindegy most az uj vezetés majd kitalál valamit. Az ujszülött és intenziv ujszülött müködik, itt végre egy rendes doktornõt biztak meg a vezetéssel.
Névtelen
 


sziasztok
Majusban fogok szulni a budai honved korhazban, Dr. Turi Peternel akinek egyebkent maganrendeloje van csak itt berel helyet. Szult mar valaki nala?
koszi
 


Beata,
kattints ide, es a Budai Honvéd Kórház topicban talalod magad, sok friss hozzaszolas kozepebenKép
Névtelen
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron