Új privát üzeneted érkezett!

Akkor kezdem azzal,hogy a fiam egyszerû fehér kis vászonkalapját hogyan díszítettem keresztöltésselKép

Kép

 
 


Aztán itt van egy maci keretben,ami ajándékba készült.

Kép

 
 


Aztán néhány aranyos minta:

Kép
Kép
Kép

 
 

 
 

Ez az eredeti kép:
Kép

Ezt pedig már én készítettem, és még a keretezés elõtt fotóztam le (azóta kapott keretet is):
Kép
 
 


Kép

Kép

Ez a kedvencem, és gyûjtöm az erõt az elkészítéséhez:
Kép

Kép
 
 


az a havas vmi gyönyörû!Megvárom,míg elkészíted,hogy ép ésszel ki lehet-e bírniKép!

 
 


akkor néhány leszámolható minta kicsinyített képe:

Kép

Kép

Kép

Kép

 
 


Anyapoc,
az utsó macis mintáját kérlek, küldd el nekem!Kép

Szila
 
 


Szila!
A téli képeket (a kedvencedet) elküldenéd nekem?
Köszi
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok!
Megpróbálok feltenni egy-két képet.
Ez a Keresztöltés mintája volt, ezt csak a keret miatt, egyszerû karton.
Kép
 
 


eztpedig anyósom huga csinálta Rékának karácsonyra:

Kép
 
 


Anyapoc!

Légyszíves küldd el nekem a mézes csupros macis képet, leírását! Nagyon aranyos. A fiamnak kéne valami macis képet hímeznem karácsonyra.

Köszönöm előre is!
Zsuzsa

 
 


Kép Kép

Kép Kép

Kép KépKépKépKépKépKépKép

 
 


Bocs,hogy ilyen lett,de belebonyolódtam az új rendszerbe.Akövetkező jobb lesz,ígérem.Kép

 
 


Anyapoc!
Köszi, csupros macit, megkaptam, nagyon aranyos. Teljesen bevagyok sózva a macis képektől. Kérem szépen ezeket is, amiket most felraktál. VAn hozzájuk leszánolható rajz is? Ha nem, az se baj, valahogy majd megoldom.KépKépKép

Köszi! Zsuzsa

 
 


Kép

 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


KépKép
 
 


ezeket a DMC lapján találtam,de még nincsenek letöltve.

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

 
 


Egy mobiltok:Kép

és egy újszülött-köszöntő:Kép

azzal a keretezési módszerrel, amit leírtam.

Cili
Cili
 


A férjem szerint kicsit agresszív vagyok ekkora képekkel... pedig nem tehetek róla, így sikerült. De legalább jól látható a keret...

Cili
Cili
 


Ez pedig egy falvédő, ami azért érdekes, mert ha megfigyelitek, a keretben ugyanolyan figurák vannak, mint a hímzett képeken. A hímzett képek pedig mind-mind zsebek.
A tisztesség megkívánja, hogy elmondjam: én csak a varrást csináltam, a hímzést az az anyuka, aki a kislányának kérte. A minták egyébként egy francia Marianne újságból vannak. És szerintem kész csoda, hogy a francia újságban a leszámolható képek egyeznek a Magyarországon kapható méteráruval...

Kép

Cili
Cili
 


Cili!

Ha megírod a címed,elküldöm neked azt a programot CD-n,amivel tudsz képet kicsinyíteni!!!!

Anyapoc

Egyébként szuperek a cuccok!Majd írok,ha végre megkreáltam ám a mobiltartót én is!Mert az nagyon tetszik!!!

 
 


Még mobiltokok:
Kép

és most készült el Barna tornazsákja, most megy elsőbe:
Kép
Cili
 


föld:
Kép

falvédő:Kép

 
 


Sziasztok!Kép

Akkor itt van az én két legutóbbi munkám is. Az első nászajándéknak készültKép.

Michael Powell - Szélmalom
Kép

Párna Hangának
Kép

Szila
 
 


SzilaKép

Ez jó,tetszik nagyonKépUgyanazt csináltuk,mi?Kép

 
 


Még egy falvédő:
(a hímzett képek szintén zsebek)

Cili

Kép
Cili
 


Sziasztok!
Először járok itt, és nagyon tetszik mindegyik kép! Ahogy elnéztem őket, be kell látnom, én még nagyon kezdő vagyok, bár már kétszer is megcsináltam a Burda Keresztöltés 15/95-ös számából a macis magasságmércét (egyet a keresztfiaméknak, egyet a lányomnak), ugyanebből a mézes-macis képet is. Vannak más műveim is, de azok egyszerűbbek, kivéve egy cirmos cicás kép. Sajnos képet küldeni nem tudok, mert nincs szkennerünk.
Kérdésem:
Hol lehet hozzájutni ennek az újságnak a további számaihoz?

Szila!
Teljesen elájultam két képedtől! Kép
A "Baba-mamás"-tól (jún. 18. 13:57) és Michael Powell Szélmalmosától!
Honnan lehet megszerezni ezeknek a leszámolható mintáját?
A malmos mekkora?
A még csak papíron lévő új házunkba szeretnék egy nagyon szép faliszőnyeget. Addigra talán elkészülök a kiválasztott darabbal, mire felépül a házunk!Kép
Márti
 


Márti,
köszi a gratulát, a Baba-mamás csak minta, azt nem csináltam meg, viszont a Szélmalmot meg párnát igenKép!

A mintát már el is küldtem neked (a szélmalmost)Kép, a baba-mamás is kell?Kép Michael Powell Szélmalmát kb. egy hónapig csináltam esténként, mikor Hangut leraktuk aludni.

Üdv
Szila
 
 


Köszi, Szila!
A malomot megkaptam! Az egy hónap még belátható idő. Azt hiszem, belevágok egyszer. Én is esténként szoktam hímezni. Kép Főleg télen.
Ne haragudj, hogy megkérdezem még egyszer, mekkora méretű a kép?
Milyen fonallal csináltad? DMC vagy Anchor?

Igen, a baba-mamást is küldd el, légyszi!
Naggyon-naggyon tetszik! Bár szerintem több időmbe kerül majd, mint egy hónap!

Faliszőnyegnek a Burda Kersztszemes könyvből néztem ki egy virágosat, de könyvtári példány volt, és persze hiányzott belőle a mintaív. Kép
Megpróbálom egy másik könyvtárból kivenni a könyvet.

Még egyszer köszi!
Márti
 


Márti,
a Szélmalom kb. 25*25 cm (nagyjából). Anchor fonallal hímeztem, de amit lehetett helyettesítettm Puppets fonallalKép, mert az olcsóbb.

Küldöm a Baba-mamást isKép.

Szila
 
 


Kersztszemes ádventi naptár:

Kép

Kép

Panni
 
 


Szia Cili,
Zeze vagyok a játszótérről, küldök neked egy letöltött képet próbaképpen.

Kép

Kép
Kép
 
 


Látom, hogy sikerült próbálok még.KépKép

Kép
Kép
 
 


Szila!
Köszi, a baba-mamást is megkaptam! Most már csak ki kell nyomtatnom, fonalat, bátorságot és időt gyűjtenem!
Köszi még egyszer!
Márti
Márti
 


A keretezés menetének leírását megtaláljátok a másik topicban. Jó munkát!
CiliKép
Cili
 


Donald kacsa

Kép

Minni egér

Kép
 
 


Mikiegér:
Kép

Kép
 
 


Anyapoc, és minden kedves kiváncsi Keresztszemező!
Sikeresen lefotóztam a többi képet is.
Szóval csináltam Kengurukról, és kicsi,meg nagy elefántokról sok-sok <a href="http://www.babanet.hu/album/main.php?album=823&p=7720759" target=_top>képet</a>. Nagyíthatóak, meg el is küldöm elmailben, ha kell vkinek!
Íme a kenguru és az elefánt mintája mutatóba, kedvcsinálónak! A többi ott van a képtárban


Kép
Kép

Köszi mindent
Judit


Kép
 
 


Íme Szila után másodiknak ismét egy Michael Powell-kép: Téli tájkép vagy Téli utca, ahogy jobban tetszik. (Tetszik??!!)
A kép mérete 23x23 cm, Puppets fonallal (4 szállal)
Kép
Cili
 


És még egy, ami a barátnőm ( a kettes számú fiam keresztszülei) hármas számú (végre fiú)gyermekének a születése alkalmából készült. A hiba, amit elkövettem: keretezés UTÁN fotóztam, és az üveg elég sok galibát okozott (tükrözött). Tanuljatok belőle!!!


Kép
Cili
 


Lányok, gyönyörüek a munkáitok! Teljesen el vagyok ájulvaKép

Szila és Cili: elküldenétek nekem a két M. Powell képet (a zsa@fw.hu cimre)? Talán én is belekezdenék.
De mit jelent az hogy 4 szállal készült (lehet hogy hülye kérdés)? 4 szál van befüzve a tübe? (abszolút kezdö vagyok keresztszemes téren)

Elöre is köszi a segitségetKép

zsani
 
 


Zsani

Igen,azt jelenti.Vagyis amikor megveszed a fonalat,jól nézd meg,ált. 6 szálból áll.Ebből 4-et használj!Jó munkát!
De ajánlom a http://www.keresztszemes.try.hu
oldalt,ott sokmindent összefgolaltam,mit hogyan kellKép.

Anyapoc

 
 


anyapoc: kösziKép
De ami nektek természetes, az nekem nem, látszik isKép Ketten e-mailben, te meg ide irtad, hogy igen, jól mondom, 4 szálat kell befüzniKépKép
De én nem arra gondoltam ám, hanem arra, hogy 4 teljes szál van a tübe füzve. És még csodálkoztam is, hogy olyan vastag hogy fér bele...

zsani
zsani
 


Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nagyon profik a munkáitok csak ámulok és bámulok milyen csodákat csináltok.
Szila!
A június 18-án küldött levélkédben volt az a két kék kép. Bevállalnám őket, ha elmondod milyen módon juthatok a leszámolható mintájukhoz.
Ha emilben át tudod küldeni az nagyon jó lenne: subib@freemail.hu

Köszönöm

Bibi
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: