Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Andi:
Még egy galambosat találtam: :-)
http://photofile.name/users/nattta/2983585/?page=2

Móni:
Nagyon helyes a " kis jampeced"! :lol:

Timi



Kép
 
 



Timi



Kép
 
 


Móni
Innen letöltheted a kis boltok mintáját, tettem még fel egy másikat is, az is klassz, ráadásul lehet őket külön képként is varrni, vagy akár 2-t, 4-t is együtt kivarrni:

http://photofile.name/users/gumicukor/

KépKép
KépKép
 

 
 

Gumicukor:

Megnéztem a munkáidat! Nagyon szépek:-)
Láttam, hogy csináltál egy órát is, ami keretezve is van. Nekem is van egy kihímezve, csak még óraként nem funkcionál :-(
Elmondanád, hogyan lett az keretezve? Ki rakta bele az óraszerkezetet?

Timi



Kép
 
 


Óraszerkezetet kreatív hobbyboltban vettem, a keretezést pedig itt csináltattam: http://www.kezimunka-szakuzlet.hu/
Ide szoktam elküldeni a kész munkáimat postán, emailen egyeztetek, melyik és milyen keretet szeretnék. Nagyon szépen dolgoznak, és volt olyan is, hogy rájuk bíztam, hogy a kép színeihez válasszanak paszpartut és keretet és gyönyörű lett. És a hímzést is becsben tartják itt, mert más helyen már megjártam, hogy a kontúrokat kihúzták az anyagból... :x A tulaj csaj maga is varr, így érthető, hogy máséra is vigyáznak.

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!


Móni

Nagyon aranyos a kisfiad (már nem olyan kicsi), jók a képek.


Gumicukor

Szépek a munkáid, nagyon ügyes vagy.


Mindenkinek gratula a szép munkákhoz.
Remélem senki nem beteg, vagy ha igen, mielőbbi jobbulást nekik. Juditkáéknál az oviban még nem nagyon van beteg, a másik épületben azonban a héten volt olyan csoport, ahol a 25 gyerekből csak 4-en voltak. Kiváncsi vagyok, mikor ér át hozzájuk is, és mi mikor kapjuk el. Jó lenne elkerülni a vírust, de szerintem ebben az időben nagyon nehéz kivédeni.

Most nekiálltam Juditka hercegnős képéhez. Majd teszek fel képet, csak töltenem kell, mert lemerült.

Várom a szebbnél-szebb alkotásokról a képeket, olyan jó gyönyörködni bennük.

További jó hímzést mindenkinek.

Judit
 
 


Sziasztok!

Most elköszönök Tőletek egy időre, mert holnap költözünk :D, és az új helyen még nincs telefon így internet se :-( De remélem hamarosan újra itt leszek! :wink:

Timi



Kép
 
 


Timi!


Jó költözést nektek. Hová mentek (lehet, hogy már mondtad, bocsi, ha nem emlékszem). Remélem mielőbb jössz te is, és hozod a szebbnél-szebb munkákat.

Hoztam két képet, a Hamupipőkéssel eddig jutottam (már csak a háttér és a kontúr hiányzik):


Kép



Hamupipőke után csinálok egy Micimackós képet Ferikének, utána pedig ennek fogok nekiállni. Ez már nem lesz kis munka, de próbálkozok vele.

Kép



Jó hétvégét mindenkinek.
Remélem benneteket elkerül a vírus. Nálunk Juditka tegnap este óta lázas, köhög. Szerintem sikerült elkapnia valamit. És ha jól gondolom, akkor végig megy a családon majd.

További szép munkákat.


Üdv

Judit
 
 


Sziasztok!
Nem tüntem el, de most a héten nem is volt a kezemben tű, ami nagy szó, mert hát ugye, én minden nap hímezek.
Az ok, hogy miért nem hímeztem: kedd óta benne vagyok a vírus kellős közepébe, és mától a lánykám is hivatalosan beteg, doki bácsi is látta, közel 1 év után. ;)
Majd rakok fel képet, valószínűleg jövő héten az újabb munkákról. :)

 
 


Szia Zsuzsa!


Jobbulást nektek. Tegnap estére a kisfiam is belázosodott. Dokihoz, ha nem lesznek jobban, holnap megyünk. Nálatok meddig tartott és milyen tünetei voltak ennek a vírusnak?

Mielőbbi gyógyulást.

Judit
 
 


Sziasztok!

Idén még nem jártam itt, ezért most BÚÉK mindenkinek!

Fiona:Képzeld megjöttek a gyöngyeim, még 1 vizsgám van holnap aztán felvarrom őket a holdmanóra.
Avokádó :Naaagyon szép lett a képed, mennyi ideig készült?
Tapika: Nagyon klassz ez a hímzőkeret , nem volt túl drága, mert most lesz a szülinapom, hátha apa meg akar lepni JSzép lesz a csokor is, nem kis meló!

Zeze

Kép
Kép
 
 


Tapika: Juditkának jobbulást! Nálunk is betegeskedik Gergő.

Kép
Kép
 
 


Én már régóta kerestem, és most megkaptam végre az alábbi képet aminek nekilátok hamarosan Kép .

Kép
Kép
 
 


Szia Zeze!


Köszi a keret dícséretét. Ezt párom csinálta nekem 3 éve karácsonyra, megtervezte, leesztergáltatta (nem biztos, hogy jól írom), és ő állította össze. 2004-ben Egerben voltunk kirándulni, és ott a kirakatban láttunk ilyen keretet, akkor 40 ezer körül volt készen, ha jól emlékszem.

A képnek nekiálltam már, de csak apránként tudom csinálni. Jövő héten indul a suli újra, így kevesebb időm marad valószínűleg, de ha lassan is, csinálgatom.


Holnapra egy kalappal.

Kiváncsi vagyok a kész Holdmanós képre, megmutatod majd?

Gergőnek jobbulást. Nálunk már meggyógyultak mindketten, a héten újra ovi van Juditkának, sőt ma már néptáncon is voltunk vele.

Judit
 
 


Sziasztok

Tapika
Örülök, hogy meggyógyultatok!
A képkeret szuper! Nekem kerek van, de én nem tudok vele hímezni, ilyen naggyal sem tudnék, én "gyűrögetős" típus vagyok. 8)

Zeze
Klassz a malacos minta. :D
Köszi a dícséretet! Sokáig készült, mert közben pocakos lettem, egy idő után már nem bírtam ülni és hímezni, aztán megszületett Flóra, sokáig egyáltalán nem hímeztem. Meg néha elegem is lett, mert annyira pepecs volt, hogy már nem élveztem, így hímeztem mást. Össz-vissz 2 év volt, de persze ennek tuti a fele holt idő. Szóval nem tudom pontosan megmondani, de sok, mert ez baromi nehéz mindta. Megvan a 2. képe is a Secret Garden 2, de nem hiszem, hogy nyugdíj előtt nekifogok. 8) :D Akkor meg már nem fogok látni hozzá. :wink:

Ha minden igaz holnapra kész lesz a keretezés, akkor majd jövök képpel is.

Orsi

 
 


Avokádo: Várom a képet!
Tapika: Nagyon figyelmes a férjed, hogy ilyen ajándékkal lep meg.
Én nem tudom igazán jó lenne e-nekem keret.
Én fotelben hímezek, egyenes háttal, a keretnél hogy oldod meg?
Hol ülsz, nem kényelmetlen??

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :)
Tapika, ne haragudj, de 2 hete nem kaptam értesítést, hogy írtatok az oldalra, ezért nem jártam erre. :(
A férjem és én 2 napig nyomtuk olyan szinten az ágyat, hogy már a gondolat is fájt, hogy fel kell kelni. :( A 6 éves kislányunk 15, napig volt lázas, utána SEMMI baja nem volt, néha köhint egyet, hogy lássuk, hogy ha akar tud azt is. ;)
A nagy fiam van most itthon, de szerintünk nemes egyszerűséggel csak lóg, kezdi elkapni az a szellem, hogy lógni jó, és bele kell szarni a tanulásba. :? Amíg teljesít nem érdekel, de ha rond, akkor isten bizony elrontom a számítógépét. :?

Én hímezek ezerrel, nemsokára lesznek ismét képek, amiket mutatni tudok. :)

 
 


sziasztok judit vagyok ez amolyan himezgetős topik csatlakoznék ha lehet
Vendég
 


Sziasztok :D

KÉsz van végre a keretezés, igaz kicsit kalandosra sikerült, mert tegnapra kellett volna kész lennie, erre mikor mentem érte semmi nem volt. Kiderült, hogy elfogyott az a keret, amivel eredetileg akartam, csak szólni felejtettek el. :? Én gyorsan választottam másik keretet és most, hogy kész látom, hogy sokkal jobb lett ezzel, mint amivel először akartam, úgyhogy szerencsésen alakult a dolog. :D

Íme:
Kép

Kicsit homályosra sikerült, holnap napfénynél is lefényképezem, de már nem bírtam ki, hogy ne dicsekedjek el vele.

Pusz :D

Orsi

 
 


nagyon cépecske :D Kép
Vendég
 


Orsi :)

Ez nagyon szép lett! Anyukád biztos nagyon örül neki. :) :) :)


Fioona :)

Rég voltál! Hogy vannak a cicáid? Az enyém alakul. Lehet, hogy a lányoknak nem kell karácsonyig várniuk. De nem akarom elkiabálni. Végülis már csak három hónap a szülinapjuk. :lol:


Csokinyuff :)

Üdv! Miket hímzel?


Tapika :)

Ez a csokor nem semmi! Mit gondolsz mennyi idő lesz? Nekem lehet, hogy nagymamakoromig eltartana.


Megyek, mert várnak a cicák, meg be kellene fejeznem egy applikált párnára a mintát. Már hetek óta húzom. :roll:

Minden jót,

Brigi

Kép

Kép
 
 


én is keresztszemezni szoktam
most éppen ezt alkotom
Kép
Vendég
 


Sziasztok!



Beababa

Örülök, hogy meggyógyultatok. Jó sokáig volt beteg a kislányod, de a lényeg, hogy már jól van.


Avocado

Nagyon szép lett a képed. Tényleg szép ajándék lesz, biztos fog neki örülni anyukád.


Én nem nagyon szoktam ilyen képeket ajándékba adni, vagy csak úgy, hogy már előre úgy készülök, hogy ezt ajándékba szánom. Mert mire kész, beleszeretek és nincs szívem megválni tőle. Anyunak és anyósomnak varram egy-egy mikulásvirágos képet. A mintáját pedig a költözés során sikerült elhagynom még 5 éve. Pedig több virágcsendélet volt még rajta, amit szerettem volna megcsinálni magamnak is. Így ebben csak náluk gyönyörködhetek. De azokkal is mire elkészültem, már nem nagyon akaródzott odaadni. A gyerekeknek más, mert az itt marad nálunk és mindig láthatom.

A kereten még ez lesz az első mű. Eddig sajna nem használtam, csak kisebb darabokat csináltam kerek rámával. Egyébként széken ülök mellette, és még olyan sokat nem haladtam vele. Egyébként is pihenek közben, mindegy hol ülnék, azért kell némi séta közben. A gyerekek meg úgyis gondoskodnak róla, hogy túl sokáig ne ülljek egy helyben. Biztos sokáig fog tartani, mert most kezdődik a következő félév a suliban, ha akad egy kis időm csinálom ezt, illetve kisebb darabokat párhuzamosan. Azért azok jobban mennek. Hamupipőke lassan kész lesz.


Csokinyufff

Üdv itt közöttünk. Aranyos lesz a mostani műved.


Most megyek egy kicsit vasalni, alszanak a törpék, így gyorsan végzek. Utána meg jöhet a varrás.



Mindenkinek szép délutánt és jó varrogatást, aztán jöhetnek a szebbnél- szebb képek az elkészült művekről.

Judit
 
 


Sziasztok!

Régen voltam, bocsi :oops:

Csokinyuff! Üdv :lol:

Tapika! Na ez az, amibe én bele sem mernék vágni :roll: :lol: :lol:

Zeze! Ez jó kép, én is el tudnám viselni, hogy kiszolgáljanak én meg csak varrnék, varrnék, varrnék..... :oops: :lol:

Orsi! Jó lett a keret. Meg lehet kérdezni, hogy mennyiért kereteznek felétek? Csak hogy viszonyítani tudjak, ha én is kereteztetnék :lol:

Én is készen vagyok Hófehérkével, igaz még nincs keretben (sőt a Micimacis naptáram sem. Majd együtt a kettőt) Vagy 3-at, mert a májusi esküvőre is elkezdtem csinálni egy képet. Több motívum lesz rajta, ami kapcsolódik egy esküvőhöz (pl. harang, esküvői torta, szivecske kulccsal, teplom, galambok stb) De egész jól halad, talán még kész is lesz a lagziig :lol: :lol: Közben egy barátnőm is bejelentette, hogy máj. 10-én férjez megy. Mondtam, hogy neki már nem lesz időm varrni. Erre közölte, hogy akkor fűzzem meg a menyasszonyi nyakláncát. Nem vettem túl komolyan, de azért van valakinek valami jó mintája? :lol: :lol: Lehet, hogy mégis megcsinálnám neki :roll: :lol:

Megmutizni nem tudom egyik művemet sem, mert bedöglött a digitális fényképezőnk :cry: :cry: Pedig úgy dicskednék egy kicsit :oops: :lol:

Betegség: a múlt hétvégén Grétinél volt egy kis láz, hétfőn-kedden még itthontartottam őket, köhögtek is mind a ketten, de már szerdától mentek oviba. Ma meg Gréti a fülét fájlalja, nem tudom, mit csináljak vele. Talán elviszem az ügyeletre, nézzék meg, aztán hátha írnak valami fülcseppet vagy nem tudom mit, de csak pityereg itt nekem, hogy fáj. (meleg sót már raktunk rá :lol: )

Most mennem kell, puszi: Andi

Kép
 
 


Voltunk az ügyeleten :roll: Antibigyót írt fel a doki, be van gyulladva Grétinek a füle. Fülcseppet is kapott, meg láz- és fájdalomcsillapítót. Elég sz@r a közérzete, az előbb még aludt is, most kelt fel. :cry:

Andi

Kép
 
 


Andi!


Jobbulást a kislányodnak. Gyógyuljon meg minél előbb.

Judit
 
 


Sziasztok :D

Csokinyuff
Köszi! :D És üdv itt köztünk! :D
Nagyon cuki a mintád, gondolom a kislányodnak lesz. :D

Tapika, Brigi
Köszi a dícséretet! :D

Gandi
Köszi! :D Én a BricoStore-ban szoktam kereteztetni, mert szerintem nagyon olcsó! Ez elég nagy kép és úgy, hogy tükröződésmentes üveget tetettem bele 2477 Ft volt! Pedig ez nem a legolcsóbb keret volt! És jól is dolgoznak, igaz várni kell 1-2 hetet, mert mindig baromi sok a munkájuk, sok goblein, keresztszemes kép várakozik ott, nem véletlenül. :D
LÁnykádnak jobbulást! A fülét sokat melegítsétek, az csodákra képes! Nekünk van fülmelegítő sapink és nagyon jó! Napi 3-4 alkalommal kell ilyenkor melegíteni a fület!

Sajna azóta sem sikerült képet csinálnom nap közben , egyszerűen nem jutok hozzá. :? De előbb-utóbb megcsinálom és akkor felteszem. 8)

Puszi :D

Orsi

 
 


avocado igen neki lesz :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lánykám nevében is :lol: Vasárnap már kutya baja sem volt :lol: Azért a gyógyit szedni kell még, meg a fülébe is cseppentgetünk, de ma már ment az oviba :roll:

Orsi! Ez nem is drága :lol: Én sokkal többre gondoltam :oops: :roll:

Valami szép nyakláncmintája nincs valakinek? Csak fűznék a barinőmnek egy menyasszonyi láncot :roll: :lol:

Andi

Kép
 
 


1202127187.8148.pdf

1202127378.2808.pdf

1202127462.4883.pdf

Sziasztok!

Vagyok ám én is, csak kicsit elhavazva.
Igaz most nem varrogatok, hanem fűzöm a gyöngyöket. Nagyon megtetszett ez a hobby is.

Gandi: raktam fel képeket. Nem tudom milyen izlése van a barátnédnak, de ha ezek nem tetszettek meg akkor látogass el a gyongy.lap.hu web oldalra és ott sok mintát is találsz.

Most éppen elkezdtem fűzni azt a karkötöt amit egykicsit feljebb láttatok. Nagyon jó lesz. Majd hozok képeket a fűzött dolgaimról.

A héten ismét náthásak vagyunk így Levi otthon a mamával én dolgozom , de oda vagyok én is.
Múlt héten pénteken volt farsang az oviba. Levi züminek öltözött. Minden nagyon klassz volt addig míg nem jött a bohóc aki vezette a műsort és hihetetlen hangosítással és zenével próbált mulattatni mindenkit. Hát a kiscsoportosok közül az elején már 5-en elsírták magukat mikor elkezdett a bohóc kiabálni. Iszonyat káosz volt.
Nekem és Levinek rémálom. Pedig szegénykém nagyon készült.
Mindjárt mutizom a kis zümikét.

Kép



móni
 
 


szokott valaki kötögetni???
nincs meg véletlen valakinek a babadivat régebbi számaibol??
Vendég
 


Kép

karkötő és gyürü.

Kép

Kép

Zümike. Kép

Kép



móni
 
 


Hali csajok!
Ezer meg egy éve nem voltam!

Orsi, szép lett a kerted! És hol voltatok hétfőn? Ejnye-bejnye!
Zsuzsa, szombaton tali!

Jaj tényleg Orsi! Szombaton tali!!! Gyere el!!! Hagyd otthon a kölyköket Karcsira, és gyere társasági életet élni! És hozd el a Gardenedet is, hogy bevágódj a többieknél :lol:

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Sziasztok :D

Gandi
örülök, hogy jobban van a leányzó! :wink:
A keret meg tényleg nem drága, és szépen dolgoznak! MÉg nem kérdeztem keretezőnél mi mennyi, de tuti drágább! Ja, és még törzsvásárlói kártyám is van, amire rányomják a vásárlás összegét és ha összegyűlik bizonyos összeg be lehet váltani vásárlási utalványra. Annó az építkezésnél nekünk össze is jött az 1 milla és azért 50.000 Ft-ot adtak, vettünk is egy fűnyírót! 8) :D Persze most kevesebb van, de ott vásárol az egész család és már lassan meglesz a 200 ezer, azért azt hiszem 15 ezer píz jár.

Móni
Nagyon szépek a fűzéseid! :D
Én is vettem gyöngyfűzésről könyvet , de egyelőre nem tudok elszakadni a hímzéstől. :oops: 8)
Farsangi sztori :shock: Szegény gyerkőcök, így tuti utálni fogják a bohócokat egy életre! Nem volt valami jó ötlet az ovi részéről a bohócosdi, a kis gyerekek közűl sokan megijednek tőle.
Nálunk nem is volt ilyen nagy buli, csak csoporton belűl vették fel a jelmezt. De szegény Gergőm lemaradt, mert pont lebetegedett. :(

Cili
Mind a két manó beteg volt, gondoltam nem lenne jó megfertőzni az egész csoportot, mert akkor meg a jövő héten csak mi mentünk volna. Igaz, ha így utólag belegondolok, lehet, hogy nem is lett volna olyan rossz.... 8)
A talival kapcsolatban sajnos el kell keserítselek, mert tegnap volt drága szerelmem szülinapja, és holnap ünnepeljük meg, ünnepi ebéd stb., szóval mint jó feleségnek itthon a helyem. De legközelebb.... :wink:

Most mennem kell, kicsi fiam megint nem akar ágyba bújni, indul a győzködés. Itt vannak Anyósomék, persze hogy felbordul egy kicsit a szokásos napirend. 8)

Nem tudjátok merre van Anyapoc és MÁk??? Mind a ketten nagyon-nagyon régen nem voltak.

Hahóóóóóó elveszettek!!! Hiányoztok, merre jártok? Ennyire sokat hímeztek? 8)

Na, puszi mindenkinek :D

Orsi

 
 


Mák a multin nyomul... elcsábítottam! :oops: :oops: :oops:

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Sziasztok!

Néhanapján én is próbálom magam lekötni mindenféle kreatív dologgal... Most épp olyan programot keresnék, ami netről letölthető és a képeimből keresztszemes mintát varázsol valahogy...

Előre is köszönöm a segítséget, ha vki tud vmi jót...

Mariann
Kép

Kép
 
 


Én ugyan nem értek hozzá, de van a PcStitch,és annak van valami letölthető próbaverziója. Próbálj rákeresni!

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Sziasztok Lányok!:)

Hihi..valóban elcsábultam...multizok is meg Fannizok leginkább...de időnként benézek, csak nem nagyon tudok a gyöngyözéshez hozzászólni:)...Különben minden ok...varrogatok..most éppen az egyik nagy kedvencemet....majd mindjárt próbálok felrakni képet róla....
Kép

KépKép
KépKép
 


Hát azért még van mit csinálni rajta...
Ja aki esetleg nem is meri az eredetit...
Kép

KépKép
KépKép
 


Vendég
 


Sziasztok!

Brigi, én leálltam a macsekkel. Ennek fő oka az, hogy rájöttem, a lehető legrosszabb anyagot választottam hozzá. 14-es aidára már semmit nem varrnák, de legkevésbé egy 150×150-es képet. :?
Nagyon megszerettem a hímzővásznakat. :wink:

Most a HAED képé a főszerep, meg egy balerináé, bár azt csak titokba tudom készíteni, névnapi meglepi lesz lánykámnak.
A HAED -ből lassan kész az első A4-es lap, de nem igazán látványos még, lévén további 24 hátra van. :twisted:

Utána ezt fogom készíteni:

http://www.defilenidees.com/Nimue/gaewen.jpg

Már minden megvan hozzá (fonal, kreinik). Igaz, a Mill Hill gyönygyöket lecserél valószínűleg, az megy rá, amim itthon van. :twisted: Alig várom, hogy kezdhessem.

Zeze, örülök, hogy neked is meglettek a gyöngyök. Én lassan már csak onnan vásárolok. :lol: Ez a cocás kép meg írtó jó! :wink:

Mennem kell, leég a bébi papi. 8)

Fio

KépKép
KépKép
 
 


Fioona :)

Hát sajnálom. :( Kár az eddig munkádért. Engem az ilyen teljesen kitöltött képeknél nem zavar az aida.
De megkaptam Máktól a két kislányos AOY-t és azt én is hímzővászonra fogom, ha eljutok odáig, mert sok ki fog látszani belőle és így sokat számít, hogy mennyire szép az anyag.

Puszi,

Brigi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :D

Érdekes ez az anyag dolog, mert én tuti nem hagynám abba a félkész képet. Én is aidára hímeztem a zenéklő macsekokat és szerintem jól néz ki így is.

Kép

Én most fekete aidára hímzek, az pl.szuper, mert nem látszik rajta, mondjuk nehéz is rá bökögetni.
Valaki a múltkor kérdezte, hogy a jegesmedvés kép-e, amit csinálok, csak nem válaszoltam, hogy nem az, hanem a fantasy fa, mindjárt keresek róla egy képet.....
Kép

MÁr az 1/4-e kész van. :D

Bocsi, mennem kell, a gyerekek már nagyon akcióznak. :shock: 8)

Orsi

 
 


Brigi, nem az aidával van bajom konkrétan, hanem, hogy 14-es. Brrrrrrr....... Túl pixeles ez így nekem. :roll: Talán majd vászonra. Egyzser...... :D

KépKép
KépKép
 
 


Avocado. Miért folytatnám, ha nem tetszik? Miért készíteném, ha már nem lelem benne örömöm, mert úgy gondolom, szebb lenne egy másik anyagon? Csak kötelességből? Arra ott a mosogatás. A hobbimat én arra használom, hogy örömem leljem benne, és kikapcsolódjak. Ha ezt nem tudja nyújtani egy kép, abbahagyom. :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Orsi :)

Ez nagyon jól néz ki!!! Ügyi vagy! Teszel alá valami világos dolgok mikor csinálod? Vagy az nem használ? Én még nem hímeztem feketére, csak úgy gondolom, hátha.


Én meg mióta dicsekedtem, hogy milyen jól állok, alig haladtam. Teljes fizikális kipukkanás. Csak alszom, és alszom, és alszom. Amikor meg nem, akkor bambán nézek ki a fejemből. :roll: :roll: :roll:
KÖzben meg dolgoznom kellene. Most is azért ülök a gép előtt. :oops:


Mák :)
Néha jöhetnél azért!!! Mi van Fannival? Elkezdett dumálni?
Nagyon szép lesz a képed! Fantasztikusak az energiáid!

Puszi Mindenkinek,

Brigi

Kép

Kép
 
 


Fioona
Ok, igazad van, elismerem! :wink: Igaz én a végén már nem igazán élveztem a MP képet, nagyon nagy falat volt, túl sok pepecseléssel, de annyira szerettem volna anyukámnak befejezni, hogy erőt vettem magamon. Viszont tuti többet ilyen nehézbe nem fogok bele!8) Különben azért ilyen rossz a macsekos kép minősége, mert agyon kellett kicsinyítenem, szerintem élőben nem rossz.

Brigi
De jó neked!!! Én is úúúúgy aludnék, de nap közben kizárt sajnos. Így rászoktam a kávéra, igaz csak tejeskávé, de ebéd után máshogy nem bírnék életben maradni. 8) :roll:
A fekete anyagra rájöttem, hogy úgy könnyebb, ha a tűt egy kicsit túltolom és akkor látom a lyukat, de még így is kell néha kuksiznom. De egyre jobban belejövök. Persze a világos háttér segít.

Orsi

 
 


Itt van ilyen program:
http://www.stoik.com/stitch/
Vagy ez:
http://www.softlookup.com/display.asp?id=5804

Én régebben próbáltam, nem rossz, de nem lehet nyomtatni, mivel demo. Esetleg vmi cracket lehet hozzá szerezni és akkor teljes funkcióval működik. De egy sima print screen-nel is megoldható, vagy képfileként elmenthető a minta.
Nekem ammi nem tetszett, hogy pl. egy fotónál nem hozza ki olyan jól a színeket, vagy csak nagyon sok színből jó, de az meg egy vagyok fonal szempontjából... kisebb mintáknál lehet jó, én a fiam fotóját szerettem volna.

Én most ezt varrom:

Kép

Ez meg elkészült pár napja (igaz, ez az eredeti kép, nem a mit hímeztem):
Kép

KépKép
KépKép
 


Sziasztok Lányok!

Újra itt vagyok :).Kicsit sűrű volt az elmúlt pár hét,nem tudtam jönni,na meg persze nem volt időm hímezni sem :?...

Apával folyamatosan tanultunk januárban,de vuzsgák készen vannak :).

Aztán most jelmezeket varrtam a gyerekeimnek,aztán függönyt a barátnőmnek és most elkezdtem nekünk :).Szl van mit tenni,de lassan nekiállok újra hímezni :).

Képzeljétek, a Michael Powell oldalon van midnen hónapban játék,egy kép részletét kell kitalálni,hogy melyiken van és beküldeni és ebben a hónapban egy magyar lány nyert :):)...csak nem én :?....

És még képzeljétek!MP-ból találtam a Rőfösben nálunk hímezhető képeket!!!!Kisebbeket,igaz nincs színkód,hanem előrenyomott,de "csak" 650 FT!!! :shock:



Nézegettem a munkákat,mindenki olyan szépeket csinált!!!!

Avocado

Aranyos vagy,hogy hiányoltál :).
A Secret Gardened keretezve is gyönyörű!!!!!!!!!Többször is megnéztem :).
Ez a fa nagyon ígéretes :).

Andi

Jobbulást nektek!!!

Móni

Szuperek a gyöngyök :).A kis méhecskéd-jampid meg zabálnivaló :).


Most futnom kell,többieknek PUSZI!!!!

 
 


Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: