Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

15 éves érettségitalálkozónkat szervezzük.Nagy próblémánk a megfelelõ helyszín kiválasztása.Ha valakinek van jó tapasztalata étteremrõl ,kávézóról ahol elviselnek kb.30 rottyant tyúkot és nem oltáriak az árak ,légyszí ossza meg velem! Ja,Budapesten!

Köszi:Jucusmamus


Szia Jucusmamus,
nekünk a 15 éves most volt szombaton Kép. A Club Fantasyban voltunk, ez a Pozsonyi u 4-ban van, a Jászai Mari térnél. Svédasztalt volt, 3000 ft /koponya, ebben a köv menü:
TONHALKRÉMES BORJÚ SZELET
SONKA TEKERCS, FRANCIA SALÁTA
SONKA TEKERCS SAJT KRÉMMEL
GRILLEZETT ZÖLDSÉG ( zukini, padlizsán, sült répa, stb.)
SPIEDINI (ananász sajttal)
PADLIZSÁNKRÉM PIRITÓSSAL
ASZPIKOS CSIRKE ZÖLDSÉGÁGYBAN
OLASZ BABSALÁTA
ARANCINI ( töltött rizs kúp)
TIRAMISU
plusz egy pohár pezsgõ és egy üdítõ.
Szépen levezényelték, jó volt nagyon. A maradékot meg hazavitték az utolsók Kép.
A számuk: 239-1806. Ördög Évát vagy Szöllõsi Lászlót keresd.
Du. kettõtõl voltunk ott 1/2 10-ig, de maradhattunk volna zárásig is.
Nekünk csak a svédfasztal árát kérték, bérleti díjat nem, de csak azért, mert barát barátja vagyok. Kép Nem tudom, egyéb esetben mennyi a bérleti díj.

Aztán ott van a Benczúr utcábban a Posáts Mûv Központ, gyönyörû termük van (A Vadásztermet szokták ilyen célra kiadni, azt hizsem), de az éttermük is gyönyörû. Tavaly hívtam õket ez ügyben, de elriasztott a magas bérleti díj.

üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Bocs, Postás Mûv Közp, de a telkönyvben talán Benczúr Ház néven van...

Zsóka
 
 

 
 

Sziasztok!

Milyen véletlen, de én is a 15. osztálytalálkozónkat szervezem, és családi összejövetelt szeretnék. Ami annyit tesz, hogy férj, feleség, gyerekek.
Egy 60 férőhelyes termet keresnék Pest megyében Nagykátához közel, ahol van játszósarok, pelenkázó, megfelelő tisztaságú mellékhelység, és jó idő esetén ki tudnánk menni a szabadba. Amennyiben nekünk kedvez az dőjárás, a bográcsozástól sem zárkóznék el.
Tehát olyan helyet keresek, ahol a szabadtér is elég nagy ilyen partyhoz.

Előre is köszi: :)
Erre az oldalra várom ötleteiteket: Jázmin
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron