Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gondolom mar mindenki azzal a problemaval szembesult, hogy milyen "gyermek megtakaritasi" format valasztani. A konkret cel az lenne, hogy a gyermek szuletesetol 18 eves korig tovabbi tanulasara kb. 5-6000 ft-ot felretenni. Mindenhol nagyon "nyomul" az AB-Aegon MONEY-MAXX, de nem akarok fejest ugrani az elso ajanlatba....
Szeretnem kerni a velemenyeteket, hatha mar valaki jartas ebben a temaban es tud ajanlani jo feltetelekkel/szolgaltatasokkal rendelkezo megtakaritasi format.
Valaszukat elore is koszonom!
sipas
 
 


Szia,
nekünk ING Patrónus van, szerintem kb. ugyanaz, mint az Aegoné, havi részlete 10e körül van. Most egy kicsit kedvezőtlenebb ilyen biztosítást kötni, mert eddig le lehetett írni az adóból 30%-ot, de a kormány most épp ennek eltörlésére készül.Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Sipas!

Most vagyok 20+4 és a picikém kislány lesz.

Pénzügyi tanácsadással foglalkozom és tudok Neked ajánlani többféle lehetőséget is. (Nagyon jók, pl. az Ösztöndíj program - ez teljesen új).

Eddig csak a 2005 tavaszi kisbabák topic-ba jártam, most kezdem felfedezni milyen sok téma is van. Így találtalak meg.

Amennyiben még aktuális az érdeklődésed, hívj fel és megbeszélhetünk egy talit, ahol elmondom a lehetőségeket.

70/386-7131

Szívesen segítek másnak is, akinek ilyen jellegű problémája van. Hívjatok bizalommal.

Üdv.:

Maya
 
 

 
 

Sziasztok! Megtakaritás, biztositás stb. ügyekben én is tudok segiteni. Van egy ujabb lehetöség is: gyógyszer és egészségmegörzésre költött összeg 30%-a megspórolható. Annak érdemes, ami min. havi 4-5E Ft-t költ ilyesmire. Sziasztok: KeMa
 
 


Sziasztok! Megtakaritás, biztositás, stb. ügyekben én is tudok segiteni. Van egy másik lehetöség is. Akinek havi min.4 E Ft gyógyszer és/vagy egyéb, egészségmegörzésre szolgáló költsége van, az évi 30%-ot megtakarithat ezekböl az összegekböl. Sztem érdemes megfontolni: KeMa
 
 


Bocs, hogy kétszer ment át uaz.
 
 


Sziasztok! Neharagudjatok, én mindenki segitségét, szeretném kérni. Egyedül nevelem 3 kislányomat sajnos válás miatt albérletben.A legkisebbik kislányom egy éves szeretnék neki kocsibavalo ülést de sajnos nem tudok venni arra kérnék mindenkit, hogy aki tud bármiben annak elfogadom és megköszönöm a segitségét.Köszönettel Kriszo.

Krisztina
 
 


Sziasztok! Olvastam, hogy többeknek is megfordult már a fejében, hogy egy kicsit előre gondolkodjon a gyerkőc jövőjéről.:) Ennek nagyon örülök, mert sajnos az a tapasztalatom, hogy ma Magyarországon az emberek többsége nem gondol bele amúgy tök evidens dolgokba. Pl. hogy az a gyerek egyszer 18 lesz, és hogy talán egyetemre akar menni. Vagy hogy saját autót, lakást szeretne, és ha nem is akarunk mindent a feneke alá rakni, azért biztos belesegítenénk valamennyivel. Vagy hogy egyszer majd meg fog házasodni, és lagzit kell rendezni.:) És hogy ezek a dolgok nincsenek ingyen. Sajnos, nagyon sokan csak akkor szembesülnek ezekkel a dolgokkal, amikor már ott tartanak, és akkor jön az, hogy már csak hitelből tudják megoldani... Pedig ha belegondolunk, ezek mind olyan dolgok, amik nagyon nagy valószínűséggel mindenki életében be fognak következni.:)

Olvastam azt is, hogy írtak itt már egy pár ötletet is. De még nem olvastam azt, hogy van olyan megoldás is, ahol az ilyen szándékunkban az állam is támogatna minket. Pedig '97 óta van egy olyan törvény, amely vissza nem térítendő állami támogatást ad az ilyen jellegű megtakarítások mellé... Ráadásképp kamatadómentes... Mivel állami pénzekről van szó, a többi része igencsak személyre szabott, s nem lehet minden utcasarkon hozzájutni.:). De nyugi, alanyi jogon jár minden magyar állampolgárnak.:) Részletekért írjatok az e-mailemre, nem szándékozom reklámozni.:) (penzugyitanacsadoblog@gmail.com - mielőtt valaki megverne érte :) én is pénzügyi tanácsadó vagyok, de ezt sem reklámozom, csak hát az e-mail címemből úgyis rájöttök...)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: