Új privát üzeneted érkezett!

ma jutottam el odáig, hogy totál kikészít ez a tehetetlenség. Nagyon elkeseredtem. Idén nyáron kiderült, hogy a páromtól természetes úton nem lehet gyerekem, mert állítólag olyan anyagot termelek, hogy "kinyírom" a spermáit. Tehát első körben mesterséges megtermékenyítés... egyen már túl is vagyok, még 5 próbálkozás (amire a statisztikák szerint 10 %-nál is kevesebb esély van) lehet a lombik-program előtt. 34,5 éves vagyok. Testvérek között is kb. fél év, mire a lombikig eljuthatunk, de ha ilyenek történnek, mint pl. utoljára, akkor akár egy év is...: pl. hormontartalmú gyógyszert kellett szednem, de az orvos elfelejtett tájékoztatni, hogy meddig. Természetesen túlszedtem, így ebben a hónapban nem lehetett inszeminációt csinálni. De ez csak egy a negatívumokból. Alapvetően egy darab húsnak érzem magam a hentesnél a kezei között. Nem tájékoztat semmiről, nem nyugtat meg, nem tudom közel engedni magamhoz, nem tudok bízni benne, mert futószalagon foglalkozik a gyereket akaró nőkkel. Ma pl. közölte, hogy holnap menjek el a magánrendelőjébe, megnézi van-e cisztám... FÉL ÉVE JÁROK HOZZÁ, már inszemináció is volt, most jutott eszébe cisztát nézni??? Új orvost szeretnék találni Bp-en... Tudtok segíteni?!!!
 
 


Elfelejtettem: emileknek is nagyon örülnék!!! pintusi@freemail.hu
Ha valaki hasonló cipőben jár, de még csak tájékozódni szeretne, szívesen megosztom a tapasztalataimat vele, akár telefonon is.
 
 


Szia!
Itt van egy topik, ahol sorstársakkal beszélgethetsz:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7484/408.html?1101383375
(Ma megint megjött...)
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron