Új privát üzeneted érkezett!

Gumicukor :)

Köszi,megint találtam 4 mintát benne,ami még nem volt meg :).
Bár mindegy,mert mire ezekkel végzek,a többire is csak a következő életemben lesz időm :D!

 
 


Ja, én is így vagyok ezzel, nagyikoromig kitartanak a mintáim, annyi van már, hacsak addig meg nem unom.

KépKép
KépKép
 


Anyapoc :)

Én meg azt hittem, hogy más elfoglaltságot találtatok a férjeddel. :wink:

Brigi

Kép

Kép
 
 

 
 

Gumicukor

Ki kell adni bérbe :D!

Brigi

Háááát.... :oops: De már nem sokáig :(:(...2 hét múlva vége az idillnek,megy vissza :?....

 
 


Sziasztok :D

Anyapoc
Úgy megörültem, mikor láttam, hogy írtál!!! Nagyon eltűntél, de ennyi dolog közben nem is csodálom. :roll:
Köszi a dícséretet, azóta már fent is van Anyukámnál a falon és baromi jól néz ki! :D
A fa meg egészen szuper, annyira jó hímezni! Remélem hamarosan az is kész! :D

Többieknek is puszi, de most ennyire futotta, eléggé kivagyok, muszáj kicsit hímeznem, az nekem felér egy terápiával! :wink:

Puszi :D

Orsi

 
 


Sziasztok! :)
Engem szivat a Babanet. :( Nem küld értesítést, hogy írtatok, én meg elfelejtem, hogy be kéne nézni, ha nem figyelmeztetnek mailben. ;)

Szóval:
Csináltam egy ideiglenes honlapot, ahová feltettem az árukat, amiket most árulunk. Akit érdekel, nézzen be! :)

www.gportal.hu/xszemesbolt
xszemesbolt.gportal.hu

Amit még nem raktam fel, de van: bannerek, paszpartuk képeslaphoz, tűk. Amint feltöltöm a fényképezőgépemet, fotózok, és felteszem.

Most úgy döntöttem, hogy minden nap benézek hozzátok, akár van értesítés, akár nincs, mert tök ciki, hogy 2 hetente esek csak be ide. ;) :)

 
 


köszönöm a tippeket mindenkinek. Így már könnyebb dolgom lesz.

Nagyon szép tavaszi napokat mindenkinek a továbbiakban!

Mariann
Kép

Kép
 
 


Avocado

Aranyos vagy :).
Most éppen dögrováson,elkaptuk a gyerkőcöktől a hányóshasmenős vírust.Ők már letudták,most mi jövünk :?...
Terápiázol? .wink: Én most tavaszi dekorációt akarok gyártani a gyerekszobába,feltéve,hy megérem a tavaszt :?....
Mekkor a a fa,amit hímzel?És miylen fonallal csinálod?

Zsuzsa

Írtam vissza,bocs,hogy csúszok,de igyekszek!!!! :):)

 
 


Anyapoc
Jaj, sajnálom a betegségeteket! Jobbulást!
A fa nem vészesen nagy, olyan 40x50-es anyagra hímzem, már ha jól emlékszem és én DMC-t használok, mert annó azzal kezdtem hímezni, és már nem akarom keverni a fonalakat. Meg állítólag annak vannak a legszebb színei. Ezt nem tudom, mert nem láttam még közelről más fajtát, de én maradok ennél.
Milyen dekorációt tervezel? Minta?

Puszi :D

Orsi

 
 


Avocado

Köszi :).Igyekszünk,már csak mi vagyunk hátra,felnőttek... :( A gyerkőcök már egész jól,de nagyon megviselte őket :(... Pocsék egy dolog,az biztos :?...

Nagyon kíváncsi vagyok a fára,mert a színei nagyon tetszenek!A méretet kockában,vagy centiben érted??? :roll:

A plafonra rakható, kis kedvjavító dolgokra gondoltam dekoráció gyanánt,amiket én is meg tudok csinálni.Találtam nagyon jó szivárványt,meg virágokat-lepkéket.Csak anyagot kell beszerezni és elkezdem gyártani....

Majd a másik gépről megkeresem a linkeket,mert oda mentettem el :)!

pusz

 
 


Anyapoc
40x50 cm, de várj kikeresem a pontos méretet az újságból, mert én is az alapján vettem.........
szóval: "40x40 cm (1 cm-en 5,5 négyzetes) fekete aida."
Szeretnéd a mintát? Mert nagyon szívesen elküldöm! :D

Puszi :D

Orsi

 
 


Avocado

Húúú,hallod,akkor az nem lesz kicsi :shock:!
És hogy lehet vele haladni?
Ha nem gond,igen,szeretném a mintát,mert tetszik :).
Most rendeltem Zsuzsákétól plasztiklapot (köszi Zsuzsa :wink: és Judit :)),elkezdem rá az évszakos variációkat az oviba :).

 
 


Avocado

Húúú,hallod,akkor az nem lesz kicsi :shock:!
És hogy lehet vele haladni?
Ha nem gond,igen,szeretném a mintát,mert tetszik :).
Most rendeltem Zsuzsákétól plasztiklapot (köszi Zsuzsa :wink: és Judit :)),elkezdem rá az évszakos variációkat az oviba :).

 
 


Na ez kétszer is elment,bocs :)

 
 


Csajok!

van valakinek mintája a hét napjairól,nem kell nagy,valami aprócska :)!Olyan könyvjelző-szerűen...

Köszi!

 
 


Ja,meg a hónapokról valami nagyon egyszerű... :roll:

 
 


És még valami :oops:...

A plasztiknál hogyan dolgozzátok el a fonalat? :)

sok lett belőlem :roll....

 
 


Anyapoc
Én a plasztiknál is úgy csináltam, mint az anyagnál, a végén átbújtattam a visszáján lévő öltések alatt. Máshogy is biztos lehet, de nekem ez bejött.
A mintát este bescannelem és elküldöm.
Amúgy nem olyan nagy és baromi jól lehet vele haladni, főleg a MP-hez képest! :roll:

Puszi :D

Orsi

 
 


Avocado

Köszi,végül rátaláltam egy oldalon,hogyan kell és ott is a hátul elbújtatást írták :).Én is így csináltam....Csak a fene a plasztikot,azért ez a fent bedugom,alul kihúzom nem gyere be... :? Vagy csak megszokás kérdése? :roll:
Köszi a képet előre is :)!

Pusz!

 
 


Vera!
Nagyon szívesen! :)
Igen, pontosan ezt nem szeretem a plasztikban, hogy rohadt merev, és le-föl kell öltögetni. :? Szóval, ha lehet, akkor én kerülöm a plasztikra való varrást, de van amikor nem lehet elkerülni. ;)
Sok türelmet hozzá! :)

 
 


Zsuzsa

Köszi :D!
Azért egészen jól haladok,az "tél" már lassan készen van :).
De azért tényleg szokni kell :roll: ...

 
 


Itt a tél :)

Kép

 
 


Anyapoc
Nagyon klasssz! :D
Plasztik: én is nehezen szoktam meg a le-fel öltögetést, de megszoktam. :wink: Amúgy én is ritkán hímzek rá. De tök jó könyvjelzőket lehet csinálni, úgyhogy ahogy Zsuzsa írja, néha muszáj. :D
Mintát még nem tudtam bescannelni, megpróbálom a héten, de lehet, hogy csak jövő hétvégén lesz rá időm, ugye nem baj? :oops:

Orsi

 
 


Sziasztok :D

Nem bírom ki, hogy ne dicsekedjek el, már itt tartok a képemmel:

Kép

Kép

Anyapoc
Remélem ma jut rá időm és akkor küldöm.

Puszi :D

Orsi

 
 


Orsi

Dehogy baj,ne foglalkozz most vele,látod,van dolgom :wink:!

Nagyon jó a kép,lassan kész is leszel :)!Nagyon tetszenek a színei!!!! :)

Pusz

 
 


Bár plasztikot még nem varrtam, de kerettel is úgy varok, hogy fel-le öltögetek, előtte gyűrtem az anyagot és oldalirányban bökdöstem. Igaz, hogy az gyorsabb volt, de sokkal rondább is, a kerettel gyönyörű egyenletes, mert jól ki tud feszülni az anyag, kevesebb fonalat is vesz fel.

Jó ez a magányos cédrus, vagy mi :lol:

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!


Ismét szép munkák születtek, születnek.

Anyapoc, nagyon aranyos a téli képed. A többi évszak is szivecske formájú lesz?

Avocado, a te képed is nagyon szép lesz. Én is néztem az újságban, nagyon szép színei vannak és tényleg érdekes a fekete anyagon.

Én most hanyagolom a varrást. A suli miatt most háromszor járok angolra, és 6 tárgyból kell két-két házidolgozatot csinálnom, az elsőket két héten belül. Persze, majdnem mindből 8-10 oldalas esszét kell írni.

A Hamupipőkés kép elkészült, azt megmutatom nektek. A nagy képpel még sehol nem tartok, szerinem a nyáron fogok igazán foglalkozni. Ha egy kis időm van, akkor a Micimackós képet csinálgatom, de abból is sok van hátra.



Remélem mindenki meggyógyult. Nálunk Ferike kezdi megint nehezen venni a levegőt, és csúnyán köhög, úgyhogy ismét kapja a hörgőtágítót. Jó hogy még itthon vagyok vele szeptemberig mindenképp. Biztos örülnének a munkahelyen, ha egy hetet vagyok, kettőt meg nem, ahogy most betegek voltak az elmúlt hetekben.

Szép napot mindenkinek és jó varrogatást.


Várom a többi szép munkáról a képeket.


Kép

Judit
 
 


Sziasztok! :)
Megjöttem Harkányból! :) Apával voltunk wellnes pihenésen 5 napig, nagyon jó volt. :) Még apa is áradozik, hogy milyen jó volt, és nem húzza a száját, hogy itthon lett volna mit csinálnia, én meg elcitáltam tömény pihenésre. :)
Vittem magammal hímzést, muszáj volt, mert a Keresztszemes Magazinba készült egy kép, amit most sajnos nem mutathatok meg, mert ezt kérte a szerkesztő, hogy amíg nem jelent meg, addig nem mutogathatjuk a kész művet sem. :( Ez van, igyekszem betartani, de majd a májusi magazinban megnézhetitek a fekete anyagra hímzett Flamenco táncosnőmet. :) Nagyon jó lettm de azért sötétben, este hímezni ember kínzás. Sajnos napközben nem úgy jött ki, hogy tudjak hímezni, így mivel a határidő hajtott, muszáj volt az estéket felhasználnom.

Az Évkönyves címlap kép, amit Orsi hímez, nekem is nagyon tetszik, de most egész évre előre meg van a hímeznivalóm, szóval ezt most elnapoltam. Egyébként az Évkönyvesben én a tiramisu-t és a fiú babaköszöntőt hímeztem, az van lefényképezve, és betéve az újságba. ;) :) Ja, a babaköszöntő a Judit barátnőm (Vera, tudod, már leveleztetek vele, ő a boltos társam is ;) ) első szülött kisfiának készült.

Anyapoc-Vera!
Nagyon jó a téli kép... minden elismerésem a plasztikra varrásodért. :P :lol:

 
 


Sziasztok Lányok!

Lakást dekoráltam ezerrel,lassan kész a tavaszi öltözet,addig hanyagoltam a hímzést :(...
És jaaaaj,annyi mindent csinálnék....! :shock:

Gumicukor

Igen,tényleg szebb lesz,de egyszerűen ezt meg kell szokni,mármint a fel-le öltögetést :?...Én is próbáltam anno kerettel,de idegesített...Most egész megszoktam,lehet,hogy mégis visszatérek a kerethez... ? :roll:

Tapika

Igen,mindegyik szív alakú lesz és valamiféle körbe akarom őket rendezni,összedolgozni,hogy körbe hozzá tudjam applikálni a hónapokat...És majd valahova a hét napjait :roll:..
Nagyon szép lett Hamupipőke :).Keret van már?
Részvétem a sulihoz,nekem "egyenlőre" csak két beadandóm van,igaz,még csak 1 alkalom volt a suliban :roll....

Zsuzsa

Igen,tudom :wink:..Jókat leveleztünk :).Ígértem neki is képet a plasztikról,de szt majd akkor érdemes,ha már mind készen van :roll:...
Éljen a wellness :).Hímzéshez meg kitartás :).Azért remélem,hogy ha megjelent a kép,dobsz fel képet róla :wink:!

lépek hímezni egy kicsit,amíg a törpék alszanak :lol:!

Akkor senki nem tud hónapokhoz való mintát? :(

 
 


Anyapoc!
Tudod, hogy hímezek? Most egy RR-hez készítek elő anyagot, és a keretet meg kell hímeznem, ami elég uncsi.
Kitaláltam, hogy 4 szál hímzés, és után jön 4 kérdés megtanulása Bankrendszerismeretből... hát az sem valami izgalmas, így a kellemest a hasznossal összekötöm. :P :P :P
21-én pénteken vizsgázni kéne belőle, és összesen 192 kérdés van. :roll: :?

 
 


Ja, vannak újdonságaink, és az elkövetkező hetekben, amikor tudok, töltök fel képeket, amik kittek (anyag, fonal, minta, tudjátok ;) ), és azokat is lehet majd rendelni.
Van hírlevelünk is, akit érdekelnek az Újdonságok, iratkozzon fel, és frissen kapja a híreket!

Ja, és még valami:
törzsvásárlói akciónk az, hogy minden hónapban kapnak a törzsvásárlőink ingyen mintát, amit egyik fórumtársunk tervez. :)

 
 


Zsuzsa

Nem rossz technika :wink:!Majd bevetem, ha elkezdődik a vizsgaidőszak :D!Bár addigra szeretnék készen lenni :roll....

Hajrá vizsga :).Drukkolok!!!!

 
 


Sziasztok!
Jó régen voltam erre :oops: De azért olvasni szoktam :lol: Gépem még mindig nincs, hogy lefényképezzem a műveimet :cry:

Anyapoc! :lol: Tök jó ez a plasztik :lol: És a végén mi lesz belőle? Falra lehet tenni vagy mit lehet vele kezdeni? :oops:
Egyébként én kerettel varrok. Régen csak "gyűrtem" az anyagot, de ma már nem tudnék keret nélkül varrni :roll: :lol: Tényleg sokkal szebb így, főleg ha félszemeket kell varrni. Én is elég nehezen szoktam meg, de most már nem cserélném le :lol:

Jó tanulást Nektek :lol: Nekem már nem lenne hozzá idegrendszerem :oops: :oops:

Andi

Kép
 
 


Anyapoc!
Köszi a drukkot, egyelőre ma nem jár az eszem sem a tanuláson, sem a varráson, ma valahogy másfelé jár az agyam... a netet bújom egész nap.

Kerettel varrás:
A hímzővásznon kerettel szoktam hímezni, bár most amit csinálok, azt épp nem, mert nincs kedvem állandóan átcsavarozni a keretcskémet, mert elég széles az anyagom, ahogy a keretét a képnek hímezem. Egyébként lassan keretet kell vennem, mert amit most használok, annak a csavarja kezdi feladni a szolgálatot. De sebaj, lesz hol vennem. :P :P Bocsánat, ezt nem tudtam kihagyni. :oops: :oops:

 
 


Sziasztok :D

Anyapoc
Bocsi, de még mindig nem jutottam el odáig, hogy scanneljek. :oops: :( Ígérem, ha sikerül, azonnal küldöm a mintát! :D
Lakásról képek??? Engem nagyon érdekelne! :D

Zsuzsa
Keret: nekem van kettő is, kicsi, nagy, de én képtelen vagyok használni, nekem kell mind a két kezem, a bal kéz aláfogásnak, szóval ott csücsülnek a szekrényben. talán majd nagymama koromban előveszem. 8)

Orsi

 
 


Orsi!
Én sem használom sokszor a hímzőrámát, csak ha úgy gondolom, hogy jól ki kell, hogy feszítsem az anyagot. nem szeretem, és görcsbe áll tőle a bal kezem, ahogy tartom. :?
ez is olyan, mint a plasztikra varrás, bár nem annyira van bennem ellenérzés, mint a plasztikos dolognál. ;)

 
 


Sziasztok!

Andi

A plasztikból elvileg egy felakasztható "kép" lesz,összedolgozom az évszakokat,melléjük a megfelelő hónapokat és majd valamit eszkábálok rá,hogy a gyerekek mindig be tudják jelölni,éppen milyen hónap van.Az oviba készül,ugyanis sokszor gond,hogy nem tudják az évszakokat,nem tudják kötni hozzá a hónapokat.Hasonlóra tervezek egy "hét napjait" is.ez így dekoratív is és tanulni is lehet belőle...Az ötlet megvan,de azért a kivitelezéssel gondban leszek :roll:...
Remélem,sikerül majd gépet szerezned és feldobni a munkákat :)!


Zsuzsa

Na mesélj,mit találtál a neten :wink:?
Irgumburgum,tessék tanulni! :)

Orsi

Nyugi,egyenlőre nem vagy elkésve a szkenneléssel :wink:!
Képek csak neked :)...nem sok,nem minden,amit hirtelen tudtam... :D

A gyerekszobába készült mennyezetdísz... :) (háttérben az új függöny :wink:)
Kép


Közelről:
Kép


Új függöny a hálóban:
Kép
Már csak a fantasztikus karnist kellene valahogy elfednem :?....

Na megyek,mert a gyerkőcök követelnek... :)

 
 


Helló lányok!

Én sem voltam ezer éve, de igazoltan hiányoztam, mert ezen dolgoztam!

www.cilizenebolcsije.com

Remélem, tetszeni fog!

Most ezt hímzem:
Kép

és itt tartok:
Kép

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Mindenkinek nagyon boldog húsvétot kívánok.

A fiúknak sok-sok piros tojást, a lányoknak pedig sok locsolót.

Judit
 
 


Sziasztok!

Emlékeztek még rám? :roll:
Végre újra van netünk (2 hónap után :? )

Időközben beköltöztünk, nagyjából kipakoltunk, bútorokat összeraktuk... szóval alakulunk :-)

A kiscsajszim vasárnap lesz 1 ÉVES, most a partyjára készülünk.
Megmutatom mekkora már a kis hölgy:

Kép

Szeretnénk egy fát is ültetni majd. Csináltam meghívókat is(katicás lett, így ebben a jegyben tartjuk a bulit, a tortáját is katica alakúra akarom csinálni :-) ), most a család lesz csak meghívva. Ti hányadik szülinaptól hívtatok ismerős gyereket szülinapra?

Sajnos még nem mászik a kis lustám, csak a négykézlábra állásnál tartunk. Nálatok mikortól kezdtek mászni a gyerkőcök? 2 hét múlvára kaptunk időpontot, megnézi konduktor, hogy nincs-e valami probléma. Én úgy érzem nincs semmi, tiszta öröm ránézni, olyan érdeklődő, nagy dumás a kis boszi, csak nagy a feneke. Lehet hogy kicsit még edzeni kell, és akkor majd megy ez a mászás dolog is? :-)Nagyon remélem, hogy csak ennyi gond van.

Ja és haladtam a magasságmérővel is, már csak tigrist kell megcsinálni és kész vagyok vele.
Íme:
Kép

Mára ennyi voltam, mert 2 havi netmegvonás után sok az elmaradásom :roll:

Timi



Kép
 
 


Timi :)

De jó, hogy visszajöttél. Kislányod egy tünemény! :)
Nálunk Borka kezdett nagyon későn forogni, akkor én is úgy éreztem, hogy nincs gond, csak lusta a szentem. Viszont utána behozott mindent, és egy évesen már menni kezdtek.
Nálatok lehet, hogy csak simán kimarad a mászás, de azért jó, hogy megmutatod valakinek. Persze olyan csodákra képesek a gyerekek. Pár hét múlva esetleg már szaladni fog. :)

Brigi

Kép

Kép
 
 


ttimi!

Ne aggódj Einstein 6 évesen szólalt meg...
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást!

Remélem hamarosan "mászó hírekről" számolhatok majd be Nektek!

Timi



Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát én is bejelentkezem ám!

Úgylátom sok minden történt erre.

BRIGI: Gratula a harmadik babához! Kívánom ,hogy minden rendben menjen és egészséges babát hozzon a gólya nektek.

GUMICUKOR: Értetek pedig szoritok, hiszen ti már majd nem a célegyenesben vagytok! Kislány lesz?

ANYAPOC: Nagyon klassz lett a gyerekszoba dísze! A függönyök is szuperek. A háloban írtad, hogy a karnist akarod eltüntetni. Szerintem valamilyen erős drapériával megtudod oldani. Van ilyen kétoldalán ragasztható tépőzár amit a karnisra felragaszthatod és a függönyre felvarrhatod és akkor le is tudod szedni kimosni.

HULIGÁNLÁNY: Nagyon klassz ez a keresztszemesed. KB mekkora lesz készen?

TIMI: Hát, milyen nagyok lettetek!!!!!!! Kész hölgy! A mászással ne foglalkozz, minden jön úgy ahogyan kell. Lehet hogy tényleg kicsit lustább, de menni fog. Hidd el. Mutass majd képeket a házatokról?
A fa ültetés jó ötlet szülinapra! Nálunk is volt ilyen és szépen cseperedik a fa is és Levi is.
Előre is kívánok a kismanódnak NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET!

Én a xszemestől kicsit elpártoltam és gyöngyöt fűzök mostanság. Majd hozok képeket. Nagyon jó móka és nem győzöm csinálni a karkötőket, medálokat, láncokat, mert mindig akad valami alkalom, hogy egy-egy új darabbal meglepjek valakit.
De teljessen nem hagytam abba a varrogatást sem. Sajna vannak félkész dolgaim is.

Most puszilok mindenkit és nem sokára jövök a képekkel.

Sziasztok! Jó varrogatást!

Kép



móni
 
 


Sziasztok :D

Cili
Klassz a földgömbös minta! :D

Brigi
Gratulaaaa!!! :D

Timi
Lánykád nagyon cuki!:D
Magasságmérő klassz lesz!!:D
NÁlunk Flóra volt ilyen kis lusti, de én korábban elkezdtem gondolkozni, hogy vajon miért nem forog, csak a hátán nézelődik. Persze én is azt gondoltam, hogy lusti a szentem, főleg hogy megfordult néha, de nagyon ritkán és Gergőhöz képest sokkal kevesebbet mozgott. Akkor már négykézlábaznia kellett volna és még sehol semmi. Nekem a védőnőnk ajánlotta a DÉvény Anna tornát, elvittem, megnézték és kiderült, hogy egyáltalán nem lusta (Dévény Anna szerint nincs lusta gyerek!) hanem enyhén hipotón az izomzata. Szóval elkezdtük a kezelést és én sem hittem el, de már 1 napra rá a gyerek négykézláb állt és kúszott is előre. Szóval én nagyon örülök, hogy elvittem, összesen voltunk 3x és az elég is volt, hogy beindítsa nála a rendes mozgásfejlődést és így teljesen beérte magát, 2 héttel az első szülinapja előtt el is indult. Úgyhogy szerintem annyit megér a dolog, hogy megnézik és megmondják rendben van-e, vagy kell 1-2 kezelés. Mert Flórán sem látszott, csak annyi, hogy hihetetlen hajlékony, és az is lesz élete végéig, mert ilyen az izomzata. Viszont ha kimaradt volna nála a mászás, az nagyon nem lett volna jó a későbbiekben. Az a mozgásfejlődésben hihetetlenül fontos és ha kimarad iskolás korban okozhat diszlexiát, diszgráfiát. Szóval ha van rá mód vidd el egy ilyen Dévény Anna tornára. :)

Móni
KÉpeket várjuk! :D

Anyapoc
Szuper a dekoráció és a függöny is!!:D Irigykedek, hogy van ilyenre energiád!!:roll:

Én kész vagyok a fával, már csak kontúrozni kell, csak minden este hulla vagyok szóval már rég kész lennék, ha nem halogatnám a hímzést a fáradtság miatt. Ha kész lesz teszek fel képet.

Puszi mindenkinek :D

Orsi

 
 


Sziasztok!

Timi

Én is csak javasolni tudom,hogy feltétlenül nézesd meg a kislányodat!Sajnos nem jó,ha a mozgás bármely fázisa kimarad,vagy túl rövid :(.Egy kis terápiával már most könnyen megoldható :).

Móni

Köszi :).Igen,ismerem a karnis-módszert,a nagyszobában is így van "eltüntetve" :D!Csak mindig lejön :?.... itt-ott :roll:
Na,képet,képet a karkötőkről!!!!!! :D

Avocado

Neked is köszi :).
Ügyes vagy,hogy iylen hamar kész vagy :D!Nekem mostanság nincs kedvem hímezni :(...megint suli :?...

 
 


Sziasztok!

Hát, újra itt vagyok. Elkészűltek a képek! Rögtön feltöltöm.


Kép

Kép

ezt a karit anyukámnak szánom szülinapjára. Készül hozzá egy nyaklánc is hasonló stílusban.

Kép

memória kari barnában.

Kép

férfi karkötő. Ajándéknak szuper! Itt is készül hozzá egy lánc!



Kép

Sámános medál.

Kép

Uhu, medálba foglalva! Kedvencem!

Kép

Fekete szett. Kari, lánc és gyűrű.

Hát most egyenlőre ennyi.
Nagyon szeretem őket készíteni. A hétvégén a szomszédasszony átjött hozzánk és pont akkor fejeztem be anyukám kariját. Totál beleszeretett ezekbe a dolgokba. Már ő is szeretne fűzni ilyen szépségeket. Ezek a gyöngyök mások mint a hagyományos kásák. Igaz drágábbak is de sokkal több van egy csomagba mint a kásában.

Most viszont lépek mert van még nyomtatni valóm és még gyöngyöket is kell rendelnem.

puszi mindenkinek.

AVOKADO: Várom a képet! :wink: Biztos klassz!

ANYAPOC: Hogy-hogy lejönnek a karnisok? Nálam is van felrakva így függöny de az olyan erősen tart, hogy alig bírom leszedni.

Kép



móni
 
 


Sziasztok!



Timi!

Először is kislányodnak nagyon boldog első szülinapot kívánok. Nagyon szép és aranyos kislány és már ő is egyéves. Röpül az idő, igaz?
Buli- nálunk tavaly volt az első alkalom, hogy a családon kívül is megünnepelte az ovis csoporttársaival a szülinapját a leányzó. Idén is készülünk rá (lelkiekben legalábbis én már készülök).

Nagyon szép lesz a magasságmérőtök.


Brigi!

Nektek gratulálok a picurhoz. Egészséges és minden problémától mentes babavárást kívánok.


Nekem most nincs megmutatható állapotban semmilyen művem. Most elsősorban a házikat gyártom a suliba, illetve a jó időnek köszönhetően kint vagyunk a kertben, kertészkedni, játszani. Ha elkészülök valami kisebb művel, majd teszek fel képet.

További jó varrogatást mindenkinek.



Beababa!

Most nézem a Keresztszemes magazint, az áprilisiban található Flamenco táncosnő a te műved igaz? Nagyon szép lett.


Bedmona!

Nagyon jók lettek a karkötők, gratulálok hozzájuk. Ügyes és türelmes vagy, ehhez is kell gondolom jócskán türelem, igaz?

Judit
 
 


Sziasztok!

Brigi:
Én is gratulálok a picúrhoz!!!

Móni:
Köszönjük a szülinapi jókivánságot!
Csinálk majd képeket a háyról és felteszem, csak még egy két hét türelmet kérek, mert most csinálják az utolsó simitásokat kinnt (kerités festés, disztéglák...) és akkor már teljes pompájában mutatnám meg a villát :wink:
Az ékszereid fantasztikusak, és a képek is ötletesek róluk!! Nagyon mutatósak igy a sziklára téve! :wink:

Orsi:
Köszönöm az ötletet, elkeydtem utánaolvasni a Dévényi módszernek, sok jót találtam róla, megpróbálok keresni valakit, aki foglalkozik ilyen módszerrel.

De hogy jó hirt is mondjak, teljesen ráérzett időközben Dóri a felülés izére. :-) Igaz, ez a hasonfekvésből felnyomom magam módszer, de most már félálomban is csinálja :wink: , és egyre többet áll négykézlábra is, bár legtöbbször még csak visszaülés lesz belőle.

A védőnő is adott mészést segitő feladatokat, hogy addig is, amig eljutunk a konduktorhoz legyen mit gyakorolni. Azt is szorgalmasan csinálgatjuk. :-) De szerencsére egy csomó mindent már nem is kell gyakorolni, mert az eleve ment.

Most felébredt a csajszi, este rakok fel képeket a szülinapi partyról!

Timi



Kép
 
 


Sziasztok!


Újra itt vagyok:-) Mégsem ébredt fel, csak vak lárma volt! :lol:

Szóval a képek:

A meghivó:
Kép Kép Kép

Igy állunk négykézlábra szoknyában :-)
Kép

Igy tapsol a kiscsaj, ha tetszik neki valami:
Kép

A fa:
Kép

A torta, az ünnepelt, és az apukája :-)
Kép

És végül egy ajándékbontós kép:
Kép

Timi



Kép
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron