Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Kislányunk két éves lett november elsején.
Augusztusban költöztünk egy Budapest melletti városba. Szeptembetben feliratkoztunk a bölcsibe.Pontosabban a helyi mindkét bölcsibe. Nem biztattak semmivel, de konkrétan azt se mondták, hogy ne is reménykedjünk. Abban maradtunk, hogy havonta hívjam fel őket. Naivan azt hittem, hogy két éves korában már a beszoktatással foglalkozhatunk. Márciusban megyek vissza dolgozni. Legutóbb mikor felhívtam a bölcsit, már azt mondták, hogy csak jövő szeptemberre van hely. Érdeklődtem a pesti bölcsödékről is, ott meg csak kerületi gyerekeket vesznek csak fel. Utánanéztem, nincs törvényi előírás arra, hogy a lakóhely szerint különböztessenek meg gyerekeket. Lakóhely szerint meg azért különböztetnek meg, mert egy évvel korábban még nem tudtuk, hogy itt fogunk lakni. A fél éves várakozás meg nem elegendő. Hová tegyem a gyerekemet amikor dolgozni fogok? Szeretném a lehetőségeket átgondolni, ezért kérek szépen tanácsokat. a válaszokat előre is köszönöm.
 
 


Szia, nálunk egyáltalán nincs bölcsi, pedig nekem is kéne dolgoznom. Szerintem nézz körül magánbölcsik környékén.
Sckata
 


Szeretettel várok mindenkit az iwiwen a Bölcsit kereső anyukák klubjába! :)
Budapesten élő, dolgozó Anyukák, beszélgessünk ott!
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: