Új privát üzeneted érkezett!

Örülök, hogy tetszenek a minták.
Egyébként lehet kapni direkt varráshoz való nagyítót, hogy nagyiként is varrhass majd :)
Én is egy időben nyomtattam és lefűztem, de egy csomó helyet foglal. helyette megvan több példányban CD-n, DVD-n.

KépKép
KépKép
 


:):):):)Gumicukor: most tévedtem ide...nagyító a nagyiként varráshoz?:)nem semmi:):):):)....jót vigyorogtam ezen...

KépKép
KépKép
 


:):):):)Gumicukor: most tévedtem ide...nagyító a nagyiként varráshoz?:)nem semmi:):):):)....jót vigyorogtam ezen...

KépKép
KépKép
 

 
 

Kép Kép

Megint nem enged a rendszer írni a topikunkba, így ide teszem fel a képeket, abban a reményben, hogy meglátjátok. :(

KépKép
KépKép
 
 


Megtaláltuk! :)
Nagyon szép. Kezdem bánni, hogy nem kértem el a mintát még mikor ajánlgattad. Bár időm úgysem lenne. Csak jó kis kariajándék kiegészítő lehetett volna, ha időben nekilátok.

Azért lehet, hogy mégis elkérem. Lehetne?

Brigi

Kép

Kép
 
 


Dobok pár képet, amik tavaly készültek:

3 kép egyben:
Kép

Külön-külön is:

Travel - ez a férjem leendő dolgozósarkába készült:
Kép

Eper - egyik dadusnak lesz év végére:
Kép

Jelenleg készülő country konyha, szintén egyik dadusnak:
Kép

Shop - egyik óvónéninek év végére:
Kép

Anyósómnak volt névnapi ajándék, megboldogult kutyájáról:
Kép

KépKép
KépKép
 


Gumicukor :)

Irígylem az ovónéniket!!! :) (Meg téged is, hogy ennyi időd van arra, hogy nekik készíts ajándékot.) :)

Nagyon szépek!! Mindegyik!!

Mire hímzel? Mármint milyen anyagra? Olyan márványos - mákos hatása van.

Brigi

Kép

Kép
 
 


Sima hímzővászonra, vagy talán kongrénak hívják? CSak nem sima fehér, hanem kicsit olyan drappos-cirmos hatása van. De szoktam sima fehérre, vajszínűre, vagy sárgára is, időnként kékre.
Óvónéniknek azért hímzek, mert jövőre lesz vége a nagycsoportnak, igaz még 1 évig járni fog a fiam oviba, mert évvesztes, de nem tudom, hogy a követlező évben is ugyanazokkal az óvónénikkel lesz-e vagy sem - és amolyan személyesebb jellegű ajándéknak szánom - mégsem kv vagy bonbon, vagy váza. És mivel pont nyár elejére várjuk a kistesó születését, ezért akkor már nem nagyon lesz időm varrogatni, így meg szépen apránként megcsinálgatom.

KépKép
KépKép
 


Gumicukor!
Nem rusztikus Aidára gondolsz azzal a drappos-cirmos hatású anyagnál?

 
 


hát őszintén, nem néztem milyen neve van az anyagnak, csak rámutattam, hogy azt. De még az Éva kézimunkában vettem, ami azóta megszűnt a Pólusban.

KépKép
KépKép
 


Hali,

Dobok pár képet újonnan elkészült műveimről:

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Gumicukor!


Nagyon szépek a munkáid. Mi lesz belőlük, kép vagy valami másnak készül? A mintákat valahonnan letöltötted,vagy készletben vetted őket? De mindkettő nagyon tetszik. Gratulálok hozzá.

Judit
 
 


Képek lesznek belőlük, óvónénik kapják év végén, nagycsoportos ballagásra, amolyan személyes köszönetképpen. Valahogy jobb, mint a snassz bonbon, vagy szappan.

A netről töltöm a mintákat, meg időnként kapok. Készletet nem szoktam venni, nincs arányban az árral, ami benne van. Mindig kisakkozom mennyi a fonal és az anyag, és mindig jóval olcsóbban jön ki, + még fonalam is marad, amit sokszor lehet felhasználni. Egyedül, amiből vennék készletet az a Dimensions, mert annak nincs jó színváltótáblája, fonalat meg nem forgalmaznak hozzá.

KépKép
KépKép
 


Fantasztikus a munkatok! :D
En igazabol folton-foltokat keszitek de ezeket a gyonyorusegeseket latva kedvet kaptam, igy en is ki szeretnem probalni a keresztszemest. Nem tudom jar-e meg erre valaki, hogy segitseget kerjek minta ugyben. :( Kuldene nekem valaki mintat vagy segitene, hogy hol kezdjem a keresest, mert amit talaltam azok az os regi mintak. Elore is koszonom a segitseget. :idea:
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: