Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Látom mindenki távol van. Vagy mert nyaral, vagy mert alkot.

Mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok.

Én most ovis jeleket készítek, Ferike csoportjába a benti zsákjukra. Mi fogjuk megvarrni a zsákokat és úgy gondoltam keresztszemes hímzéssel készítjük el rá a jeleket.

Eddig ezekkel készültem el.

Kép


Utána pedig folytatom az elkezdett Kroki doki és Jojo-s képet, illetve Ferike Micimackós képét.

További jó pihenést mindenkinek.

Judit
 
 


Sziasztok!

Jártam már nálatok korábban,egy mintát kértem akkor (is) :oops: :) Kedvesek voltatok nagyon,több ötletet is kaptam.Most is kéréssel fordulok hozzátok,mint tapasztalt keresztezőkhöz.Dumbo a kiselefántos mintát keresek/keresnék.Kérlek,ha tudtok,akkor küldjetek nekem a nincsen@citromail.hu email címre.

Nagyon köszönöm :) Jó X-elgetést mindenkinek :)

Kép
 
 


Bocsánat :oops: ,az email címem helyesen: nin_csen @ citromail.hu

Még egyszer köszönöm! :)

Kép
 
 

 
 

Szia Nincsen!


A beusa.gportal.hu oldalon találsz Dumbo-s képet, és a leszámolható mintáját is le tudod tölteni.


Egyébként számos gyerekminta, virágok, tájak és egyebek vannak fent, mindhez van letölthető minta.


Jó varrogatást mindenkinek.

Judit
 
 


Tapika!
Köszönöm szépen :wink:

Kép
 
 


Nincsen!

Nincs mit, megmutatod a képet, ha elkészült?


Én befejeztem a múlt héten az ovis jeleket, ilyenek lettek. Még 4 darabot az egyik anyuka készíti, de ezek az én műveim. Illetve csináltam egy képeslapot egyik ismerősöm születésnapjára, azt is megmutatom nektek.


Kép

Kép

Kép


Ma vagy holnap kész lesz a Mici Mackós kép is, majd azt is megmutatom nektek.

Illetve még egy kép Ferike szülinapjáról.



További szép nyarat és végre jó időt mindenkinek. Kép

Judit
 
 


Sziasztok!


Ismét itt vagyok. Tegnap elkészültem a Micimackós képpel. Igaz még nem vasaltam át és nincs bekeretezve sem, de megmutatom nektek.

További szép nyarat mindenkinek.

Kép

Judit
 
 


A boltunk elköltözött. Akit érdekel: www.xszemesbolt.kontornet.hu
Az Olimpia alatti akciónkat is megtaláljátok ezen az oldalon.

További szép nyarat! Mi épp nyaralunk a Balatonon, és épp befagy a.... de holnaptól melegedést ígérnek a meterológusok. ;) Volt már ennél rosszabb nyarunk is, szóval eddig nem panaszkodhatok.

 
 


Sziasztok!
Nem tudom, jártok-e még erre, de azért próbálkozom! Tanácsot szeretnék tőletek kérni! Én is lelkes keresztszemező vagyok, és most próbálok ki egy új technikát. Az a lényeg, h olyan anyagra hímzek, ami túl sűrű szövésű a keresztszemezéshez, ezért ráférceltem egy megfelelő méretű goblein-kongrét, és azon keresztül (azzal együtt, tulképpen) hímzem a mintát. A végén pedig a leírás szerint a goblein-kongrét szépen szálankén ki lehet húzni és kész a mű. Nahát, ez az utolsó lépés aggaszt egy kicsit! Vki próbált már ilyet közületek? Tényleg csak úgy ki lehet húzkodni a szálakat? Nekem egyelőre nem úgy tűnik, de még nem fejeztem be a mintát. Nos?
Amúgy megnéztem a galériát, és nagyon tetszett! Én főként olyan dolgokat hímzek, amiket használni lehet, tehát a képek nem éppen az én asztalom, de itt olyan szépeket láttam, h egész fellelkesültem! Grtaulálok mindannyiótoknak, mert nagyon ügyesek vagytok!
Viki
Vendég
 


sziasztok!


Először vagyok nálatok, anyuka is vagyok na meg xszem-rajongó, hát csatlakoznék, ha megengeditek és felkínálom gyűjteményem... sok gyerekmintám van na meg komolyabb képek meg egyebek is.. írjatok mi kell, utánanézek...
Magamról: Hajni vagyok 31 éves és két manóka anyukája: Zsófi 4 éves lesz novemberben; Benedek 14 hónapos.. pszichopedagógus vagyok, ebben is segíthetek ha valakinek kérdései merülnének fel..

nincsen! nekem van dumbo-m ha jól tudom..megnézem és küldöm a megadott címre!
ezenkívül még looney tunes meg disney mintám is van-- ezeket tegnap kaptam...
Én most vervaco-mániás vagyok, azokat a mintákat gyűjtöm is..meg a barnás babás képekből jópárat már elkészítettem.. na meg a michael powell minták is tetszenek! azokból 1-2 kép van meg de a szélmalmos csudaszép!Gratulálok a készítőjének!

most ennyit mert a tökmag bömböl

üdv: kincsike
 


szia rétes!

Én nem hímeztem még így de hallottam már a technikáról..
én segédvászonként ismerem...

üdv: kincsike
 


Szia Hajni!
Azóta már én is utánanéztem egy kicsit, és mindenhol segédvászonként írnak erről. Hát, majd meglátjuk, remélem menni fog a segédlet leszedése. Még kell egy kis idő, mire kész lesz, mert ebben a hőségben nincs hozzá türelmem... :D
A képeket a lakásban teszed ki, vagy ajándékozod? Én főként ajándékozom a dolgokat, könyvborítót, táskát, könyvjelzőt és hasonlókat készítek. Szívesen csinálnék asztalterítőt, törölközőt is, de a kongré betétesek nagyon drágák, sajnos. Na, lehet, h ez a segédvászon dolog segíthet ezen is! :D
A pszichopedagógus mit csinál? Vmi sejtésem van a szó jelentése alapján, de őszintén még soha nem találkoztam pszichopedagógussal. :D Én eredetileg szociológus lennék, de sose dolgoztam szociológusként, bankár voltam, most meg gyeden vagyok.
Honnan van a gyűjteményed? A netről szerzed? Engem a virágminták érdekelnének, futóként és simán is. Ha van vmi szép mintád, ami nem nagyobb, mint 17*12 cm, szívesen fogadnám! Előre is köszönöm! A címem: vikigo@freemail.hu
Üdv: Viki
Vendég
 


Szia Hajni!


Üdv itt közöttünk. Írod, hogy van sok mintád. Valahol meg lehet nézni az elkészült műveidet? Biztosan szépek, kiváncsi vagyok rá.

Én is nézegetem a vervaco-s mintákat. Nagyon tetszenek a kis kávés csészék, illetve a gyerekmintásak. Ezek közül nekem a rózsaszín ill. kék ruhás alvós maci mintája van meg, leírással együtt. Ha ez esetleg hiányzik neked, szívesen átküldöm. Nagyon tetszenek még a párna minták (lovas kép) és a lábtörlők is. Egyszer még iskolás koromban subáztam, de lehet hogy most is belefogok majd. De szerintem valami egyszerűbbet nézek majd ki az újra próbálkozáshoz.

Én pedig elkészültem a Kroki doki és Jojo-s képpel, még nincs bekeretezve, de megmutatom nektek, milyen lett.

Kisfiam jövő héten kezdi az ovit. Várom is, de egy kicsit félek is tőle, hogy fogja bírni és milyen lesz. Igaz még csak két napot megy délelőtt, de utána már ott is alszik. Várja már, de most ismét kezdi, hogy ő nem megy oviba. Azt hiszem nehéz lesz vele. Juditkánál simán ment, nem volt semmi probléma, ő már nagyon várja hogy ismét ott legyen. De úgy voltam vele, ez az utolsó hosszú nyári szünete, használja ki.

Remélem lassan visszatér mindenki ide is, és meglátjuk ki milyen szép munkát készített a nyár folyamán.

Szép napot nektek.


Kép

Judit
 
 



Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


rétes írta:Honnan van a gyűjteményed? A netről szerzed? Engem a virágminták érdekelnének, futóként és simán is. Ha van vmi szép mintád, ami nem nagyobb, mint 17*12 cm, szívesen fogadnám! Előre is köszönöm! A címem: vikigo@freemail.hu
Üdv: Viki


Szia!

Bár nem nekem szólt eredetileg...
Minta ügyben javaslom a picasaweb.google.hu oldal felkeresését. Ott tudsz keresni, rengetg van.
Virágmintából mi érdekel (melyik a kedvenc virágod), és milyen sűrűségú anyagon érted a 17*12cm-t ?
 
 


sziasztok

szeretnék tőletek segítséget kérni micimackóból a füles mintára lenne szükségem már 1hete böngészem a netet és sehol nem találok nem tudnátok nekem küldeni vagy megmondani hogy honnan tudok letölteni . előre is köszönöm a segítséget

rila03@gmail.com címre
 
 


Szia Rila!


Küldtem e-mailt, hol találsz mintát Fülesről.



Hahó többiek!


Úgy látom a topic kihalóban. Mindenki ezerrel dolgozik, vagy most senkinek nincs ideje a keresztszemekkel foglalkozni? Ha valakinek van kedve és ideje, néha jelentkezzen.

További szép őszi időt.

Judit
 
 


szia tapika


köszönöm szépen a segítséget most már csak az a gondom hogy nem tudom letölteni hogy kell?

Rita
 
 


Sziasztok :D

Tapika kérésére jelentkezem. :wink:

Sajnos ritkán jutok a géphez, sokszor bekukkantok, de mivel senki nem írt, ezért a semmi időmet nem töltöttem írogatással, sok különös ugyanis nincs felénk.

Hímezgetek, már kész van jó pár munkám, de amíg nincs keretezve nem akarom feltenni, az meg még várat magára egy darabig, holmi anyagiak miatt. :roll:

Tényleg sokan eltűntetek, jelentkezzetek!

Orsi

 
 


Sziasztok!

Hát hónapok óta nem jelentkeztem :oops:

Néha benéztem, de hogy írjak....

Mentségemre szólva ezer dolog volt a ház körül. Mi még sose laktunk kertesházban, szóval most tanulgajuk a dolgot, meg még folyt az építkezés, szóval nem unatkoztunk. De erre az évre befejeztük, majd tavasszal... :-)

A kiscsajszi meg teljesen behozta a lemaradását, most már teljesen egyedül kavirnyál, nem győzök rohanni utána :lol:
A beszéddel sose volt gondja, de most már bővített mondatokat mond, és elkezdte a mondókákat is megjegyezni, és visszamondani, az első 2 sor már elég sok dalból, mondókából megy neki.

A varrással is haladtam valamicskét:-) Kész a magsságmérő, már egy ideje bekeretezve várja, hogy felkerüljön a falra.
Íme:
Kép

És amin most dolgozok, egy kép a férjemnek karácsonyra:
Kép

És egy másik a kiscsajnak:
Kép

Most ennyi voltam, de most már rendszeres leszek :-)

Remélem a többiek is visszatérnek! :wink:

Timi



Kép
 
 


Sziasztok!
Akit érdekel webboltos beszerzés:
www.xszemesbolt.hu

 
 


dr. Kállay Krisztián Miklós adjunktus kérése:

Kedves Barátaim! Amint azt talán páran tudjátok, én egy gyermek
csontvelő-transzplantációs osztályon dolgozom. Ide olyan gyerekek
kerülnek, akiknek vagy hagyományos kemoterápával gyógyíthatatlan
leukemiája van, vagy valamilyen veleszületett halálos immunhiánya,
csontvelő-elégtelensége.
Mi a beteg csontvelőt kiírtjuk, és egészséges,
más donortól származó őssejtekkel helyettesítjük. Bármilyen brutális
beavatkozásnak hangzik, az esetek kétharmadában sikerül így
meggyógyítanunk a gyerekeket. Képzelhetitek a kezelés körülményeit, a
szenvedést, a szörnyűségeket, a haláleseteket. A gyerekek hónapokig
steril szobában vannak, ahova szülő is csak műtősruhában, bemosakodva
léphet, és természetesen nem aludhat bent. A vidékről érkező nagyszámú
gyereknél ez komoly probléma, mert nem minden családnak van Pesten
alvási lehetősége. Ezért alakítottuk ki kórházunk Déméter Házát, ahol a
szülők éjszakára megszállhatnak, így a hosszú kezelési folyamat alatt a
gyermekek mellett állhatnak. Sőt, javuló állapotú vidéki betegeinket is
"haza" engedjük a Déméter Házba, ahol szabadon lábadozhatnak, de mégis
a kórház területén vannak.
Gondolhatjátok, hogy az OEP mennyit segített
ennek a háznak a létrehozásában. Most a TV2 gyűjtést rendezett
számunkra, ahol a 1771-es telefonszám felhívásával mindenki 200 Ft-al
hozzá tud járulni a Ház fenntartásához, bővítéséhez.
Kérlek benneteket,
ha módotokban áll, támogassátok kezdeményezésünket. Amennyire
szívügyednek érzed, szólj másoknak is! Az adományvonal dec. 16. éjfélig
él
. A telefonszám: 1771 Köszönjük a segítséget! Krisztián ---
Dr.Kállay Krisztián Miklós adjunktus gyermekhematológus, transzplantációs
orvos Egyesített Szent István és Szent László Kórház
Gyermekhematológiai és Őssejttranszplantációs Osztály
Osztályvezető-helyettes

 
 


Sziasztok! Én egy kezdő netező vagyok, de gyakorló xszemező. Volna egy kérésem tőletek. Nincs meg valakinek a keresztszemes magazin 5.száma? Kölcsön kérném fénymásolásra. Előre is köszönöm. Puszika. Kriszti

művésznő


Sziasztok!

Ez rettenetes, nem jártam itt 1.5 éve akkor született a kisfiam, azóta nem volt egy szabad percem sem?? Most végeztem a fősulin a félévemmel és szusszanok.

Nem Szeretném ha kihalna a topik olyan jó volt látni hogy mindenki lelkes, de talán majd tavasszal lelkesedünk újra.
Mákvirág sem jár erre, ezer éve.
Ttimi nagyon klassz a zsiráfos képed, én Mirabilia sellőt keresek de elakadtam a neten 1 hét után, ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
Zeze

Kép
Kép
 
 


Szia Zeze!

Én sem szeretném, ha kihalna ez a klassz kis topik, sajnálom nagyon, hogy így eltűntek a többiek! :( De talán ha írogatunk, akkor újra jönni fognak! :D

Én most lettem kész jó pár munkámmal, már csak a keretezés van hátra és akkor hozom őket szemlézni. :D

Orsi

 
 


Szisztok!
Szerintem mindenki nagyon alkott, azért nem írogat. Képzeljétek el! A kis lányom aki áprilisban lesz 5 éves gobelint varr és nagyon ügyesen. Ha kész a műve megpróbálom felrakni nektek.
Addig az én egyik munkámmal próbálkozok. Remélem sikerül.

művésznő


Sziasztok!

Úgy érzem talán újra éledezik a topik :-)

Szóval jöttem dicsekedni :roll:

Elsőként a kiscsajszimmal, aki most lesz 22 hónapos, de képzeljétek már mondókákat mondogat. Nagyon büszke vagyok rá! Bár igazából folyamatosan dumál. Állandóan kommentálja, hogy ő mit csinál, hogy más mit csinál, hogy ki mit csináljon, hogy mi történik, hogy mi történt a múltban, de neki épp eszébe jutott valamiről, vagy mit fogunk csinálni az elkövetkező napokban.....

És feltenném egy-két elkészült alkotásomat is:

Ezek a legújabb termékeim:
Kép Kép
és ilyen lett készen a zsiráfos:
Kép

Most két képen dolgozok, az egyik, amit már karácsony előtt is csináltam Dórinak, annak már látom a végét:-), a másik meg megint egy horoszkópos, azt március közepére kell befejeznem, mert ajándékba megy. szóval nincs lazsálás.

Kriszti:

Megnéztem, nekem sajnos csak 2007-ből van meg egy pár szám, ha abból kell majd valami, akkor tudok segíteni, most sajnos nem :cry:

Üdv

Timi



Kép
 
 


Sziasztok!


Itt vagyok én is. Örülök, hogy lassan kezd újra beindulni a topic.

Kriszta
Megnéztem, nekem csak a 7.számtól vannak meg a keresztszemes újságok (2004.nov.számtól), sajnos nem tudok ebben segíteni.

Timi
Nagyon szépek a képek, ügyes vagy. Sok mindent csináltál az elmúlt időben. A kislányod pedig látod hogy milyen sokat változott fejlődött. Behozott mindent, sőt. Aranyos lehet, hogy be nem áll a kis szája.

Én most nem igazán haladok a varrással. A munka és a suli mellett nem sok időm van, de talán most, hogy vége a vizsgaidőszaknak, lesz talán egy kis időm. Egyébként Juditkának varrok egy lovas képet. Majd rakok fel róla fényképet, de még eléggé az elején tartok. Pedig olyan jó lenne többet foglalkozni a hímzéssel. Bár időm azt hiszem hogy az elkövetkező hónapokban sem lesz sokkal több, mert tavasszal nekiállunk a tetőtér beépítésének, teljes tetőcserével, és egy hozzáépítéssel. Unatkozni biztos nem fogok, de azért jelentkezek majd. Olvasó üzemmódban azért biztos leszek.

További szép munkákat mindenkinek.

Judit
 
 


Sziasztok:D

Kész vannak a képeim, mármint a keretezés, hoztam mutizni. :D

Ja, és előtte hozzá kell tennem, hogy a keretek Boeske hozzájárulásával készültek! :wink:

Íme:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi :D

Orsi

 
 


Szia Orsi!


Nagyon szépek lettek a képek, gratulálok hozzá. Szép kereteket választottál.


Judit

Judit
 
 


Judit!

Köszönöm szépen! :D

Orsi

 
 


Orsi!

Éljen, látom elkészült a keretezés.
Az első nagyon tetszik, még sose láttam ilyet (születési adatokkal).


Ha már itt vagyok, kérdeznék. Láttam a Keresztszemes Magazinban van egy sorozat "a legjobb .....". Óvónénis nem volt még? Vagy nem tudtok valami óvónénis mintát? Szeretnék Barna óvónénijének valamit hímezni, mert tényleg ő a legjobb. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia Boeske!


Megtaláltam, egy korábbi számban már szerepelt a "A legjobb óvónéni".

Ha adsz egy e-mail címet, akkor beszkennelem és átküldöm neked a képet.

Judit
 
 


Szia Boeske!


Priviben átküldtem a leszámolható mintát. Ha nem kaptad meg, akkor másképp is megpróbálom átküldeni neked.

Üdv.

Judit
 
 


Judit!

Köszönöm szépen, megkaptam a mintát, el is mentettem, sőt mindjárt ki is nyomtatom. :)

Kedves Tőled, hogy segítettél. Régebben aktív tagja voltam a topiknak, de mostanában kevés időm jut a hímzésre. Azért év végéig csak megcsinálom az óvónéniset, és akkor természetesen hozom róla a képet.

Még egyszer köszönöm!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske
De jó, hogy jöttél! Örülök, hogy tetszenek a képek! :D
Ebbe a babaköszöntőbe én is beleszerettem, a tavalyi évkönyvben volt. Meg a fa is.
Most is találtam egy szupert, Gergőnek az űrhajós magasságmérőt, már az anyagom is megvan, csak még a beszegésnél tartok, kézzel csinálom, hogy tényleg szép legyen és elég nehéz, alig látom az anyagon, hová is akarok szúrni. A hímzésnél azért könnyebb lesz, remélem!

Puszi :D

Orsi

 
 


Szia Boeske!

Igazán nincs mit. Jó varrogatást. Azért, ha elkészül, megnézhetjük majd?

Judit
 
 


Sziasztok!


Elkészült a legutóbbi műveim keretezése, megmutatom nektek is.

Remélem mindenki jól van, nem betegeskedik. Nálunk mindkét manó beteg most. Várom nagyon a jó időt, mert február eleje óta szinte folyamatosan betegek vagyunk.

Szép napot mindenkinek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Judit
 
 


Sziasztok!:D
Nem is vagyok eltűnve..csak egy picit:D.Igazából olyan sok minden történt, hogy az már nem is férne el egy pár sorban..most viszont picit olvasgattam...Viszont mennem is kell..azért aki akar az megtalál:D!Puszillak benneteket!

KépKép
KépKép
 


Szia Mákvirág!!!! :D

Húúú, hát Te tényleg régen voltál, látom azóta népesedett a kis család és van egy tündér kis Patrik is Fanni mellé! :D Gratulálok, igaz azért hírt adhattál volna! :?
Hímezgetsz még?

Sokat nem kell visszaolvasnod, én viszont szívesen olvasnám, mi minden történt Veled/tek. :D

Puszi és jó, hogy jöttél! :wink:

Orsi

 
 


Szia Avocado!!!!Adtam hírt, utánna alig írtatok...vagy nem?:)Na jó persze...de ti sem nagyon nyüzsögtetek....valahogy más vizekre eveződtem:)...Cili ez a te hibád:P:P:P:P..de jól tetted!!!
Köszönöm a gratulát:D, igen van egy kis tündérem Fanni mellé és hát ketten együtt azért nem semmi feladatot adnak nekem:D:D:D...Persze hímzek is...már nem is tudom mit mutattam meg itt utoljára..elég sok mindent készítettem azóta szerintem...Bár most őszintén szólva nem tudom mit mutogattam meg és mit nem:D.

itt nagyjából fent van amiket csináltam:
http://makviragaa.multiply.com/photos/album/2

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
No, elkészültem két dologgal is.

Kép

Az óvónénis: (köszi Judit)
Kép

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

nagyon régen(jópár éve)irogattam én is.de szerintem már senki nem emlékszik rám.
Mostanában nekem sincs nagyon időm,bár neki kéne állnom,mert barátoknak igéretet tettem egy babaágynemű Hímzésésre/varrására,amivel augusztus elejére el kéne készülnöm :oops:

Igazándiból most hogy idetaláltam és elolvasgattalak titeket,gratulálni szeretnék a műveitekhez.

Avokádó
csodásak a képeid és azokon a "nőcis" képeken gyönyörű a színvilág.
szeretném elkérni a barikás képednek a mintáját.
valamint tudok küldeni rengeteg disney-s és más féle mintát is cserébe annak aki kéri

Üdv mindenkinek:Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Boeske!

Nagyon jók lettek a képek. Ügyes vagy.


Mákvirág!

Neked pedig gratula a második csemetéhez, így utólag is. Szépek a műveid. Sok mindent kipróbáltál, ahogy látom. Azt elhiszem, hogy két gyerek mellett nem sok idő van a hobbinak élni.

Én most szüneteltetem a hímzést. Nekiálltam egy macis képnek, de most itt a vizsgaidőszak, és lakásfelújítás kellős közepén vagyunk. Így időm nincs nagyon varrogatni, de remélem pár hét múlva már "szabad" leszek és folytathatom a művemet.

Mindenkinek jó nyarat, szép, napos időt és jó pihenést kívánok.

Judit
 
 


Sziasztok :D

Mák
Nagyon szépek a munkáid! Azért elég termékeny voltál! :D

Boeske
Mind a két kép klassz! :D

Rita
Köszönöm a dicséretet! A báránykásat én kreáltam, mert a keresztszemes magazinban volt 3 kis minta és én összeraktam 1 képre, igaz azt is a keresztszemes magazinból vettem, mert ott a címlapon így jelent meg. :D Ha lesz időm bescannelem, de azért feleslegesen nem csinálom meg, ha véletlenül van ismerősöd, aki veszi az újságot, akkor szólj, mert nem kell vele dolgoznom. Szerintem a jövő héten már lesz rá időm és ha nincs meg, akkor bescannelem és elküldöm neked.

Orsi

 
 


oké köszi rákérdezek a barátnőmnél hátha :D

Rita
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok :D

Ezer éve nem jártam erre, azóta elkészült két képem, kész a keretezés is, úgyhogy jöttem megmutatni. :D

Ajándékba:
Kép

Lánykámnak:
Kép

Sziasztok :D

Orsi

 
 


Avocado!


Nagyon jók lettek a képek, a keretek is nagyon tetszenek. Hol csináltattad őket? Örülök, hogy végre valaki jelentkezett.

Ügyes vagy, gratulálok.

Szép nyarat mindenkinek.

Judit
 
 


Avocado!
Csatlakozom Judithoz, szépek a munkáid!

Azóta én is hímeztem egy angyalkát a keresztlányomnak. Sajnos a nagy sietségben nem fotóztam le. :(

Most azon gondolkodom, folytassam-e a 2 éve elkezdett képet, amit (végre) itthonra szánok, vagy kezdjek bele valami karácsonyi ajándék-képbe. :?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok :D

Bocsi, de ekezetek nelkul leszek most. :?

Judit
Koszi :D
A kereteket egy ideje a Bauhaus-ban csinaltatom, most mar szerencsere nem ketoldalu ragasztoval dolgoznak, igaz akkor is szepek lettek a keretek, de most meg profibbak es a tobbihez kepest tok olcsok!!!

Boeske
Koszi :D
Ha elfogadsz egy tanacsot, akkor most befejezed a sajat darabot! Nekem hihetetlen orom volt az elso otthon kirakott kep!!! Most mar az a bajom, hogy nincs falfeluletem, lassan a gyerekszoba is tele van. 8)

Puszi :D

Orsi

 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron