Új privát üzeneted érkezett!

@gyorimo:
Kedves gyorimo! Sikerült szeretö csaladot találni pici babádnak? Minden megoldódott?
Csupa szépet jót kívánok!
 
 


Sziasztok!
Èn is nagyon szeretnèk idèn babázni, sajnos korai petefèszekkimerülès miatt már 4 ève harcolunk a párommal h mi is anyuka ès apuka lehessünk. Sok mindenen tùl vagyunk, ès sajnos eljött az a pont amikor külsö segìtsèget kell kèrjek. Mivel nem vagyok az a belenyugvò tipus, -ami sokaknak segìt az elfogadásban-, kiálok ide, ès olyat kèrek, amit csak angyal adhat nekem, nekünk,  azt szeretnèm, ha egy kismama felajánlaná számomra a születendö gyermekèt, hogy kisbabám lehessen.
Angyal lesz akkor is, ha nem teljesen önzetlenül(bár ez hülye megfogalmazás)teszi.
Nagyon szerettünk volna örögbe fogadni is, mìg ki nem derült, h mivel külföldi a párom csak mint egyedülállò jöhetek szòba,tehát min 6 èv várakozás az ügyintèzõ hölgy szerint, ès akkor is csak 7-8 èveset kapnánk... persze lehet hamarabb is, ha a sùlyosan beteg, vagy roma babát is beválaljuk.
Kèrnèk szèpen mindenkit, aki segìteni szeretne, irjon nekem,mert eltökèlt vagyok, ès komolyan gondolom.
Petesejt donort s keresek, ha ezen a vonalon találok valakit, akivel tudok együtt dolgozni, kommunikálni, akkor ezt fogadom el.
Èp ezèrt pontosan tudom meddig mehetek el, ès itt messze nem az anyagiakra gondolok. Tiszteletlensèget, ès tisztessègtelen ajánlatokat nem várok, ès nem teszek. Szerencsès, egèszsèges babázòs, vidám èvet mindenkinek!
Bátorlány
batorprojekt@gmail.com
 


Sziasztok! Születendő fiú gyermekünket örökbe adnànk.Komoly megbizható párnak. Csak privátba irj.
 

 
 

Sziasztok!

Mi a Ferjemmel szeretnenk egy kislanyt vagy egy kis fiut az sem baj ha roma szarmazasu.
Amiota hazasok vagyunk azota probalkozunk, persze eredmenytenul.:-( Ha van olyan anyuka, szulo aki bar milyen okbol lemondana picikejerol az privatban irjon nekunk. A picike jo helyre tisztesseges jo anyagi korulmenyekkel rendelkezo csaladban egy 9 eves lany teso melle kerulne, aki nagyon vagyik egy kis tesora. A ferjem Belga itthon magyarorszagon elunk ,de csak egyedullokent kaphatnek babat evek mulva mivel ö kulfoldi.

Minden megoldasra nyitottak vagyunk
Irj, irjatok batran privatba!

Koszonjuk es varjuk a valaszokat!!! pinkyke86@gmail.com
anikochristof
Nagydorog
 
 


@marciuss:
Kedves marciuss,
Próbáltam privát levelet irni, nem tudom megkaptad-e. Kérlek szépen, amennyiben nem, írj a kriszkrisz80@gmail.com címre.
Nagyon koszonom előre is!
 
 


@marciuss:
Javított email cím: kriszkrisz8080@gmail.com
Nagyon várom visszajelzésed.
Köszönöm!
 
 


Kedves Kismama,


Kilenc éve boldog házasságban élő, de sajnos gyermektelen házaspár vagyunk. Legnagyobb vágyunk, hogy az élet egy gyermekkel ajándékozzon meg minket, de eddig minden próbálkozásunk sikertelen volt. Az örökbefogadás mellett döntöttünk, ezért kérünk, ha abban a helyzetben vagy, hogy gyermeked felnevelését nem tudod vállalni, de szeretnél számára kiegyensúlyozott, boldog jövőt biztosítani, keress meg minket a pimboli73@freemail.hu  címen.


Megkeresésed előre is köszönjük.


Andi és Tamás 


 
 


Sziasztok!


 


Harmincas, 10 éve szeretetben és harmóniában együtt élő házaspár vagyunk. Az örökbefogadás útján fogunk továbbhaladni, mivel nincs gyermekünk. Egyetlen álmunk az életben szülőkké válni, így ha olyan kismama vagy aki nem tudja vállalni születendő babáját, kérlek jelentkezz privát üzenetben. Mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat, ígérjük a kicsi szerető családban, biztonságban fog felnőni.

eszter2016
Szeged
 
 


Sziasztok! Én csak annyit szeretnék mondani, hogy sok sikert mindenkinek! A barátnőm örökbefogadott kislánnyal Diánával él, akinek szüleit itt találta meg szintén. Ölelés mindenkinek!
Üdvözlettel:

                                                                        4 gyermekes anyuka (saját gyerkőcök)
dollici
Ravazd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Harmincas évei elején járó házaspár vagyunk, és régóta babára vágyunk. A családalapításhoz a mi utunk az örökbefogadás. Aki úgy érzi, hogy hozzá tévedésből kopogtatott a gólya, kérjük, hogy írjon nekünk, mi nagy boldogsággal fogadnánk a babát és szeretetben nevelnénk fel.

Köszönjük
 
 


Sziasztok!


Sok év sikertelen próbálkozás után az örökbefogadás mellett döntöttünk párommal. Minden vágyunk, hogy igazi család legyünk, amihez egyetlen dolog hiányzik, a gyermek. Jó egzisztenciával rendelkezünk, Budapesten élünk, saját lakásban, jó környéken. Nem iszunk, nem dohányzunk, egészséges életet élünk.

Az örökbefogadáshoz minden szükséges iratot beszereztünk, mindenhol alkalmasnak ítéltettünk. Lélekben is és fejben is eldöntöttük, hogy ez a mi utunk, tehát minden tekintetben készen állunk arra, hogy örökbefogadó szülők legyünk. Várólistán vagyunk, ahol csak lehet és gondoltuk, azért hogy minden esélyt megadjunk a sorsnak, még magánutas kereséssel mi is hozzáteszünk a lehetőségeinkhez egy kis pluszt. Hát ezért vagyunk itt…

…hátha egymásra találunk egy anyával, aki úgy gondolja, hogy születendő gyermekéről nem tudna úgy gondoskodni, mint ahogy szeretne (bármilyen okból kifolyólag is) és ezért inkább szeretné másnak a gondjaira bízni, örökbe adni, hogy a gyermeknek jobb legyen.

Ekkor, ha így elsőre szimpatikusak vagyunk, keress meg minket privátban, hátha mi vagyunk azok, akik örömmel vállaljuk a csöppséged gondozását, felnevelését egy szerető családban és hátha te is egy ilyen szerető, pozitív szemléletű párra bíznád nyugodt szívvel a gyermeked jövőjét.

Kérek bárkit, aki tud segíteni nekünk közvetlenül vagy közvetettül, hogy írjon privátban és a többit már ott megbeszéljük. Egyébként nyílt örökbefogadást szeretnénk és csakis törvényesen!

Mindenkinek további minden szépet és jót valamint mihamarabbi gyermekáldást kívánunk! :)

 


Szép napot kívánunk Mindenkinek!
Pest megyei, a 30-as évei végén járó házaspár vagyunk. Nagy szeretetben, harmóniában, egy kertes házban élünk. Sajnos verszerinti gyermekünk nem lehet ezért szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát, hogy mi is családdá válhassunk. Amennyiben tudsz nekünk segíteni kérlek írj a következő email címre. andika.77@citromail.hu (a név után a pont fontos); vagy sarkanyos@gmail.com

Köszönjük!
 


Kedves kismama!

Babára váró, vidékről származó fiatal házaspár vagyunk. Szülők szeretnénk lenni, és ehhez az egyetlen szóba jöhető úton, örökbe szeretnénk fogadni gyermekeinket. Ha úgy érzed, hogy nem tudod vállalni a születendő gyermek felnevelését, mi örömmel vállalnánk és nagy szeretetben nevelnénk fel. Megismerkedhetünk, így Te is tudni fogod, hogy hová kerül a kisbaba, kik fogják gondját viselni. Privatban írj, és mindent megbeszélünk!
 
 


Sziasztok!  


Harmincas, 10 éve szeretetben és harmóniában együtt élő házaspár vagyunk. Az örökbefogadás útján fogunk továbbhaladni, mivel nincs gyermekünk. Egyetlen álmunk az életben szülőkké válni, így ha olyan kismama vagy aki nem tudja vállalni születendő babáját, kérlek jelentkezz privát üzenetben vagy eszter.2016@citromail.hu e-mail címen. Mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat, ígérjük a kicsi szerető családban, biztonságban fog felnőni.
eszter2016
Szeged
 
 


Szisztok!

Mi is azon a házaspárok közé tartozunk, aki érvényes örökbefogadói határozattal rendelkeznek. Mi kistestvért szeretnék örökbefogadni, szintén egy örökbefogadott kisbaba mellé. Meg van mindenkünk ami egy kisbaba érkezéséhez kell. Ha úgy gondolod, hogy születendő kisbabád egy szerető családba szeretnéd örökbeadni, kérlek jelentkezz!
mehecske@freemail.hu email címen
 
 


Kedves Kismama,




Kilenc éve boldog házasságban élő, de sajnos gyermektelen házaspár vagyunk. Legnagyobb vágyunk, hogy az élet egy gyermekkel ajándékozzon meg minket, de eddig minden próbálkozásunk sikertelen volt. Az örökbefogadás mellett döntöttünk, ezért kérünk, ha abban a helyzetben vagy, hogy gyermeked felnevelését nem tudod vállalni, de szeretnél számára kiegyensúlyozott, boldog jövőt biztosítani, keress meg minket a pimboli73@freemail.hu  címen.




Megkeresésed előre is köszönjük.




Andi és Tamás 



 
 


Kedves Kismama!

A férjem és én hiszünk abban, hogy minden okkal történik. Persze most, a babavárás hosszú éveiben még nehéz értenünk ezt az utat. Bízunk abban, hogy ez a kacifántos sors-szövés végül mégis értelmet nyer. Amikor találkozunk azzal a kismamával, aki tervei ellenére várandós és nem tudja megtartani a magzatát, és bizalmával megajándékozva bennünket ránk bízza a felnevelését, reméljük, hogy az ő útja is kicsit más módon folytatódhat tovább.

Sokan várakozunk, vágyakozunk, de talán megér egy találkozást, vagy beszélgetést, hogy jobban megismerjük egymást.

Az orokbe1@gmail.com email címen megtalál bennünket!

Köszönettel, a Tóth család
 
 


Kedves Életadó kismama! Férjemmel 14 éve élünk boldog párkapcsolatban, 8 éve házasságban. Fiatal (32 éves) értelmiségi házaspár vagyunk, mindketten vezető beosztásban. Budapesten, jó anyagi körülmények között, kertes családi házban élünk kiemelkedően jó környéken, van egy vér szerinti gyermekünk (több nem lehet), valamint egy örökbefogadott kutyusunk és több örökbefogadott törpenyuszink. Az életünk nem teljes mégegy gyermek nélkül, nagyon vágyunk egy kisbabára, akit a legnagyobb örömmel fogadnánk örökbe, hogy sajátunkként szerethessünk. Évek óta várunk örökbe fogadható kisbabára (érvényes örökbefogadói határozattal), és talán pont ezen a fórumon kopogtat majd nálunk a gólya. Hogyha szeretnéd gyermekedet szerető családban tudni, mert te nem tudnád valamely oknál fogva felnevelni, kérlek, keress meg minket a babaravarva1@gmail.com vagy a 0630 542 3790-es telefonszámon. Nagyon várjuk a hívásod! Sajátunkként fogjuk szeretni gyermeked, és mindig szeretettel és hálával gondolunk majd Rád, amiért ilyen jó és bátor döntést hozol gyermeked érdekében. Hívj bizalommal, már várunk! :) 0630 542 3790 babaravarva1 kukac gmail pont com
babaravarva1
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!


 


Harmincas, 10 éve szeretetben és harmóniában együtt élő házaspár vagyunk. Az örökbefogadás útján fogunk továbbhaladni, mivel nincs gyermekünk. Egyetlen álmunk az életben szülőkké válni, így ha olyan kismama vagy aki nem tudja vállalni születendő babáját, kérlek jelentkezz privát üzenetben vagy eszter.2016@citromail.hu e-mail címen. Mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat, ígérjük a kicsi szerető családban, biztonságban fog felnőni.


 

eszter2016
Szeged
 
 


Szép napot kívánunk Mindenkinek!
Pest megyei, a 30-as évei végén járó házaspár vagyunk. Nagy szeretetben, harmóniában, egy kertes házban élünk. Sajnos verszerinti gyermekünk nem lehet ezért szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát, hogy mi is családdá válhassunk. Amennyiben tudsz nekünk segíteni kérlek írj a következő email címre. andika.77@citromail.hu (a név után a pont fontos); vagy sarkanyos@gmail.com

Köszönjük!
 


Üdvözlünk mindenkit!
Mint mindenki,mi is okkal vagyunk itt.Mi 4éve boldogságban és szeretettben élő fiatal házaspár vagyunk.Én 32éves vagyok a férjem 29éves.Mint minden itt lévő pár,mi is szeretnénk ha az életünkbe bekapcsolodna egy pici és szebbé és boldogabbá tenné azt nekünk és persze mi is az övét.Semmiféle káros szenvvedélyünk sincsen.Nem dohányzunk,nem iszunk.Viszont szeretünk kirándulni járni,szeretjük az állatokat,főleg a kutyákat.Szertünk nagyokat kerékpározni,szeretünk pecázni.szóval nem szoktunk unatkozni.Szeretnénk ezeknek a dolgoknak a szépségében egy picivel is osztozni és izgalmassá tenni a kis életét.Szeretnénk végre már mi is egy teljes és boldog családot.Szeretnénk ha végre lenne egy kis csöppség akit megtaníthatnánk az élet dolgaira és akit szerethetünk teljes oda adással,akit óvhatunk ,félthetünk.Szóval kedves kismama,ha  mindezeket szeretnéd megadni a kicsidnek és sajnos neked nincs  lehetőséged ezeket megadni,de mégis szeretnéd,ha a gyermeked jó és lehetőségekkel teli életet éljen,kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot!Ne szégyeld magad,nem rosszat teszel,ha a gyermekednek jobb életet szeretnél!
Mi nem ragaszkodunk,hogy újszülött legyen!Persze,ha az az is jó.
Mindegy ,hogy kisfiú vagy kislány.Származási kritériumuk sincsen.
Keress minket bátran!Sanyi és Marcsi
nikol1987@citromail.hu


Sziasztok !

Jogerős határozattal rendelkező házaspár vagyunk. 10 éve élünk együtt és lassan 4 éve házasok is vagyunk, nagy kertel rendelkező családi házban lakunk pest megyében,  és akkor leszünk teljesen boldogok ha a kész gyerek szobában egy kisgyermeket láthatunk és vele együt lehetünk. Szeretnénk egy újszülött kisgyereket vagy mondjuk ikreket mivel a határozatunk így szol. Ha az utolsó időben vagy már a terhességedben és tudod, hogy nem tarthatod meg a kisbabádat mi szívesen segítünk bármiben. Csak jelentkezz. Ha úgy gondolod, hogy egy jó családba szeretnéd tudni szültetndő gyermekedet, kérlek vedd fel a kapcsolatot velünk. Magunkról még annyit, hogy Én 36 éves vagyok a férjem pedig 38.
Elérhetőségünk: bjkkisjombi@gmail.com
kisjombi
Gödöllő
 
 


Sziasztok!  
35 éves házaspár vagyunk, érvényes örökbefogadási határozattal rendelkezünk. Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. Szeretetben és rendezett körülmények között  élünk. Kedves kismama, ha nem tudod felnevelni a születendő gyermeked és szeretnéd örökbe adni kérünk írj! E-mail címem: tami27@citromail.hu
 
 


Kedves Kismama,


férjemmel 5 éve boldog házasságban élünk,de gyermekünk sajnos nem született. Sokféle próbálkozáson túl vagyunk, de minden próbálkozás eredménytelen volt és nemrég ki is derült, hogy nem lehet saját gyermekünk. Ezért döntöttünk az örökbefogadás mellett, mert nagyon vágyunk arra, hogy szülők lehessünk és akár több gyermeket is felneveljünk. Érvényes örökbefogadási határozattal rendelkezünk. Ha valamilyen oknál fogva olyan élethelyzetben vagy, ami nem teszi lehetővé, hogy felneveld születendő gyermeked, nagyon várjuk megkeresésed, hogy segíthessünk neked   Biztos anyagi háttérrel rendelkezünk,Budapesten családbarát lakóparkban lakunk. Aktív életet élünk, sokat kirándulunk,utazunk. Ha gyermeked szeretnéd egy szerető családban tudni és szép jövőt biztosítani, kérünk jelentkezz!


bricsa16@gmail.com

 
 


Már elnézést a hozzászólásért,de szerintem egy gyermekét örökbeadó anyát nem a jogerős határozat fogja érdekelni!


Kedves .. ! Keresek szerető családot a babámnak :)
Aki tud valakit/vagy magát kérem írjon privát üzenetet !
koszonom ,K .
 
 


@kbaba1:
Írtam neked privát üzenetet. Üdv, Erika
 
 


Kedves kbaba1!
Mi is írtunk neked privát üzenetet,várjuk válaszodat :-D


@kbaba1:
Kedves Hölgyem!

Remelem,hogy nem taklatja fel,hogy jelentkezunk! Minden bizonnyal nagyon nehez helyzetben van,ha ezt a dontest kell meghoznia!
Mint itt tobben,mi is szereto es nyugodt kornyezetet tudnank biztositani a picinek. Mar irtam Onnek egy masik forumon,de remelem,hogy itt is eljut az uzenetem! 30 eves vagyok, es 9 eve elunk boldogan a ferjemmel. Szivesen kuldenek fenykepeket magunkrol,amennyiben talalkozni szeretne,barmikor megtehetjuk! A privat email cimem: janek87ster@gmail.com.
Koszonom a bizalmat!!!
janka87
Budapest
 
 


Kedves babára várók!
Mi is sajnos a örökbeadás mellett döntöttünk férjemmel.Öt gyerekünk van,őket szeretnénk felnevelni tisztességesen,pocaklakót nem merjük már bevállalni,anyagiak és más rajtunk kivül álló  okok miatt sem:( Mielőtt megkérdeznétek nem,nem vagyunk roma származásúak. Olyan párt keresünk aki szeretetben felnevelné ezt a csöppséget. Kizárólag nyílt örökbeadást szeretnénk!! Nagyon örülnék ha találnánk egy kedves házaspárt,az idő szórít és elég reménytelen a helyzetünk:(
 


kedves Örökbeadók Szülők, mi nagyon szívesen örökbefogadnánk a 6. kis Pocaklakót légy szíves hívj fel és visszahívlak, hogy beszéljünk, 06/ 20 98 38 138, Brigi
 
 


Kedves anyuka34!


Írtam privát üzenetet, remélem megkapják!

Tóth család
 
 


Kedves Anyuka34!

én is írtam sz emélyes üzenetet, csak nem vagyok benne biztos, hogy a rendszer elküldte :(
remélem, hogy eljutott Önökhöz!:)

További szép napot kívánunk!
Janka és Gy.
janka87
Budapest
 
 


@anyuka34:


ó, és talán itt tudok fényképet is feltenni :), mert privátban nem sikerült elküldeni!
janka87
Budapest
 
 


Szép napot kívánunk Mindenkinek!
Pest megyei, a 30-as éveiben járó házaspár vagyunk. Nagy szeretetben, harmóniában, egy kertes házban élünk. Sajnos verszerinti gyermekünk nem lehet ezért szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát, hogy mi is családdá válhassunk. Amennyiben tudsz nekünk segíteni kérlek írj a következő email címre.andika.77@citromail.hu (a név után a pont fontos); vagysarkanyos@gmail.com

Köszönjük!
 


Kedves anyuka34!

Írtam privát üzenetet, remélem megkapta!

Üdvözlettel: Andi és Tibi
 


Kedves Mindenki!
Kérlek ne haragudjatok,nem tudtam mindenkinek válaszolni,így itt írok.Nekem kérlek már ne írjatok,!!
Legyen a mi történetünk Mindannyiotonak reménykeltő!
A mi pici pocaklakónknak-aki azóta 2 napos babóca- itt az oldalon sikerült megtalálni az örökbefogadó szüleit!
12 nap alatt ismerkedtünk,futkostunk,intézkedtünk,szültem-együtt az örökbefogadó anyukával! Mélységes lelki erőt ad hogy tudom jó helyen van kisfiúnk! Mindenkinek kívánok mielőbbi angyalkát az életébe,addig kitartást,sok-sok erőt!!
 


Kedves anyuka34!
Mi szívből kívánunk önnek so-sok erőt ,mert gondolatunk szerint ez egy hataémas nagy döntés lehetett önöknek,de jól döntöttek és reméljük a kicsi tényleg a lehető legjobb helyre került.Köszönjük azt is,hogy leírta a történteket!


Kedves Várandós Anyuka!

Határozattal rendelkező budapesti házaspár vagyunk, akik kisbabát szeretnének örökbe fogadni. Ha nem tudod vállalni babád felnevelését, vagy segíteni tudsz, kérlek jelentkezz a bountymaci@gmail.com email címen.

Köszönjük
bountymaci
Budapest
 
 


Sziasztok babát szeretnénk örökbefogadni, ha van itt olyan aki jó szülőket keres, írjon.
Származása és a gyermek neme nem számít!
Kérlek hívj bátran bizalommal! Ilona: 06703979878
 
 


@katika0523:



Szia!
Németországban élő magyar állampolgár vagyok, sajnos születendő babámat örökbe kell adnom. Szerető családot keresek. Bemutatkozo levelet babanak92@freemail.hu cimre kuldhettek.
Köszönöm :(
brigus100
Budapest III. kerület
 
 


@katika0523:



Szia!
Németországban élő magyar állampolgár vagyok, sajnos születendő babámat örökbe kell adnom. Szerető családot keresek. Bemutatkozo levelet babanak92@freemail.hu cimre kuldhettek.
Köszönöm :(
brigus100
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Kismama!
Kezdem feladni a reményt, bárkinek is írok még válaszra se méltat. :(
Ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy nem tudod vállalni a kisbabád kérlek keress meg privát üzenetben. Szerető családi fészekbe kerülne mindent megkapna amitől csodálatos, kiegyensúlyozott lehet egy gyermek élete. Nem lehet saját gyermekünk, ezért gondoltuk, hogy hátha sikerül örökbefogadás útján családdá válnunk.


Kedves Kismama!
Férjemmel Budapesten élünk, hosszabb próbálkozás és sikertelen lombik kezelések után az örökbefogadás útja mellett döntöttünk. A jogerős alkalmassági határozattal természetesen rendelkezünk, 1 éve van meg a végzés. A babát szerető családba, harmonikus, kiegyensúlyozott kapcsolatba várjuk, mindketten dolgozunk, biztos egzisztenciával rendelkezünk. Amennyiben segítenél nekünk, kérlek itt keress: szamibabi@hotmail.com. Köszönöm!
 
 


 


Kedves Várandós Anyuka! 
Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. A jogerős bírósági végzéssel az alkalmasságról természetesen rendelkezünk, tehát a dokumentációs részen már 1 éve túl vagyunk. A gyermek szerető családba, harmonikus-kiegyensúlyozott kapcsolatba kerül, biztos egzisztenciális körülmények közé. Ha babát vársz és nem tudod vállalni a pici jövevény felnevelését, valószínű életed egyik legnehezebb döntése előtt állsz, de a mi helyzetünk sem könnyű.... Ha segítenél: szamibabi@hotmail.com címre várom. Köszönöm..

 
 


Kedves kismama!

Mi több mint 10 éve együtt élő házaspár vagyunk (én 29 a férjem 43).Kertes családiházban élünk,rendezett anyagi körülmények között,Budapest vonzáskörzetében.Sajnos nem lehet gyermekünk így az örökbefogadás mellett döntöttünk,hogy egyszer miis családként élhessünk.Ha te olyan kismama vagy aki meghozta azt a komoly döntést,hogy örökbeadod gyermeked és magad keresel örökbefogadó szülőket akkor kérlek írj a: www.gyermek@gmail.hu -ra.Szívesen küldök több információt illetve fényképet magunkról,kérdezz bátran ha komolyan gondolod.

UI.:Tiszteletlenséget és tisztességtelen ajánlatokat nem várok és nem is teszek.
csabani
ggeagegeg
 
 


Kedves Kismama!

Egy örökbefogadott kisfiú mellé szeretnék egy kistestvért. Kiegyensúlyozott házaspár vagyunk, jogerős határozattal.
Kisfiúnk anyukáját is fórumon ismertük meg, az örökbefogadás menetét már ismerjük ezáltal. Így célzottan tudjuk, hogy merre kell elindulni.
Ha olyan kismama vagy, aki anyagi, vagy egyéb okok miatt nem tudod megtartani születendő kisbabádat, kérlek szépen keress meg, hogy kölcsönösen segítsünk egymásnak! Email címem: mehecske90@freemail.hu
 
 


Kedves Várandós Anyuka! 
Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. A jogerős bírósági végzéssel az alkalmasságról természetesen rendelkezünk, tehát a dokumentációs részen már 1 éve túl vagyunk. A gyermek szerető családba, harmonikus-kiegyensúlyozott kapcsolatba kerül, biztos egzisztenciális körülmények közé. Ha babát vársz és nem tudod vállalni a pici jövevény felnevelését, valószínű életed egyik legnehezebb döntése előtt állsz, de a mi helyzetünk sem könnyű.... Ha segítenél: szamibabi@hotmail.com címre várom. Köszönöm..

 
 


@marciuss:
Sya én nagyon szeretném örökbefogadnám a babadat az àlmomat váltanád valora ha engem vagyis minket a férjemmel választanál ere hogy szülök lehesünk laszlovoros26@freemail.hu


@marciuss:
Sya én nagyon szeretném örökbefogadnám a babadat az àlmomat váltanád valora ha engem vagyis minket a férjemmel választanál ere hogy szülök lehesünk laszlovoros26@freemail.hu

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron