Új privát üzeneted érkezett!

...és még két kis szösszenet, aztán most már tényleg Ti jöttök!!!

Az első:
Néha- néha még be szoktam dobni Dorkát a járókába, de csak ha pl. le kell szaladni a kinyitni a kaput, vagy ha csöngetnek, stb., amúgy már nem ez a törzshelye Dorkának, habár jól elvan benne, nézegeti a könyveit, pihizik stb.. Múlt héten pakolásztam a cuccai között, kiszedegettem a már nem használt babajátékokat a járókából stb, és morzsákat vettem észre. Mivel Dorka CSAK az etetőszékében eszik (s így eszik a nagyiékkal is), ezért eléggé csodálkoztam, hogy mégis morzsákat találtam...Aztán másnap is...és hiába szedegettem ki, nem tudtam ellenni, hogy honnan jönnek a morzsák. Tudjátok, pénteken az anyu szokott Dorcival lenni. Anyu egyszer csak látja, hogy Dorka elvonul a kis fém dobozával (olyan kekszes, karácsonyi fémdoboz, és a járókában szokott lenni), kinyitja, kiborítja, és elkezd enni 3 igencsak száraz kenyérhéjatKépKépKép A kis élelmes. Úgy tűnik, nem volt elég Neki a tízóraira kapott gyümölcs, megkívánt még egy kis kenyérhéjatKépKépKép Na, azóta ha lehet, még jobban odafigyelek, hogy egy pici morzsa se legyen az etetőszék alatt sem, mert Dorka képes lenne azt is elraktározniKépKép Pedig minden nap porszívózom és felmosom az egész lakást, most már kétszer teszem ezt.

És a másik, ami az imént történt:
Képzeljétek, hallom, hogy csörög a telefonom...keresem, de sehol...csak azt hallom, hogy a nappaliból, a járóka felől jön a hang...valami fémes hang...keresem, sehol...egyszercsak kinyitok egy fém dobozt (az előbb említett fémdobozt), és abban volt a telefonomKépKépKép Vajon ki tette oda????

VicKép
vic
 
 


Helló!

Képzeljétek én tiszta hülye vagyok!!! Mivel láttam a Babanet kiírását, hogy vandálok jártak itt, meg plusz még szervercsere is volt, hát betudtam, hogy most akkor nincs babanet. De a sok eszemmel a kedvencekbe betett linkkel próbálkoztam mindennap, ami ugyebár nem találta meg az oldalt Kép Csak ma jöttem kerülőúton és látom, hogy már ezer éve lehetne írni. Brühü! Hát nem vagyok toppon, na...

Állatkerti talit igen-igen mi is, mi is! Kép Kép

Senkinek sem írok külön mert hulla vagyok, egyedül Vicnek ha nem haragszotok:
Biztos, hogy ennek a két csík-egy csíknak oka volt. Fel a fejjel, hogy a következő két csík minél hamarabb jöjjön! Én nagyon szorítok értetek! Kép

Hajni
 


Sziasztok!

Talán már be sem tudom hozni a lemaradásomat Kép

Vic milyen jó, hogy hozza Dorci a bilit! Én most készülök venni. Mondjuk Ő ott tart, hogy mutogat a pelusra ha volt vagy lesz vmi. Ill. ha kérdezem, hogy volt e, akkor mutat a pelusra. Asszem ez még messze van a bilitől Kép
Kenyérhéj Kép Telefon Kép A kis élelmes! Bespájzolt?
Élménydús periódusba léptetek a szaladok amerre a fejem visz-szel! Aztán a legjobb, mikor oldalra vagy épp visszafele néz, de uúgy szalad előre, csak épp nem néz Kép Nálunk most a fej hátrahajtása a nyerő és a fejrázás. Utóbbiról gyorsan le is szoktattam, mert élvezte, hogy elszédül, csakhogy egyszer épphogy elkaptam az üvegajtóba esés előtt Kép

Rebi hihetetlen milyen orvos(?)ok vannak! Remélem már sokkal-de-sokkal jobban vagytok és hamarosan többször jössz mesélni és jókat! Kép

Hajni ha ezt tudom, hogy ezért nem jössz! Gyorsan hozd be a lemaradásodat! Kép

Állatkerti tali ilyen formában mindenképpen okés!!! Jövőhétre megbeszélünk egy napot? Vagy még a hétre?

Kép

Vic és akinek van vmilyen tapasztalata esernyős babakocsi és utazóágy téren, szivesen venném a véleményeket, javaslatokat, ajánlatásokat!

puszi
Orsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem, most sikerül írnom...
Mindenki, hol vagytok??? Vagy Nektek semk sikerült írnotok?Kép

Csak egy gyors hír Annéktól: Mindenkit ezerrel puszil, és üzente, hogy kb. 2 hét múlva jön, már alig várja!

Állatkerti tali napjára ötleteket várok!!!

Orsi,
Konkrétan mire vagy kíváncsi az ágy és a bkocsival kapcsolatban?
Még szerencse, hogy pont el tudtad kapni Bent az esés előtt! Hú, ilyenkor gondolok arra, hogy mennyi idegszállal kell egy manóra odafigyelnünk! Ki az, aki azt mondja, hogy a gyereknevelés szabadidős tevékenység???KépKépKépSzerintem ilyenkor kezd őszülni az ember, vagy nem?!KépKépKép
(tartozom még a maileddel, igyexem!!!).
De most mennem kell!

Puszi!

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

A mai napunk csúcs-forgalom volt. reggel elaludtunk, mert ma hajnalig dolgozatoztam, aztán rohanás a játszóházba, mert 10-re voltunk bejelentkezve. Nagyon jó volt, egész jó játékok vannak, de Ildikó, akié sajna nem minden ötletét bírta megvalósítani anyagiak szűkében. De Matyi nagyon élvezte. Aztán hazafelé csatlakozott a nővérem és Kitti, ő ment a suliba én meg a 2 gyerekkel ebéd, lefekvés... stb... Délután nővérkémék mindannyian itt nálunk gyülekeztek, majd jött népszámláló is, végül tescos bevásárlással zártuk. De holnap megyünk nővéremmel Pestre, Városligetbe kibattyogunk és talizunk a Pöttömökkel. Nektek nincs kedvetek kijönni??? Úgy 10-11 körül érünk ki és délután 3 felé jövünk vissza a vonathoz. Remélem a főpróba jól sikerül és akkor jövő héten az állatkert is összejön!

Az állatkertes talihoz: nekem szinte mindegy melyik nap lesz. De ha lehet a jövő héten. Alkalmazkodom a tanuló ifjúsághoz! A vonat minden nap megy!!! Most csütörtökön viszont fogorvos...

Vic: nagyot nevettem a kenyérhéjas sztorin, szóval száraz kenyéren és vizen tengeti kisbarátnőnk a napjait! HMMM? Matyit alig bírtam lebeszélni, hogy ne küldjön egy bumm-bumm-ot kedves anyuka!

Orsi: kipróbáltad azt a gyógyszert? A hátam a cipekedéstől, a rossz tartástól, a kilóktól vagy mittomén mitől fáj!Kép Tehát mindere vevő vagyok!
Bili: Matyi is mutatja, de csak ha már megvan vagy épp elindult. Ilyenkor olyan kis bűnbánó arccal mutatja a pelust. Bilit nem hozza, csak ha kérdem, akkor szívesen ráül és néha belepisil, de kaki?????
Vic: nektek gratulálok hozzá.

Rebi: örülök, hogy túljutottatok a betegségen!

Ági: merre vagy????

Megyek aludni, kb 1 órája készülődöm és nem jutok ágyba!
Pussz, Zita

UI: Ann-t várjuk!
 
 


Sziasztok!

Zoo: nekem jövőhét kedd, csüt., péntek és gondolom délelőtt.

Babakocsi és ágy téren pedig elsősorban arra lennék kiváncsi, hogy mire figyeljek, mi a nem jó, nem praktikus, nem bevált, negativ tapasztalat (pl. zalakaroson az ágy vége lazán mehajlott, már nem akadt meg, sajna a márkát nem tudom) vagy épp mi az ami mindenképp jó ha van a kocsin.

Vic az biztos, hogy nem csak a rohangálás fáraszt le, hanem a minden idegszállal való odafigyelés! Ma, amit eddig még sosem, megpróbált kimászni a bevásárlókocsiból, mert kinézte magának a bébitaxit és úgy gondolta, akkor ő most odamegy.
Elbarteroltátok Hajnival a CDket? Átvegyem a fr. R+J-t?

Zita fogdoki Kép Jó húzós napotok volt! Nem próbáltam a gyógyszert, mert inkább sokat szenvedek és a férjem szokott rámparancsolni, hogy vegyem már be a pirulát ... de állitólag jó. Asszem irtam: a neve Solpaflex, piros doboza van, vény nélküli. Próbáld meg, még mindig jobb, mint a semmi. Nekem ősszel a cipekedéstől a mellkasom szúrt. Még tüdőszűrésen is voltam, meg dokinál, meg EKG-n, semmi, úgyhogy maradt a tipp, hogy a cipekedés.

Megvettem életünk, ill. Ben első bilijét! Kép Kiváncsi leszek rá! Mivel nálunk az én dolgom a mosdóban közös tevékenység (mindig utánam jönKép), igy ma megnézte, hogy mit eresztek bele a kagylóba, de hát a fenekemtől nem sok mindent látottKép A kis kiváncsi! De egyszerűen bármit találok ki bejön, vagy nem megy ki ... KépNa majd egyszerre dolgozunk az ügyön!Kép

puszi
Orsi
 
 


Off...ezt most kaptam...érdekes olvasmány...Kép

Betöltendő pozíció:
Anya, Anyu, Ma ma, Anyuci
Munkaköri leírás:
Hosszú-távú, csapatjátékosra van szükség, egy kihívásokkal teli, 0-24 órás munkahelyen, gyakran kaotikus munkakörülmények között. A jelentkezőnek kitűnő kommunikációs és szervezési képességgel kell rendelkeznie. A munkakört betölteni kívánóknak képesnek kell lenniük változó időbeosztásban dolgozni, amely magában foglalja a hétvégéket, ünnepnapokat és gyakran 24 órás, váltás nélküli műszakokat is. Időnként szükség van éjszakai utazásra is, Isten háta mögötti nyári táborba esős hétvégén, vagy akár távoli városba valamilyen sportesemény kapcsán. Az utazási költségeket nem térítik meg. Gyakori a futárszolgálati tevékenység is.
Felelősségek:
Életed hátralevő része. El kell fogadni a gyűlöletet is, legalábbis átmenetileg, mindaddig, míg valakinek szüksége van 1000 forintra. Folyamatosan képesnek kell lennie arra, hogy visszafogja magát. A fizikai állóképessége egy öszvérét meghaladónak kell lennie, ugyanakkor a 100 méteres síkfutást 8 másodperc alatt kell teljesítenie, mármint abban az esetben, ha a kert végéből sikoltozás hallatszik , és nem azt kiabálják, hogy "itt a farkas...". Szembe kell néznie stimuláló, technikai jellegű feladatokkal is, úgymint kis tárgyak megjavítása, vécétartály csöpögésének elállítása és beragadt zippzárok helyrehozatala. Felügyelnie kell a telefonhívásokat, ügyelni a napt árra, jeles eseményekre és koordinálnia többrétű házimunka folyamatait. Képesnek kell lennie arra, hogy megtervezze és levezényelje a társasági összejöveteleket, melyen széles kor és értelmi skálájú személyek vesznek részt. El kell fogadnia, hogy egyik pillanatban nélkülözhetetlen, míg a másikban szégyenteljes a jelenléte. Felügyelnie, vezényelnie és időnként irányítania kell több millió kis házi játék összeszerelését, valamint le kell azokat előtte tesztelnie.

Állandóan fel kell, hogy legyen készülve a legjobbra, de számítania a legrosszabbra. Fel kell készülnie arra, hogy a végtermék minőségére teljes felelősséget kell vállalnia. Rá hárul a teljes épület fenntartási és takarítási munka is .
Karrier és előre lépési lehetőségek: Gyakorlatilag semmilyenek. A Te feladatod, hogy ugyanabban a pozícióban maradj éveken keresztül, miközben állandóan fejlesztened kell magad minden területen és mindenféle zsémbelés nélkül el kell fogadnod, hogy a rád bízottak mindenben könnyedén leköröznek téged.
Előzetes gyakorlat:< B> Sajnos, nem szükséges. Munkaidő alatti, folyamatos továbbképzés, önképzés formájában, végkimerülésig
Fizetés és juttatások: Fogd fel! Ezért te fizetsz! Ráadásul folyamatosan emelkedő mértékben, bonuszokkal tetézve. A felsőoktatás befejezését követően azt hiheted, hogy most már nem kell többet fizetned, hiszen anyagilag önnállóvá váltak! Tévedés! Amikor meghalsz, mindened odaadod amid megmaradt. Ebben a furcsa fordított fizet ésben az a legmegdöbbentőbb, hogy te még élvezed is, sőt azt kívánod, bárcsak többet adhatnál!
Az állás adta előnyök: Noha nem jár fizetéssel, egészségbiztosítási járulékkal, nyugdíjjal, nincsenek fizetett hétvégék, szabadság és nem ajánlanak fel az év végén részvényjuttatást az állás végtelen lehetőséget nyújt az élet teljessé tételéhez, mindig hozzá lehet jutni ingyen ölelésekhez és egy végtelenül boldog élethez, ha megfelelően teszed a dolgod.

Puszi:

Vic
vic
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: