Új privát üzeneted érkezett!

Virág, igazából ezt a kérdést eredetileg minden személyeskedés nélkül, abszolút elvi alapon tettem fel, sem rád, sem másik, a topikban írt anyukára nem céloztam. Kép Csak az volt fura nekem, hogy ez a lehetőség fel sem merült. Minálunk amúgy nem merült fel ez a téma, nem vagyok csaszis és csak 2 gyerkőm van 33 évesen, úgyhogy csak beleolvastam a partvonalról. De a válaszokat köszi. Kép
A célzást érteni vélem, de mégis remélem, hogy csak én gondolok "rosszra"! Kép Valóban, monogám házasságból indultam ki mindkét fél részéről - megint naiv volnék? Kép Na jól van, nem OFFolok itten otvább, inkább visszavonulok csendben olvasgató üzemmódba.
Üdv, Klára
 
 


Sziasztok.
Döntöttem és megcsináltattam az elkötést.Azota felszabadultabb a házaséletem. Lelkiegben néha még picit rossz hogy nem lesz több babám, de legalább abortuszom se lesz és igy már megéri.
A csaszi alat kiderült hogy a méhem még birna egy babát,ugyhogy a dokim megigérte ha nagyon-nagyon vágynék még egy babára csinál nekem egy lombik bébit, igy nincs minden veszve.Köszi a tanácsokat mindenkinek.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: